Bieg Cysterski
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 17 Czechowska Dorota Subkowy Bieg 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
102 64 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
103 46 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
104 65 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
105 45 Kacperski Bartek Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
106 251 Pietrzela Noemi Dzierzgoń Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
107 125 Zima Jan Minięta Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
108 264 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) FC Konstytucja
109 290 Kowalski Filip Starogard Gd. Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) FC Konstytucja
110 245 Majewska Marcelina Dzierzgoń Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
111 283 Woźniak Nadia Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
112 276 Stępak Małgosia Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
113 274 Mańka Marika Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
114 250 Panuś Igor stanowo Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
115 275 Panuś Anna stanowo Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
116 257 Weremczuk Martyna Minięta Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
117 266 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
118 179 Konowalik Laura Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
119 166 Hoffman Kasia Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
120 Walterski Sławomir Toruń Bieg 5 km Walterscy Team
121 120 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg 5 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
122 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
123 155 Frątczak Antoni Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW Kulice
124 37 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
125 234 Zieliński Adam Pelplin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie
126 259 Zbroch Julian Starogard Gdański Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) PSP 1 Starogard Gd.
127 123 Ziąber Joanna Gdansk Bieg 5 km opłacono on-line
128 53 Kordunowski Tomasz Jeleń Bieg 5 km Team Tapflo / OSP Jeleń opłacono on-line
129 4 Bloch Przemysław Czersk Bieg 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
130 196 Skweres Hania Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
131 221 Labuda Mateusz Jabłowo Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła podstawowa w Jabłowie
132 228 Skweres Zosia Pelplin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin
133 91 Rytlewski Michał Śliwice Bieg 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
134 233 Zdanowicz Agata Starogard Gdański Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014)
135 246 MALKOWSKA Agata Starogard Gdański Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012)
136 260 Żardecka Ewa Starogard Gdański Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012)
137 52 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
138 115 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
139 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 5 km OSP POGRODZIE
140 279 Szyca Weronika Szteklin Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) PSP Lubichowo
141 178 Konkel Tobiasz Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
142 177 Konkel Alex Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
143 173 Jaśniewski Piotruś Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
144 212 Jaśniewska Maja Pelplin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Bloczek Team
145 294 Roskosz Kacper Pelplin Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) Bloczek Team
146 265 Hasa Igor Pelplin Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) UKS Lotos
147 23 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg 5 km opłacono on-line
148 83 Piaskowski Mateusz Sumin Bieg 5 km 1 LO Starogard Gdański opłacono on-line
149 281 Wągiel Filip Pelplin Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin
150 118 Wągiel Jakub Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) 1 LO Starogard Gdański opłacono on-line
151 117 Wągiel Andrzej Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
152 160 GOLICKI JULIAN Tczew Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
153 124 Zieliński Michał Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
154 71 Mikuś Marcin Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
155 7 Brosze Zuzanna Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
156 6 Brosze Dominik Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
157 85 Prabucki Robert Owidz Bieg 5 km TRI STAROGARD GD opłacono on-line
158 19 Dalke Jowita Gdańsk Bieg 5 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
159 200 Teska Robert Gdynia Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
160 280 Teska Patrycja Gdynia Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Biegun OCR Team
161 95 Skweres Adriana Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
162 66 Maternicka Anna Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
163 67 Maternicka Beata Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
164 163 Grochocki Szymon Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
165 238 Grochocka Martyna Pelplin Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012)
166 33 Grochocki Mieczysław Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
167 192 Paruch Aleks Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
168 193 Paruch Maks Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
169 209 Gasińska Karolina Tczew Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Podstawowa Szkoła Sportowa nr 2 w Tczewie
170 82 Pawelczuk Lilija Sliwiny Bieg 5 km opłacono on-line
171 206 Czarnecki Alan Pelplin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin
172 208 Detmer David Sadlinki Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014)
173 152 Detmer Marek Sadlinki Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Gama
174 227 Myrda Antoni Wielki Garc Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014)
175 11 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
176 38 Homa Henryk Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
177 10 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
178 153 Dubiel Aleksander Gniszewo Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
179 182 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
180 216 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
181 241 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
182 171 Jarosz Marcel Rajkowy Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
183 188 Mita Aleksander Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
184 49 Klonowski Marcin Sztum Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
185 288 Choinski Konrad Stocki Młyn Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) Liceum Ogólnokształcące w Pelplinie
186 287 Choinska Jagoda Stocki Młyn Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice, LO Pelplin
187 122 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 5 km opłacono on-line
188 35 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
189 36 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
190 27 Frankiewicz Żaneta Tczew Bieg 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
191 26 Frankiewicz Andrzej Tczew Bieg 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
192 210 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork
193 159 Godlewska Antonina Malbork Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Godlewski Runners
194 254 Suwara Konrad Gdańsk Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012)
195 244 Lic Oliwier Tczew Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Mks sambor tczew
196 223 Lic Zuzia Tczew Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Mks sambor tczew
197 292 Lic Oskar Tczew Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) Mks sambor tczew
198 211 Habas Franciszek Pelplin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014)
199 59 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5 km Piękny opłacono on-line
200 187 MierzejewskI Nikodem Starogard Gdański Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)


Wyświetleń: 6293

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ