Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny
2 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
3 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
4 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
5 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
6 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
7 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
8 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
9 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
10 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
11 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
12 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
13 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
14 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
15 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
16 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
17 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
18 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
19 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
20 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
21 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
22 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
23 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
24 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
25 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
26 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
27 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
28 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony
29 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
30 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
31 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
32 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
33 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
34 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD
35 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
36 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
37 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
38 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow
39 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
40 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
41 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
42 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
43 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
44 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
45 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
46 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
47 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
48 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
49 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
50 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
51 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny


Wyświetleń: 2909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ