Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
2 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
3 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
4 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
5 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
6 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD
7 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
8 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
9 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
10 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony
11 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
12 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
13 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
14 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
15 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
16 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
17 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
18 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
19 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
20 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
21 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
22 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
23 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
24 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny
25 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow
26 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
27 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
28 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
29 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
30 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
31 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
32 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
33 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
34 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
35 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
36 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
37 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
38 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
39 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
40 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
41 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
42 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
43 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny
44 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
45 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
46 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
47 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
48 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
49 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
50 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
51 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum


Wyświetleń: 2908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ