Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Uberman Paulinka Gdańsk 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 Olimpijczyk opłacono on-line
2 Biskup Bruno Gdańsk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
3 Biskup Ignacy Gdańsk 14:30 – 13 – 15 lat (chłopcy) rocznik 2006 – 2008 opłacono on-line
4 Boruta-Jarosławska Joanna Gdańsk 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie opłacono on-line
5 Tywusik Stanisław Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
6 Kruk Natalia Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
7 Tywusik Ryszard Gdańsk 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
8 Kruk Robert Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
9 Pellowska Anna Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
10 Pellowska Maja Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
11 Malinowska Ida Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
12 Malinowska Nina Gdańsk 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
13 Portych Ernest Gdańsk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
14 Pakura Maciej Gdańsk 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 SP79 Gdańsk opłacono on-line
15 Kobus Mia Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
16 Zenevich Robert Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
17 Wronka Estera Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
18 Łuczkowska Natalia Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
19 Bobrowski Krzysztof Borkowo 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
20 Boruta-Jarosławski Ryszard Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
21 Boruta-Jarosławska Jagoda Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
22 Baranowski Michał Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
23 Baranowska Klaudia Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
24 Baranowski Franciszek Gdańsk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
25 Kocińska Julia Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
26 Sobisz Tymoteusz Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
27 Breske LEON Gdynia 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe)
28 Sobisz Beniamin Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
29 Janowiak Hanna Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 Wróżki opłacono on-line
30 Janowiak Wojciech Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) SzybkiDino opłacono on-line
31 Chomentowska Małgorzata Gdansk 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie opłacono on-line
32 Koziński Szymon Mszczonów 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
33 Chomentowska Wiktoria Gdansk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
34 Barczak Michał Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
35 Barczak Adam Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 Przedszkole 39 Gdańsk opłacono on-line
36 Fudalewski Nikodem Gdynia 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
37 Marczykowska Barbara Gdańsk 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
38 Marczykowska Antonina Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
39 Piekło Tomasz Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
40 Wegrzyn Marcin Gdansk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 Pozytywna Szkoła Podstawowa opłacono on-line
41 Woźniak Wojciech Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
42 Woźniak Jędrzej Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
43 Bulkowska Martyna Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
44 Bulkowski Aleksander Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
45 Majewska Hanna Gdansk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
46 Majewski Hubert Gdansk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
47 Laskowska Małgorzata Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
48 Kieszczyńska Weronika Rotmanka 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
49 Kieszczyński Viktor Rotmanka 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
50 Pouch MARTYNA Reda 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 ASPW
51 Wrzask Anna Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
52 Wrzask Leon Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
53 Wrzask Jakub Gdańsk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
54 Płatkowska Nela Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
55 Browarczyk Paulina Szemud 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 opłacono on-line
56 Ochociński Cyprian Gdynia 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
57 Browarczyk Fabian Szemud 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
58 Zielonka Kacper Banino 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 VO2MAX opłacono on-line
59 Browarczyk Julia Szemud 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
60 Browarczyk Paweł Szemud 11:15 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panowie opłacono on-line
61 Nabereźna Maja Gdańsk 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
62 Nabereźna Aleksandra Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
63 Wegnerowski Józef Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
64 Wegnerowski Henryk Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
65 Makurath Maria Gdansk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
66 Glaas Filip Gdańsk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012
67 Łukwiński Krzysztof Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) Przedszkole 75 opłacono on-line
68 Łukwińska Lidia Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 Przedszkole 75 opłacono on-line
69 Jagadeesh Vithul Gdansk 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 opłacono on-line
70 Targosz Tymoteusz Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
71 Targosz Sylwia Gdańsk 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
72 Grobelny Bartosz Juszkowo 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
73 Grobelny Filip Juszkowo 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
74 Lenartowski Maciej Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
75 Szulżycka Marcelina Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
76 Jagodzińska Blanka Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
77 Frydrychowicz Ewa Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 XTrack.com opłacono on-line
78 Jagodzińska Alicja Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
79 Frydrychowicz Paweł Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 XTrack.com opłacono on-line
80 Sokołowski Franciszek Gdynia 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
81 Sokołowska Zofia Gdynia 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
82 Sokołowska Hanna Gdynia 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi opłacono on-line
83 Garsztka Tysia Gdańsk 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) Qumple opłacono on-line
84 Garsztka Misia Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 Qumple opłacono on-line
85 Cieślak Laura Gdynia 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
86 Cieślak Jan Gdynia 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
87 Stalka Jakub Kościerzyna 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
88 Stalka Przemysław Kościerzyna 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
89 Paszke Nikodem Przetoczyno 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 Flota Gdynia opłacono on-line
90 Wijatkowska Oliwia Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 Taka RYBA opłacono on-line
91 Bogusz Jerzy Gdańsk 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
92 Bogusz Kajetan Gdańsk 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
93 Zeszutek Zawisza Gdynia 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) opłacono on-line
94 Zeszutek Ziemowit Gdynia 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 opłacono on-line
95 Fijołek Iga Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 3misie
96 Fijołek Szymon Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 3misie
97 Frydrychowicz Rita Gdańsk 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 XTrack.com opłacono on-line
98 Frydrychowicz Franek Gdańsk 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 XTrack.com opłacono on-line
99 Janaszak Iga Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line
100 Sączyńska Marta Gdańsk 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 opłacono on-line


Wyświetleń: 3635

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ