Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Półmaraton
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrulewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
2 Stasiak Krzysiek Suwałki Półmaraton opłacono
3 Budrewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
4 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
5 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
6 Kamiński Daniel Olsztyn Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
7 Koper Piotr Olsztyn Półmaraton Qswim opłacono
8 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Półmaraton opłacono
9 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton opłacono
10 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
11 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
12 Krysiński Jacek Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
13 Szonert Joanna Bracknell, UK Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
14 Opoński Artur EŁK - BARANY Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
15 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
16 Bielak Roman Mikołajki Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Prądzyński Jarosław Ełk Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
18 Truszczyński Grzegorz olecko Półmaraton opłacono
19 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
20 Prawdzik Renata Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
21 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
22 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
23 Deptuła Piotr Ełk Półmaraton
24 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
25 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
26 Dorbach Jacek WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
27 Kijora Maja Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
28 Gabruś Dariusz EŁK Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
29 Steć Paweł Orzysz Półmaraton ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
30 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
31 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Półmaraton PersonalTriathlon.pl
32 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
33 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
34 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
35 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
36 Kruk Wojciech Radzieje Półmaraton opłacono
37 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
38 rogulski rafał Giżycko Półmaraton BBL GIŻYCKO
39 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Półmaraton
40 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
41 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
42 Giedo Grażyna Wydminy Półmaraton opłacono
43 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Półmaraton biegam bez klubu opłacono
44 Pałamasz Dawid Kruklanki Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
45 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono
46 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
47 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
48 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
49 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
50 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
51 Żukowski Henryk Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
52 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
53 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Półmaraton
54 Ungehojer Małgorzata Ungehojer CZECHOWICE DZIEDZICE Półmaraton
55 Guzowski Radosław Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
56 Guzowska Sylwia Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
57 Staniszewski Krzysztof Grajewo Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
58 Myszka Marcin Grajewo Półmaraton KS Maratonka opłacono
59 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton FBB opłacono
60 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
61 Nikonowicz Ewa Lipowo Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
62 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
63 Krasicki Daniel Olsztyn Półmaraton opłacono
64 Kołodziejski Paweł Kołodziejski Robakowo Półmaraton DR Team opłacono
65 Pawlak Magdalena Cegłów Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
66 Bagrowski Tomasz Gdańsk Półmaraton Grupa Trójmiasto
67 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
68 Iwaszko Urszula Wydminy Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
69 Perkowski Jarosław Suwałki Półmaraton biały miś opłacono
70 Lidacki Wojciech Bartąg Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
71 SPYŁA Daroslaw Elk Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
72 Brzozowski Radek Węgorzewo Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
73 Kowalczuk Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
74 Zawiślak Waldek Łęczyca Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
75 Dębowska Beata Olsztyn Półmaraton
76 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
77 Fijołek Magdalena Warszawa Półmaraton opłacono
78 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
79 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
80 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
81 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
82 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
83 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
84 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
85 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
86 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
87 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
88 Bagiński Jacek Ełk Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
89 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
90 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono


Wyświetleń: 5850

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ