Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Urbanowicz Piotr Augustów Polska Garbata Piątka opłacono
2 Połowianiuk Jan Barczewo Polska Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
3 Lidacki Wojciech Bartąg Polska Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
4 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Polska Półmaraton opłacono
5 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
6 Jemielianiuk Michał Białystok Polska Garbata Piątka opłacono
7 Golak Radosław Golak Białystok Polska Półmaraton opłacono
8 Krukowski Andrzej Białystok Polska Półmaraton opłacono
9 Morawski Jacek Białystok Polska Garbata Piątka MD Run Training opłacono
10 Jaworski Paweł Białystok Polska Półmaraton opłacono
11 Kodzis Piotr Boksze Stare Polska Garbata Piątka opłacono
12 Szonert Joanna Bracknell, UK Wielka Brytania Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
13 Bochenko Daniel Brzozowa Polska Garbata Piątka opłacono
14 Pawlak Magdalena Cegłów Polska Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
15 Urynowicz Piotrek Celestynów Polska Półmaraton opłacono
16 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Polska Garbata Piątka opłacono
17 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Polska Półmaraton opłacono
18 SPYŁA Daroslaw Elk Polska Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
19 Jaszkowski Tomasz Ełk Polska Półmaraton opłacono
20 Prawdzik Renata Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
21 Maciejewski Krzysztof Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
22 Bagiński Jacek Ełk Polska Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
23 Prądzyński Jarosław Ełk Polska Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
24 Jakubowska Aleksandra Ełk Polska Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
25 Słotwiński Adam Ełk Polska Półmaraton opłacono
26 Różański Krystian Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
27 Gabruś Dariusz EŁK Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
28 Bobrowski Jan Ełk Polska Półmaraton opłacono
29 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Polska Półmaraton opłacono
30 Kijora Maja Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
31 Januszewski Maciej Ełk Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
32 Motyka Agnieszka Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
33 Krysiński Jacek Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
34 Zacharewicz Hubert Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
35 Getek Marcin Ełk Polska Półmaraton 41BLP opłacono
36 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Polska Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
37 Gajdek Przemysław Ełk Polska Półmaraton opłacono
38 Zapilaj Daniel Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
39 Opoński Artur EŁK - BARANY Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
40 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Polska Półmaraton opłacono
41 Król Marta Gdańsk Polska Półmaraton opłacono
42 Kulesza Krzysztof Gdańsk Polska Półmaraton opłacono
43 Kulesza Inka Gdańsk Polska Garbata Piątka opłacono
44 Wojnarowska Weronika Gdynia Polska Półmaraton opłacono
45 Podolski Marek Gdynia Polska Półmaraton opłacono
46 Chmielewska Julita Gietrzwałd Polska Garbata Piątka opłacono
47 Żelasko Monika Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
48 Konopko Małgorzata Giżycko Polska Półmaraton opłacono
49 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
50 Zubowicz Maciej Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
51 Grochocka Dorota Giżycko Polska Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
52 Zubowicz Leon Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
53 Kopko Kamila Giżycko Polska Półmaraton opłacono
54 Hyjek Karol Giżycko Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
55 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Polska Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
56 Frejtag Dawid Giżycko Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
57 Kuczyńska Kinga Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
58 Karwowski Krzysztof Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
59 Kur Dariusz Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
60 Kur Monika Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
61 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Polska Półmaraton opłacono
62 Nitschka Paweł Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
63 Maciąg Paula Giżycko Polska Półmaraton opłacono
64 Kaleciak Mariusz Giżycko Polska Półmaraton opłacono
65 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Polska Półmaraton opłacono
66 Kozak Monika Giżycko Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
67 Nitschka Lena Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
68 Morek Katarzyna Gołdap Polska Półmaraton opłacono
69 Myszka Marcin Grajewo Polska Półmaraton KS Maratonka opłacono
70 Staniszewski Krzysztof Grajewo Polska Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
71 Jerulank Wiesław Grajewo Polska Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
72 Guzowska Sylwia Grajewo Polska Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
73 Guzowski Radosław Grajewo Polska Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
74 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Polska Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
75 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Polska Półmaraton opłacono
76 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska Garbata Piątka opłacono
77 Woźniak Barbara Kętrzyn Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
78 Śniosek Krzysztof KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
79 Śniosek Patryk Kowalki Polska Garbata Piątka opłacono
80 śniosek Patrycja KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
81 śniosek Diana KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
82 Staszkun Patryk Kruklanki Polska Półmaraton opłacono
83 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Polska Garbata Piątka opłacono
84 Pałamasz Dawid Kruklanki Polska Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
85 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Polska Półmaraton biegam bez klubu opłacono
86 Zajączkowski Marcin Krupniki Polska Półmaraton FBB opłacono
87 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Polska Półmaraton opłacono
88 Nikonowicz Ewa Lipowo Polska Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
89 Giermasińska Monika Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
90 Giermasiński Łukasz Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
91 Zawiślak Waldek Łęczyca Polska Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
92 Puławski Kazimierz Łyse Polska Półmaraton GPN opłacono
93 Gnatkowski Adrian Mikołajki Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
94 Bielak Roman Mikołajki Polska Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
95 Romotowska Emilia Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
96 Romotowski Tomasz Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
97 Truszczyński Grzegorz olecko Polska Półmaraton opłacono
98 Truszczyńska Edyta olecko Polska Garbata Piątka opłacono
99 Flaga Przemysław Olsztyn Polska Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
100 Sadowska Paula Olsztyn Polska Garbata Piątka Urwis Biega opłacono


Wyświetleń: 11476

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ