NASIELSKI BIEG TERENOWY vol.3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg 6 kilometrów H+H Polska
2 Gołębiewski Łukasz Nasielsk Bieg 6 kilometrów Run Team Nasielsk
3 Romanowicz Magdalena Żabiczyn Biegi dla dzieci
4 Gajewska Wiktoria Nasielsk Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Cieksynie
5 Majewski Piotr Warszawa Biegi dla dzieci
6 Latoszek Matylda Warszawa Biegi dla dzieci
7 Modzelewska Amelia Kątne Biegi dla dzieci
8 Kamiński Michał Warszawa Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
9 Uszyński Szymon Nasielsk Biegi dla dzieci
10 Banaszkiewicz Kajetan Nasielsk Biegi dla dzieci Lider Winnica
11 Głodowska Maja Winnica Biegi dla dzieci
12 Komendarska Julia Winnica Biegi dla dzieci
13 Kołacz Zuzanna Warszawa Biegi dla dzieci
14 Uszyńska Magdalena Nasielsk Biegi dla dzieci
15 Uszyński Piotr Nasielsk Biegi dla dzieci
16 Trochimczuk Zoja Warszawa Biegi dla dzieci
17 Trochimczuk Rafał Warszawa Bieg 6 kilometrów
18 Kowalska Marianna Psucin Biegi dla dzieci
19 Kowalska Helena Psucin Biegi dla dzieci
20 Krajewski Kornel Legionowo Biegi dla dzieci
21 Krajewska Klaudia Legionowo Bieg 6 kilometrów
22 Tracz Krzysztof Nasielsk Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
23 Tracz Natalia Nasielsk Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
24 Wrzosek Wiktor Wrzosek Nasielsk Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
25 Wrzosek Jakub Wrzosek Nasielsk Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
26 Zadrożny Filip Winnica Biegi dla dzieci
27 Żabik Marek Nasielsk Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
28 Gołębiewska Julia Nasielsk Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
29 Król Dariusz Wołomin Bieg 6 kilometrów Zabiegany Wołomin
30 Korytkowska Aleksandra Paulinowo Biegi dla dzieci
31 Żmuda Franciszek Warszawa Biegi dla dzieci
32 Korba Eric Nasielsk Biegi dla dzieci
33 Korba Ernest Nasielsk Biegi dla dzieci
34 Korba Erwin Nasielsk Biegi dla dzieci
35 Jaskulska Marta Winnica Biegi dla dzieci
36 Podgrudny Stanisław Warszawa Biegi dla dzieci
37 Podgrudna Zofia Warszawa Biegi dla dzieci
38 Barańska Alicja Nasielsk Biegi dla dzieci
39 Barańska Maja Nasielsk Biegi dla dzieci
40 Barańska Kasia Nasielsk Bieg 6 kilometrów
41 Włodarska Wiktoria Jackowo Dworskie Biegi dla dzieci OSP JACKOWO
42 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk Bieg 6 kilometrów Nasielsk Baszta Team
43 Lewandowski Robert Nasielsk Bieg 6 kilometrów
44 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg 6 kilometrów Nasielsk Baszta Team
45 Krzewski Oliwier Żabiczyn Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
46 Sierzputowska Michalina Nasielsk Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
47 Szymański Piotr Nasielsk Biegi dla dzieci
48 Szymański Krzysztof Nasielsk Biegi dla dzieci
49 Szymańska Aleksandra Nasielsk Biegi dla dzieci
50 Skrzynski Adam Płońsk Bieg 6 kilometrów
51 Nerć Joanna Kosewo Biegi dla dzieci
52 PIOTROWSKA AMELIA NASIELSK Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
53 Szczepańska Aleksandra Nowe Pieścirogi Biegi dla dzieci
54 Pietras Maja Żabiczyn Biegi dla dzieci Nasielsk Baszta Team
55 Tomaniak Agnieszka Pomiechówek Biegi dla dzieci
56 Tomaniak Wojciech Pomiechówek Biegi dla dzieci
57 Tomaniak Urszula Pomiechówek Biegi dla dzieci
58 Budniak Zuzanna Władysławowo Biegi dla dzieci Runners Team Ciechanów
59 Budniak Maja Władysławowo Biegi dla dzieci Runners Team Ciechanów
60 Budniak Aleksandra Władysławowo Nordic walking 4 kilometry


Wyświetleń: 3566

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ