Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Welm Grzegorz Częstochowa Polska Bieg 10km Zabiegani Częstochowa
2 Bagińska Dorota Sławków Polska Marsz NW Sławkowskie Włóczykije
3 Wochnik Marek Katowice Polska Bieg 10km
4 SZATON BOGUSŁAW Czeladź Polska Bieg 10km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
5 Bąba Dagmara Katowice Polska Bieg 10km
6 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Polska Bieg 10km Nowak -Team
7 Grębosz Ewelina Sosnowiec Polska Bieg 10km
8 Grzyb Magdalena Sosnowiec Polska Bieg 10km
9 Świrad Mirosław Sosnowiec Polska Bieg 10km Siarczysty Run
10 Juda Artur Radzionków Polska Bieg 10km
11 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Polska Bieg 10km
12 Mendyk Przemysław Bobrek Polska Bieg 10km
13 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W pogoni za duchem
14 Zielińska Grażyna Dobieszowice Polska Marsz NW Bobry Walking
15 Trela Magdalena Smolec Polska Bieg 10km
16 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Polska Bieg 10km
17 Poźniak Radosław Sosnowiec Polska Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
18 Łatka Wojciech Sosnowiec Polska Bieg 10km Osp Sosnowiec Porąbka
19 Szymański Krzysztof Sosnowiec Polska Bieg 10km Harpagan Sosnowiec
20 Makar Adam Sosnowiec Polska Bieg 10km
21 Bartos Damian Sosnowiec Polska Marsz NW
22 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W pogoni za duchem
23 Hrabia Anna Sosnowiec Polska Bieg 10km
24 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Polska Bieg 10km
25 Sypek grzegorz Chełm Śląski Polska Bieg 10km
26 Stach Wojciech Sosnowiec Polska Bieg 10km
27 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Polska Bieg 10km Biegowa kuźnia
28 Sroka Sławomir Katowice Polska Bieg 10km
29 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Polska Bieg 10km
30 Popczyk Ewelina Sosnowiec Polska Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
31 Kaniowska Małgorzata Rokitno szlacheckie Polska Marsz NW Biegam Bo Lubię
32 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Polska Bieg 10km Biegam Bo Lubię
33 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Polska Bieg 10km
34 Wałowski Szymon Sosnowiec Polska Bieg 10km
35 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice Polska Bieg 10km
36 Hałgas Sławomir Będzin Polska Bieg 10km Marelli
37 Żuchowicz Robert Dąbrowa -Górnicza Polska Marsz NW Eko TAXI
38 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Polska Bieg 10km
39 Żelezik Marzena Będzin Polska Marsz NW #byledomety
40 Betka Bartłomiej Będzin Polska Bieg 10km
41 Delowska Agata Sosnowiec Polska Marsz NW
42 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Polska Bieg 10km
43 Kołat Tomasz Będzin Polska Bieg 10km #byledomety
44 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Polska Bieg 10km
45 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Polska Bieg 10km Lecymy Durś
46 Redziak Robert Sosnowiec Polska Bieg 10km
47 Redziak Iza Sosnowiec Polska Bieg 10km


Wyświetleń: 6883

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ