Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Popczyk Ewa Bedzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
2 Kołat Tomasz Będzin Bieg 10km #byledomety
3 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10km
4 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
5 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
6 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
7 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
8 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun opłacono
9 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
10 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
11 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 10km Marelli
12 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
13 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
14 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
15 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
16 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km
17 Sypek grzegorz Chełm Śląski Bieg 10km
18 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
19 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
20 SZATON BOGUSŁAW Czeladź Bieg 10km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
21 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg 10km Zabiegani Częstochowa
22 Żuchowicz Robert Dąbrowa -Górnicza Marsz NW Eko TAXI
23 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
24 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
25 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
26 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
27 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
28 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
29 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
30 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
31 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
32 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
33 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
34 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
35 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
36 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz NW Bobry Walking
37 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
38 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
39 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
40 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
41 Wochnik Marek Katowice Bieg 10km
42 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Bieg 10km
43 Sroka Sławomir Katowice Bieg 10km
44 Bąba Dagmara Katowice Bieg 10km
45 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
46 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
47 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś
48 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
49 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
50 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
51 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
52 Kaniowska Małgorzata Rokitno szlacheckie Marsz NW Biegam Bo Lubię
53 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
54 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
55 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczykije
56 Trela Magdalena Smolec Bieg 10km
57 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
58 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
59 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg 10km
60 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
62 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 10km
63 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
64 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW
65 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
66 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
67 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
68 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
69 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
70 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec
71 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg 10km
72 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
73 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
74 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
75 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
76 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
77 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
78 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
79 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
80 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
81 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Bieg 10km
82 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
83 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
84 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
85 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
86 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
87 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
88 Łatka Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Osp Sosnowiec Porąbka
89 Świrad Mirosław Sosnowiec Bieg 10km Siarczysty Run
90 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
91 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
92 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
93 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
94 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
95 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
96 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
97 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
98 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
99 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW
100 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 6204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ