Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
2 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg 10km
3 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
4 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 10km
5 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
6 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
7 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
8 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km
9 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW
10 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
11 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
12 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
13 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
14 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10km
15 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
16 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
17 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg 10km
18 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
19 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
20 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
21 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
22 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
23 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
24 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
25 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
26 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
27 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
28 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
29 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Bieg 10km
30 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
31 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
32 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
33 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
34 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
35 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
36 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
37 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
38 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
39 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
40 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
41 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
42 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
43 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
44 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
45 Sypek grzegorz Chełm Śląski Bieg 10km
46 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW
47 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
49 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
50 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
51 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
52 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
53 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
54 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
55 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
56 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
57 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
58 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice Bieg 10km
59 WĘGRZYŃSKA Ewa Sosnowiec Marsz NW opłacono
60 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
61 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
62 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
63 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
64 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
65 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Bieg 10km
66 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
67 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
68 Serafińska Anetta Sosnowiec Marsz NW opłacono
69 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
70 Wochnik Marek Katowice Bieg 10km
71 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
72 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
73 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
74 Grębosz Ewelina Sosnowiec Bieg 10km
75 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
76 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
77 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
78 Trela Magdalena Smolec Bieg 10km
79 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
80 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Bieg 10km
81 Sroka Sławomir Katowice Bieg 10km
82 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
83 Bąba Dagmara Katowice Bieg 10km
84 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 10km
85 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 10km
86 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg 10km
87 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono
88 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
89 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono
90 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
91 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
92 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
93 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
94 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg 10km
95 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg 10km
96 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
97 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
98 Kołat Tomasz Będzin Bieg 10km #byledomety
99 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
100 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono


Wyświetleń: 5991

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ