II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieńkowski Dawid Malbork Start Komtur First Malbork Team opłacono on-line
2 Jarocki Bartosz Korzeniewo Start Komtur opłacono on-line
3 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
4 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
5 Weisner Barbara Benowo Start Komtur opłacono on-line
6 Topolski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
7 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
8 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Start Komtur opłacono on-line
9 Zima Jan Minięta Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
10 Wójcik Piotr PRABUTY Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
11 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
12 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
13 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega/OSP Kwidzyn opłacono on-line
14 Kamińska Joanna Malbork Start Komtur opłacono on-line
15 Chabowski Tomasz sztum Start Komtur Sztum biega opłacono on-line
16 Kamiński Piotr Malbork Start Komtur Eurofins Malbork opłacono on-line
17 Zygmuntowicz Tomasz Elbląg Start Komtur Elbląg Bejbi opłacono on-line
18 Wesołowska Monika Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
19 Biskup Magdalena Sztum Start Komtur opłacono on-line
20 Kogut Piotr Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
21 Herkt Jacek Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
22 Zegadło Ela Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
23 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
24 Sokołowska Ewa Jasna Start Komtur DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
25 Wąsik Krzysztof Malbork Start Komtur Dąbrowski Team opłacono on-line
26 Cebula Bogdan Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
27 Nadolski Tomasz Prabuty Start Komtur Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
28 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
29 Kawski Bartłomiej Kisielice Start Komtur EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
30 Łachacz Mariusz Stare Miasto Start Komtur Elita FCC TEAM Sztum opłacono on-line
31 Łachacz Justyna Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
32 Skowronski Darek Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
33 Rogalska Paula Elbląg Start Komtur opłacono on-line
34 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
35 Kamińska Joanna Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
36 Godlewski Łukasz Malbork Start Komtur Godlewski Runners opłacono on-line
37 Fedoruk Wojciech Prabuty Start Komtur opłacono on-line
38 Mostrąg-Gajewska Małgorzata Sopot Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
39 Kierchner Anna Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
40 Kierchner Cezary Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
41 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
42 Wojas Anna Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
43 Herkt Kajetan Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
44 Strzelczyk Przemek Mortęgi Start Komtur opłacono on-line
45 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Start Komtur Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
46 Markowicz Paulina Malbork Start Komtur VOUCHER opłacono
47 Malinowski Sławomir Dzierzgoń Start Komtur METTAP opłacono on-line
48 Patalon Adam Marzęcice Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
49 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Komtur VOUCHER opłacono
50 Wierzbicki Jakub Malbork Start Komtur opłacono on-line
51 Żmijewski Paweł Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
52 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
53 Kołakowski Rafał Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
54 KOWALSKA AGNIESZKA Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
55 Typa Aleksandra Iława Start Komtur Fit koleżanki opłacono on-line
56 Kisicki Tomasz Radomno Start Komtur Radomno Biega opłacono on-line
57 Czajkowski Bartosz Iława Start Komtur opłacono on-line
58 Urbański Daniel Stary Targ Start Komtur opłacono on-line
59 Węzina Jarosław Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
60 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
61 Bączek Barbara Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
62 Sawicki Radosław Stare Pole Start Komtur opłacono on-line
63 Banaszak Joanna Sztumskie Pole Start Komtur opłacono on-line
64 Przybylska Anna Cedry Wielkie Start Komtur opłacono on-line
65 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
66 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
67 Bujnicki Marcin Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
68 Bujnicka Magdalena Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
69 Obszańska Małgorzata Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
70 Chojnicka Joanna Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
71 Krauze Alicja Malbork Start Komtur opłacono on-line
72 Pietruszka Magdalena Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
73 Schulz Łukasz Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
74 Wodzyński Bogusław Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
75 Kamiński Jacek Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
76 Kamiński Dawid Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
77 Dąbrowski Adam Milikowo Start Komtur opłacono on-line
78 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
79 Cap Tomasz Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
80 Cap Dorota Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
81 Karabin Anetta Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
82 Rogalski Radosław Elbląg Start Komtur opłacono on-line
83 Kopecki Krzysztof Gardeja Start Komtur Wilcza Sfora opłacono on-line
84 Bartoszewicz Radosław Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
85 Dejewski Tomasz Grudziądz Nowa Wieś Start Komtur WnW Runer's opłacono on-line
86 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Start Komtur Zitadelle opłacono on-line
87 Trzebiatowski Michał Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
88 Szymańska Beata Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
89 Szymański Wojciech Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
90 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Start Komtur NONE opłacono on-line
91 Brzezińska Martyna Litewki Start Komtur opłacono on-line
92 Wydrachowski Jarosław Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
93 Bartoszewicz Antoni Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
94 Leoniak Renata Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono
95 Łachacz Wiktoria Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
96 Leoniak Ewa Gdynia Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
97 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
98 Turlej Aleksandra Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
99 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
100 Tul Paulina Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 10363

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ