II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Start Komtur NONE opłacono on-line
102 Szymański Wojciech Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
103 Szymańska Beata Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
104 Trzebiatowski Michał Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
105 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Start Komtur Zitadelle opłacono on-line
106 Dejewski Tomasz Grudziądz Nowa Wieś Start Komtur WnW Runer's opłacono on-line
107 Bartoszewicz Radosław Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
108 Kopecki Krzysztof Gardeja Start Komtur Wilcza Sfora opłacono on-line
109 Kopecka Monika Gardeja Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
110 Rogalski Radosław Elbląg Start Komtur opłacono on-line
111 Karabin Anetta Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
112 Cap Dorota Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
113 Cap Tomasz Susz Start Komtur Rozbiegany Susz opłacono on-line
114 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
115 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
116 Dąbrowski Adam Milikowo Start Komtur opłacono on-line
117 Kamiński Dawid Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
118 Kamiński Jacek Żukowo Start Komtur Motywatornia Team opłacono on-line
119 Wodzyński Bogusław Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
120 Schulz Łukasz Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
121 Pietruszka Magdalena Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
122 Krauze Alicja Malbork Start Komtur opłacono on-line
123 Chojnicka Joanna Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
124 Obszańska Małgorzata Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
125 Bujnicka Magdalena Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
126 Bujnicki Marcin Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
127 Jankowski Karol Iława Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) BGS IŁAWA
128 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
129 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Grupa Trójmiasto
130 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
131 Przybylska Anna Cedry Wielkie Start Komtur opłacono on-line
132 Banaszak Joanna Sztumskie Pole Start Komtur opłacono on-line
133 Sawicki Radosław Stare Pole Start Komtur opłacono on-line
134 Bączek Barbara Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
135 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
136 Węzina Jarosław Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
137 Urbański Daniel Stary Targ Start Komtur opłacono on-line
138 Dąbrowska Agnieszka Dąbrowska Milikowo Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
139 Czajkowski Bartosz Iława Start Komtur opłacono on-line
140 Kisicki Tomasz Radomno Start Komtur Radomno Biega opłacono on-line
141 Typa Aleksandra Iława Start Komtur Fit koleżanki opłacono on-line
142 Ślęzak Adam Elbląg Start Komtur OSP POGRODZIE
143 KOWALSKA AGNIESZKA Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
144 Kołakowski Rafał Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
145 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
146 Żmijewski Paweł Działdowo Start Komtur KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO opłacono on-line
147 Wierzbicki Jakub Malbork Start Komtur opłacono on-line
148 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Komtur VOUCHER opłacono
149 Klonowski Marcin Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum
150 Patalon Adam Marzęcice Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
151 Malinowski Sławomir Dzierzgoń Start Komtur METTAP opłacono on-line
152 Najda Sławomir Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum
153 KURAJK EWA GDAŃSK Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
154 KURAJK MARIAN GDAŃSK Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
155 Markowicz Paulina Malbork Start Komtur VOUCHER opłacono
156 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Start Komtur Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
157 Strzelczyk Przemek Mortęgi Start Komtur opłacono on-line
158 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega
159 Dydymski Krzysztof RUMIA Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
160 Dydymska Monika Rumia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
161 Herkt Kajetan Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
162 Wojas Anna Nowa Wieś Malborska Start Komtur opłacono on-line
163 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Piękny
164 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Komtur Kwidzyn Biega opłacono on-line
165 Kierchner Cezary Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
166 Kierchner Anna Rumia Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
167 Mostrąg-Gajewska Małgorzata Sopot Start Komtur MIAZGA NOCĄ opłacono on-line
168 Fedoruk Wojciech Prabuty Start Komtur opłacono on-line
169 Godlewski Łukasz Malbork Start Komtur Godlewski Runners opłacono on-line
170 Kamińska Joanna Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
171 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Start Komtur opłacono on-line
172 Rogalska Paula Elbląg Start Komtur opłacono on-line
173 Skowronski Darek Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
174 Rudek Małgorzata Rumia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
175 Ścisłowska Aleksandra Parpary Start Komtur
176 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Start Komtur Runbasador Gronowo Elb.
177 Łachacz Justyna Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
178 Łachacz Mariusz Stare Miasto Start Komtur Elita FCC TEAM Sztum opłacono on-line
179 Wasilewski Marcin Gdynia Start Komtur BigYellowFoot Adventure Team
180 Kawski Bartłomiej Kisielice Start Komtur EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
181 Dębski Tomasz Kwidzyn Start Komtur
182 Małkowski Mateusz Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
183 Nadolski Tomasz Prabuty Start Komtur Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
184 Bałdyga Renata Elbląg Start Komtur
185 Toporek Rafał Przodkowo Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Polipack Team GWE
186 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Elite Team
187 Suliński Darek Susz Start Komtur Rozbiegany Susz
188 Cebula Bogdan Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
189 Wąsik Krzysztof Malbork Start Komtur Dąbrowski Team opłacono on-line
190 Sokołowska Ewa Jasna Start Komtur DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
191 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
192 iljin Mirosław Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
193 Zegadło Ela Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
194 Koralewska Irena Sadlinki Start Komtur
195 Herkt Jacek Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
196 Kogut Piotr Kwidzyn Start Komtur Biegam czystą przyjemnością opłacono on-line
197 Stawicki Karol Czarne Małe Start Komtur Wilcza Sfora
198 Stawicka Sylwia Czarne Małe Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora
199 Biskup Magdalena Sztum Start Komtur opłacono on-line
200 Wesołowska Monika Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line


Wyświetleń: 9796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ