Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km Piękny opłacono BM
2 Skarżyńska Anna Chlebówka Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
3 Ostrowska Kamila Dębina Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
4 Głodnicki Krzysztof Dębina Bieg 5km opłacono BM
5 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
6 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
7 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
8 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
9 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włócz-Kije
10 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking 5km opłacono BM
11 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włóczy-Kije
12 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Bieg 5km
13 Adamska-Marek Małgorzata Elbląg Nordic Walking 5km opłacono BM
14 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg 5km Malborskie Morsy
15 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
16 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
17 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
18 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
19 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono BM
20 Jakrzewski Piotr Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
21 Jakrzewska Izabela Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
22 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team
23 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5km morsik weteran opłacono BM
24 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
25 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 5km opłacono BM
26 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
27 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
28 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
29 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
30 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono BM
31 Brylowska Agnieszka Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
32 Weyer Joanna Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
33 Socińska Izabela Lipinka Nordic Walking 5km opłacono BM
34 Matura Pawel Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
35 Gwiazdowski Cezary Malbork Bieg 5km opłacono BM
36 Kałuziński Tomasz Malbork Bieg 5km opłacono BM
37 Ananiew Agnieszka Malbork Nordic Walking 5km
38 Kosianowska Monika Malbork Bieg 5km Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
39 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
40 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
41 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
42 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
43 Jędrzejewski Mariusz Malbork Bieg 5km opłacono BM
44 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg 5km Dąbrowski Team opłacono BM
45 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono BM
46 Skok Weronika Malbork Bieg 5km opłacono BM
47 Szablewski Jakub Malbork Bieg 5km opłacono BM
48 Kudelska Ewelina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
49 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
50 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
51 Matura Kajetan Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
52 Szablewski Piotr Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
53 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team opłacono BM
54 Szablewska Anna Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
55 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
56 Smoszynska Beata Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
57 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
58 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
59 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
60 Kollmann Kamila Nowy Dwór Gdański Bieg 5km opłacono BM
61 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega
62 Duda Ewelina Nowy Staw Nordic Walking 5km opłacono BM
63 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
64 Bednarek Urszula Nowy Staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
65 Zalewska Joanna Nowy Staw Nordic Walking 5km opłacono BM
66 Bednarek Szymon Nowy Staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
67 Ceran Katarzyna Ceran Nowy staw Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
68 Kuchta Anna Starogard Gdański Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
69 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 5km opłacono BM
70 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg 5km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
71 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km opłacono BM
72 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum biega
73 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 5km
74 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
75 Chabowska Grażyna Sztum Nordic Walking 5km Sztum biega
76 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
77 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
78 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg 5km Grupa Malbork
79 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
80 Ostrowski Piotr Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
81 Szubowski Lukasz Tczew Bieg 5km opłacono BM
82 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 5km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
83 Horbach Bohdan Tczew Bieg 5km Press Glass Biegamy i Wspieram
84 Kolek Jagoda Tczew Bieg 5km
85 GOLICKI ADAM TCZEW Bieg 5km Press Glass Biegamy i Wspieramy
86 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
87 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn
88 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5km opłacono BM


Wyświetleń: 3813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ