Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
:) | |||||||||
1 | Jankowski Mateusz | Elbląg | Bieg 5km | :) | |||||
Active Malbork | |||||||||
2 | Oliński Wojciech | Malbork | Bieg 5km | Active Malbork | opłacono BM | ||||
BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||||||
3 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg 5km | BIEGAJ Z BARTKIEM | opłacono BM | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
4 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono BM | ||||
First Malbork Team | |||||||||
5 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | |||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
6 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
7 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
8 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
9 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr | |||||||||
10 | Paprocka Dorota | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
11 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
12 | Treć Leon | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
13 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
14 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki | |||||||||
15 | Kołecki Michał | Iława | Bieg 5km | MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki | opłacono BM | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
16 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Bieg 5km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono BM | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
17 | Maraszek Mirosław | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
18 | Suliński Darek | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
19 | Stępniak Barbara | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
20 | Gąsior Pawel | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | |||||
21 | Lulińska Bożena | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
22 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
23 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
24 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 5km | S...K...S... | |||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
25 | Pękała Bieg Wirtualny Piotr | Koszalin | Bieg 5km | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono BM | ||||
Sztum Biega | |||||||||
26 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 5km | Sztum Biega | opłacono BM | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
27 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono BM | ||||
Valdano Team | |||||||||
28 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5km | Valdano Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Marek Daniel | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
30 | Marek Kamil | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
31 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
32 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
33 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
34 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
35 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Bieg 5km | ||||||
36 | Sieniek Krzysztof | Licze | Bieg 5km | ||||||
37 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
38 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
39 | Jaśtak Justyna | Sztum | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
40 | Markowicz Łukasz | Malbork | Bieg 5km | ||||||
41 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5km | ||||||
42 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
43 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM |
Wyświetleń: 6559