BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA  W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
2 Sawczuk Hanna Dzierzgon Bieg dla dzieci
3 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5km opłacono BM
4 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
5 Marek Daniel Elbląg Bieg 5km opłacono BM
6 Marek Zuzanna Elbląg Bieg dla dzieci
7 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
8 Malec Julia Elbląg Bieg dla dzieci
9 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Nordic Walking 5km opłacono BM
10 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km opłacono BM
11 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
12 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg 5km opłacono BM
13 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki opłacono BM
14 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
15 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5km opłacono BM
16 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
17 Gretkowska Antonina Kwidzyn Bieg dla dzieci
18 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
19 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono BM
20 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
21 Kowalska Anna Kwidzyn Nordic Walking 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
22 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
23 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dla dzieci
24 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
25 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
26 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Bieg dla dzieci
27 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
28 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
29 Markowicz Kornelia Malbork Bieg dla dzieci
30 Markowicz Kacper Malbork Bieg dla dzieci
31 Oliński Wojciech Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono BM
32 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
33 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
34 Piwarska Helena Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
35 Strzelecka Kaja Malbork Bieg dla dzieci
36 Pe Marek Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
37 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
38 Krasińska Jadwiga Rodowo Bieg dla dzieci
39 Krasiński Cezary Rodowo Bieg dla dzieci
40 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
41 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono BM
42 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking 5km opłacono BM
43 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg dla dzieci PSP 4
44 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
45 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg 5km opłacono BM
46 Suliński Darek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
47 Lulińska Bożena Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
48 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
49 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
50 Maraszek Mirosław Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
51 Stępniak Barbara Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
52 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
53 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 5km ZANTYR LKS opłacono BM
54 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
55 Paprocka Dorota Sztum Bieg 5km LKS Zantyr opłacono BM
56 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega opłacono BM
57 Jaśtak Justyna Sztum Bieg 5km opłacono BM
58 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
59 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
60 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
61 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono BM


Wyświetleń: 2363

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ