BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA  W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
2 Sawczuk Hanna Dzierzgon Bieg dla dzieci
3 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5km opłacono BM
4 Marek Kamil Elbląg Bieg 5km opłacono BM
5 Marek Daniel Elbląg Bieg 5km opłacono BM
6 Marek Zuzanna Elbląg Bieg dla dzieci
7 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono BM
8 Malec Julia Elbląg Bieg dla dzieci
9 Jankowski Mateusz Elbląg Bieg 5km :)
10 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Nordic Walking 5km opłacono BM
11 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km opłacono BM
12 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
13 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg 5km opłacono BM
14 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 5km
15 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 5km S...K...S...
16 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf
17 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team
18 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
19 Sypniewska Hanna Gdynia Bieg 5km
20 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / Jeziorak Iława / #Iławskie_dziki opłacono BM
21 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono BM
22 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5km opłacono BM
23 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
24 Gretkowska Antonina Kwidzyn Bieg dla dzieci
25 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
26 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono BM
27 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
28 Kowalska Anna Kwidzyn Nordic Walking 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
29 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
30 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dla dzieci
31 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
32 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
33 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Bieg dla dzieci
34 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
35 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 5km opłacono BM
36 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
37 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
38 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km
39 Markowicz Kornelia Malbork Bieg dla dzieci
40 Markowicz Kacper Malbork Bieg dla dzieci
41 Markowicz Łukasz Malbork Bieg 5km
42 Oliński Wojciech Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono BM
43 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 5km Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
44 Strzelecka Paulina Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
45 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team
46 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
47 Piwarska Helena Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
48 Strzelecka Kaja Malbork Bieg dla dzieci
49 Pe Marek Malbork Nordic Walking 5km opłacono BM
50 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono BM
51 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE
52 Krasińska Jadwiga Rodowo Bieg dla dzieci
53 Krasiński Cezary Rodowo Bieg dla dzieci
54 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
55 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono BM
56 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking 5km opłacono BM
57 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 5km Speed Ladies
58 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg dla dzieci PSP 4
59 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
60 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg 5km opłacono BM
61 Suliński Darek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
62 Lulińska Bożena Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
63 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
64 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
65 Gąsior Pawel Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz
66 Maraszek Mirosław Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
67 Stępniak Barbara Susz Bieg 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
68 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
69 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 5km ZANTYR LKS opłacono BM
70 Malinowska Monika Sztum Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
71 Paprocka Dorota Sztum Bieg 5km LKS Zantyr opłacono BM
72 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega opłacono BM
73 Treć Leon Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
74 Jaśtak Justyna Sztum Bieg 5km opłacono BM
75 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
76 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
77 Dulęba Wioletta Szymankowo Nordic Walking 5km opłacono BM
78 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
79 Żemetro Edyta Waplewo Wielkie Nordic Walking 5km
80 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono BM


Wyświetleń: 2020

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ