Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kajak Błażej Warszawa Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
2 Kajak Alicja Warszawa Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
3 Bujoczek Milena Bytom Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
4 Szalla Zosia Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
5 Bigos Liliana Sopot Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
6 Wyka Martyna Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Wataha
7 Sambożuk Pola Gdynia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
8 Biskupski Nikodem Poznań Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
9 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Znikające punkty
10 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Znikające punkty
11 Koruch Alicja Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SSP BTO nr 3 Białystok
12 Maras Szymon Siemirowice Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
13 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
14 Król Mateusz Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
15 Pieper Martyna Jastarnia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
16 Pieper Jan Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
17 Białek Kacper Konstancin-Jeziorna Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
18 Białek Szymon Konstancin-Jeziorna Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
19 Kacik Natalia Banino Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
20 Kacik Olaf Banino Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
21 Kohnke Leonard Jastarnia Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
22 Koszewnik Gabriela Warszawa Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
23 Łukasiak Albert London Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
24 Hulewski Antoni Sopot Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) EU Kids
25 Hulewski Aleksander Sopot Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) SP 7
26 Koralnik Barbara Legionowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Young Athletes Legionowo
27 Koralnik Piotr Jan Legionowo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) Young Athletes Legionowo
28 Koralnik Ewa Legionowo Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
29 Dziemiańczyk Franciszek Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SP9
30 Dziemiańczyk Julian Białystok Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) SP9
31 Dziemiańczyk Antoni Białystok Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) AKMŻ
32 Jaroni Oliwia Poznań Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
33 Jaroni Oskar Poznań Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
34 Daniszewski Jan Gdańsk Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
35 Kacik Ryszard Dobrzewino Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat)
36 Kacik Robert Dobrzewino Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
37 Kacik Marianna Dobrzewino Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
38 Maszota Luiza Hel Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) Liski
39 Wawrzonek Aleksandra Brzeziny Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
40 Wawrzonek Oliwia Brzeziny Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
41 Wawrzonek Weronika Łódź Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
42 Wawrzonek Dawid Łódź Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
43 Brożek Kacper Bolszewo Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat)
44 Brożek Mikołaj Bolszewo Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat)
45 Brożek Marta Bolszewo Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat)
46 Walczak Konrad Gdynia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team
47 Walczak Ignacy Gdynia Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ