Pizza Run 2021 - VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hoffman Artur Łuszczanowice Medal opłacono BM
2 Gąsiorek Anna Wrocław Medal opłacono BM
3 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
4 Paszka Natalia Gdynia Medal + Opaska opłacono
5 Paszka Bartosz Gdynia Medal opłacono
6 Konopa Agnieszka Gdynia Medal opłacono
7 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin opłacono BM
8 Kalisz Dagmara Łódź Medal opłacono BM
9 Osyra Marcin Łódź Medal opłacono BM
10 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
11 Pawlak Katarzyna Luboń Medal opłacono BM
12 Tuzimek Majka Malwina Gdynia Medal + Komin + Opaska Kopytka niosą mnie opłacono BM
13 Bylica Agnieszka Lipinki Medal opłacono BM
14 Skonieczny Dawid Kutno Medal Kutno Biega
15 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono
16 Sośnicka Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
17 Jędrzejczyk Karolina Łódź Medal opłacono
18 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono BM
19 Trawińska Katarzyna Warszawa Medal Koliber Team opłacono BM
20 Zioła Marta Łódź Medal Siebie Warte opłacono BM
21 Goeldner Marina Wuerzburg Medal opłacono
22 Hampel Monika Zellingen Medal + Komin + Opaska opłacono
23 Wasilewska Ilona Poznań Medal opłacono BM
24 Laskowska Iwona Dąbrowa Górnicza Medal opłacono
25 Nadrowski Maksymilian Warszawa Medal + Komin Wilk Trenuje Family opłacono BM
26 Żyśko Marta Warszawa Medal + Komin Wilk Trenuje Family opłacono BM
27 Grajeta Anna Wrocław Medal opłacono BM
28 Rychlik Przemysław Aleksandrów Łódzki Medal opłacono BM
29 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
30 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team opłacono
31 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
32 Lubelska Dominika Zgierz Medal opłacono BM
33 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal opłacono BM
34 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki Medal #malichateam opłacono BM
35 Mordzak Karol Zgierz Medal opłacono BM
36 Mordzak Anna Zgierz Medal opłacono BM
37 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
38 Rubinkowski Maciej Łódź Medal Razem Trenujemy Sport opłacono BM
39 Cojg Mateusz Rybnik Medal opłacono BM
40 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
41 Kosak Daniel Sollentuna Medal opłacono BM
42 Krawczyk Katarzyna Spånga Medal + Komin + Opaska opłacono BM
43 Bizuga Andrzej Łódź Medal opłacono BM
44 Stala Marta Częstochowa Medal opłacono BM
45 Gawrzydek Bartosz Łódź Medal opłacono BM
46 Galant Łukasz Łódź Medal opłacono BM
47 Michalski Marcin Łódź Medal opłacono BM
48 Makowska Izabela Władysławowo Medal opłacono BM
49 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono BM
50 Skorek Marta Boguchwałów Medal Dar-Bud Team opłacono BM
51 Gaj Monika Kietrz Medal Dar-Bud Team opłacono BM
52 wiśniewski bartosz wiśniewski łódź Medal opłacono BM
53 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski Medal opłacono BM
54 Zawadziński Robert Bielawy Medal + Komin Ten Bears Team opłacono BM
55 Mertyn Łukasz Łódź Medal opłacono BM
56 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
57 Podlasin Agnieszka Kutno Medal opłacono
58 Kukielska Karolina Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
59 Dopierała Łukasz Łódź Medal + Komin + Opaska B/S/H/ Łódź Running Team opłacono BM
60 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
61 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Medal opłacono BM
62 Lomber Joanna Kraków Medal + Komin opłacono BM
63 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
64 Jasiński Artur Zgierz Medal + Opaska opłacono BM
65 Mielnik Agata Mielnik Grzybno Medal opłacono
66 Frankowski Krzysiek Wrocław Medal opłacono BM
67 Frankowski Wojtek Wrocław Medal opłacono BM
68 Frankowska Ela Wrocław Medal opłacono BM
69 Ossowska Małgorzata Gdańsk Medal opłacono BM
70 Kuchta Monika Łódź Medal opłacono BM
71 Gromek Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
72 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
73 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
74 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
75 Mrozowska Monika Kraków Medal opłacono BM
76 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono
77 im Julia Łódź Medal Imedia Road Runners opłacono BM
78 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Medal opłacono BM
79 Łuczyński Maciej Łódź Medal + Opaska opłacono
80 Milancej Małgorzata Łódź Medal OSP-ORW Łódź opłacono BM
81 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
82 Kludzinski Adam Leszczynek Medal + Komin Kutno Biega opłacono BM
83 Małolepszy Zdzisław Łódź Medal NiktTeam opłacono BM
84 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria Medal opłacono BM
85 Kalinowska Agnieszka Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
86 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
87 Ślubowska Katarzyna Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
88 Wasiak Agata Dębogórze Medal opłacono BM
89 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono BM
90 Schmidt Agnieszka Puck Medal opłacono BM
91 Ochocka Ewa Łódź Medal Biegnięte Laski opłacono BM
92 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
93 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal Sofa Tim opłacono BM
94 Spaczyńska Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
95 Spaczyński Szymon Łódź Medal opłacono BM
96 Konarczak Kacper Łódź Medal + Komin opłacono BM
97 Olesińska Agnieszka Kutno Medal opłacono BM
98 Olejniczak Sławka Poznań Medal opłacono BM
99 Witkowska Liliana Poznań Medal + Opaska Szkoła podstawowa sportowa nr14 Poznań opłacono BM
100 Witkowski Maciej Poznań Medal Chmielarz Team opłacono BM


Wyświetleń: 1033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ