Pizza Run z Fiero!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żegnałek Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
2 Gołota Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
3 Sieradzan Katarzyna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
4 Sieradzan Adrianna Łódź bieg dziecięcy opłacono
5 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny opłacono BM
6 Pichlińska Natalia Łódź, Polska bieg główny opłacono BM
7 Lasecki Adam Łódź bieg główny opłacono BM
8 Hermann Mateusz Łódź bieg główny opłacono
9 Walczak Radosław Łask bieg główny opłacono
10 Niezabitowska Wiktoria Łódź bieg główny opłacono
11 Cielecka Marta Łódź bieg główny opłacono BM
12 Łyko Damian Łódź bieg główny Wieluń biega opłacono BM
13 Gabryelczyk Krystian Łódź bieg główny opłacono BM
14 Kania Joanna Łódź bieg główny opłacono BM
15 Płocki Dariusz Łódź bieg główny opłacono BM
16 Płocki Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
17 Kaźmierska Alisa Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
18 Kaźmierska Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
19 Apanasowicz Kajetan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
20 Bukowska Ewelina Łódź bieg główny opłacono BM
21 Knistoft Jakub Łódź bieg główny VitaDiet opłacono
22 Jeż Leszek Łódź bieg główny VitaDiet opłacono
23 Michalak Piotr Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
24 Michalak Zuzanna Łódź bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
25 Filipiak Maria Lodz bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
26 Włodarczyk Lukrecja Łódź bieg dziecięcy opłacono
27 Turek Lilianna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
28 Jastrzębski Przemysław Stryków bieg główny opłacono
29 Nawrot Bruno Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
30 Banaś Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
31 Banaś Mikołaj Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
32 Celmerowski Monica Łódź bieg dziecięcy Szkoła opłacono BM
33 Szymański Bartłomiej Łódź bieg główny Warriors Łódź opłacono BM
34 Janas Sebastian Łódź bieg główny opłacono BM
35 Jabłonka Wojtek Łódź bieg główny opłacono
36 Jabłonka Bartosz Łódź bieg główny opłacono
37 Kamiński Marek Kamiński Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
38 Debska Anna Łódź bieg główny opłacono BM
39 Gałązka Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
40 Sabat Marta Łódź bieg główny opłacono BM
41 Wesołowska Magdalena Zgierz bieg główny 5 z Księżyca opłacono BM
42 Pasieka Beniamin Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
43 Dębski Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
44 Bidzińska Alicja Warszawa bieg główny opłacono BM
45 Polaszczyk Dawid Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
46 Grzelak Jakub Włocławek bieg dziecięcy opłacono
47 Grzelak Kacper Włocławek bieg dziecięcy opłacono
48 Grzelak Łukasz Włocławek bieg główny opłacono
49 Grzelak Agnieszka Włocławek bieg główny opłacono
50 Jaszczak Filip BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
51 Jaszczak Wojciech BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
52 Jaszczak Radosław Bełchatów bieg główny opłacono BM
53 Czekalska Pola Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
54 Skoraczyńska Joanna Łódź bieg główny Happy Runners opłacono BM
55 Zjawiona Victoria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
56 Tłuczek Krzysztof Zelów bieg główny opłacono
57 Staśkowska Katarzyna Zelów bieg główny opłacono
58 Stanek Julek Łódź bieg dziecięcy opłacono
59 Pielas Marcin Łódź bieg główny opłacono
60 Wieczorkiewicz Oliwier Łódź bieg dziecięcy opłacono
61 Wasilewska Liliana Łódź bieg dziecięcy opłacono
62 Śledziona Filip Łódź bieg dziecięcy opłacono
63 Pakuła Nadia Łódź bieg dziecięcy opłacono
64 Pakuła Nikola Łódź bieg dziecięcy opłacono
65 Błońska Agnieszka Łódź bieg dziecięcy opłacono
66 Wasilewski Emiliano Łódź bieg dziecięcy opłacono
67 Radomska Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono
68 Radomska Laura Łódź bieg dziecięcy opłacono
69 Czerwińska Maja Łódź bieg dziecięcy opłacono
70 Bielawska Laura Łódź bieg dziecięcy opłacono
71 Więckowski Bartosz Łódź bieg dziecięcy opłacono
72 Majchrzak Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono
73 Majchrzak Maria Łódź bieg dziecięcy opłacono
74 Malinowski Igor Łódź bieg dziecięcy opłacono
75 Malinowska Natalia Łódź bieg dziecięcy opłacono
76 Morawski Dawid Łódź bieg dziecięcy opłacono
77 Duda Sebastian Łódź bieg dziecięcy opłacono
78 Duda Wiktor Łódź bieg dziecięcy opłacono
79 Zieliński Bogdan Łódź bieg dziecięcy opłacono
80 Towalewski Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono
81 Towalewska Magdalena Łódź bieg dziecięcy opłacono
82 Juszczak Krystian Łódź bieg dziecięcy opłacono
83 Struzik Krystian Łódź bieg dziecięcy opłacono
84 Paradowski Seweryn Łódź bieg dziecięcy opłacono
85 Struzik Konrad Łódź bieg dziecięcy opłacono
86 Gorzelańska Sandra Łódź bieg dziecięcy opłacono
87 Paradowski Mikołaj Łódź bieg dziecięcy opłacono
88 Paradowski Alan Łódź bieg dziecięcy opłacono
89 Wolnicki Alex Łódź bieg dziecięcy opłacono
90 Matusiak Mariusz Łódź bieg główny Biegacz Samodzielny opłacono BM
91 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny opłacono BM
92 Szplit Agata Pabianice bieg główny Korona Pabianice opłacono BM
93 Świątczak Weronika Pabianice bieg dziecięcy Kłapciatek opłacono BM
94 Kabziński Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
95 Kwaśniewski Henryk Łódź bieg główny opłacono BM
96 Niewiadomski Mateusz Niewiadomski Mińsk Mazowiecki bieg główny opłacono BM
97 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny opłacono BM
98 Szumiński Adam Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
99 Szumińska Maria Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
100 Chrząszcz Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM


Wyświetleń: 5687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ