Pizza Run z Fiero!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#teamGrażynki
1 Żołek Maria Łódź bieg dziecięcy #teamGrażynki opłacono BM
2 Korneta-Żołek Anna Łódź bieg główny #teamGrażynki opłacono BM
5 z Księżyca
3 Wesołowska Magdalena Zgierz bieg główny 5 z Księżyca opłacono BM
5 z Księżyca
4 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 5 z Księżyca opłacono
Ada Team
5 Przytarski Michał Stryków bieg główny Ada Team opłacono BM
6 Brykowska Teresa Pabianice bieg główny Ada Team opłacono BM
Akademia Lekkoatletyki Łódź
7 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
8 Pawlak Hanna Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
BEDNARSKI TRI TEAM
9 Chmiel Paulina Łódź bieg główny BEDNARSKI TRI TEAM opłacono BM
Biegacz Samodzielny
10 Matusiak Mariusz Łódź bieg główny Biegacz Samodzielny opłacono BM
Biegamy w Zgierzu
11 Tobera Mariusz Zgierz bieg główny Biegamy w Zgierzu opłacono BM
12 Tobera Sylwia Zgierz bieg główny Biegamy w Zgierzu opłacono BM
Biegam z Truvant
13 Czyż Bartłomiej Tuszyn bieg główny Biegam z Truvant opłacono BM
Biegusy
14 Karda Tomasz Łódź bieg główny Biegusy opłacono
DoRoboty
15 Bujakowska Oliwka ŁÓDŹ bieg dziecięcy DoRoboty opłacono BM
16 Bujakowski Łukasz Łódź bieg główny DoRoboty opłacono BM
17 Robaszek Kamil Łódź bieg główny DoRoboty opłacono BM
Fizjoświrki
18 Jarosz Dawid Łódź bieg główny Fizjoświrki opłacono BM
Happy Runners
19 Skoraczyńska Joanna Łódź bieg główny Happy Runners opłacono BM
KS Grucha
20 Mazurkiewicz Wiktoria Ozorków bieg dziecięcy KS Grucha opłacono BM
21 Mazurkiewicz Jarosław Ozorków bieg główny KS Grucha opłacono BM
Korona Pabianice
22 Szplit Agata Pabianice bieg główny Korona Pabianice opłacono BM
Księżniczki Patataja
23 Mastalerz Martyna Pabianice bieg główny Księżniczki Patataja opłacono BM
Księżniczki Patataja
24 Mikuta Barbara Pabianice bieg dziecięcy Księżniczki Patataja opłacono BM
Kłapciatek
25 Świątczak Weronika Pabianice bieg dziecięcy Kłapciatek opłacono BM
Magic
26 Hanysz-Worach Paulina Łódź bieg główny Magic opłacono BM
Maszerujemy z nogami w chmurach ŁSNW
27 Walewska Urszula Łódź bieg główny Maszerujemy z nogami w chmurach ŁSNW opłacono BM
Miłośnicy Hawajskiej
28 Wojtasińska Dominika Łódź bieg główny Miłośnicy Hawajskiej opłacono
Morsy Konin
29 Kołodziejczak Krystian Łódź bieg główny Morsy Konin opłacono BM
NAKRĘCENI BIEGANIEM
30 Nowik Karolina Łódź bieg dziecięcy NAKRĘCENI BIEGANIEM opłacono BM
31 Nowik Tatiana Łódź bieg główny NAKRĘCENI BIEGANIEM opłacono BM
Nordea Runners
32 Grubczak Agnieszka Grubczak Łódź bieg główny Nordea Runners opłacono BM
OCB Pabianice
33 Bistuła Artur Pabianice bieg główny OCB Pabianice opłacono BM
Ofiary Sportu
34 Studzińska Karina Koluszki bieg główny Ofiary Sportu opłacono BM
PM nr 125 w Łodzi
35 Warszawa Iskra Łódź bieg dziecięcy PM nr 125 w Łodzi opłacono BM
PR Morsświry
36 Niedziółka Arkadiusz Kamieńsk bieg główny PR Morsświry opłacono
PSA
37 Krejczy Hanna Łódź bieg dziecięcy PSA opłacono BM
PZU Sport Team
38 Lipka Patrycja Łódź bieg główny PZU Sport Team opłacono
Placki
39 Boho-Romanowicz Sandra Łask bieg główny Placki opłacono BM
40 Romanowicz Rafał Łask bieg główny Placki opłacono BM
Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK
41 Czarny Piotr Łódź bieg główny Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK opłacono BM
Przedszkolak
42 Wójcicki Jakub Łódź bieg dziecięcy Przedszkolak opłacono BM
PączkoŻercy
43 Karolak Oliwia Łask bieg główny PączkoŻercy opłacono BM
44 Koperek Dominik pabianice bieg główny PączkoŻercy opłacono BM
Razem Trenujemy Sport
45 Kacprzak Sławek Justynów bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
46 Zapieraczyński Mateusz Rzgów bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono
47 Frączyk Szymon Łódź bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
48 Stefaniak Robert Lodz bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
49 Duszkiewicz Igor Łódź bieg dziecięcy Razem Trenujemy Sport opłacono BM
50 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono
51 Gabryelczyk Marta Łodź bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
52 Duszkiewicz Krzysztof Łódź bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
Rookies Fabryka Dzika
53 Grabarczyk Marta Pabianice bieg główny Rookies Fabryka Dzika opłacono BM
Rossmann
54 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki bieg główny Rossmann opłacono BM
Rs Team
55 Słowińska Sylwia Tuszyn bieg główny Rs Team opłacono
SHARK ŁÓDŹ
56 Płachta Daniel Tuszyn bieg główny SHARK ŁÓDŹ opłacono BM
SNG Wild Ducks
57 Sęczkowska Polianna Łódź bieg dziecięcy SNG Wild Ducks opłacono BM
58 Kozarzewska Anna Kozarzewska Łódź bieg główny SNG Wild Ducks opłacono BM
SP3
59 Orłowski Szymon Łódź bieg dziecięcy SP3 opłacono
SP 12 Piotrków Trybunalski
60 Kopańska Oliwia Piotrków Trybunalski bieg dziecięcy SP 12 Piotrków Trybunalski opłacono
61 Kopańska Wiktoria Piotrków Trybunalski bieg dziecięcy SP 12 Piotrków Trybunalski opłacono
SP 34 w Łodzi
62 Polatowska Maja Łódź bieg dziecięcy SP 34 w Łodzi opłacono BM
63 Polatowski Patryk Łódź bieg dziecięcy SP 34 w Łodzi opłacono BM
SP Ruda Bugaj
64 Szumiński Adam Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
65 Szumińska Maria Ruda Bugaj bieg dziecięcy SP Ruda Bugaj opłacono BM
SP nr 1 w Łodzi
66 Warszawa Miron Łódź bieg dziecięcy SP nr 1 w Łodzi opłacono BM
STEFAN RUN-TEAM
67 Rzepkowska Julia Babice 6a bieg dziecięcy STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
68 RZEPKOWSKI MARCIN LUTOMIERSK bieg główny STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
STG
69 Stępień Lilianna Starowa Góra bieg dziecięcy STG opłacono
70 Stępień Jan Starowa Góra bieg dziecięcy STG opłacono
Sp 190
71 Michalak Zuzanna Łódź bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
72 Filipiak Maria Lodz bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
73 Snowarski Mateusz Łódź bieg dziecięcy Sp 190 opłacono BM
Szkoła
74 Celmerowski Monica Łódź bieg dziecięcy Szkoła opłacono BM
Słowiki Biegają
75 Czyżewska Adaś Łódź bieg dziecięcy Słowiki Biegają opłacono BM
76 Czyżewska Hania Łódź bieg dziecięcy Słowiki Biegają opłacono BM
77 Słowikowski Maciej Łódź bieg główny Słowiki Biegają opłacono BM
Tate and Lyle Active Team
78 Baranska Dominika Skotniki bieg główny Tate and Lyle Active Team opłacono BM
Tuptający Zwierzyniec Team
79 Suszanowicz Julia Opole bieg główny Tuptający Zwierzyniec Team opłacono BM
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
80 Kukla Monika Parkowo bieg główny Uniwersytet Medyczny w Łodzi opłacono BM
VitaDiet
81 Knistoft Jakub Łódź bieg główny VitaDiet opłacono
82 Jeż Leszek Łódź bieg główny VitaDiet opłacono
WS Łódź
83 Bernacik JAcek Łódź bieg główny WS Łódź opłacono BM
Warriors Łódź
84 Szymański Bartłomiej Łódź bieg główny Warriors Łódź opłacono BM
85 Woźniak Adrian Łódź bieg główny Warriors Łódź opłacono BM
Wataha - Łączy Nas Bieganie
86 Szymański Rafał Szymański Łódź bieg główny Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
87 Szymańska Maria Łódź bieg dziecięcy Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
88 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
Wieluń biega
89 Łyko Damian Łódź bieg główny Wieluń biega opłacono BM
Zawisza Rzgów
90 Rogozińska Patrycja Łódź bieg główny Zawisza Rzgów opłacono BM
_BRAK NAZWY_
91 Żegnałek Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
92 Gołota Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
93 Sieradzan Katarzyna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
94 Sieradzan Adrianna Łódź bieg dziecięcy opłacono
95 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny opłacono BM
96 Pichlińska Natalia Łódź, Polska bieg główny opłacono BM
97 Lasecki Adam Łódź bieg główny opłacono BM
98 Hermann Mateusz Łódź bieg główny opłacono
99 Walczak Radosław Łask bieg główny opłacono
100 Niezabitowska Wiktoria Łódź bieg główny opłacono
101 Cielecka Marta Łódź bieg główny opłacono BM
102 Gabryelczyk Krystian Łódź bieg główny opłacono BM
103 Kania Joanna Łódź bieg główny opłacono BM
104 Płocki Dariusz Łódź bieg główny opłacono BM
105 Płocki Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
106 Kaźmierska Alisa Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
107 Kaźmierska Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
108 Apanasowicz Kajetan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
109 Bukowska Ewelina Łódź bieg główny opłacono BM
110 Michalak Piotr Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
111 Włodarczyk Lukrecja Łódź bieg dziecięcy opłacono
112 Turek Lilianna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
113 Jastrzębski Przemysław Stryków bieg główny opłacono
114 Nawrot Bruno Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
115 Banaś Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
116 Banaś Mikołaj Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
117 Janas Sebastian Łódź bieg główny opłacono BM
118 Jabłonka Wojtek Łódź bieg główny opłacono
119 Jabłonka Bartosz Łódź bieg główny opłacono
120 Kamiński Marek Kamiński Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
121 Debska Anna Łódź bieg główny opłacono BM
122 Gałązka Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
123 Sabat Marta Łódź bieg główny opłacono BM
124 Pasieka Beniamin Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
125 Dębski Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
126 Bidzińska Alicja Warszawa bieg główny opłacono BM
127 Polaszczyk Dawid Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
128 Grzelak Jakub Włocławek bieg dziecięcy opłacono
129 Grzelak Kacper Włocławek bieg dziecięcy opłacono
130 Grzelak Łukasz Włocławek bieg główny opłacono
131 Grzelak Agnieszka Włocławek bieg główny opłacono
132 Jaszczak Filip BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
133 Jaszczak Wojciech BEŁCHATÓW bieg dziecięcy opłacono BM
134 Jaszczak Radosław Bełchatów bieg główny opłacono BM
135 Czekalska Pola Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
136 Zjawiona Victoria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
137 Tłuczek Krzysztof Zelów bieg główny opłacono
138 Staśkowska Katarzyna Zelów bieg główny opłacono
139 Stanek Julek Łódź bieg dziecięcy opłacono
140 Pielas Marcin Łódź bieg główny opłacono
141 Wieczorkiewicz Oliwier Łódź bieg dziecięcy opłacono
142 Wasilewska Liliana Łódź bieg dziecięcy opłacono
143 Śledziona Filip Łódź bieg dziecięcy opłacono
144 Pakuła Nadia Łódź bieg dziecięcy opłacono
145 Pakuła Nikola Łódź bieg dziecięcy opłacono
146 Błońska Agnieszka Łódź bieg dziecięcy opłacono
147 Wasilewski Emiliano Łódź bieg dziecięcy opłacono
148 Radomska Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono
149 Radomska Laura Łódź bieg dziecięcy opłacono
150 Czerwińska Maja Łódź bieg dziecięcy opłacono
151 Bielawska Laura Łódź bieg dziecięcy opłacono
152 Więckowski Bartosz Łódź bieg dziecięcy opłacono
153 Majchrzak Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono
154 Majchrzak Maria Łódź bieg dziecięcy opłacono
155 Malinowski Igor Łódź bieg dziecięcy opłacono
156 Malinowska Natalia Łódź bieg dziecięcy opłacono
157 Morawski Dawid Łódź bieg dziecięcy opłacono
158 Duda Sebastian Łódź bieg dziecięcy opłacono
159 Duda Wiktor Łódź bieg dziecięcy opłacono
160 Zieliński Bogdan Łódź bieg dziecięcy opłacono
161 Towalewski Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono
162 Towalewska Magdalena Łódź bieg dziecięcy opłacono
163 Juszczak Krystian Łódź bieg dziecięcy opłacono
164 Struzik Krystian Łódź bieg dziecięcy opłacono
165 Paradowski Seweryn Łódź bieg dziecięcy opłacono
166 Struzik Konrad Łódź bieg dziecięcy opłacono
167 Gorzelańska Sandra Łódź bieg dziecięcy opłacono
168 Paradowski Mikołaj Łódź bieg dziecięcy opłacono
169 Paradowski Alan Łódź bieg dziecięcy opłacono
170 Wolnicki Alex Łódź bieg dziecięcy opłacono
171 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny opłacono BM
172 Kabziński Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
173 Kwaśniewski Henryk Łódź bieg główny opłacono BM
174 Niewiadomski Mateusz Niewiadomski Mińsk Mazowiecki bieg główny opłacono BM
175 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny opłacono BM
176 Chrząszcz Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
177 Chrząszcz Adela Łódź bieg główny opłacono BM
178 Kornacka Anna Łódź bieg główny opłacono BM
179 Przybylska Alicja Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
180 Przybylska Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
181 Żurański Michał Łódź bieg główny opłacono BM
182 Domańska Izabela Łódź bieg główny opłacono BM
183 Chojnacki Mateusz Łódź bieg główny opłacono BM
184 Kopczyńska Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
185 Buczkowska Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
186 Zjawiony Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
187 Zjawiony Wiktor Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
188 Jurek Przemysław Łódź bieg główny opłacono BM
189 Michalski Bartosz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
190 Lenartowicz Marek Łódź bieg główny opłacono BM
191 Binkowska Dorota Łódź bieg główny opłacono BM
192 Binkowski Jakub Łódź bieg główny opłacono BM
193 Walczak Halina ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
194 Śnieg Paulina Łódź bieg główny opłacono BM
195 Borowiecka Iga Borowa bieg dziecięcy opłacono BM
196 Borowiecki Tymoteusz Borowa bieg dziecięcy opłacono BM
197 Klimkiewicz Michał Łagiewniki Nowe bieg główny opłacono
198 Kruszyński Stanislaw Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
199 Kruszyńska Antonina Łódź bieg dziecięcy opłacono
200 Kruszyńska Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
201 Kiliszek Jagoda Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
202 Misztal Łucja Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
203 Chudziński Michał ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
204 Chudzińska Izabela ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
205 Bińczyk Marta ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
206 Owczarek Anna Łódź bieg główny opłacono BM
207 Jóźwiak Majchrzak Wiola Łódź bieg główny opłacono BM
208 Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna Rawa Mazowiecka bieg główny opłacono BM
209 Świątczak Adam Łódź bieg główny opłacono BM
210 Światczak Hania Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
211 Sprusiński Maciek Łódź bieg główny opłacono BM
212 Sprusińska Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
213 Chlebicz Małgorzata Warszawa bieg główny opłacono BM
214 Broszczyk Klaudia Łódź bieg główny opłacono BM
215 Wójcik Sebastian Łódź bieg główny opłacono BM
216 Żulińska Iga Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
217 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin bieg dziecięcy opłacono BM
218 Walczak Łukasz Bełchatów bieg główny opłacono BM
219 Szydłowski Krzysztof Łódź bieg główny opłacono
220 Szydłowska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono
221 Urbanek Anna Urbanek Łódź bieg główny opłacono BM
222 Zielińska Ada Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
223 Zielińska Iga Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
224 Stasiak Maciej Łódź bieg główny opłacono BM
225 Bobrowska Katarzyna Lodz bieg główny opłacono BM
226 Bobrowski Borys Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
227 Hebda kamil Łódź bieg główny opłacono BM
228 Górowski Wiktor Górowski Łódź bieg główny opłacono
229 Matachowski Daniel Łódź bieg główny opłacono BM
230 Trojanowski Mateusz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
231 Kubiak Sławek Zgierz bieg główny opłacono BM
232 Zawitkowska Marcelina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
233 Zawitkowska Paulina Łódź bieg główny opłacono BM
234 Nowak Arkadiusz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
235 Szutenbach Malgorzata Łódź bieg główny opłacono
236 Warsztocki Mariusz Łódź bieg główny opłacono BM
237 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
238 Głowinkowski Fabian Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
239 Głowinkowska Agnieszka Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
240 Laszczyk Krzuysztof Łódź bieg główny opłacono BM
241 Krajewski Michał Łódź bieg główny opłacono BM
242 Bartos Kamil Pabianice bieg główny opłacono BM
243 Bartos Marcin Pabianice bieg główny opłacono BM
244 Tomańska Zofia Łódź bieg główny opłacono BM
245 Chojnacki Bartosz ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
246 Grosicka Anita Łódź bieg główny opłacono
247 Wasiak Agnieszka Łódź (Łódź-Bałuty) bieg główny opłacono BM
248 Felsztukier Kamila Felsztukier Łódź bieg główny opłacono BM
249 Kozioł Anna Łódź bieg główny opłacono BM
250 Janowski Michał ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
251 Bujacz Marcelina Groblice bieg dziecięcy opłacono
252 Pawłowska Dagmara Kalisz bieg główny opłacono
253 Bujacz Ilona Groblice bieg główny opłacono
254 Bamberski Radosław Łódź bieg główny opłacono BM
255 Warda Karolina Koluszki bieg główny opłacono BM
256 Dublański Leon Łódź bieg dziecięcy opłacono
257 Bogutczak Piotr Konstantynów Łódzki bieg główny opłacono BM
258 Kurzawska Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
259 Seliga Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
260 Stowski Łukasz Ruda Śląska bieg główny opłacono
261 Biazik Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
262 Kałczak Igor Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
263 Buczkowski Mateusz Buczkowski Łódź bieg główny opłacono BM
264 Walewski Maciej Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
265 Borowiec Andżelika Pabianice bieg główny opłacono
266 Lesisz Barbara Łódź bieg główny opłacono BM
267 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
268 Dominiak Paula Łódź bieg główny opłacono BM
269 Błaszczyk Barbara Błaszczyk Łódź bieg główny opłacono
270 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny opłacono
271 Domalążek Piotr Zgierz bieg główny opłacono BM
272 Jakubowski Krzysztof Łódź bieg główny opłacono
273 Wcisło Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
274 Bajerski Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
275 Paśnik Jarosław Łódź bieg główny opłacono BM
276 Paśnik Renata Łódź bieg główny opłacono BM
277 Bajerski Robert Łódź bieg główny opłacono BM
278 Rak Feliks Łódź bieg dziecięcy opłacono
279 Gryszanowicz Zuzanna Łódź bieg główny opłacono BM
280 Rak Borys Łódź bieg dziecięcy opłacono
281 Domańska Sylwia Łódź bieg główny opłacono
282 Ostrowska Dominika Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
283 Podlasek Rafał Łódź bieg główny opłacono BM
284 Nita Michał Łódź bieg główny opłacono BM
285 Micor Jola Łódź bieg główny opłacono
286 Smolarek Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
287 Caban Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
288 DZIKOWSKI Wojtek Łódź bieg główny opłacono BM
289 Miller Ida Łódź bieg główny opłacono BM
290 Miller Marek Łódź bieg główny opłacono BM
291 Kopański Tomasz Piotrków Trybunalski bieg główny opłacono
292 Kowalczyk Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
293 Krysiak Martyna Łódź bieg główny opłacono BM
294 Jakubowska Weronika Łódź bieg główny opłacono BM
295 Szczepaniak Rafał Zgierz bieg główny opłacono BM
296 Cywińska Ewa Łódź bieg główny opłacono BM
297 Błaszczyk Szymon Łódź bieg główny opłacono BM
298 Szymczak Michał Łódź bieg główny opłacono BM
299 Szymczak Antonina Łódź bieg główny opłacono BM
300 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
301 Sobala Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
302 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny opłacono BM
303 Wrzosek Małgorzata Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
304 Barański Marcin Łódź bieg główny opłacono
305 Wieraszka Filip Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
306 Gostomska Maja Łódź bieg główny opłacono BM
307 Kolasa Adam Łódź bieg główny
308 Tokarska Dominika Czeladź bieg główny opłacono BM
309 Komorowski Sebastian Łódź bieg główny opłacono BM
310 PIETRASIAK JAKUB Łódź bieg główny opłacono BM
311 Świąder Julia Łódź bieg główny opłacono BM
312 Olejniczak Damian Łódź bieg główny opłacono
313 Olejniczak Karolina Łódź bieg główny opłacono
314 Lewandowski Mateusz Łódź bieg główny opłacono
315 Rogut Weronika Łódź bieg główny opłacono
316 Antoniak Magdalena Pabianice bieg główny opłacono BM
317 Rogut Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
318 Stoliński Adrian Łódź bieg główny opłacono
319 Zimińska Kinga Łódź bieg główny opłacono
320 Komorowski Aleksander Łódź bieg główny opłacono
321 Antoniak Mateusz Pabianice bieg główny opłacono BM
322 Zimińska Joanna Łódź bieg główny opłacono
323 Adamczyk Jakub Łódź bieg główny opłacono
324 Borkowski Jasiek Łódź bieg dziecięcy opłacono
325 Matachowski Mariusz Regny bieg główny opłacono BM
326 Borkowska Paulina Łódź bieg główny opłacono
327 Potargowicz Bogumiła Łódź bieg główny opłacono
328 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
329 Matachowska Marta Regny bieg główny opłacono BM
330 Biegańska Renata Łódź bieg główny opłacono
331 Miller Kacper Łódź bieg dziecięcy opłacono
332 Miller Michał Łódź bieg główny opłacono
333 Jankowska Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
334 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
335 Jankowski Igor Łódź bieg dziecięcy opłacono
336 Matachowska Adrianna Regny bieg dziecięcy opłacono BM
337 Jankowski Igor Łódź bieg główny opłacono
338 Kłysiak Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
339 Hajduk Małgorzata Łódź bieg główny opłacono
340 Grezel Jakub Łódź bieg główny opłacono
341 Matachowski Wojciech Regny bieg dziecięcy opłacono BM
342 Grezel Marzena Łódź bieg główny opłacono
343 Szczerba Maja Głowno bieg dziecięcy opłacono BM
344 Szmigielski Jarosław Łódź bieg główny opłacono
345 Popkiewicz Ilona Bełchatów bieg główny opłacono BM
346 Szmigielska Hanna Łódź bieg dziecięcy opłacono
347 Łacwik Anna Łódź bieg główny opłacono BM
348 Gałkiewicz Karolina Łódź bieg dziecięcy opłacono
349 Bednarek Kamila Łódź bieg główny opłacono BM
350 Hymka Kamil Koluszki bieg główny opłacono BM
351 MACIASZEK Justyna Konstantynów bieg główny opłacono BM
352 Banaszczak Ada Koluszki bieg dziecięcy opłacono BM
353 Sprusiński Mateusz Łódź bieg dziecięcy opłacono
354 Kamela Kajetan Kutno bieg dziecięcy opłacono
355 Jurek Tomasz Łódź bieg główny opłacono BM
356 Krakowian Karolina Zgierz bieg główny opłacono BM
357 Kuśmierek Ela Bełchatów bieg główny opłacono BM
358 Bodasińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
359 Helios Bartosz Koluszki bieg główny opłacono BM
360 Zakrzewska Amelia Lutomiersk bieg dziecięcy opłacono BM
361 Łątka Radosław Bełchatów bieg główny opłacono BM
362 Świerko Zofia Łódź bieg główny opłacono BM
363 Janus Gabrysia Bełchatów bieg główny opłacono BM
364 Szczudlak Dorota Łódź bieg główny opłacono BM
365 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
366 Jaszczur Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
367 Kuśmierska Katarzyna Zachorzów bieg główny opłacono BM
368 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
369 Janus Jacek Bełchatów bieg główny opłacono BM
370 Ślązak Michał Łódź bieg główny opłacono BM
371 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź bieg główny opłacono BM
372 Szczerba Magdalena Głowno bieg główny opłacono BM
373 Mencel Hania Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
374 Tybura Anna Łódź bieg główny opłacono BM
375 Mencel Agnieszka Bełchatów bieg główny opłacono BM
376 Misiewicz Emma Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
377 Jaroszewicz Kamila Bełchatów bieg główny opłacono BM
378 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
379 Misiewicz Olivier Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
380 Sprusinski Sebastian Lodz bieg główny opłacono BM
381 Kuźmiński Piotr Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
382 Kaźmierczak Barbara Zgierz bieg główny opłacono BM
383 Nawrot Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
384 Giżewski Grzegorz Głowno bieg główny opłacono BM
385 Ambroziak Sebastian Łódź bieg główny opłacono BM
386 Tadrowska Martyna Łódź bieg główny opłacono BM
387 Wrzosek Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
388 Mencel Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
389 Pawlak Michał Koluszki bieg główny opłacono BM
390 Kolanek Aneta Bełchatów bieg główny opłacono BM
391 Pietrzak Paulina Łódź bieg główny opłacono BM
392 Rozwens Jakub Łódź bieg główny opłacono
393 Górska Magdalena Kutno bieg główny opłacono BM
394 Michalska Marta Łódź bieg główny opłacono BM
395 Dębski Michał Łódź bieg główny opłacono BM
396 Kowalczyk Olga Bratoszewice bieg główny opłacono BM
397 Wojciechowska Ina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
398 Wójciak-Zielińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
399 Kaźmierczak Rafał Łódź bieg główny opłacono BM
400 Łuźniak Maksymilian Łódź bieg główny opłacono
401 Łuźniak Alicja Łódź bieg dziecięcy opłacono
402 Kaźmierczak Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
403 Łuźniak Tomasz Łódź bieg główny opłacono
404 Steinke Anna Łódź bieg główny opłacono BM
405 Dubert Nikola Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
406 Zagórska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
407 Fijałkowska Izabela Łódź bieg główny opłacono BM
408 Gruszczelak Robert Łódź bieg dziecięcy opłacono
409 Adamczyk Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
410 Jaroszewicz Mikołaj Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
411 Jaroszewicz Łukasz Bełchatów bieg główny opłacono BM
412 Reguła Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
413 Fijałkowski Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
414 Wojda Zofia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
415 Krakowiak Maja Łodź bieg dziecięcy opłacono
416 Doniecki Piotr Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
417 Krakowiak Bartosz Łódź bieg dziecięcy opłacono
418 Balcer Agnieszka Bydgoszcz bieg główny opłacono BM
419 Filipczak Wojtek łódź bieg dziecięcy opłacono BM
420 Wojda Rafał Łodz bieg główny opłacono BM
421 Kłos Tomasz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
422 Hiratsuka Yoshiki Pabianice bieg główny opłacono BM
423 Bartosik Anna Łódź bieg główny opłacono
424 Wichrowska Liwia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
425 Ibrahim Liwia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
426 Krakowiak Marcin Łódź bieg główny opłacono
427 Księżak Michał Łódź bieg główny opłacono
428 Wąsik Anna Łódź bieg główny opłacono BM
429 Kubiak Andrzej Warta bieg główny opłacono
430 Wichrowska Zuzanna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
431 Berner Karolina Bełchatów bieg główny opłacono BM
432 Kraska Piotr Pabianice bieg główny opłacono BM
433 Bednarska Sara Łask bieg główny opłacono BM
434 Kłos Zuzanna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
435 Bartosik Krystyna Zgierz bieg główny opłacono BM
436 Cyzowska Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
437 Bocian Arleta ŁÓDŹ bieg dziecięcy opłacono BM
438 Polakowska Renata Pabianice bieg główny opłacono BM
439 Piotrowski Jakub Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
440 Filipczak Justyna łódź bieg główny opłacono BM
441 Grabicka Sara Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
442 Kołodyńska-Kłos Anna Łódź bieg główny opłacono BM
443 Michałowicz Bartłomiej Łódź bieg główny opłacono BM
444 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
445 Jurek Helena Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
446 Patura Karolina Łódź bieg główny opłacono BM
447 Dobiński Michał Łódź bieg główny opłacono BM
448 Rosiński Sebastian ŁÓDŹ bieg główny opłacono
449 Boho Sara Łask bieg główny opłacono BM
450 Bielecka Marlena Łódź bieg główny opłacono BM
451 Aleksandrowicz Rysio Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
452 Stefaniak Adam Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
453 Grodecka Dorota Łódź bieg główny opłacono BM
454 Banat Magdalena Pabianice bieg główny opłacono BM
455 Błazik Weronika Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
456 Wójcik Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
457 Pakuła Piotr Rokiciny-Kolonia bieg główny opłacono BM
458 Aleksandrowicz Staś Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
459 Jabczyńska Marta Łódź bieg główny opłacono BM
460 Mielczarek Magda b Lodz bieg główny opłacono BM
461 Grabicki Rafał Łódź bieg główny opłacono BM
462 Tomczak Krzysztof Tychy bieg główny opłacono BM
463 Klotowska-Lesiak Ewa Łódź bieg główny opłacono BM
464 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
465 Salata Klaudia Łódź bieg główny opłacono BM
466 Pawlak Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
467 Ferszowicz Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
468 Piotrowska Zofia Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
469 DZIKOWSKA Oliwia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
470 Trzciński Paweł Rąbień AB bieg główny opłacono BM
471 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny opłacono BM
472 Płóciennik Jarosław Płóciennik Pabianice bieg główny opłacono BM
473 Kameduła Anna Łódź bieg główny opłacono BM
474 Attiya Lidia Łódź bieg główny opłacono BM
475 Osiński Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
476 Kardas Karolina PABIANICE bieg główny opłacono BM
477 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny opłacono BM
478 Grabarz Natalia Pabianice bieg główny opłacono BM
479 Lenartowicz Anna Łódź bieg główny opłacono BM
480 Sidowski Damian Łódź bieg główny opłacono
481 DZIKOWSKA Wiktoria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
482 Herman AGATA Łódź bieg główny opłacono BM
483 Piotrowska Marta Lodz bieg główny opłacono BM
484 Kazimierczak Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
485 Kapusta Joanna Dobra bieg główny opłacono
486 Szewczyk Jakub Łódź bieg dziecięcy opłacono
487 Błazik Marek Łódź bieg główny opłacono BM
488 Lentas Aleksandra Łódź bieg dziecięcy opłacono
489 Madej Elżbieta Łódź bieg główny opłacono BM
490 Wawrzyniak Jarosława Łask bieg główny opłacono BM
491 Pasternak Amelia Kraków bieg główny opłacono BM
492 Strugiński Tymon Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
493 Biedrzykowski Wiktor Rzgów bieg główny opłacono BM
494 Wiśniewska Hanna Kielce bieg główny opłacono BM
495 KAPUŚCIŃSKA Natalia Łódź bieg główny opłacono BM
496 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny opłacono
497 Krawczyk Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
498 Mielczarek Blanka Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
499 Bauer Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
500 Makowski Robert Łódź bieg główny opłacono BM
501 Jaskólska Katarzyna Jaskólska Łódź bieg główny opłacono BM
502 Lis Dawid Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
503 Malanowski Miłosz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
504 Puchalski Sebastian Łódź bieg główny opłacono
505 Rachwał Danuta Łódź bieg główny opłacono BM
506 Król Patrycja Pabianice bieg główny opłacono BM
507 Górska Marlena Łódź bieg główny opłacono BM
508 Orłowski Witold Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
509 Gaszewski Janusz Łódź bieg główny opłacono BM
510 Jaroszewski Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
511 Nowakowska Paulina Garbalin bieg główny opłacono BM
512 Szewczyk Mateusz Łódź bieg dziecięcy opłacono
513 Wypłosz Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
514 Kosiorek Elżbieta Łódź bieg główny opłacono BM
515 Kowalewska Nikola Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
516 MATUSIAK PIOTR ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
517 Osiński Bartosz Łódź bieg główny opłacono BM
518 Struszczak Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
519 Mosiński Robert Łódź bieg główny opłacono BM
520 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny opłacono BM
521 Sobczak Karolina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
522 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
523 Mazurek Adrian Pabianice bieg główny opłacono BM
524 Kubiś Justyna Łódź bieg główny opłacono BM
525 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
526 Kardas Marta Łódź bieg główny opłacono BM
527 Zatke-Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
528 Hajdukiewicz Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
529 Wojtasińska Armanda Łódź bieg główny opłacono BM
530 STUDZIANNA-KAPUŚCIŃSKA Agnieszka Łódź bieg główny opłacono BM
531 Gaszewska Iwona Łódź bieg główny opłacono
532 Korc Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
533 Vovk Yevheniia Lodz bieg główny opłacono BM
534 Igielski Mariusz Łowicz bieg główny opłacono BM
535 Frydziński Wiktor Wola Grzymkowa bieg dziecięcy opłacono BM
536 bińczyk barbara Łódź bieg główny opłacono BM
537 Jaszczak Justyna Łódź bieg główny opłacono BM
538 Pakuła Natalia Rokiciny-Kolonia bieg główny opłacono BM
539 Jesionowski Piotr Stryków bieg główny opłacono BM
540 Sobczak Aneta Łódź bieg główny opłacono BM
541 Jagiełło Paweł Łódź bieg główny opłacono BM
542 Kaźmierska Monika Krośniewice bieg główny opłacono BM
543 Pietrasik Krzysztof Łódź bieg główny opłacono BM
544 Janik Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
545 Rajch Piotr Łódź bieg główny opłacono BM
546 Turek Karolina Lodz bieg główny opłacono
547 Orłowska Lidia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
548 Zbłowski Filip Łódź bieg główny opłacono BM
549 Wołoch Dominika BEŁCHATÓW bieg główny opłacono BM
550 Radzio Joanna Łódź bieg główny opłacono BM
551 Hammermeister Krystian Łódź bieg główny opłacono BM
552 Śniady Piotr Łódź bieg główny opłacono
553 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny opłacono BM
554 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono
555 Koźmińska Aneta Łódź bieg główny opłacono BM
556 Koźmiński Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
557 Sienkiewicz Anna Sienkiewicz Łódź bieg główny opłacono BM
558 Cepa Anna Łódź bieg główny opłacono
559 Lis Jarosław Aleksandrów Łódzki bieg główny opłacono BM
560 Gębicka Małgorzata Łódź bieg główny opłacono BM
561 Wróbel Marta Łódź bieg główny opłacono BM
562 Kowalewska Sandra Łódź bieg główny opłacono BM
563 Korczak Łukasz Łódź bieg główny opłacono
564 Malanowski Radoslaw Łódź bieg główny opłacono BM
565 Mazurkiewicz Iwona Łódź bieg główny opłacono BM
566 Gorąca Urszula Łódź bieg główny opłacono BM
567 Kozłowski Marcin Łódź bieg główny opłacono BM
568 Frydzińska Justyna Frydzińska Wola Grzymkowa bieg główny opłacono BM
569 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny opłacono BM
570 Pawlusińska Marzena Pabianice bieg główny opłacono BM
571 Olejnik Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
572 Stawiszyński Maciej Łódź bieg główny opłacono BM
573 Koźmiński Michał Łódź bieg główny opłacono BM
574 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny opłacono
brak
575 Wrzosek Antoni Łódź bieg dziecięcy brak opłacono BM
576 Broziński Krzysztof Bedoń-wieś bieg dziecięcy brak opłacono BM
577 Trzcińska Natalia Rąbień AB bieg dziecięcy brak opłacono BM
578 Broziński Ireneusz Bedoń-wieś bieg główny brak opłacono BM
Łódź Run Crew
579 Gutenplan Patryk Łódź bieg główny Łódź Run Crew opłacono BM
ŁódźRunCrew/JakoTeam
580 Lipska Daria Łódź bieg główny ŁódźRunCrew/JakoTeam opłacono BM
Łódź Run Crew/Jako team
581 Kołodziejczak Tomek Łagiewki Nowe bieg główny Łódź Run Crew/Jako team opłacono BM


Wyświetleń: 6114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ