Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#teamGrażynki | |||||||||
1 | Korneta-Żołek Anna | Łódź | bieg główny | #teamGrażynki | opłacono BM | ||||
2 | Żołek Maria | Łódź | bieg dziecięcy | #teamGrażynki | opłacono BM | ||||
5 z Księżyca | |||||||||
3 | Wesołowska Magdalena | Zgierz | bieg główny | 5 z Księżyca | opłacono BM | ||||
5 z Księżyca | |||||||||
4 | Karasińska Ewa | Zgierz | bieg główny | 5 z Księżyca | opłacono | ||||
Ada Team | |||||||||
5 | Brykowska Teresa | Pabianice | bieg główny | Ada Team | opłacono BM | ||||
6 | Przytarski Michał | Stryków | bieg główny | Ada Team | opłacono BM | ||||
Akademia Lekkoatletyki Łódź | |||||||||
7 | Pawlak Hanna | Łódź | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM | ||||
8 | Pisarek Amelia | Łódź | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM | ||||
BEDNARSKI TRI TEAM | |||||||||
9 | Chmiel Paulina | Łódź | bieg główny | BEDNARSKI TRI TEAM | opłacono BM | ||||
Biegacz Samodzielny | |||||||||
10 | Matusiak Mariusz | Łódź | bieg główny | Biegacz Samodzielny | opłacono BM | ||||
Biegamy w Zgierzu | |||||||||
11 | Tobera Sylwia | Zgierz | bieg główny | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
12 | Tobera Mariusz | Zgierz | bieg główny | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
Biegam z Truvant | |||||||||
13 | Czyż Bartłomiej | Tuszyn | bieg główny | Biegam z Truvant | opłacono BM | ||||
Biegusy | |||||||||
14 | Karda Tomasz | Łódź | bieg główny | Biegusy | opłacono | ||||
DoRoboty | |||||||||
15 | Robaszek Kamil | Łódź | bieg główny | DoRoboty | opłacono BM | ||||
16 | Bujakowski Łukasz | Łódź | bieg główny | DoRoboty | opłacono BM | ||||
17 | Bujakowska Oliwka | ŁÓDŹ | bieg dziecięcy | DoRoboty | opłacono BM | ||||
Fizjoświrki | |||||||||
18 | Jarosz Dawid | Łódź | bieg główny | Fizjoświrki | opłacono BM | ||||
Happy Runners | |||||||||
19 | Skoraczyńska Joanna | Łódź | bieg główny | Happy Runners | opłacono BM | ||||
KS Grucha | |||||||||
20 | Mazurkiewicz Jarosław | Ozorków | bieg główny | KS Grucha | opłacono BM | ||||
21 | Mazurkiewicz Wiktoria | Ozorków | bieg dziecięcy | KS Grucha | opłacono BM | ||||
Korona Pabianice | |||||||||
22 | Szplit Agata | Pabianice | bieg główny | Korona Pabianice | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
23 | Mikuta Barbara | Pabianice | bieg dziecięcy | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
24 | Mastalerz Martyna | Pabianice | bieg główny | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Kłapciatek | |||||||||
25 | Świątczak Weronika | Pabianice | bieg dziecięcy | Kłapciatek | opłacono BM | ||||
Magic | |||||||||
26 | Hanysz-Worach Paulina | Łódź | bieg główny | Magic | opłacono BM | ||||
Maszerujemy z nogami w chmurach ŁSNW | |||||||||
27 | Walewska Urszula | Łódź | bieg główny | Maszerujemy z nogami w chmurach ŁSNW | opłacono BM | ||||
Miłośnicy Hawajskiej | |||||||||
28 | Wojtasińska Dominika | Łódź | bieg główny | Miłośnicy Hawajskiej | opłacono | ||||
Morsy Konin | |||||||||
29 | Kołodziejczak Krystian | Łódź | bieg główny | Morsy Konin | opłacono BM | ||||
NAKRĘCENI BIEGANIEM | |||||||||
30 | Nowik Tatiana | Łódź | bieg główny | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM | ||||
31 | Nowik Karolina | Łódź | bieg dziecięcy | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM | ||||
Nordea Runners | |||||||||
32 | Grubczak Agnieszka Grubczak | Łódź | bieg główny | Nordea Runners | opłacono BM | ||||
OCB Pabianice | |||||||||
33 | Bistuła Artur | Pabianice | bieg główny | OCB Pabianice | opłacono BM | ||||
Ofiary Sportu | |||||||||
34 | Studzińska Karina | Koluszki | bieg główny | Ofiary Sportu | opłacono BM | ||||
PM nr 125 w Łodzi | |||||||||
35 | Warszawa Iskra | Łódź | bieg dziecięcy | PM nr 125 w Łodzi | opłacono BM | ||||
PR Morsświry | |||||||||
36 | Niedziółka Arkadiusz | Kamieńsk | bieg główny | PR Morsświry | opłacono | ||||
PSA | |||||||||
37 | Krejczy Hanna | Łódź | bieg dziecięcy | PSA | opłacono BM | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
38 | Lipka Patrycja | Łódź | bieg główny | PZU Sport Team | opłacono | ||||
Placki | |||||||||
39 | Romanowicz Rafał | Łask | bieg główny | Placki | opłacono BM | ||||
40 | Boho-Romanowicz Sandra | Łask | bieg główny | Placki | opłacono BM | ||||
Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK | |||||||||
41 | Czarny Piotr | Łódź | bieg główny | Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK | opłacono BM | ||||
Przedszkolak | |||||||||
42 | Wójcicki Jakub | Łódź | bieg dziecięcy | Przedszkolak | opłacono BM | ||||
PączkoŻercy | |||||||||
43 | Karolak Oliwia | Łask | bieg główny | PączkoŻercy | opłacono BM | ||||
44 | Koperek Dominik | pabianice | bieg główny | PączkoŻercy | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
45 | Kacprzak Sławek | Justynów | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
46 | Stefaniak Robert | Lodz | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
47 | Gabryelczyk Marta | Łodź | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
48 | Duszkiewicz Krzysztof | Łódź | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
49 | Ostrowska-Lentas Iwona | Łódź | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono | ||||
50 | Duszkiewicz Igor | Łódź | bieg dziecięcy | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
51 | Frączyk Szymon | Łódź | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
52 | Zapieraczyński Mateusz | Rzgów | bieg główny | Razem Trenujemy Sport | opłacono | ||||
Rookies Fabryka Dzika | |||||||||
53 | Grabarczyk Marta | Pabianice | bieg główny | Rookies Fabryka Dzika | opłacono BM | ||||
Rossmann | |||||||||
54 | Kunicki Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | Rossmann | opłacono BM | ||||
Rs Team | |||||||||
55 | Słowińska Sylwia | Tuszyn | bieg główny | Rs Team | opłacono | ||||
SHARK ŁÓDŹ | |||||||||
56 | Płachta Daniel | Tuszyn | bieg główny | SHARK ŁÓDŹ | opłacono BM | ||||
SNG Wild Ducks | |||||||||
57 | Kozarzewska Anna Kozarzewska | Łódź | bieg główny | SNG Wild Ducks | opłacono BM | ||||
58 | Sęczkowska Polianna | Łódź | bieg dziecięcy | SNG Wild Ducks | opłacono BM | ||||
SP3 | |||||||||
59 | Orłowski Szymon | Łódź | bieg dziecięcy | SP3 | opłacono | ||||
SP 12 Piotrków Trybunalski | |||||||||
60 | Kopańska Wiktoria | Piotrków Trybunalski | bieg dziecięcy | SP 12 Piotrków Trybunalski | opłacono | ||||
61 | Kopańska Oliwia | Piotrków Trybunalski | bieg dziecięcy | SP 12 Piotrków Trybunalski | opłacono | ||||
SP 34 w Łodzi | |||||||||
62 | Polatowski Patryk | Łódź | bieg dziecięcy | SP 34 w Łodzi | opłacono BM | ||||
63 | Polatowska Maja | Łódź | bieg dziecięcy | SP 34 w Łodzi | opłacono BM | ||||
SP Ruda Bugaj | |||||||||
64 | Szumińska Maria | Ruda Bugaj | bieg dziecięcy | SP Ruda Bugaj | opłacono BM | ||||
65 | Szumiński Adam | Ruda Bugaj | bieg dziecięcy | SP Ruda Bugaj | opłacono BM | ||||
SP nr 1 w Łodzi | |||||||||
66 | Warszawa Miron | Łódź | bieg dziecięcy | SP nr 1 w Łodzi | opłacono BM | ||||
STEFAN RUN-TEAM | |||||||||
67 | Rzepkowska Julia | Babice 6a | bieg dziecięcy | STEFAN RUN-TEAM | opłacono BM | ||||
68 | RZEPKOWSKI MARCIN | LUTOMIERSK | bieg główny | STEFAN RUN-TEAM | opłacono BM | ||||
STG | |||||||||
69 | Stępień Jan | Starowa Góra | bieg dziecięcy | STG | opłacono | ||||
70 | Stępień Lilianna | Starowa Góra | bieg dziecięcy | STG | opłacono | ||||
Sp 190 | |||||||||
71 | Filipiak Maria | Lodz | bieg dziecięcy | Sp 190 | opłacono BM | ||||
72 | Snowarski Mateusz | Łódź | bieg dziecięcy | Sp 190 | opłacono BM | ||||
73 | Michalak Zuzanna | Łódź | bieg dziecięcy | Sp 190 | opłacono BM | ||||
Szkoła | |||||||||
74 | Celmerowski Monica | Łódź | bieg dziecięcy | Szkoła | opłacono BM | ||||
Słowiki Biegają | |||||||||
75 | Słowikowski Maciej | Łódź | bieg główny | Słowiki Biegają | opłacono BM | ||||
76 | Czyżewska Hania | Łódź | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM | ||||
77 | Czyżewska Adaś | Łódź | bieg dziecięcy | Słowiki Biegają | opłacono BM | ||||
Tate and Lyle Active Team | |||||||||
78 | Baranska Dominika | Skotniki | bieg główny | Tate and Lyle Active Team | opłacono BM | ||||
Tuptający Zwierzyniec Team | |||||||||
79 | Suszanowicz Julia | Opole | bieg główny | Tuptający Zwierzyniec Team | opłacono BM | ||||
Uniwersytet Medyczny w Łodzi | |||||||||
80 | Kukla Monika | Parkowo | bieg główny | Uniwersytet Medyczny w Łodzi | opłacono BM | ||||
VitaDiet | |||||||||
81 | Jeż Leszek | Łódź | bieg główny | VitaDiet | opłacono | ||||
82 | Knistoft Jakub | Łódź | bieg główny | VitaDiet | opłacono | ||||
WS Łódź | |||||||||
83 | Bernacik JAcek | Łódź | bieg główny | WS Łódź | opłacono BM | ||||
Warriors Łódź | |||||||||
84 | Woźniak Adrian | Łódź | bieg główny | Warriors Łódź | opłacono BM | ||||
85 | Szymański Bartłomiej | Łódź | bieg główny | Warriors Łódź | opłacono BM | ||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
86 | Karwacki Sebastian | Łódź | bieg główny | Wataha - Łączy Nas Bieganie | opłacono BM | ||||
87 | Szymańska Maria | Łódź | bieg dziecięcy | Wataha - Łączy Nas Bieganie | opłacono BM | ||||
88 | Szymański Rafał Szymański | Łódź | bieg główny | Wataha - Łączy Nas Bieganie | opłacono BM | ||||
Wieluń biega | |||||||||
89 | Łyko Damian | Łódź | bieg główny | Wieluń biega | opłacono BM | ||||
Zawisza Rzgów | |||||||||
90 | Rogozińska Patrycja | Łódź | bieg główny | Zawisza Rzgów | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Kamiński Marek Kamiński | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
92 | Lis Jarosław | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
93 | Korc Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
94 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
95 | Lis Dawid | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
96 | Kuźmiński Piotr | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
97 | Banasik Adam | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
98 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
99 | Chojnacki Rafał | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
100 | Głowinkowska Agnieszka | Aleksandrów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
101 | Głowinkowski Fabian | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
102 | Głowinkowski Błażej | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
103 | Wołoch Dominika | BEŁCHATÓW | bieg główny | opłacono BM | |||||
104 | Berner Karolina | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
105 | Jaroszewicz Łukasz | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
106 | Jaroszewicz Mikołaj | Bełchatów | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
107 | Zielińska Iga | Bełchatów | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
108 | Zielińska Ada | Bełchatów | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
109 | Walczak Łukasz | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
110 | Jaszczak Radosław | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
111 | Jaszczak Wojciech | BEŁCHATÓW | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
112 | Jaszczak Filip | BEŁCHATÓW | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
113 | Wójciak-Zielińska Marta | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
114 | Kolanek Aneta | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
115 | Jaroszewicz Kamila | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
116 | Mencel Agnieszka | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
117 | Mencel Hania | Bełchatów | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
118 | Janus Jacek | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
119 | Janus Gabrysia | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
120 | Łątka Radosław | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
121 | Bodasińska Marta | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
122 | Kuśmierek Ela | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
123 | Popkiewicz Ilona | Bełchatów | bieg główny | opłacono BM | |||||
124 | Borowiecki Tymoteusz | Borowa | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
125 | Borowiecka Iga | Borowa | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
126 | Kowalczyk Olga | Bratoszewice | bieg główny | opłacono BM | |||||
127 | Balcer Agnieszka | Bydgoszcz | bieg główny | opłacono BM | |||||
128 | Pachniewicz Zuzanna | Czarnocin | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
129 | Tokarska Dominika | Czeladź | bieg główny | opłacono BM | |||||
130 | Kapusta Joanna | Dobra | bieg główny | opłacono | |||||
131 | Nowakowska Paulina | Garbalin | bieg główny | opłacono BM | |||||
132 | Giżewski Grzegorz | Głowno | bieg główny | opłacono BM | |||||
133 | Szczerba Magdalena | Głowno | bieg główny | opłacono BM | |||||
134 | Szczerba Maja | Głowno | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
135 | Bujacz Ilona | Groblice | bieg główny | opłacono | |||||
136 | Bujacz Marcelina | Groblice | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
137 | Pawłowska Dagmara | Kalisz | bieg główny | opłacono | |||||
138 | Wiśniewska Hanna | Kielce | bieg główny | opłacono BM | |||||
139 | Pawlak Michał | Koluszki | bieg główny | opłacono BM | |||||
140 | Helios Bartosz | Koluszki | bieg główny | opłacono BM | |||||
141 | Banaszczak Ada | Koluszki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
142 | Hymka Kamil | Koluszki | bieg główny | opłacono BM | |||||
143 | Warda Karolina | Koluszki | bieg główny | opłacono BM | |||||
144 | MACIASZEK Justyna | Konstantynów | bieg główny | opłacono BM | |||||
145 | Bogutczak Piotr | Konstantynów Łódzki | bieg główny | opłacono BM | |||||
146 | Pasternak Amelia | Kraków | bieg główny | opłacono BM | |||||
147 | Kaźmierska Monika | Krośniewice | bieg główny | opłacono BM | |||||
148 | Pijanowska Aleksandra | Ksawerów | bieg główny | opłacono BM | |||||
149 | Górska Magdalena | Kutno | bieg główny | opłacono BM | |||||
150 | Kamela Kajetan | Kutno | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
151 | Sprusinski Sebastian | Lodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
152 | Bobrowski Borys | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
153 | Bobrowska Katarzyna | Lodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
154 | Turek Karolina | Lodz | bieg główny | opłacono | |||||
155 | Vovk Yevheniia | Lodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
156 | Mielczarek Blanka | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
157 | Piotrowska Marta | Lodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
158 | Piotrowska Zofia | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
159 | Mardofel Stanislaw | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
160 | Mielczarek Magda b | Lodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
161 | Stefaniak Adam | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
162 | Piotrowski Jakub | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
163 | Zakrzewska Amelia | Lutomiersk | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
164 | Klimkiewicz Michał | Łagiewniki Nowe | bieg główny | opłacono | |||||
165 | Walczak Radosław | Łask | bieg główny | opłacono | |||||
166 | Wawrzyniak Jarosława | Łask | bieg główny | opłacono BM | |||||
167 | Boho Sara | Łask | bieg główny | opłacono BM | |||||
168 | Bednarska Sara | Łask | bieg główny | opłacono BM | |||||
169 | Wojda Rafał | Łodz | bieg główny | opłacono BM | |||||
170 | Krakowiak Maja | Łodź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
171 | Igielski Mariusz | Łowicz | bieg główny | opłacono BM | |||||
172 | Korzeniak Patrycja | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
173 | Koźmiński Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
174 | Stawiszyński Maciej | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
175 | Olejnik Magdalena | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
176 | Kozłowski Marcin | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
177 | Gorąca Urszula | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
178 | Mazurkiewicz Iwona | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
179 | Malanowski Radoslaw | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
180 | Korczak Łukasz | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
181 | Kowalewska Sandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
182 | Wróbel Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
183 | Gębicka Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
184 | Cepa Anna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
185 | Sienkiewicz Anna Sienkiewicz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
186 | Koźmiński Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
187 | Koźmińska Aneta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
188 | Witkowska Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
189 | Śniady Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
190 | Hammermeister Krystian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
191 | Radzio Joanna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
192 | Zbłowski Filip | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
193 | Orłowska Lidia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
194 | Rajch Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
195 | Janik Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
196 | Pietrasik Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
197 | Jagiełło Paweł | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
198 | Sobczak Aneta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
199 | Jaszczak Justyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
200 | bińczyk barbara | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
201 | Gaszewska Iwona | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
202 | STUDZIANNA-KAPUŚCIŃSKA Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
203 | Wojtasińska Armanda | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
204 | Hajdukiewicz Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
205 | Zatke-Witkowska Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
206 | Kardas Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
207 | Kubiś Justyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
208 | Koźmiński Łukasz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
209 | Sobczak Karolina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
210 | Ryniecka Joanna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
211 | Mosiński Robert | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
212 | Struszczak Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
213 | Osiński Bartosz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
214 | MATUSIAK PIOTR | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
215 | Kowalewska Nikola | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
216 | Kosiorek Elżbieta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
217 | Wypłosz Jan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
218 | Szewczyk Mateusz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
219 | Jaroszewski Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
220 | Gaszewski Janusz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
221 | Orłowski Witold | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
222 | Górska Marlena | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
223 | Rachwał Danuta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
224 | Puchalski Sebastian | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
225 | Malanowski Miłosz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
226 | Jaskólska Katarzyna Jaskólska | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
227 | Makowski Robert | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
228 | Bauer Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
229 | Krawczyk Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
230 | Boczkowski Marcin | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
231 | KAPUŚCIŃSKA Natalia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
232 | Strugiński Tymon | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
233 | Madej Elżbieta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
234 | Lentas Aleksandra | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
235 | Błazik Marek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
236 | Szewczyk Jakub | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
237 | Kazimierczak Emilia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
238 | Herman AGATA | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
239 | DZIKOWSKA Wiktoria | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
240 | Sidowski Damian | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
241 | Lenartowicz Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
242 | Kalinowski Cezary | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
243 | Osiński Aleksander | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
244 | Attiya Lidia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
245 | Kameduła Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
246 | DZIKOWSKA Oliwia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
247 | Ferszowicz Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
248 | Pawlak Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
249 | Salata Klaudia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
250 | Klotowska-Lesiak Ewa | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
251 | Grabicki Rafał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
252 | Jabczyńska Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
253 | Aleksandrowicz Staś | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
254 | Wójcik Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
255 | Błazik Weronika | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
256 | Grodecka Dorota | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
257 | Aleksandrowicz Rysio | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
258 | Bielecka Marlena | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
259 | Rosiński Sebastian | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono | |||||
260 | Dobiński Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
261 | Patura Karolina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
262 | Jurek Helena | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
263 | Jędrzejczak Anna Krystyna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
264 | Michałowicz Bartłomiej | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
265 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
266 | Grabicka Sara | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
267 | Filipczak Justyna | łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
268 | Bocian Arleta | ŁÓDŹ | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
269 | Cyzowska Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
270 | Kłos Zuzanna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
271 | Wichrowska Zuzanna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
272 | Wąsik Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
273 | Księżak Michał | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
274 | Krakowiak Marcin | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
275 | Ibrahim Liwia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
276 | Wichrowska Liwia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
277 | Bartosik Anna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
278 | Kłos Tomasz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
279 | Filipczak Wojtek | łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
280 | Krakowiak Bartosz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
281 | Doniecki Piotr | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
282 | Wojda Zofia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
283 | Fijałkowski Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
284 | Reguła Lena | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
285 | Adamczyk Magdalena | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
286 | Gruszczelak Robert | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
287 | Fijałkowska Izabela | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
288 | Zagórska Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
289 | Dubert Nikola | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
290 | Stasiak Maciej | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
291 | Urbanek Anna Urbanek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
292 | Szydłowska Agnieszka | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
293 | Szydłowski Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
294 | Żulińska Iga | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
295 | Wójcik Sebastian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
296 | Broszczyk Klaudia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
297 | Sprusińska Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
298 | Sprusiński Maciek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
299 | Światczak Hania | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
300 | Świątczak Adam | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
301 | Jóźwiak Majchrzak Wiola | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
302 | Owczarek Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
303 | Bińczyk Marta | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
304 | Chudzińska Izabela | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
305 | Chudziński Michał | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
306 | Misztal Łucja | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
307 | Kiliszek Jagoda | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
308 | Kruszyńska Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
309 | Kruszyńska Antonina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
310 | Kruszyński Stanislaw | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
311 | Śnieg Paulina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
312 | Walczak Halina | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
313 | Binkowski Jakub | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
314 | Binkowska Dorota | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
315 | Lenartowicz Marek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
316 | Michalski Bartosz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
317 | Jurek Przemysław | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
318 | Zjawiony Wiktor | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
319 | Zjawiony Aleksander | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
320 | Buczkowska Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
321 | Kopczyńska Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
322 | Chojnacki Mateusz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
323 | Domańska Izabela | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
324 | Żurański Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
325 | Przybylska Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
326 | Przybylska Alicja | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
327 | Kornacka Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
328 | Chrząszcz Adela | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
329 | Chrząszcz Jan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
330 | Kwaśniewski Henryk | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
331 | Kabziński Łukasz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
332 | Apanasowicz Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
333 | Wolnicki Alex | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
334 | Paradowski Alan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
335 | Paradowski Mikołaj | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
336 | Gorzelańska Sandra | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
337 | Struzik Konrad | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
338 | Paradowski Seweryn | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
339 | Struzik Krystian | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
340 | Juszczak Krystian | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
341 | Towalewska Magdalena | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
342 | Towalewski Michał | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
343 | Zieliński Bogdan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
344 | Duda Wiktor | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
345 | Duda Sebastian | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
346 | Morawski Dawid | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
347 | Malinowska Natalia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
348 | Malinowski Igor | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
349 | Majchrzak Maria | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
350 | Majchrzak Lena | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
351 | Więckowski Bartosz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
352 | Bielawska Laura | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
353 | Czerwińska Maja | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
354 | Radomska Laura | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
355 | Radomska Lena | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
356 | Wasilewski Emiliano | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
357 | Błońska Agnieszka | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
358 | Pakuła Nikola | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
359 | Pakuła Nadia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
360 | Śledziona Filip | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
361 | Wasilewska Liliana | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
362 | Wieczorkiewicz Oliwier | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
363 | Pielas Marcin | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
364 | Stanek Julek | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
365 | Zjawiona Victoria | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
366 | Czekalska Pola | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
367 | Polaszczyk Dawid | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
368 | Dębski Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
369 | Pasieka Beniamin | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
370 | Sabat Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
371 | Gałązka Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
372 | Debska Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
373 | Jabłonka Bartosz | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
374 | Jabłonka Wojtek | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
375 | Janas Sebastian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
376 | Banaś Mikołaj | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
377 | Banaś Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
378 | Nawrot Bruno | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
379 | Turek Lilianna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
380 | Włodarczyk Lukrecja | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
381 | Michalak Piotr | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
382 | Bukowska Ewelina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
383 | Apanasowicz Kajetan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
384 | Kaźmierska Emilia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
385 | Kaźmierska Alisa | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
386 | Płocki Jan | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
387 | Płocki Dariusz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
388 | Kania Joanna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
389 | Gabryelczyk Krystian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
390 | Cielecka Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
391 | Niezabitowska Wiktoria | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
392 | Hermann Mateusz | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
393 | Lasecki Adam | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
394 | Gawroński Grzegorz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
395 | Sieradzan Adrianna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
396 | Sieradzan Katarzyna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
397 | Gołota Aleksander | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
398 | Żegnałek Magdalena | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
399 | Steinke Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
400 | Łuźniak Tomasz | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
401 | Kaźmierczak Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
402 | Łuźniak Alicja | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
403 | Łuźniak Maksymilian | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
404 | Kaźmierczak Rafał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
405 | Wojciechowska Ina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
406 | Dębski Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
407 | Michalska Marta | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
408 | Rozwens Jakub | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
409 | Pietrzak Paulina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
410 | Mencel Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
411 | Wrzosek Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
412 | Tadrowska Martyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
413 | Ambroziak Sebastian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
414 | Nawrot Amelia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
415 | Misiewicz Olivier | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
416 | Szymański Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
417 | Misiewicz Emma | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
418 | Tybura Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
419 | Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
420 | Ślązak Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
421 | Jaszczur Michał | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
422 | Szczudlak Dorota | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
423 | Świerko Zofia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
424 | Jurek Tomasz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
425 | Sprusiński Mateusz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
426 | Bednarek Kamila | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
427 | Gałkiewicz Karolina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
428 | Łacwik Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
429 | Szmigielska Hanna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
430 | Szmigielski Jarosław | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
431 | Grezel Marzena | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
432 | Grezel Jakub | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
433 | Hajduk Małgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
434 | Kłysiak Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
435 | Jankowski Igor | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
436 | Jankowski Igor | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
437 | Kazimierczak Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
438 | Jankowska Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
439 | Miller Michał | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
440 | Miller Kacper | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
441 | Biegańska Renata | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
442 | Kazimierczak Michał | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
443 | Potargowicz Bogumiła | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
444 | Borkowska Paulina | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
445 | Borkowski Jasiek | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
446 | Adamczyk Jakub | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
447 | Zimińska Joanna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
448 | Komorowski Aleksander | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
449 | Zimińska Kinga | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
450 | Stoliński Adrian | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
451 | Rogut Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
452 | Rogut Weronika | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
453 | Lewandowski Mateusz | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
454 | Olejniczak Karolina | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
455 | Olejniczak Damian | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
456 | Świąder Julia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
457 | PIETRASIAK JAKUB | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
458 | Komorowski Sebastian | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
459 | Kolasa Adam | Łódź | bieg główny | ||||||
460 | Gostomska Maja | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
461 | Wieraszka Filip | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
462 | Barański Marcin | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
463 | Wrzosek Małgorzata | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
464 | Sobala Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
465 | Szymczak Antonina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
466 | Szymczak Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
467 | Błaszczyk Szymon | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
468 | Cywińska Ewa | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
469 | Jakubowska Weronika | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
470 | Krysiak Martyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
471 | Kowalczyk Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
472 | Miller Marek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
473 | Miller Ida | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
474 | DZIKOWSKI Wojtek | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
475 | Caban Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
476 | Smolarek Katarzyna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
477 | Micor Jola | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
478 | Nita Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
479 | Podlasek Rafał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
480 | Ostrowska Dominika | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
481 | Domańska Sylwia | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
482 | Rak Borys | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
483 | Gryszanowicz Zuzanna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
484 | Rak Feliks | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
485 | Bajerski Robert | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
486 | Paśnik Renata | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
487 | Paśnik Jarosław | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
488 | Bajerski Kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
489 | Wcisło Emilia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
490 | Jakubowski Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
491 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
492 | Błaszczyk Barbara Błaszczyk | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
493 | Dominiak Paula | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
494 | Szymański Krzysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
495 | Lesisz Barbara | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
496 | Walewski Maciej | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
497 | Buczkowski Mateusz Buczkowski | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
498 | Kałczak Igor | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
499 | Biazik Łukasz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
500 | Seliga Piotr | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
501 | Kurzawska Aleksandra | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
502 | Dublański Leon | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
503 | Bamberski Radosław | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
504 | Janowski Michał | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
505 | Kozioł Anna | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
506 | Felsztukier Kamila Felsztukier | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
507 | Grosicka Anita | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
508 | Chojnacki Bartosz | ŁÓDŹ | bieg główny | opłacono BM | |||||
509 | Tomańska Zofia | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
510 | Krajewski Michał | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
511 | Laszczyk Krzuysztof | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
512 | Warsztocki Mariusz | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
513 | Szutenbach Malgorzata | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
514 | Nowak Arkadiusz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
515 | Zawitkowska Paulina | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
516 | Zawitkowska Marcelina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
517 | Trojanowski Mateusz | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
518 | Matachowski Daniel | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
519 | Górowski Wiktor Górowski | Łódź | bieg główny | opłacono | |||||
520 | Hebda kamil | Łódź | bieg główny | opłacono BM | |||||
521 | Wasiak Agnieszka | Łódź (Łódź-Bałuty) | bieg główny | opłacono BM | |||||
522 | Pichlińska Natalia | Łódź, Polska | bieg główny | opłacono BM | |||||
523 | Niewiadomski Mateusz Niewiadomski | Mińsk Mazowiecki | bieg główny | opłacono BM | |||||
524 | Antoniak Mateusz | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
525 | Antoniak Magdalena | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
526 | Pawłowska Julia | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
527 | Borowiec Andżelika | Pabianice | bieg główny | opłacono | |||||
528 | Bartos Marcin | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
529 | Bartos Kamil | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
530 | Pawlusińska Marzena | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
531 | Mazurek Adrian | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
532 | Król Patrycja | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
533 | Grabarz Natalia | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
534 | Kardas Karolina | PABIANICE | bieg główny | opłacono BM | |||||
535 | Płóciennik Jarosław Płóciennik | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
536 | Banat Magdalena | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
537 | Polakowska Renata | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
538 | Kraska Piotr | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
539 | Hiratsuka Yoshiki | Pabianice | bieg główny | opłacono BM | |||||
540 | Kopański Tomasz | Piotrków Trybunalski | bieg główny | opłacono | |||||
541 | Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna | Rawa Mazowiecka | bieg główny | opłacono BM | |||||
542 | Trzciński Paweł | Rąbień AB | bieg główny | opłacono BM | |||||
543 | Matachowski Wojciech | Regny | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
544 | Matachowska Adrianna | Regny | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
545 | Matachowska Marta | Regny | bieg główny | opłacono BM | |||||
546 | Matachowski Mariusz | Regny | bieg główny | opłacono BM | |||||
547 | Pakuła Natalia | Rokiciny-Kolonia | bieg główny | opłacono BM | |||||
548 | Pakuła Piotr | Rokiciny-Kolonia | bieg główny | opłacono BM | |||||
549 | Stowski Łukasz | Ruda Śląska | bieg główny | opłacono | |||||
550 | Biedrzykowski Wiktor | Rzgów | bieg główny | opłacono BM | |||||
551 | Jastrzębski Przemysław | Stryków | bieg główny | opłacono | |||||
552 | Jesionowski Piotr | Stryków | bieg główny | opłacono BM | |||||
553 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | bieg główny | opłacono BM | |||||
554 | Tomczak Krzysztof | Tychy | bieg główny | opłacono BM | |||||
555 | Chlebicz Małgorzata | Warszawa | bieg główny | opłacono BM | |||||
556 | Bidzińska Alicja | Warszawa | bieg główny | opłacono BM | |||||
557 | Kubiak Andrzej | Warta | bieg główny | opłacono | |||||
558 | Grzelak Agnieszka | Włocławek | bieg główny | opłacono | |||||
559 | Grzelak Łukasz | Włocławek | bieg główny | opłacono | |||||
560 | Grzelak Kacper | Włocławek | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
561 | Grzelak Jakub | Włocławek | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
562 | Frydzińska Justyna Frydzińska | Wola Grzymkowa | bieg główny | opłacono BM | |||||
563 | Frydziński Wiktor | Wola Grzymkowa | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
564 | Kuśmierska Katarzyna | Zachorzów | bieg główny | opłacono BM | |||||
565 | Staśkowska Katarzyna | Zelów | bieg główny | opłacono | |||||
566 | Tłuczek Krzysztof | Zelów | bieg główny | opłacono | |||||
567 | Fajkowski Hubert | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
568 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
569 | Bartosik Krystyna | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
570 | Kaźmierczak Barbara | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
571 | Krakowian Karolina | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
572 | Szczepaniak Rafał | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
573 | Domalążek Piotr | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
574 | Kubiak Sławek | Zgierz | bieg główny | opłacono BM | |||||
brak | |||||||||
575 | Broziński Ireneusz | Bedoń-wieś | bieg główny | brak | opłacono BM | ||||
576 | Broziński Krzysztof | Bedoń-wieś | bieg dziecięcy | brak | opłacono BM | ||||
577 | Wrzosek Antoni | Łódź | bieg dziecięcy | brak | opłacono BM | ||||
578 | Trzcińska Natalia | Rąbień AB | bieg dziecięcy | brak | opłacono BM | ||||
Łódź Run Crew | |||||||||
579 | Gutenplan Patryk | Łódź | bieg główny | Łódź Run Crew | opłacono BM | ||||
ŁódźRunCrew/JakoTeam | |||||||||
580 | Lipska Daria | Łódź | bieg główny | ŁódźRunCrew/JakoTeam | opłacono BM | ||||
Łódź Run Crew/Jako team | |||||||||
581 | Kołodziejczak Tomek | Łagiewki Nowe | bieg główny | Łódź Run Crew/Jako team | opłacono BM |
Wyświetleń: 12906