Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
42.195 Wejherowo
1 Modzelewski Krzysztof Orle BIEG 42.195 Wejherowo opłacono
43.bsap FOW
2 Jaszke Łukasz Puck BIEG 43.bsap FOW
3 Kowalik Adam Jastarnia VIRTUAL 43.bsap FOW opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
4 Borzyszkowska Jolanta Puck MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
5 Kowalik Anna Puck MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
6 Budzisz Joanna Kuźnica MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
BRW KP PSP
7 Oreszke Jan karwia BIEG BRW KP PSP
Biegamy Razem Władysławowo
8 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
9 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
10 Buczkowski Wojtek Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
11 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
12 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
13 Buczkowska Agnieszka Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
14 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
15 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
16 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
17 Oreszke Wojciech Karwia MARSZ Biegamy Razem Władysławowo
KOCIA MIAZGA
18 Mostrąg-Gajewska Małgorzata Sopot BIEG KOCIA MIAZGA opłacono
19 Kierchner Anna Rumia BIEG KOCIA MIAZGA opłacono
20 Kierchner Cezary Rumia BIEG KOCIA MIAZGA opłacono
Kaszëbë Łebcz
21 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz MARSZ Kaszëbë Łebcz
NW CZŁAPSKI TEAM
22 Ostolska Magdalena Warszawa VIRTUAL NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
PADŁ NA RYJ TEAM
23 Boza Beata Gdynia BIEG PADŁ NA RYJ TEAM opłacono
PB Hel
24 Katczyński Tomasz Hel VIRTUAL PB Hel opłacono
Rebels Legion Team
25 Hewelt Mateusz Puck BIEG Rebels Legion Team opłacono
Runpassion.pl TEAM
26 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG Runpassion.pl TEAM opłacono
Team Deaf
27 Towarnicka Izabela Gdynia MARSZ Team Deaf
WłóczyKije Gdynia
28 Góra Beata Gdańsk VIRTUAL WłóczyKije Gdynia opłacono
_BRAK NAZWY_
29 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono
30 Patalas Angelika Chłapowo BIEG opłacono
31 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG
32 Dorobczyńska Sylwia Chałupy BIEG
33 Makowska Izabela Władysławowo BIEG
34 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk BIEG opłacono
35 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo MARSZ opłacono
36 Deręgowska Monika Władysławowo MARSZ opłacono
37 Skurtys Cezary Reda MARSZ
38 Skurtys Dagmara Reda MARSZ
39 Oreszke Tomasz Karwia MARSZ
40 Maniura Iwona Bytom VIRTUAL opłacono
41 Grząślewicz Łukasz Gdańsk VIRTUAL opłacono
42 Kulczycki Jan Gdańsk VIRTUAL opłacono
43 Białas Anna Bytom VIRTUAL opłacono
44 Drymajło Monika Przemyśl VIRTUAL opłacono
45 Makowska Izabela Władysławowo VIRTUAL opłacono
gosia.sie.buja
46 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo BIEG gosia.sie.buja opłacono
morsik weteran
47 Wójcik Piotr Gdynia MARSZ morsik weteran


Wyświetleń: 1799

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ