Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
1 | Dul Cezary | Huta | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
2 | Dul Anna | Huta | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
3 | Łojek Katarzyna | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
4 | Lipniacka Anna | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
5 | Zając Agnieszka | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
6 | Ufniarz Marzena | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
7 | Lipniacki Jerzy | Annopol | Marsz 11 km | Chodzimy z SZANSĄ | |||||
Czar BezMiaru | |||||||||
8 | Grochal Norbert | Puławy | Marsz 11 km | Czar BezMiaru | |||||
9 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | Marsz 11 km | Czar BezMiaru | |||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
10 | Pyszczak Joanna | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
11 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
12 | Solecka Anna | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
13 | Miłek Maryla | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
14 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
15 | Wojciechowski Paweł | Puławy | Marsz 11 km | Czar Bezmiaru | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
16 | Stefan Julia | Sędziszów Małopolski | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
17 | Burchi Edoardo | Wrzawy | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
18 | Serafin Anna | Wrzawy | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
19 | Stefan Marek | Sędziszów Małopolski | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
20 | Oleś-Ferfecka Edyta | Ropczyce | Marsz 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
Forma na Ostro | |||||||||
21 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
22 | Szwagulińska Jolanta Szwagulińska | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
23 | Kurbieko Marcin | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
24 | Jasińska Aneta | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
25 | Kurbieko Katarzyna | Ostrów Mazowiecka | Marsz 11 km | Forma na Ostro | |||||
Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||||||
26 | Kawęcka Dorota | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
27 | Wyskiel Anna | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
28 | Pietruszka Iwona | Rzeczyca Mokra | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
29 | Strojewska Ewa | Rzeczyca Mokra | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
30 | Dąda Daria | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
31 | Rogozińska Magdalena | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
32 | Zdybek Renata | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
33 | Surma Teresa | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
34 | Nowicka Natalia | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
35 | Nowicka Elżbieta | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
36 | Kolec Agnieszka | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
37 | Mazur Jadwiga | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
38 | Antończyk Elżbieta | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
39 | Wiśniowska Natalia | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
40 | Wiśniowska Alicja | Słupcza | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
41 | Gałęza Małgorzata | Dwikozy | Marsz 11 km | Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy | |||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
42 | Kołazińska_Bieleń Magdalena | Kraśnik | Marsz 11 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
43 | Bieleń Paweł | Kraśnik | Marsz 11 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||
Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||||||
44 | Guzek Małgorzata | Puławy | Marsz 11 km | Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
45 | Chudzik Ewa | Lublin | Marsz 11 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
46 | Birska Bozena | Lublin | Marsz 11 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
47 | Żurowski Jacek | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
48 | Antczak Maja | Puławy | Marsz 11 km | ||||||
49 | Szkutnik Mariusz | Puławy | Marsz 11 km | ||||||
50 | Gągorowska Sylwia | Sandomierz | Marsz 11 km | ||||||
51 | Pieprzowska Kamila | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
52 | Żurowska Małgorzata | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
53 | Woźniak Barbara | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
54 | Kałaska Marta | Garwolin | Marsz 11 km | ||||||
55 | Borowska Katarzyna | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
56 | Chmiel Magdalena | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
57 | Tęcza Justyna | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
58 | Boryc Monika | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
59 | Zięba Rafał | Kraśnik | Marsz 11 km | ||||||
60 | Bzymek Polańska Joanna | Zaklików | Marsz 11 km | ||||||
61 | Krzyżanowska Anna | Zaklików | Marsz 11 km | ||||||
62 | Babiracki Łukasz | Dąbrowa | Marsz 11 km | ||||||
63 | małodobry andrzej | kolbuszowa | Marsz 11 km | ||||||
64 | Małodobry Wioletta | Kolbuszowa | Marsz 11 km | ||||||
65 | Grębowiec-Kowalska Paulina | Sandomierz | Marsz 11 km | ||||||
66 | Kozera Małgorzata | Jakubowice | Marsz 11 km | ||||||
67 | Jaskot Elżbieta | Annopol | Marsz 11 km | ||||||
68 | Biernacka Monika | Dębno | Marsz 11 km | ||||||
69 | Buwaj Aleksandra | Krasnik | Marsz 11 km | ||||||
70 | Jacniacka Krystyna | Lublin | Marsz 11 km | ||||||
71 | Cieślik Paweł Cieślik | Kaśnik | Marsz 11 km |
Wyświetleń: 5082