Nadwiślański Marsz Nordic Walking - Chodzimy z SZANSĄ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chmiel Magdalena Kraśnik Marsz 11 km
2 Puzio Agata ANNOPOL Marsz 6 km
3 Jaskot Elżbieta Annopol Marsz 11 km
4 Sura Teresa Annopol Marsz 6 km
5 Buwaj Aleksandra Krasnik Marsz 11 km
6 Bróka Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
7 Piwowarska Agnieszka Duranów Marsz 6 km
8 Soboń Maja Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
9 Suchora Marta Rzeczyca Ziemiańska Marsz 6 km
10 Jarzyna Beata Wola Trzydnicka Marsz 6 km
11 Pluskwa-Bieniek Agnieszka Kraśnik Marsz 6 km
12 Janik Anna Trzydnik Mały Marsz 6 km
13 Krzyżanowska Anna Zaklików Marsz 11 km
14 Żurowski Jacek Lublin Marsz 11 km
15 Paćkowska Urszula Annopol Marsz 6 km
16 Bzymek Polańska Joanna Zaklików Marsz 11 km
17 Szkutnik Mariusz Puławy Marsz 11 km
18 Antczak Maja Puławy Marsz 11 km
19 Zięba Rafał Kraśnik Marsz 11 km
20 Cieślik Paweł Cieślik Kaśnik Marsz 11 km
21 Boryc Monika Kraśnik Marsz 11 km
22 Tęcza Justyna Kraśnik Marsz 11 km
23 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Marsz 11 km
24 małodobry andrzej kolbuszowa Marsz 11 km
25 Kotowska Anna Opole Lubelskie Marsz 6 km
26 Kobyra Grażyna Annopol Marsz 6 km
27 Woźniak Halina Annopol Marsz 6 km
28 Kozera Małgorzata Jakubowice Marsz 11 km
29 Kałaska Marta Garwolin Marsz 11 km
30 Woźniak Barbara Lublin Marsz 11 km
31 Dusza Elżbieta Annopol Marsz 6 km
32 Soboń Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Marsz 6 km
33 Gągorowska Sylwia Sandomierz Marsz 11 km
34 Berej Elwira Jastków Marsz 6 km
35 Berej Marcin Jastków Marsz 6 km
36 Żurowska Małgorzata Lublin Marsz 11 km
37 Jacniacka Krystyna Lublin Marsz 11 km
38 Pieprzowska Kamila Lublin Marsz 11 km
39 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz 6 km
40 Piątowska Katarzyna Annopol Marsz 6 km
41 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz 6 km
42 Anzlik Katarzyna Kraśnik Marsz 6 km
43 Grębowiec-Kowalska Paulina Sandomierz Marsz 11 km
44 Biernacka Monika Dębno Marsz 11 km
45 Koczwara Ilona Annopol Marsz 6 km
46 Hiller Boguslaw Lublin Marsz 6 km
47 Chmielewska Beata Zielonka Marsz 6 km
48 Borowska Katarzyna Kraśnik Marsz 11 km
49 Babiracki Łukasz Dąbrowa Marsz 11 km
50 Gałuszkiewicz Zuzanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
51 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
52 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
53 Siemionek Edyta Zychówki Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
54 Grzesik Karolina Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
55 Lipniacki Jerzy Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
56 Zając Agnieszka Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
57 Sobolewska Agata Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
58 Sobolewska Emilia Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
59 Dul Anna Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
60 Dul Cezary Huta Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
61 Ufniarz Marzena Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
62 Szaniawska Alicja Wilkołaz Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
63 Łojek Katarzyna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
64 Gałuszkiewicz Joanna Annopol Marsz 6 km Chodzimy z SZANSĄ
65 Lipniacka Anna Annopol Marsz 11 km Chodzimy z SZANSĄ
66 Miłek Maryla Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
67 Grochal Norbert Puławy Marsz 11 km Czar BezMiaru
68 Skorupka Maria Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
69 Ruta Bożena Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
70 Ruta Krzysztof Puławy Marsz 6 km Czar Bezmiaru
71 Wojciechowski Paweł Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
72 Pyszczak Joanna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
73 Solecka Anna Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
74 Tomczak Beata Tomczak Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
75 Krawczyk Elżbieta Puławy Marsz 11 km Czar BezMiaru
76 Bojarszczuk Jolanta Puławy Marsz 11 km Czar Bezmiaru
77 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
78 Stefan Marek Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
79 Serafin Anna Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
80 Burchi Edoardo Wrzawy Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
81 Stefan Julia Sędziszów Małopolski Marsz 11 km Face Nordic Walking Team
82 Kurbieko Katarzyna Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
83 Jasińska Aneta Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
84 Kurbieko Marcin Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
85 Szwagulińska Jolanta Szwagulińska Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
86 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Marsz 11 km Forma na Ostro
87 Wiśniowska Alicja Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
88 Wiśniowska Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
89 Antończyk Elżbieta Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
90 Mazur Jadwiga Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
91 Kolec Agnieszka Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
92 Nowicka Elżbieta Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
93 Nowicka Natalia Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
94 Wyskiel Anna Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
95 Kawęcka Dorota Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
96 Gałęza Małgorzata Dwikozy Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
97 Surma Teresa Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
98 Zdybek Renata Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
99 Rogozińska Magdalena Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy
100 Dąda Daria Słupcza Marsz 11 km Gminna Aktywna Grupa Nordic Walking z Gminy Dwikozy


Wyświetleń: 1340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ