Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
2 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
3 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
4 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg :)
5 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
6 Michaluk Damian Łosice 5km Bieg SHA-LE-NI opłacono
7 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
8 Mikołajczyk Anna Rotmanka 5km Bieg opłacono
9 Kossakowska. Wirtualnie Magdalena Izabella Elbląg 5km Bieg Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
10 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
11 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
12 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
13 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
14 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg opłacono
15 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
16 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
17 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
18 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
19 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
20 Horbach Bohdan Tczew 5km Bieg Press Glass Biegamy i Wspieram
21 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
22 Dziweńka Beata Malbork 5km Bieg opłacono
23 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
24 Herkt Jacek Kwidzyn 5km Bieg opłacono
25 Herkt Jakub Kwidzyn 5km Bieg opłacono
26 Olejko Radosław Żukowo 5km Bieg ESJA Team opłacono
27 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
28 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
29 Widanka Diana Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
30 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking Elite Team opłacono
31 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
32 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
33 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
34 Panek Aneta Kosakowo 5km Nordic Walking ESJATeam opłacono
35 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 5km Nordic Walking ESJA Team
36 Nowy Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team
37 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
38 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
39 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
40 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking opłacono
41 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
42 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
43 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity
44 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
45 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
46 Ruszkowska Bożena Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
47 Paruszewska Agnieszka REDA 5km Nordic Walking
48 Pouch Martyna REDA 5km Nordic Walking ASPW
49 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
50 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking
51 Żygenda Anna Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
52 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
53 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
54 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
55 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
56 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
57 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
58 Stańczak Edward Malbork 5km Nordic Walking opłacono
59 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
60 Jankowska Beata Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
61 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
62 Gibas Sławomir Elblag 5km Nordic Walking BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG opłacono
63 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
64 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
65 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
66 Knitter Tomasz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
67 Rudnik Natalia Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
68 Nowak-Markanicz Kasia Banino 5km Nordic Walking Olimpia Osowa opłacono
69 Żygenda Robert Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
70 KĘDZIERSKA EDYTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
71 PIETRUSZEWSKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
72 PIECHOCKA ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
73 TORENC MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
74 CHUDZIO DANUTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
75 MUCHA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
76 BIELECKA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
77 BEDNAREK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
78 ŻURAWSKA-FIAŁEK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
79 STENKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
80 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
81 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
82 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
83 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
84 Watkowska Anna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
85 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
86 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
87 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
88 Watkowska Wiktoria Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
89 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna


Wyświetleń: 5911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ