Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karpińska Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking opłacono
2 Paruszewska Agnieszka REDA 5km Nordic Walking
3 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km Nordic Walking opłacono
4 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5km Bieg opłacono
5 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg opłacono
6 NERC DOROTA RUMIA 5km Nordic Walking opłacono
7 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
8 Watkowska Wiktoria Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
9 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
10 Strzelecka Paulina Malbork 5km Nordic Walking opłacono
11 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
12 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5km Bieg opłacono
13 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
14 Haftkowska Izabela Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
15 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
16 Rudek Małgorzata Rumia 5km Bieg opłacono
17 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
18 Widanka Diana Stegna 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
19 Mikołajczyk Anna Rotmanka 5km Bieg opłacono
20 Gorczyńska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
21 Stańczak Edward Malbork 5km Nordic Walking opłacono
22 Czarnecki Mateusz Stobiec 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Stegna
23 Pękalska Monika Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
24 Górska Katarzyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
25 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking
26 Sakwińska Julia Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
27 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km Bieg opłacono
28 Kogut Piotr Kwidzyn 5km Bieg opłacono
29 Watkowska Anna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
30 Piwarska Helena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
31 Pe Marek Malbork 5km Nordic Walking opłacono
32 Herkt Jacek Kwidzyn 5km Bieg opłacono
33 Herkt Jakub Kwidzyn 5km Bieg opłacono
34 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5km Bieg opłacono
35 Dziweńka Beata Malbork 5km Bieg opłacono
36 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna
37 Szewczyk Mirosław Sztutowo 5km Bieg opłacono
38 Jankowski Mateusz Elbląg 5km Bieg :)
39 Pouch Martyna REDA 5km Nordic Walking ASPW
40 Gibas Sławomir Elblag 5km Nordic Walking BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG opłacono
41 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
42 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
43 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
44 Knitter Tomasz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
45 Rudnik Natalia Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
46 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
47 KĘDZIERSKA EDYTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
48 PIETRUSZEWSKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
49 PIECHOCKA ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
50 TORENC MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
51 CHUDZIO DANUTA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
52 MUCHA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
53 BIELECKA MAŁGORZATA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
54 BEDNAREK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
55 ŻURAWSKA-FIAŁEK ANNA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
56 STENKA AGNIESZKA POLSKA 5km Nordic Walking EKG
57 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking Elite Team opłacono
58 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
59 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
60 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 5km Nordic Walking ESJA Team
61 Nowy Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team
62 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking ESJA Team opłacono
63 Olejko Radosław Żukowo 5km Bieg ESJA Team opłacono
64 Panek Aneta Kosakowo 5km Nordic Walking ESJATeam opłacono
65 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
66 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
67 Ruszkowska Bożena Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
68 Świerczyńska Joanna Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
69 Nazarewicz Barbara Elblag 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
70 Kozłowska Alina Elbląg 5km Nordic Walking Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
71 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
72 Wójcik Piotr PRABUTY 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
73 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
74 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
75 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
76 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
77 Jankowska Beata Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
78 Nowak-Markanicz Kasia Banino 5km Nordic Walking Olimpia Osowa opłacono
79 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
80 Horbach Bohdan Tczew 5km Bieg Press Glass Biegamy i Wspieram
81 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
82 Michaluk Damian Łosice 5km Bieg SHA-LE-NI opłacono
83 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
84 Kossakowska. Wirtualnie Magdalena Izabella Elbląg 5km Bieg Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
85 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
86 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Valdano Team opłacono
87 Żygenda Anna Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
88 Żygenda Robert Gdynia 5km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
89 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity


Wyświetleń: 4711

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ