Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 54 Agatowska Hanna Mosty Nordic Walking 5 km
2 55 Banasiak Damian Lębork Nordic Walking 5 km Active Age
3 56 Baranowska Danuta Świetlino Nordic Walking 5 km
4 57 Baranowska Maria Świetlino Nordic Walking 5 km
5 58 Baranowska Wiktoria Świetlino Nordic Walking 5 km
6 1 Cirocka Marlena Strzebielino Bieg 5 km
7 2 Cirocki Rafał Strzebielino Bieg 5 km
8 3 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km UKS Ekoludek Szczenurze
9 4 Dąbrowska Angelika Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
10 5 Dąbrowski Damian Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
11 6 Deman-Klawikowska Cynthia Strzebielino - Pologne Bieg 5 km senior
12 7 Dmochowska Julita Rybno Bieg 5 km
13 8 Dmochowski Chrystian Dmochowski Wejherowo Bieg 5 km
14 9 Domski Jakub Łęczyce Bieg 5 km
15 10 Drewniak Artur Kielno Bieg 5 km
16 11 Durzyński Tomasz Lębork Bieg 5 km 42,2 Lębork
17 12 Fierka Tomasz Lębork Bieg 5 km
18 59 Gawart Anna Rozłazino Nordic Walking 5 km
19 60 Gawart Igor Rozlazino Nordic Walking 5 km
20 13 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Bieg 5 km Active Age
21 14 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg 5 km Biegający Dietetyk team
22 15 Grzenkowicz Anna Linia Bieg 5 km
23 16 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
24 17 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg 5 km
25 18 Grzenkowicz Tomasz Linia Bieg 5 km
26 19 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg 5 km Talex Borzytuchom
27 20 Guzowski Denis Cetyń Bieg 5 km
28 61 Hajdukiewicz Aleksandra Wejherowo Nordic Walking 5 km
29 62 Hejmowski Wojciech Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
30 21 Hollander Adam Łęczyn Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
31 63 Hrycyk Izabela Lębork Nordic Walking 5 km
32 64 Hrycyk Krzysztof Lębork Nordic Walking 5 km
33 65 Jankowiak Alicja Lębork Nordic Walking 5 km
34 66 Jasińska Iwona Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
35 67 Jasiński Jakub Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
36 22 Karcz Kacper Świetlino Bieg 5 km
37 68 Karcz Karina Świetlino Nordic Walking 5 km
38 69 Karcz Sabina Świetlino Nordic Walking 5 km
39 23 Kiełtyka Łukasz Świetlino Bieg 5 km Piękne Świetlino
40 70 Klarecka Anna Słajkowo Nordic Walking 5 km
41 71 Klarecka Beata Gniewino Nordic Walking 5 km
42 72 Klarecka Marlena Gniewino Nordic Walking 5 km
43 24 Konkol Kamila Wejherowo Bieg 5 km
44 76 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
45 77 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
46 25 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 5 km
47 26 Kropidłowska Anna Łeczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
48 27 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
49 78 Kwiatkowska Kamila Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
50 79 Kwiatkowski Błażej Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
51 73 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
52 74 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
53 75 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
54 80 Labudda Jaromir Wysokie Nordic Walking 5 km
55 28 Licau Anetta Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
56 29 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
57 82 Marzec Daria Wejherowo Nordic Walking 5 km
58 30 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km
59 31 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km
60 32 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km
61 83 Michalak Iwona Gniewino Nordic Walking 5 km
62 33 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team/LKB im. Braci Petk
63 34 Muczyński Ryszard Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
64 35 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg 5 km
65 36 Murakowski Robert Rozłazino Bieg 5 km
66 84 Myszewski Tomasz Wejherowo Nordic Walking 5 km NightShadows Wejherowo
67 85 NERC DOROTA RUMIA Nordic Walking 5 km
68 86 Niepomnik Alicja Tadzino Nordic Walking 5 km
69 87 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
70 88 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
71 37 Pawłowska Anna Lębork Bieg 5 km
72 89 Petta Magdalena ŁĘCZYCE Nordic Walking 5 km
73 38 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km
74 91 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic Walking 5 km Active Age
75 92 Przygoda Emilia Świetlino Nordic Walking 5 km
76 93 Przygoda Marika Świetlino Nordic Walking 5 km
77 94 Przygoda Oliwia Świetlino Nordic Walking 5 km
78 39 Puchalska Milena Lęczyce Bieg 5 km
79 90 Płotek Dorota Gowino Nordic Walking 5 km
80 95 Rohde Arleta Rohde Wejherowo Nordic Walking 5 km
81 40 Ropela Marcin Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
82 41 Ropela Martyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
83 42 Ropela Monika Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
84 43 Ropela Radosław Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
85 44 Ropela Zuzanna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
86 45 Rutkowska Katarzyna Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
87 46 Rutkowski Mariusz Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
88 47 Sikora Piote Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
89 96 Skurtys Cezary REDA Nordic Walking 5 km
90 97 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking 5 km
91 48 Soldatke Piotr Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
92 49 Stefanski Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS ROZŁAZINO
93 50 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze 42,2
94 51 Szymichowska Krystyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
95 52 Szymichowski Daniel Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
96 98 Warmińska Anna Gniewino Nordic Walking 5 km
97 99 Wos-Hejmowska Agnieszka Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
98 53 Wroński Mateusz Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
99 100 Żyłka Barbara Łęczyce Nordic Walking 5 km
100 81 Łapczuk Maria Lębork Nordic Walking 5 km


Wyświetleń: 1368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ