Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wierczyńska Hanna | Pępowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Tęczowa Przygoda | |
2 | Sobocińska Karen | Tuchom | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola podstawowa Miszewo | |
3 | Plichta Dominik | Zgorzałe | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
4 | Plichta Wiktoria | Zgorzałe | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
5 | Plichta Karol | Zgorzale | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
6 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ASPW | |
7 | Tuttkowski Szymon | Kościerzyna | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
8 | Tutkowska Katarzyna | Koscierzyna | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS | |
9 | Szultk Oliwia | Dąbrowa | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
10 | Szultk Anastazja | Dąbrowa | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
11 | Maszk Helenka | Gołubie | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
12 | Maszk Zosia | Gołubie | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AMS | |
13 | Maszk Liliana | Gołubie | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS | |
14 | Maszk Helena | Gołubie | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
15 | Dunst Piotr | Kartuzy | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
16 | Dunst Bartosz | Kartuzy | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
17 | Dudek Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
18 | Dudek Bartosz | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | przedszkole fantazja | |
19 | Szalczyński Alek | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
20 | Szalczyńska Milena | Żukowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
21 | Gromnicka Laura | Otomino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
22 | Klawińska Agata | BANINO | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |
23 | Serkowski Maksymilian | Kartuzy | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Rowerowce | |
24 | Groth Wiktoria | Miszewo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
25 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | ||
26 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
27 | Puzdrowska Oliwia | Goręczyno | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
28 | Bieszke Hanna | Czaple | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP im. JP II w Leźnie | |
29 | Bieszke Stanisław | Czaple | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP im. JP II w Leźnie | |
30 | Prochowska Rozalia | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Żukowo | |
31 | BEDNAREK Jakub | ŻUKOWO | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkola Podstawowa Żukowo nr 1 | |
32 | BEDNAREK Antonina | ŻUKOWO | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Kogucik | |
33 | Michańska KAROLINA | Kowale, Kolbudy, Gdański, POMORSKIE | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
34 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
35 | Cichy Maja | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
36 | Drawc Jakub Drawc | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
37 | Mikos Weronika | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
38 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp banino | |
39 | Kreft Amelka | Skrzeszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
40 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS | |
41 | Labudda Wiktoria | Skrzeszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
42 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS | |
43 | Nowakowska Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
44 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
45 | Szlahs Franciszek | Miszewo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |
46 | Szlahs Natalia | Miszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
47 | Szlahs Nikola | Miszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
48 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
49 | Wróblewski Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
50 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
51 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
52 | Patelczyk Jakub | Żukowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
53 | Patelczyk Wojciech | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
54 | Lepak Filip | Skorzewo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | UKS Olimpijczyk | |
55 | Lepak Pola | Skorzewo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
56 | Jakubiak Łukasz | Lisewo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
57 | Suski Ignacy | Dąbrowa | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
58 | Suski Jan | Dąbrowa | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |
59 | Topka Laura | Miszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
60 | Serkowski Samuel | Dzierżążno | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | GKS Cartusia Kartuzy | |
61 | Topka Amelia | Miszewo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
62 | Szawłowski Jan | Rębiechowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp banino | |
63 | Dlugosz Maciej | Banino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp banino | |
64 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
65 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
66 | Glazer Liliana | Dąbrowa | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | ||
67 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 4 Kościerzyna | |
68 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP 4 Kościerzyna | |
69 | Machalewska Karolina | Banino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | |
70 | Machalewska Aneta | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
71 | Mudlaff Piotr | Pępowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP PĘPOWO | |
72 | Mielewczyk Jan | Lubań | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
73 | Kąkol Julian | Łebieńska Huta | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
74 | Kąkol Patryk | Łebieńska Huta | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
75 | Kąkol Szymon | Łebieńska Huta | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
76 | Panek Natalia | Miszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
77 | Panek Wojciech | Miszewo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |
78 | Robak Martin | Banino | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Sp banino | |
79 | Willich Amelia | Skrzeszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP Skrzeszewo | |
80 | Klejna Mikołaj | Otomin | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | STO | |
81 | Gniba Liliana | Banino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp banino | |
82 | Kierlin Katarzyna | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
83 | Dębiński Dorian | Banino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp banino | |
84 | Michalska Kaja | Dąbrowa Miszewska | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |
85 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
86 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
87 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SSP3 | |
88 | Marlęga Kuba | Dąbrowa | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Niepubliczne przedszkole FikuMiku | |
89 | Marlęga Ania | Dąbrowa | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola podstawowa Miszewo | |
90 | Lademan Karol | Banino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP Miszewo | |
91 | Lademan Paweł | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |
92 | Zając Stanisław | Banino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
93 | Fijałek Patryk | Banino | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | UKS Banino | |
94 | Kumiet Witold | Banino | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa w Miszewie | ||
95 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | STALSPEED SPEDYCJA | |
96 | Gonska Lena | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
97 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
98 | Kuczora Michał | Banino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | |
99 | Starostecka Amelia | Banino | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
100 | Mazurek Michał | Banino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła Podstawowa w Miszewie |
Wyświetleń: 12666