Dowolny dystans
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
2 Osadnik Julia Warszawa Dowolny dystans opłacono
3 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono
4 Czubak Zbigniew Rybnik Dowolny dystans STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
5 Dejas Paulinka Katowice Dowolny dystans SP nr 37 Katowice 40.00 PLN
6 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans KajTaMeta?T(e)AM opłacono on-line
7 Spyra Kamil Szymocice Dowolny dystans Spyrowka opłacono on-line
8 Wiernicka KATARZYNA Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
9 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
10 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
11 Jankowski Mateusz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
12 Jankowski Bartosz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
13 Jankowska Barbara Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
14 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Dowolny dystans opłacono on-line
15 szmydki dariusz mikołów Dowolny dystans opłacono on-line
16 Zydroń Wiesław Katowice Dowolny dystans Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono on-line
17 Krupa Grzegorz Katowice Dowolny dystans Z kijkami po drodze opłacono on-line
18 Klarkowski Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
19 Baj Monika Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
20 Myśliwiec Irena Katowice Dowolny dystans KNW opłacono on-line
21 Kuc-Zwierzyńska Magdalena Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
22 Dworaczek Nina Bytom Dowolny dystans opłacono
23 BOBER Aleksandra Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK TEAM opłacono
24 Kobier Lucyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
25 Kobier Krystian Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
26 Furtak Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
27 Gładysz Leszek Paniówki Dowolny dystans opłacono
28 Łoskot Aneta Warszowice Dowolny dystans opłacono on-line
29 Gąsior Katarzyna Pawłowice Dowolny dystans opłacono on-line
30 Sikorska Izabela Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
31 Górna Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
32 Marek Franciszek Katowice Dowolny dystans Energoprojekt-Katowice opłacono on-line
33 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
34 Grabara Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
35 Walkiewicz Łukasz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono
36 Bernacka-Miozga Lena Katowice Dowolny dystans opłacono
37 Młodzik Anna Toruń Dowolny dystans opłacono on-line
38 Ludyga Krystian Bytom Dowolny dystans opłacono
39 Jasinska Klaudia Bytom Dowolny dystans opłacono
40 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono
41 Kołodziej Anna Ruda Śląska Dowolny dystans Malinowe Gwiazdy opłacono on-line
42 Podkocki Piotr Chorzów Dowolny dystans KNW 40.00 PLN
43 Piasecka Marta Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
44 Kopyto Aleksandra Katowice Dowolny dystans opłacono
45 Czub Jarosław Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
46 Łoszajć Justyna Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
47 Vovk Yevheniia Łódź Dowolny dystans 40.00 PLN
48 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
49 Kowalczyk Kamil Halinów Dowolny dystans opłacono on-line
50 Łosik Wiktor Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
51 Nowacka Beata Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
52 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Dowolny dystans opłacono on-line
53 Grząślewicz Łukasz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
54 Szweda Jolanta Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
55 Kaminska Lucyna Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
56 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
57 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
58 SZCZERBA Anna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
59 Kukawska-Sysio Karolina Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
60 Sysio Alicja Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
61 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans kijanki opłacono on-line
62 Małodobry Maciej Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
63 Pawełczyk Karolina Będzin Dowolny dystans 40.00 PLN
64 Skutnik-Borys Agnieszka Białystok Dowolny dystans opłacono on-line
65 Kulisz Adam Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
66 Kulisz Małgorzata Chorzów Dowolny dystans Siła jest Kobietą opłacono on-line
67 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
68 Famuła Marek Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
69 Białas Bartosz Brudzowice Dowolny dystans opłacono on-line
70 Krężel Tomasz Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
71 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Dowolny dystans Walking-art opłacono on-line
72 Michalska Beata Tarnowskie Góry Dowolny dystans 40.00 PLN
73 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
74 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
75 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
76 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans opłacono
77 Musioł Amelia Katowice Dowolny dystans opłacono
78 Kiełczewska Katarzyna Tychy Dowolny dystans opłacono on-line
79 Tatuś Renata Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
80 Tatuś Sebastian Chorzów Dowolny dystans Seba Lubi Lotać opłacono on-line
81 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
82 Tyburski Łukasz Katowice Dowolny dystans opłacono
83 OGON ALA Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK team opłacono
84 Białas Anna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line


Wyświetleń: 948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ