Dowolny dystans
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Energoprojekt-Katowice
1 Marek Franciszek Katowice Dowolny dystans Energoprojekt-Katowice opłacono on-line
Famuła Team
2 Famuła Marek Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
KNW
3 Myśliwiec Irena Katowice Dowolny dystans KNW opłacono on-line
4 Podkocki Piotr Chorzów Dowolny dystans KNW
KajTaMeta?T(e)AM
5 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans KajTaMeta?T(e)AM opłacono on-line
MK TEAM
6 BOBER Aleksandra Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK TEAM opłacono
MK team
7 OGON ALA Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK team opłacono
Malinowe Gwiazdy
8 Kołodziej Anna Ruda Śląska Dowolny dystans Malinowe Gwiazdy opłacono on-line
NORDICUS Strzybnica
9 Łosik Wiktor Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
10 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
11 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
12 Kaminska Lucyna Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
SP nr 37 Katowice
13 Dejas Paulinka Katowice Dowolny dystans SP nr 37 Katowice
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
14 Czubak Zbigniew Rybnik Dowolny dystans STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
Seba Lubi Lotać
15 Tatuś Sebastian Chorzów Dowolny dystans Seba Lubi Lotać opłacono on-line
Siła jest Kobietą
16 Kulisz Małgorzata Chorzów Dowolny dystans Siła jest Kobietą opłacono on-line
Spyrowka
17 Spyra Kamil Szymocice Dowolny dystans Spyrowka opłacono on-line
Walking-art
18 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Dowolny dystans Walking-art opłacono on-line
Z Kijkami Nam Po Drodze
19 Zydroń Wiesław Katowice Dowolny dystans Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono on-line
Z kijkami po drodze
20 Krupa Grzegorz Katowice Dowolny dystans Z kijkami po drodze opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
21 Kobier Krystian Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
22 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Dowolny dystans opłacono on-line
23 Klarkowski Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
24 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
25 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
26 Nowacka Beata Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
27 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
28 Wiernicka KATARZYNA Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
29 Kowalczyk Kamil Halinów Dowolny dystans opłacono on-line
30 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono
31 Krężel Tomasz Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
32 Kobier Lucyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
33 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans opłacono
34 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
35 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
36 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
37 Pawełczyk Karolina Będzin Dowolny dystans
38 Tatuś Renata Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
39 Grabara Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
40 Kulisz Adam Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
41 Białas Anna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
42 Białas Bartosz Brudzowice Dowolny dystans opłacono on-line
43 Dworaczek Nina Bytom Dowolny dystans opłacono
44 Vovk Yevheniia Łódź Dowolny dystans
45 Sysio Alicja Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
46 Kiełczewska Katarzyna Tychy Dowolny dystans opłacono on-line
47 Kukawska-Sysio Karolina Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
48 Kuc-Zwierzyńska Magdalena Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
49 Łoszajć Justyna Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
50 Piasecka Marta Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
51 Czub Jarosław Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
52 Górna Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
53 Gładysz Leszek Paniówki Dowolny dystans opłacono
54 Sikorska Izabela Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
55 Tyburski Łukasz Katowice Dowolny dystans opłacono
56 Kopyto Aleksandra Katowice Dowolny dystans opłacono
57 Gąsior Katarzyna Pawłowice Dowolny dystans opłacono on-line
58 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono
59 Osadnik Julia Warszawa Dowolny dystans opłacono
60 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
61 Musioł Amelia Katowice Dowolny dystans opłacono
62 Bernacka-Miozga Lena Katowice Dowolny dystans opłacono
63 Jasinska Klaudia Bytom Dowolny dystans opłacono
64 Ludyga Krystian Bytom Dowolny dystans opłacono
65 Łoskot Aneta Warszowice Dowolny dystans opłacono on-line
66 Skutnik-Borys Agnieszka Białystok Dowolny dystans opłacono on-line
67 Małodobry Maciej Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
68 szmydki dariusz mikołów Dowolny dystans opłacono on-line
69 Szweda Jolanta Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
70 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
71 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Dowolny dystans opłacono on-line
72 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
73 Jankowska Barbara Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
74 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
75 Jankowski Bartosz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
76 SZCZERBA Anna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
77 Jankowski Mateusz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
78 Grząślewicz Łukasz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
79 Walkiewicz Łukasz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono
80 Młodzik Anna Toruń Dowolny dystans opłacono on-line
81 Baj Monika Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
82 Michalska Beata Tarnowskie Góry Dowolny dystans
83 Furtak Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
kijanki
84 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans kijanki opłacono on-line


Wyświetleń: 2185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ