Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowodworska Justyna Bytów Polska Duathlon Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
2 Ołowski Kamil Dzierzgoń Polska Duathlon opłacono on-line
3 Matulewicz Magdalena Elbląg Polska Duathlon Alesport.pl
4 Gojlik Kazimierz g Polska Duathlon opłacono on-line
5 Owsianko Sebastian Gasńsk Polska Duathlon opłacono on-line
6 Lopriore Domenico Gdansk Włochy Duathlon opłacono on-line
7 Dulko Dorota Gdansk Polska Duathlon opłacono on-line
8 Jachimowicz Bartosz Gdansk Polska Duathlon opłacono on-line
9 Jagodziński Łukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
10 Zimakowska Joanna Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
11 Kowalik Hubert Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
12 Sokół Mateusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
13 Mateja Lukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
14 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska Duathlon FitnessFitback opłacono on-line
15 Grodzki Marek Gdańsk Polska Duathlon CTS opłacono on-line
16 Jabłonowski Paweł Gdańsk Polska Duathlon Fighting Runners opłacono on-line
17 Stopa Maciej Gdańsk Polska Duathlon fanastic fajf opłacono on-line
18 Rojewski Maciej Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
19 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Polska Duathlon MTB Start Kartuzy opłacono on-line
20 Abramowicz Michał Gdańsk Polska Duathlon Biegun OCR Team opłacono on-line
21 Fabjanowicz Magdalena Gdańsk Polska Duathlon AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
22 Wysłouch Michał Gdańsk Polska Duathlon Tri Talent Team opłacono on-line
23 Mateja Janusz Michał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
24 Hechliński Tomasz Gdańsk Polska Duathlon FitnessFitback opłacono on-line
25 Wawrzyniak Tomasz Gdańsk Polska Duathlon Wawrzon opłacono on-line
26 Grochowski Rafał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
27 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Polska Duathlon BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
28 Fiałkowski Łukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
29 Matuszczyk Mateusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
30 Banaszewska Barbara Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
31 Kitowski Dawid Gdańsk Polska Duathlon
32 Zalach Aleksandra Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
33 Makowski Paweł Gdańsk Polska Duathlon Awet, Bogdziewicz Team opłacono on-line
34 Krause Grzegorz Gdańsk Polska Duathlon Sztafeta Nadziei opłacono on-line
35 Szyca Dariusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
36 Piasecka Agata Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
37 Stramska Beata Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
38 Czerepaniak Ewa Gdańsk Polska Duathlon
39 Dolega Szymon Gdańsk Polska Duathlon SPORTEVO opłacono on-line
40 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska Duathlon VeloGD opłacono on-line
41 Kulewicz Arkadiusz Gdańsk Polska Duathlon Poruszeni.pl opłacono on-line
42 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Polska Duathlon BHMW_GDYNIA opłacono on-line
43 Siomak Michał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
44 Pędziszewski Piotr Gdańsk Polska Duathlon VAI ALTO opłacono on-line
45 Keslinka Piotr Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
46 Bagrowski Tomasz Gdańsk Polska Duathlon Grupa Trójmiasto opłacono on-line
47 Jarmołowicz Beata Gdańsk Polska Duathlon CTS opłacono on-line
48 Małachowski Radosław Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
49 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Duathlon ElektroniczneZapisy.pl Team
50 Muszyński Andrzej Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
51 Kwidziński Krzysztof Gdynia Polska Duathlon Purtki opłacono on-line
52 Chrzanowski Jedrzej Gdynia Polska Duathlon SIE_MA_NERO opłacono on-line
53 Grążawski Piotr Gdynia Polska Duathlon Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
54 Sienkiewicz Patryk Gdynia Polska Duathlon Dream Tri Team / OISW Gdańsk opłacono on-line
55 Kupc Zbigniew Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
56 Orłowska Agata Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
57 Trzebiatowska Aldona Gdynia Polska Duathlon Bogdziewicz Team opłacono on-line
58 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
59 Roszczynialski Michał Gdynia Polska Duathlon SALTUS SPORT TEAM
60 Krakowski Jan Gdynia Polska Duathlon Invictus 3City / ALE - Active Life Energy opłacono on-line
61 Błaszczak Dariusz Gdynia Polska Duathlon
62 Błażuk Jarosław Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
63 Czajkowski Paweł Gdynia Polska Duathlon BCT TEAM GDYNIA opłacono on-line
64 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Duathlon Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
65 Felon Michal Gdynia Polska Duathlon BiegaMy opłacono on-line
66 Suska Arkadiusz Gdynia Polska Duathlon AStrainer opłacono on-line
67 Byrczek Jan Gliwice Polska Duathlon Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
68 Gniot Jacek Grudziądz Polska Duathlon TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono on-line
69 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta Polska Duathlon opłacono on-line
70 Świtliński Damian Kołobrzeg Polska Duathlon opłacono on-line
71 Hering Maciej Krag Polska Duathlon GK Starogard Gd opłacono on-line
72 Napiórkowska Karolina Kwidzyn Polska Duathlon No Limits Swim School \ Trenigo opłacono on-line
73 Hering Mateusz Mądrzechowo Polska Duathlon ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
74 Smoleń Jarek Mysłowice Polska Duathlon opłacono on-line
75 Naczk Ewelina pruszcz gdański Polska Duathlon NEXUS Team opłacono on-line
76 Skrzypczak Kinga Puck Polska Duathlon KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
77 Paczkowski Maciej Reda Polska Duathlon opłacono on-line
78 Kruk Maciej Rumia Polska Duathlon opłacono on-line
79 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska Duathlon Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk
80 Łazarek Daniel Sopot Polska Duathlon Kawaler Wieczorową Porą
81 Krauze Marcin sopot Polska Duathlon opłacono on-line
82 Kośka Tomasz Sopot Polska Duathlon Kolonia Prabuty opłacono on-line
83 Iefymenko Oleksandr Sopot Ukraina Duathlon Centaur opłacono on-line
84 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Polska Duathlon DAMA
85 Lipkowski Paweł Tczew Polska Duathlon opłacono on-line
86 Sosnowski Łukasz Więcbork Polska Duathlon Endure Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6331

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ