BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi dla dzieci
dzieci 8-11 lat
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 863 Korcala Tomasz Gdynia dzieci 8-11 lat opłacono on-line
2 862 Klein Filip Gdańsk dzieci 8-11 lat opłacono on-line
3 876 Smilgin Ignacy GDAŃSK dzieci 8-11 lat PizzaPlus na Wyspie opłacono
4 850 Brazulewicz Krzysztof Przejazdowo dzieci 8-11 lat Drużyna Justyna opłacono on-line
5 851 Brazulewicz Piotr Przejazdowo dzieci 8-11 lat Drużyna Justyna opłacono on-line
6 882 Woźny Patrycja Gdańsk dzieci 8-11 lat opłacono on-line
7 Rożek Jakub Frank dzieci 8-11 lat SP.KALISKA opłacono on-line
8 860 KAŹMIERKIEWICZ LENA RUMIA dzieci 8-11 lat RKS RUMIA opłacono on-line
9 859 KAŹMIERKIEWICZ JULIA RUMIA dzieci 8-11 lat RKS RUMIA opłacono on-line
10 854 Fąferek Katarzyna Straszyn dzieci 8-11 lat Family Challenge opłacono
11 870 Nagórski Nikodem Tczew dzieci 8-11 lat opłacono on-line
12 869 Nadolski Jakub Prabuty dzieci 8-11 lat Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
13 Weiland Dominika Czeczewo dzieci 8-11 lat SSP Karczemki Dobrzewino
14 872 Panuś Igor Dzierzgon dzieci 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 880 Weremczuk Martyna Dzierzgon dzieci 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 865 Majorkowska Lena Bydgoszcz dzieci 8-11 lat opłacono on-line
17 866 Michalski Aleksander Dzierzgoń dzieci 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 867 Michalski Ignacy Dzierzgoń dzieci 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
19 Wendt Kornelia Kościerzyna dzieci 8-11 lat
20 Wendt Franek Kościerzyna dzieci 8-11 lat
21 858 Kamiński Mateusz PRUSZCZ GDAŃSKI dzieci 8-11 lat opłacono on-line
22 875 Sikora Łukasz Starogard Gdański dzieci 8-11 lat opłacono on-line
23 853 Dróżdż Natalia Kokoszkowy dzieci 8-11 lat opłacono on-line
24 874 Roter Laura Gdańsk dzieci 8-11 lat opłacono on-line
25 864 Majewska Marcelina Dzierzgon dzieci 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
26 879 Strzelczyk Tomek Mortęgi dzieci 8-11 lat opłacono on-line
27 861 Kępa Maja Grodzisk Mazowiecki dzieci 8-11 lat Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
28 855 Gilewski Tymoteusz Gdańsk dzieci 8-11 lat opłacono on-line
29 857 Jasiulewicz Franciszek Elbląg dzieci 8-11 lat opłacono on-line
30 847 Antoniewicz Paweł Rumia dzieci 8-11 lat SP8 w Rumi opłacono on-line
31 849 Branicka Maja Otomin dzieci 8-11 lat opłacono on-line
32 883 Zaborowski Dawid Juszkowo dzieci 8-11 lat Rotmanka opłacono on-line
33 846 Andres Maja Pruszcz Gdanski dzieci 8-11 lat Dziki opłacono on-line
34 852 Czajka Damian Ostrowiec Świętokrzyski dzieci 8-11 lat PSP nr 14 Ostrowiec Świętokrzyski opłacono on-line
35 856 Grześkowiak Aleksander Rokitnica dzieci 8-11 lat opłacono on-line
36 877 Smołoński Ignacy Gdańsk dzieci 8-11 lat NIECKO opłacono on-line
37 878 Smołoński Marcel Gdańsk dzieci 8-11 lat NIECKO opłacono on-line
38 871 Oryńczak Olek Gdańsk dzieci 8-11 lat SP 85 opłacono on-line
39 Keller Gracjan Karczemki dzieci 8-11 lat Znikające punkty
40 868 Mokłowicz Eliza Wejherowo dzieci 8-11 lat Znikające punkty opłacono on-line
41 881 Węgrzyn Marcin Gdańsk dzieci 8-11 lat Pozytywna Szkoła Podstawowa opłacono on-line
42 848 Bąk Adam Gdańsk dzieci 8-11 lat opłacono on-line
43 873 Pytel Julia Pruszcz Gdański dzieci 8-11 lat opłacono on-line


Wyświetleń: 2156

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ