Bieg Główny 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
2 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
3 Rozgoński Tomasz Stara Kiszewa Bieg Główny 5 km koziabiega
4 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
5 Maciejewski Rafał Strzepcz Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
6 Jankowski Sebastian Kębłowo Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
7 Breza Olimpia Kościerzyna Bieg Główny 5 km KUKS Remus Kościerzyna opłacono on-line
8 KURAJK Ewa GDAŃSK Bieg Główny 5 km
9 KURAJK MARIAN GDAŃSK Bieg Główny 5 km
10 Musiał Magdalena Trąbki Małe Bieg Główny 5 km opłacono on-line
11 Rozgoński Maciej Stara kiszewa Bieg Główny 5 km
12 Stosik Mateusz Boraszewo Bieg Główny 5 km Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie opłacono on-line
13 Pawłowska Anna Lębork Bieg Główny 5 km opłacono on-line
14 Fierka Tomasz Lębork Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię ;-) opłacono on-line
15 Stosik Wioleta Boraszewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
16 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
17 Gromowski Waldemar Trzepowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
18 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny 5 km LKB im. Braci Petk w Lęborku opłacono on-line
19 Trofimowicz Jan Puck Bieg Główny 5 km Pomorskie Zrzeszenie LZS opłacono on-line
20 Stosik Artur Pączewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
21 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 5 km opłacono on-line
22 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny 5 km Talex Borzytuchom opłacono on-line
23 Hendrich Tomasz Banino Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
24 Krefta Rafał Glincz Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
25 Jaszewski Kacper Kościerzyna Bieg Główny 5 km Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
26 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono on-line
27 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
28 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
29 Czapiewski Paweł Osówko Bieg Główny 5 km
30 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg Główny 5 km WENCIK Team opłacono on-line
31 Milbrod Dariusz Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
32 Milbrod Magda Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
33 Witt Grażyna Sopot Bieg Główny 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
34 Pacula Stanislaw Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
35 Pacuła Urszula Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
36 Dekowska Monika Wętfie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
37 Gontarz Rafał Kościerzyna Bieg Główny 5 km ABK opłacono on-line
38 Demirski Marek Śliwice Bieg Główny 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
39 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Główny 5 km ElektroniczneZapisy.pl Team
40 Lizakowski Patryk Wielki klincz Bieg Główny 5 km
41 Imielska Justyna Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
42 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg Główny 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
43 schutz tomasz Sopot Bieg Główny 5 km BROWAR GDYNIA opłacono on-line
44 Steinka Marian Kościerzyna Bieg Główny 5 km opłacono on-line
45 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg Główny 5 km opłacono on-line
46 Urban Monika Przywidz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
47 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię Pelplin opłacono on-line
48 Witowski Krzysztof Sierakowice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
49 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
50 Rudnik Anna Rumia Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
51 Białas Rafał Reda Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
52 Zborowski Arkadiusz Rumia Bieg Główny 5 km REWA 12:15 opłacono on-line
53 Ławniczak Sławomir Rumia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
54 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg Główny 5 km Komando Flaki opłacono on-line
55 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
56 Pociask Krzysztof Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
57 Bieszk Grzegorz Dębogórze Bieg Główny 5 km Piwo to moje paliwo opłacono on-line
58 Jaremko Natalia Gołubie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
59 Jaremko Marcin Gołubie Bieg Główny 5 km Lubań Knapy opłacono on-line
60 Gutmański Łukasz Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
61 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 5 km Piękny opłacono on-line
62 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg Główny 5 km Pozytywnie nakręcony opłacono on-line
63 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
64 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz
65 Pellowski Krzysztof Będomin Bieg Główny 5 km


Wyświetleń: 1791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ