III Kiciński Marsz Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Biegacze Juniora- NW Team
1 Janas Maria Czerwonak 11 km Biegacze Juniora- NW Team
2 Malak Katarzyna Malak Kozieglowy 11 km Biegacze Juniora- NW Team
3 Chudzińska Joanna Kicin 11 km Biegacze Juniora- NW Team
4 Szmyt Kamila Miękowo 11 km Biegacze Juniora- NW Team
5 Wąsikiewicz Agnieszka Kliny 11 km Biegacze Juniora- NW Team
Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
6 Galas-Lehwark Ewa Koziegłowy 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
7 Dolska Małgorzata Kicin 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
8 Świtała Krzysztof Świtała Góra 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
9 Makowska Ilona Koziegłowy 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
10 Flisikowska - Wojciechowska Magdalena Kicin 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
Biegacze Juniora-Runners Team
11 Gałkowska Elżbieta Tuczno 11 km Biegacze Juniora-Runners Team
12 Sobańska Katarzyna Poznań 11 km Biegacze Juniora-Runners Team
13 Pawlik Monika Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team
14 Lewandowicz Monika Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team
15 Wojciechowski Paweł Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team
Face Nordic Walking Team/Drużyna Szpiku
16 Kulka Maciej Poznań 11 km Face Nordic Walking Team/Drużyna Szpiku
Gmina Trzemeszno
17 Pawełczak Danuta Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno
18 Podedworna Małgorzata Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno
Gmina Trzemeszno
19 Podedworny Damian Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno
20 Dziekańska Katarzyna Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno
Szkola Podstawowa Kicin
21 Stojczyk Lilianna Dębogóra 11 km Szkola Podstawowa Kicin
_BRAK NAZWY_
22 Bernaciak Paulina Gniezno 11 km
23 Mieloch Anna Dębogóra 11 km
24 Stojczyk Ewa Poznań 11 km
25 Kwarta Renata Czerwonak 11 km
26 Kwarta Piotr Czerwonak 11 km
27 Wojtaszek Grzegorz Koziegłowy 11 km
28 Budniak Jagoda Poznań 11 km
29 Felczak Bogumiła Koziegłowy 11 km
30 Ciecierska Joanna Koziegłowy 11 km
31 Śląska Regina Koziegłowy 11 km
32 Gorońska Katarzyna Tuczno 11 km
33 Kufel-Musial MALGORZATA Kufel-Musial Tuczno 11 km
34 Szczublińska Maria Tuczno 11 km
35 Chlebowska Aleksandra Bolechowo-Osiedle 11 km
36 Kula Weronika Poznań 11 km
37 Kula Mateusz Poznań 11 km
38 Misiuna Mieczysław Wąsowo 11 km
39 Misiuna Anna Wąsowo 11 km
40 Rębisz Hubert Koziegłowy 11 km
41 Rębisz Mariusz Koziegłowy 11 km
42 Matysiak Marcin Dopiewo 11 km
43 Rębisz Bartosz Koziegłowy 11 km
44 Matysiak Edyta Dopiewo 11 km
45 Zygmanowska Tamara Koziegłowy 11 km
46 Zielińska-Fus Magdalena Kicin 11 km
47 Żynda Sylwia Kliny 11 km
48 Zabłocka Agnieszka Dębogóra 11 km
49 Piduch Jan Poznań 11 km
50 Urbaniak Mariusz Urbaniak Koziegłowy 11 km
51 Przybylak Stanisław Poznań 11 km
52 Kowalewska Arleta Murowana Goślina 11 km
53 Błażejewski Mikołaj Wągrowiec 11 km
54 Misiuna-Rębisz Natalia Koziegłowy 11 km
55 Leśniewicz Małgorzata Koziegłowy 11 km
56 Stróżyk Magda Promnice 11 km


Wyświetleń: 1445

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ