3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Burzyński Adam Studzianki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
2 Dakowicz Nadia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
3 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
4 Żukowski Iwo Ciasne 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
5 Zając Nataniel Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
6 Marcińczyk Paweł Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
7 Bazarewska Natalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
8 Kijas Martyna Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
9 Babinska Reaney HELENA Suprasl 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
10 Januszko Julia Warszawa 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
11 Gromadzka Rozalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016)
12 Pasieka Kornelia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
13 Pasieka Mateusz Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
14 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
15 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
16 Reaney Joseph Suprasl 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
17 Samocik Anna Bialystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
18 Pąk Artur Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
19 Orłowska Natalia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
20 Bobik Emilia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
21 Kuprianowicz Piotr Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
22 Pończocha Franciszek Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
23 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
24 Marcinczyk Agnieszka Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
25 Sokólska Aleksandra Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
26 Ignatowicz Urszula Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
27 Moskowiak Michalina Wasilkow 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
28 Chim Bianka Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
29 Chim Julia Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
30 Fiedorowicz Maria Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
31 Fiedorowicz Hanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
32 Filipkowski Alan Fasty 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
33 GołębiowskI Ryszard Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
34 Maksimuk Kamil Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
35 Kijas Karolina Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
36 Ciuchta Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
37 Kurza Zuzanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
38 Skowera Krzysztof Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Pędziwiatr Białystok
39 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
40 Maksimczuk Marta Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
41 Poniatowski Adam Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
42 PONIATOWSKI MAREK Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
43 Kondraciuk Piotr Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Kondraciuk Team
44 kondraciuk Andrzej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Juvenia Białystok
45 Bazarewski Maciej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
46 Iwanowa Alena Bialystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
47 Iwanow Aleksander Biaĺystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
48 Samocik Michał Bialystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
49 Pąk Szymon Patryk Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
50 Dzwonkowski Norbert Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
51 Ignatowicz Wictoria Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
52 Filipkowska Amelia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
53 Filipkowska Julia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
54 Bazarewski Jakub Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
55 Ciuchta Oliwia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
56 TOKARSKA JULIA Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
57 Kalinowska Wiktoria Sochonie 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
58 Sochoń Nadia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
59 Maksimuk Bartosz Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM


Wyświetleń: 1463

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ