3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babinska Reaney HELENA Suprasl 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
2 Bazarewska Natalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
3 Bazarewski Jakub Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
4 Bazarewski Maciej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
5 Bobik Emilia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
6 Burzyński Adam Studzianki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
7 Chim Bianka Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
8 Chim Julia Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
9 Ciuchta Oliwia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
10 Ciuchta Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
11 Dakowicz Nadia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
12 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
13 Dzwonkowski Norbert Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
14 Fiedorowicz Hanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
15 Fiedorowicz Maria Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
16 Filipkowska Amelia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
17 Filipkowska Julia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
18 Filipkowski Alan Fasty 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
19 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
20 GołębiowskI Ryszard Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
21 Gromadzka Rozalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016)
22 Ignatowicz Urszula Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
23 Ignatowicz Wictoria Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
24 Iwanow Aleksander Biaĺystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
25 Iwanowa Alena Bialystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
26 Januszko Julia Warszawa 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
27 Kalinowska Wiktoria Sochonie 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
28 Kijas Karolina Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
29 Kijas Martyna Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
30 kondraciuk Andrzej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Juvenia Białystok
31 Kondraciuk Piotr Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Kondraciuk Team
32 Kuprianowicz Piotr Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
33 Kurza Zuzanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
34 Maksimczuk Marta Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
35 Maksimuk Bartosz Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
36 Maksimuk Kamil Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
37 Marcinczyk Agnieszka Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
38 Marcińczyk Paweł Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
39 Moskowiak Michalina Wasilkow 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
40 Orłowska Natalia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
41 Pąk Artur Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
42 Pąk Szymon Patryk Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
43 Pasieka Kornelia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
44 Pasieka Mateusz Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
45 Pończocha Franciszek Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
46 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
47 Poniatowski Adam Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
48 PONIATOWSKI MAREK Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
49 Reaney Joseph Suprasl 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
50 Samocik Anna Bialystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
51 Samocik Michał Bialystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
52 Skowera Krzysztof Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Pędziwiatr Białystok
53 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
54 Sochoń Nadia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
55 Sokólska Aleksandra Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
56 TOKARSKA JULIA Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
57 Zając Nataniel Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
58 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
59 Żukowski Iwo Ciasne 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM


Wyświetleń: 1481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ