Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
2 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
3 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
4 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
5 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
6 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
7 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
8 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
9 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
10 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
11 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
12 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
13 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
14 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
15 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
16 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
17 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
18 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
19 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
20 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
21 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
22 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
23 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
24 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
25 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
26 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
27 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
28 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
29 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
30 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
31 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
32 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
33 Miara Marcelina Maldanin Mini
34 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
35 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
36 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
37 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
38 Wrona Julia Łomża Młodzik
39 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
40 Borawska Dominika Łomża Młodzik
41 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
42 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
43 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
44 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
45 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
46 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
47 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
48 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
49 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
50 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
51 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
52 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
53 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
54 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
55 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
56 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
57 Święcki Piotr Łomża Open
58 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
59 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
60 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
61 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
62 Dziedzik Patrycja Białystok Open
63 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
64 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
65 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
66 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
67 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
68 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
69 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
70 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
71 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
72 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
73 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
74 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
75 Wrona Alicja Łomża Orlik
76 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
77 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
78 Borawski Oleg Łomża Orlik
79 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
80 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
81 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
82 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
83 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
84 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
85 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
86 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
87 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
88 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
89 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
90 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża


Wyświetleń: 1272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ