Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
2 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
3 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
4 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
5 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
6 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
7 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
8 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
9 Borawska Dominika Łomża Młodzik
10 Borawski Oleg Łomża Orlik
11 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
12 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
13 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
14 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
15 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
16 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
17 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
18 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
19 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
20 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
21 Dziedzik Patrycja Białystok Open
22 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
23 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
24 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
25 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
26 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
27 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
28 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
29 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
30 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
31 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
32 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
33 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
34 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
35 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
36 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
37 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
38 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
39 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
40 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
41 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
42 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
43 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
44 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
45 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
46 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
47 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
48 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
49 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
50 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
51 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
52 Miara Marcelina Maldanin Mini
53 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
54 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
55 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
56 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
57 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
58 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
59 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
60 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
61 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
62 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
63 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
64 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
65 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
66 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
67 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
68 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
69 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
70 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
71 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
72 Święcki Piotr Łomża Open
73 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
74 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
75 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
76 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
77 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
78 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
79 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
80 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
81 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
82 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
83 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
84 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
85 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
86 Wrona Alicja Łomża Orlik
87 Wrona Julia Łomża Młodzik
88 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
89 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
90 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża


Wyświetleń: 1276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ