Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szerenos Klara Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 w Sopocie
2 Frydrychowicz Franek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
3 Frydrychowicz Rita Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
4 Sarnowska Pola Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 23 Gdańsk
5 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp3 Reda
6 Rogacewicz Ignacy Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 BEZ KLUBU
7 Łangowska Lena Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP1 Sopot
8 Stukan Maja Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 9 Sopot
9 Lukaszewicz Mateusz Gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
10 Dancewicz Amelka Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Podstawowa nr 31 Gdynia
11 Zalaszewski Krzysztof Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP1 Sopot
12 Pawłowska Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szp nr 35 w Gdańsku
13 Kwietniewski Patryk Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
14 Kaczyński Tymon Toruń Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
15 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 12 w Sopocie
16 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Taka RYBA
17 Hajduk Aleksandra Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 Rumia
18 Kamińska Wiktoria Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 Elbląg
19 Drewczyński Karol Liniewo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła w Liniewie
20 Rapa Maria Wrocław Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 77 Wrocław
21 Łabuć Oliwia Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
22 Kijanka Daniel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
23 Grynis Piotr Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 11 Elbląg
24 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
25 Gadaj Krzysztof Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
26 Gadaj Michał Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SSP3 Elbląg
27 Woźniakowski Szymon Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
28 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
29 Perzan Aleksander gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
30 Dalidowski Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
31 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
32 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Zelgoszcz
33 Lejk Jakub Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 43 w Gdyni
34 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
35 Hulewski Aleksander Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp nr 7 Sopot
36 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 62
37 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
38 Pawelczyk Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
39 Pawelczyk Jakub Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
40 Kreft Szymon Pruszcz Gdański Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
41 Fedorczyk Zofia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
42 Janiszewska Michalina Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
43 Janiszewska Kinga Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
44 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 35 Gdańsk
45 Rybacki Kacper Reda Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 4 Reda
46 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
47 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła podstawowa nr 24
48 Buko Wiktor Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 SOPOT / Sopocka Akademia Piłkarska
49 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 75
50 Rompczyk Cassidy Kamien Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła Podstawowa Szemud
51 Pietrzak Igor Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
52 Leszkowski Franek Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
53 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
54 Lasok Tymoteusz Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
55 SONDEJ RITA GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
56 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
57 Lewandowska Lena Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
58 Paszka Bartosz Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp17 Gdynia
59 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
60 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
61 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
62 Michańska KAROLINA Kowale Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
63 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
64 Oryńczak Olek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 85
65 Ahmed Hana Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP12 Gdynia
66 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
67 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańks Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
68 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
69 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Znikające punkty
70 Miotke Kornelia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
71 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow


Wyświetleń: 3561

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ