Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
2 | Andruszkiewicz Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | MMM-sy | |
3 | Bogowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
4 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
5 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
6 | Boroch Agata | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
7 | Bukowska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |
8 | Cieślik Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Jaguar Gdańsk | |
9 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Belta Team Gdańsk | |
10 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 14 Gdynia | |
11 | Diaz Borkowski Agustin | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
12 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
13 | Drewczyński Florian | LINIEWO | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła w Liniewie | |
14 | Drewniak Oskar | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow/ SP7 Sopot | |
15 | Fedorczyk Maria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
16 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow | |
17 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Yourevitch Team | |
18 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 76 | |
19 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
20 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | BEZ KLUBU | |
21 | Kłosowicz Monika | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
22 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
23 | LOMPERTA Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |
24 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Znikające punkty | |
25 | MOSKAŁA Jakub | Kraków | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
26 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
27 | Nilsen Aleksander | Raczki | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
28 | Nilsen Filip | Raczki | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
29 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szp nr 35 w Gdańsku | |
30 | Pilarczyk Teodor | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
31 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
32 | Przewdziecka NADIA | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła podstawowa nr 28 | |
33 | Przybyszewski Pawel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP8 Gdańsk | |
34 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
35 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
36 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |
37 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |
38 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |
39 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |
40 | Szerenos Kornelia | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 1 w Sopocie | |
41 | Szerenos Marcel | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |
42 | Tarkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
43 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 35 Gdańsk | |
44 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp18 Elbląg | |
45 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
46 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
47 | Witosławska Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
48 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | |||
49 | Wolska Agata | Mosty | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
50 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |
51 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |
52 | Łangowska Zuzanna | SOPOT | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot |
Wyświetleń: 6812