5 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans START 5 KM NW Czas netto Prędkość Czas/km
1 433 PRZYBORKIEWICZ KRISS M 1 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5 km NW 00:20:28.76 00:33:22.76 8.99 00:06:40
2 439 SZYMAŃSKI MICHAŁ M 2 TORUŃ 5 km NW 00:20:27.65 00:34:18.65 8.75 00:06:51
3 441 ZAKRZEWSKA IWONA K 1 TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA 5 km NW 00:20:27.55 00:37:28.65 8.01 00:07:29
4 438 SZYMAŃSKA ANNA K 2 TORUŃ 5 km NW 00:20:29.76 00:37:46.84 7.94 00:07:33
5 420 BACHANEK KATARZYNA K 3 TORUŃ 5 km NW 00:20:33.15 00:38:06.98 7.87 00:07:37
6 436 SOWIŃSKA MAŁGORZATA K 4 TORUŃ 5 km NW 00:20:31.33 00:38:58.67 7.7 00:07:47
7 427 KUJAWA GRAŻYNA K 5 WAGANIEC WŁÓCZYKIJA WAGANIEC 5 km NW 00:20:49.96 00:38:59.28 7.7 00:07:47
8 437 SZCZEPAŃSKA ANNA K 6 PRZYSIEK 5 km NW 00:20:34.85 00:39:49.81 7.53 00:07:57
9 434 PRZYBYSZEWSKA MARIOLA K 7 BRZOZÓWKA 5 km NW 00:20:29.92 00:40:01.41 7.5 00:08:00
10 424 JOHANSSON JOANNA K 8 CZERNIKOWO 5 km NW 00:20:30.17 00:40:03.11 7.49 00:08:00
11 426 KARBOWIAK MAREK M 3 WAGANIEC 5 km NW 00:20:48.54 00:40:40.67 7.38 00:08:08
12 442 ZIÓŁKOWSKA BEATA K 9 TORUŃ 5 km NW 00:20:29.96 00:41:04.13 7.31 00:08:12
13 240 TYBUSZEWSKI JANUSZ M 4 TORUŃ TRUCHTEM PO SKARPIE 5 km NW 00:20:17.68 00:41:25.14 7.24 00:08:17
14 421 BRATKOWSKA AGNIESZKA K 10 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI #AKTYWNEKOBIETY 5 km NW 00:20:49.99 00:43:56.63 6.83 00:08:47
15 431 OSIELSKA SYLWIA K 11 ALEKSANDROW KUJAWSKI #BIEGANIENAWESLO 5 km NW 00:20:47.91 00:43:58.79 6.82 00:08:47
16 430 MÓRAWSKA ZDZISŁAWA K 12 TORUŃ 5 km NW 00:20:32.30 00:48:54.31 6.13 00:09:46
17 164 MÓRAWSKI SŁAWOMIR M 5 TORUŃ 5 km NW 00:20:31.84 00:48:55.85 6.13 00:09:47
18 423 JEZIORSKA DOROTA K 13 TORUŃ 5 km NW 00:20:46.13 00:50:44.77 5.91 00:10:08
19 429 MŁODZIK ANNA K 14 TORUŃ 5 km NW 00:20:45.73 00:50:44.79 5.91 00:10:08
20 435 RUTOWICZ EDYTA K 15 TOMASZÓW MAZ. 5 km NW 00:20:36.04 00:52:10.96 5.75 00:10:26
21 458 NIEWIADOMSKA MAGDALENA K 16 KONEWKA 5 km NW 00:20:33.89 00:52:12.02 5.75 00:10:26

5 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans START 5 KM BIEG Czas netto Prędkość Czas/km Medycy
1 412 WOJNICKI ŁUKASZ M 1 M 30 KUTNO 5 km bieg 00:20:12.05 00:19:09.77 15.67 00:03:49
2 391 SZPARŁO ŁUKASZ M 2 M 35 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 5 km bieg 00:20:11.91 00:19:18.17 15.54 00:03:51
3 417 ZAWIEJA JAN M 3 M 30 TORUŃ CMOLUCHY 5 km bieg 00:20:07.76 00:19:35.81 15.32 00:03:55
4 315 JANKIEWICZ MATEUSZ M 4 M 25 1 ŁYSOMICE 5 km bieg 00:20:12.46 00:20:31.44 14.62 00:04:06
5 317 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF M 5 M 45 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:13.34 00:20:31.57 14.62 00:04:06
6 334 KRAWCZYK GRZEGORZ M 6 M 45 2 RADOM BIEGIEM RADOM! 5 km bieg 00:20:16.88 00:20:43.96 14.48 00:04:08
7 364 NOWACKI ROMAN M 7 M 45 3 JUTROSIN JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY 5 km bieg 00:20:10.61 00:20:45.07 14.46 00:04:09
8 390 SZORTYKA RAFAŁ M 8 M 30 1 SINIARZEWO 64 5 km bieg 00:20:13.75 00:21:34.22 13.91 00:04:18
9 516 WOJTKOWIAK MACIEJ M 9 M 45 4 POZNAŃ 5 km bieg 00:20:17.36 00:21:59.49 13.65 00:04:23
10 385 SADOWSKA PAULA K 1 K 18 OLSZTYN URWIS BIEGA 5 km bieg 00:20:14.29 00:22:36.57 13.27 00:04:31
11 461 SOBCZYŃSKA JULIA K 2 K 30 TORUŃ 5 km bieg 00:20:17.50 00:22:39.73 13.25 00:04:31
12 292 DEJNECKA EWA K 3 K 35 TORUŃ WOODRUN 5 km bieg 00:20:16.97 00:22:41.54 13.23 00:04:32
13 373 PASIŃSKA ANGELIKA K 4 K 30 1 CHOJNICE 5 km bieg 00:20:24.21 00:23:06.69 12.99 00:04:37
14 413 WOJTKOWIAK ELŻBIETA K 5 K 45 1 POZNAŃ 5 km bieg 00:20:17.70 00:23:08.49 12.97 00:04:37
15 388 SOCHACZEWSKI RADOSŁAW M 10 M 30 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:16.17 00:23:19.53 12.87 00:04:39
16 344 LEWANDOWSKI ADAM M 11 M 35 1 RACIĄŻEK 5 km bieg 00:20:16.87 00:23:33.32 12.74 00:04:42
17 326 KOWALSKI PAWEŁ M 12 M 35 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:22.50 00:24:02.79 12.48 00:04:48
18 299 FORMANIEWICZ PIOTR M 13 M 18 1 TORUŃ AZS AWFIS GDAŃSK 5 km bieg 00:20:20.56 00:24:29.67 12.25 00:04:53
19 298 FORMANIEWICZ ANDRZEJ M 14 M 60 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:20.34 00:24:34.60 12.21 00:04:54
20 398 TUSZYŃSKA MARCELA K 6 K 30 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:18.37 00:24:40.67 12.16 00:04:56
21 387 SIDORSKI EMIL M 15 M 18 2 LUBOMIERZ CMOLUCHY 5 km bieg 00:20:21.76 00:24:53.60 12.06 00:04:58
22 375 PAWLAK KAZIMIERZ M 16 M 60 2 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 5 km bieg 00:20:20.51 00:24:53.86 12.06 00:04:58
23 313 JANIAK OLIWIER M 17 M 15 1 BYDGOSZCZ CMOLUCHY 5 km bieg 00:20:21.23 00:24:54.86 12.05 00:04:58
24 284 BUGAŁA MARIUSZ M 18 M 18 3 KOŃCZYCE MAŁE 5 km bieg 00:20:13.82 00:25:01.68 11.99 00:05:00 TAK
25 335 KRUSZEWSKA ANETA K 7 K 25 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:24.33 00:25:12.29 11.9 00:05:02
26 383 REBAIN MAREK M 19 M 40 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:18.42 00:25:24.04 11.81 00:05:04
27 401 WALISZEWSKI BARTOSZ M 20 M 35 3 TORUŃ 5 km bieg 00:20:24.77 00:25:25.09 11.8 00:05:05
28 330 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 35 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:24.12 00:25:26.21 11.8 00:05:05
29 368 OCHOCKI KRZYSZTOF M 22 M 50 1 KŁECKO KŁECKO 5 km bieg 00:20:17.70 00:25:35.60 11.73 00:05:07
30 337 KUC JAKUB M 23 M 25 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:49.88 00:25:41.41 11.68 00:05:08
31 300 GOLA JAN M 24 M 35 5 OLSZTYNEK - 5 km bieg 00:20:15.72 00:25:41.53 11.68 00:05:08
32 275 BANASIAK CEZARY M 25 M 40 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:23.90 00:25:46.69 11.64 00:05:09
33 278 BECHERKA NINA K 8 K 18 1 TORUŃ CMOLUCHY 5 km bieg 00:20:21.35 00:25:47.86 11.64 00:05:09
34 404 WEŁNOWSKI JAKUB M 26 M 18 4 GRONOWO 5 km bieg 00:20:22.97 00:26:20.86 11.39 00:05:16
35 386 SIBIŃSKI MACIEJ M 27 M 25 3 RADOM 5 km bieg 00:20:27.31 00:26:23.15 11.37 00:05:16
36 331 KRAJNIK KONRAD M 28 M 18 5 TORUŃ BRED 5 km bieg 00:20:28.43 00:26:28.74 11.34 00:05:17
37 306 GWIZDAŁA AGNIESZKA K 9 K 30 3 BUKOWIEC 5 km bieg 00:20:13.45 00:26:38.02 11.26 00:05:19
38 392 SZYNKIEWICZ AGNIESZKA K 10 K 40 1 ALEKSANDRÓW KUJ. 5 km bieg 00:20:12.73 00:26:40.24 11.25 00:05:20
39 329 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M 29 M 18 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:25.59 00:26:45.88 11.21 00:05:21
40 273 BAJMLER ANNA K 11 K 45 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:14.14 00:26:53.86 11.16 00:05:22
41 325 KOWALCZYK PAWEŁ M 30 M 35 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.75 00:26:56.51 11.14 00:05:23
42 308 HAJDUK MARIA K 12 K 25 2 BRODNICA LEGIA WARSZAWA 5 km bieg 00:20:11.39 00:27:23.46 10.96 00:05:28
43 459 GRUSZCZYŃSKI KRZYSZTOF M 31 M 45 5 TORUŃ 5 km bieg 00:20:20.49 00:27:28.61 10.92 00:05:29
44 419 ŻARCZYŃSKA EWELINA K 13 K 18 2 KRUSZYN KRAJEŃSKI 5 km bieg 00:20:24.72 00:27:49.58 10.78 00:05:33
45 282 BRYSIACZ MARTA K 14 K 35 1 STASI LAS 5 km bieg 00:20:25.12 00:28:05.67 10.68 00:05:37
46 274 BALCERAK MAGDALENA K 15 K 40 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:28.86 00:28:20.43 10.59 00:05:40
47 290 CZYŻEWSKI ROBERT M 32 M 45 6 INOWROCŁAW 5 km bieg 00:20:12.72 00:28:22.73 10.58 00:05:40
48 357 MATUSZAK TOMASZ M 33 M 40 3 CIECHOCINEK FUNDACJA MOC CUDÓW 5 km bieg 00:20:23.09 00:28:24.95 10.56 00:05:40
49 345 LOREK MARCIN M 34 M 50 2 TORUN 5 km bieg 00:20:43.56 00:28:42.57 10.45 00:05:44
50 349 ŁUKIEWSKA MARTA K 16 K 30 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:17.07 00:28:51.00 10.4 00:05:46
51 455 GROSZEWSKA MARTYNA K 17 K 30 5 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.09 00:28:54.17 10.38 00:05:46
52 400 WALENTYN KATARZYNA K 18 K 40 3 TORUŃ 5 km bieg 00:20:26.69 00:28:55.24 10.37 00:05:47
53 406 WIĘCZKOWSKI KRZYSZTOF M 35 M 35 7 TORUŃ 5 km bieg 00:20:30.21 00:29:01.48 10.34 00:05:48
54 272 ADRYJAŃCZYK MAŁGORZATA K 19 K 45 3 TORUŃ 5 km bieg 00:20:23.91 00:29:02.56 10.33 00:05:48
55 374 PAWEŁEK MARIOLA K 20 K 40 4 WŁOCŁAWEK 5 km bieg 00:20:28.96 00:29:02.90 10.33 00:05:48
56 336 KRUSZEWSKI TOMASZ M 36 M 45 7 TORUN TEKA 2 5 km bieg 00:20:15.66 00:29:21.24 10.22 00:05:52
57 287 CHROSTOWSKA LIDIA K 21 K 25 3 TORUŃ 5 km bieg 00:20:18.66 00:29:29.10 10.18 00:05:53 TAK
58 358 MAZELA ALEKSANDRA K 22 K 18 3 TORUŃ 5 km bieg 00:20:17.91 00:29:32.80 10.16 00:05:54
59 328 KOZŁOWSKI ADAM M 37 M 25 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:26.01 00:29:39.87 10.12 00:05:55
60 350 MAĆKIEWICZ JAKUB M 38 M 25 5 TORUŃ 5 km bieg 00:20:25.77 00:29:40.22 10.11 00:05:56
61 296 FAJKOWSKI PRZEMYSŁAW M 39 M 25 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:26.56 00:29:46.96 10.08 00:05:57
62 389 STASIAK KRZYSZTOF M 40 M 35 8 WŁOCŁAWEK 5 km bieg 00:20:23.15 00:29:50.24 10.06 00:05:58
63 376 PAWLOS EWA K 23 K 18 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:25.29 00:29:53.79 10.04 00:05:58
64 411 WOJNICKA JOANNA K 24 K 25 4 KOŁO 5 km bieg 00:20:21.82 00:29:54.38 10.03 00:05:58 TAK
65 309 HERMANOWSKA EDYTA K 25 K 45 4 CIECHOCINEK 5 km bieg 00:20:21.65 00:29:57.41 10.02 00:05:59
66 367 OCHOCKA BERNADETA K 26 K 45 5 KŁECKO KŁECKO 5 km bieg 00:20:17.48 00:29:58.91 10.01 00:05:59
67 303 GROTT MARIUSZ M 41 M 50 3 GŁOGOWO 5 km bieg 00:20:14.50 00:29:59.19 10.01 00:05:59
68 320 KARULSKA PATRYCJA K 27 K 30 6 GOWARZEWO 5 km bieg 00:20:22.55 00:30:02.42 9.99 00:06:00
69 314 JANIK PIOTR M 42 M 40 4 ŁÓDŹ 5 km bieg 00:20:41.60 00:30:28.92 9.85 00:06:05 TAK
70 341 LATUSZEK SANDRA K 28 K 25 5 CZARNOWO 5 km bieg 00:20:23.87 00:30:29.57 9.84 00:06:05
71 294 DUBIŃSKA MAGDALENA K 29 K 30 7 ŁÓDŹ 5 km bieg 00:20:39.59 00:30:31.75 9.83 00:06:06 TAK
72 456 GROSZEWSKI ANDRZEJ M 43 M 40 5 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.36 00:30:37.12 9.8 00:06:07
73 356 MATUSZAK AGNIESZKA K 30 K 40 5 CIECHOCINEK FUNDACJA MOC CUDÓW 5 km bieg 00:20:22.48 00:30:38.75 9.79 00:06:07
74 347 LULEWICZ MAGDALENA K 31 K 40 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:26.70 00:30:43.66 9.77 00:06:08
75 510 DRZEWIECKA ANETTA K 32 K 50 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:21.33 00:30:50.57 9.73 00:06:10
76 394 ŚWIĄTEK MICHAŁ M 44 M 35 9 PRUSZCZ PAN I PANI ŚWIĄTEK 5 km bieg 00:20:35.46 00:30:54.18 9.71 00:06:10
77 371 OŚWAŁDOWSKI PIOTR M 45 M 35 10 ROZGARTY - 5 km bieg 00:20:22.37 00:30:54.58 9.71 00:06:10
78 393 ŚWIĄTEK MAŁGORZATA K 33 K 35 2 PRUSZCZ PAN I PANI ŚWIĄTEK 5 km bieg 00:20:34.52 00:31:01.44 9.67 00:06:12
79 359 MIESZCZYŃSKI ROBERT M 46 M 45 8 SOLEC KUJAWSKI 5 km bieg 00:20:24.15 00:31:05.63 9.65 00:06:13
80 293 DRZEWIECKA MONIKA K 34 K 30 8 TORUN 5 km bieg 00:20:23.16 00:31:22.13 9.56 00:06:16
81 322 KLAMANN MONIKA K 35 K 40 7 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.78 00:31:29.02 9.53 00:06:17
82 509 GŁOWACKI GERARD M 47 M 55 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:21.53 00:31:29.04 9.53 00:06:17
83 312 JANCZAK KAROLINA K 36 K 35 3 SILNO 5 km bieg 00:20:18.61 00:31:30.37 9.52 00:06:18
84 291 DANKOWSKA AGNIESZKA K 37 K 30 9 TORUŃ 5 km bieg 00:20:25.00 00:31:30.61 9.52 00:06:18
85 363 MUSZYŃSKA IZABELA K 38 K 55 1 BUKOWIEC - 5 km bieg 00:20:21.18 00:31:49.71 9.43 00:06:21
86 362 MUSZYŃSKA AGATA K 39 K 18 5 BUKOWIEC 5 km bieg 00:20:21.37 00:31:50.28 9.42 00:06:22
87 454 BEAUVALE MONIKA K 40 K 40 8 ROZGARTY 5 km bieg 00:20:17.61 00:31:59.20 9.38 00:06:23
88 348 ŁUCZAK MONIKA K 41 K 30 10 BRĄCHNOWO 5 km bieg 00:20:17.73 00:31:59.34 9.38 00:06:23
89 416 WÓJCIK TOMASZ M 48 M 50 4 BYDGOSZCZ 5 km bieg 00:20:26.22 00:32:04.82 9.36 00:06:24
90 372 PAŁASZEWSKA EWELINA K 42 K 40 9 TORUŃ 5 km bieg 00:20:16.17 00:32:08.61 9.34 00:06:25
91 295 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA K 43 K 60 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:22.36 00:32:13.48 9.31 00:06:26
92 305 GULCZYNSKI DAWID M 49 M 30 3 TORUN 5 km bieg 00:20:26.63 00:32:41.38 9.18 00:06:32
93 342 LESIŃSKA DARIA K 44 K 30 11 TORUN 5 km bieg 00:20:25.95 00:32:42.44 9.17 00:06:32
94 354 MARCINIAK BARBARA K 45 K 40 10 PUSTKI RADOMNO BIEGA 5 km bieg 00:20:19.36 00:32:43.58 9.17 00:06:32
95 316 JARCZEWSKA RENATA K 46 K 50 2 GOLENIÓW NIE ZRZESZONA 5 km bieg 00:20:21.06 00:32:47.06 9.15 00:06:33
96 277 BASIUL SZYMON M 50 M 30 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:23.99 00:33:04.60 9.07 00:06:36
97 301 GOŹDZIK ALEKSANDRA K 47 K 35 4 TORUŃ 5 km bieg 00:20:24.56 00:33:06.72 9.06 00:06:37
98 380 POŁATYŃSKA BEATA K 48 K 50 3 ROZGARTY 5 km bieg 00:20:25.12 00:33:07.40 9.06 00:06:37
99 327 KOZŁOWSKA ZUZANNA K 49 K 25 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:28.07 00:33:09.63 9.05 00:06:37
100 395 ŚWIĄTKOWSKA AGATA K 50 K 30 12 TORUŃ 5 km bieg 00:20:23.71 00:33:10.88 9.05 00:06:38 TAK
101 407 WIŚNIEWSKA KRYSTYNA K 51 K 40 11 TORUŃ 5 km bieg 00:20:26.17 00:33:22.24 8.99 00:06:40 TAK
102 133 LIPIŃSKI MAREK M 51 M 40 6 TORUŃ 5 km bieg 00:20:42.94 00:33:27.65 8.97 00:06:41
103 95 KNITTER-LIPIŃSKA MARTA K 52 K 35 5 TORUŃ 5 km bieg 00:20:41.55 00:33:29.65 8.96 00:06:41
104 304 GRUSZECKA KATARZYNA K 53 K 45 6 MAŁĄ NIESZAWKA 5 km bieg 00:20:46.73 00:33:30.18 8.96 00:06:42
105 279 BŁOŃSKA JULIA K 54 K 40 12 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.48 00:33:30.25 8.96 00:06:42
106 355 MARUSZAK MACIEJ M 52 M 45 9 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 5 km bieg 00:20:38.48 00:33:31.08 8.95 00:06:42
107 396 TOMASZEWSKA BEATA K 55 K 35 6 BILNO FUNDACJA MOC CUDÓW 5 km bieg 00:20:22.28 00:33:41.66 8.91 00:06:44 TAK
108 377 PIASECKA JOANNA K 56 K 40 13 TORUN 5 km bieg 00:20:14.56 00:33:52.36 8.86 00:06:46
109 409 WIŚNIEWSKI DANIEL M 53 M 35 11 TORUŃ WKURW_TEAM 5 km bieg 00:20:20.43 00:34:00.62 8.82 00:06:48
110 318 KACZOR MAGDALENA K 57 K 40 14 TORUŃ 5 km bieg 00:20:15.21 00:34:17.46 8.75 00:06:51
111 276 BARCZAK JAROSŁAW M 54 M 50 5 WŁOCŁAWEK 5 km bieg 00:34:18.00 8.75 00:06:51
112 415 WÓJCIK ANNA K 58 K 40 15 BYDGOSZCZ 5 km bieg 00:20:26.94 00:34:21.12 8.73 00:06:52
113 281 BORKOWSKI DAWID M 55 M 18 7 SZPĘGAWA CMOLUCHY 5 km bieg 00:20:33.57 00:34:32.82 8.69 00:06:54
114 260 FLIS GRZEGORZ M 56 M 55 2 TORUŃ 5 km bieg 00:20:54.14 00:34:36.72 8.67 00:06:55
115 410 WITKOWSKI ŁUKASZ M 57 M 35 12 GÓRSK 5 km bieg 00:20:27.88 00:34:41.43 8.65 00:06:56
116 280 BŁOŃSKI JULIUSZ M 58 1 TORUŃ 5 km bieg 00:20:19.56 00:34:44.05 8.64 00:06:56
117 418 ZIELIŃSKA AGNIESZKA K 59 K 45 7 TORUŃ BORUCIK TRI TEAM 5 km bieg 00:20:26.60 00:35:00.52 8.57 00:07:00
118 352 MAŁOLEPSZA ANETA K 60 K 45 8 ŁUBIANKA 5 km bieg 00:35:22.00 8.48 00:07:04
119 283 BUCZYNSKA AGNIESZKA K 61 K 30 13 TORUŃ 5 km bieg 00:20:25.67 00:35:54.79 8.36 00:07:10
120 408 WIŚNIEWSKA MAGDALENA K 62 K 50 4 MAŁA NIESZAWKA 5 km bieg 00:20:27.14 00:37:32.47 7.99 00:07:30
121 338 KUFLEWICZ KONRAD M 59 M 18 8 TORUŃ 5 km bieg 00:20:18.83 00:37:46.18 7.94 00:07:33
122 297 FILIPIAK EDYTA K 63 K 30 14 KONINKO 5 km bieg 00:20:23.52 00:37:54.20 7.92 00:07:34
123 366 NOWAKOWSKI JAREK M 60 M 40 7 STRZELNO STRZELNO 5 km bieg 00:20:15.60 00:38:00.06 7.89 00:07:36
124 365 NOWAKOWSKA EWA K 64 K 40 16 STRZELNO 5 km bieg 00:20:15.34 00:38:01.63 7.89 00:07:36
125 351 MAŁKOWSKA DOROTA K 65 K 30 15 TORUŃ 5 km bieg 00:20:29.64 00:38:39.02 7.76 00:07:43
126 353 MAMCZURA GUSTAW M 61 M 50 6 TORUŃ GUSTAW 5 km bieg 00:49:15.38 6.09 00:09:51

Klasyfikacja Medyków 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Medycy
1 284 BUGAŁA MARIUSZ TAK
2 287 CHROSTOWSKA LIDIA TAK
3 411 WOJNICKA JOANNA TAK
4 314 JANIK PIOTR TAK
5 294 DUBIŃSKA MAGDALENA TAK
6 395 ŚWIĄTKOWSKA AGATA TAK
7 407 WIŚNIEWSKA KRYSTYNA TAK
8 396 TOMASZEWSKA BEATA TAK

10 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub 5 km (1) 5 km (2) Dystans Czas Czas/km Prędkość Drużyna Medycy
1 517 TOMASZEWSKI MIŁOSZ M 1 M 30 TORUŃ 00:16:23.24 00:17:23.46 10 km bieg 00:33:46.70 00:03:22 17.77
2 163 MORAWSKI ROBERT M 2 M 40 WŁOCŁAWEK 00:16:43.63 00:18:51.14 10 km bieg 00:35:34.77 00:03:33 16.87
3 513 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF M 3 M 45 TORUŃ 00:17:01.98 00:18:36.44 10 km bieg 00:35:38.42 00:03:33 16.84
4 503 MAĆKOWSKI MACIEJ M 4 M 30 1 ŻNIN 8KPBOT 00:17:26.19 00:18:21.90 10 km bieg 00:35:48.09 00:03:34 16.76 8KPBOT NR2
5 11 BIELSKI SEBASTIAN M 5 M 25 1 NOWOGARD ZA LINIĄ METY 00:17:39.15 00:18:12.47 10 km bieg 00:35:51.62 00:03:35 16.74
6 100 KOPYCIŃSKI WOJCIECH M 6 M 18 1 GRĘBOCIN MTKP DELFIN TORUŃ 00:17:48.79 00:18:25.47 10 km bieg 00:36:14.26 00:03:37 16.56
7 173 OLSZAŃSKI PAWEŁ M 7 M 25 2 OLSZTYN URWIS BIEGA 00:18:44.38 00:19:00.05 10 km bieg 00:37:44.43 00:03:46 15.9
8 261 WIWATOWSKI BARTOSZ M 8 M 15 1 TORUŃ WKS KODOKAN TOG TORUŃ 00:17:45.76 00:20:13.18 10 km bieg 00:37:58.94 00:03:47 15.8
9 223 SZCZĘSNY PIOTR M 9 M 30 2 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 00:18:41.99 00:20:04.33 10 km bieg 00:38:46.32 00:03:52 15.48 TAK
10 29 CHRZĄSZCZ BARTOSZ M 10 M 25 3 PAKOŚĆ 00:18:28.90 00:20:23.51 10 km bieg 00:38:52.41 00:03:53 15.44
11 224 SZENK MARTA K 1 K 40 BYDGOSZCZ 00:18:53.21 00:20:01.83 10 km bieg 00:38:55.04 00:03:53 15.42
12 78 JABŁOŃSKA NATALIA K 2 K 18 GDAŃSK 00:18:47.96 00:20:12.00 10 km bieg 00:38:59.96 00:03:53 15.39
13 182 PILARSKI KRZYSZTOF M 11 M 40 1 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 00:18:57.29 00:20:51.17 10 km bieg 00:39:48.46 00:03:58 15.08
14 178 PARUCH MATEUSZ M 12 M 30 3 LEGIONOWO 00:19:34.28 00:20:46.03 10 km bieg 00:40:20.31 00:04:02 14.88
15 209 SKOWROŃSKI PAWEŁ M 13 M 18 2 TORUŃ 00:19:56.82 00:20:29.72 10 km bieg 00:40:26.54 00:04:02 14.84
16 266 ZIELINSKI MAREK M 14 M 50 1 TORUŃ RUN CROSS ROZGARTY 00:19:55.40 00:20:37.38 10 km bieg 00:40:32.78 00:04:03 14.8
17 252 WIECZYŃSKI PATRYK M 15 M 25 4 TORUŃ 00:20:00.69 00:20:35.81 10 km bieg 00:40:36.50 00:04:03 14.78
18 172 NOWAKOWSKI JERZY M 16 M 40 2 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 00:19:52.89 00:20:48.16 10 km bieg 00:40:41.05 00:04:04 14.75
19 263 ZDYBOWICZ CEZARY M 17 M 25 5 BEŁCHATÓW 00:19:55.94 00:20:55.03 10 km bieg 00:40:50.97 00:04:05 14.69
20 34 CZAPLICKI MATEUSZ M 18 M 30 4 TORUŃ RKS CHUWDU 00:19:53.00 00:21:18.78 10 km bieg 00:41:11.78 00:04:07 14.57
21 138 ŁUCZAK RADOSŁAW M 19 M 40 3 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 00:19:57.61 00:21:45.60 10 km bieg 00:41:43.21 00:04:10 14.38
22 37 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF M 20 M 25 6 OSNO POLKRYS TEAM 00:21:22.08 00:20:31.18 10 km bieg 00:41:53.26 00:04:11 14.33
23 378 BIELSKI PIOTR M 21 M 35 1 RADOMNO BIEGA 00:42:16.93 10 km bieg 00:42:16.93 00:04:13 14.2
24 143 MACIASZEK KRZYSZTOF M 22 M 40 4 TORUŃ RCR ROZGARTY 00:20:29.09 00:21:51.21 10 km bieg 00:42:20.30 00:04:14 14.17
25 259 ZADYLAK JAKUB M 23 M 30 5 GOLUB-DOBRZYŃ 00:21:15.79 00:21:09.70 10 km bieg 00:42:25.49 00:04:14 14.15
26 235 TORBA ADRIAN M 24 M 30 6 TORUŃ 00:21:12.04 00:21:15.60 10 km bieg 00:42:27.64 00:04:14 14.13
27 130 LEWANDOWSKI SEBASTIAN M 25 M 25 7 INOWROCŁAW OŻW 00:21:14.94 00:21:17.39 10 km bieg 00:42:32.33 00:04:15 14.11
28 79 JABŁOŃSKI DOMINIK M 26 M 40 5 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 00:21:03.99 00:21:31.12 10 km bieg 00:42:35.11 00:04:15 14.09
29 179 PASIERBSKA EWA K 3 K 25 GDAŃSK 00:21:12.74 00:21:33.31 10 km bieg 00:42:46.05 00:04:16 14.03 TAK
30 250 WIECZYŃSKI FILIP M 27 M 15 2 LULKOWO 00:42:58.54 10 km bieg 00:42:58.54 00:04:17 13.96
31 41 DEREZIŃSKI DANIEL M 28 M 45 1 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 00:21:09.35 00:21:51.63 10 km bieg 00:43:00.98 00:04:18 13.95
32 207 SIKORSKA MAGDA K 4 K 35 1 ŁAZIENIEC POLKRYS TEAM 00:21:14.21 00:21:55.84 10 km bieg 00:43:10.05 00:04:19 13.9
33 188 RACZKOWSKI ROBERT M 29 M 45 2 TORUŃ MARMEL 00:21:25.30 00:21:52.40 10 km bieg 00:43:17.70 00:04:19 13.86
34 69 GÓRALSKI KRZYSZTOF M 30 M 55 1 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:21:17.56 00:22:35.83 10 km bieg 00:43:53.39 00:04:23 13.67
35 53 DYBOWSKI MARCIN M 31 M 35 2 WIELKA NIESZAWKA 00:22:02.86 00:21:54.71 10 km bieg 00:43:57.57 00:04:23 13.65
36 229 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 32 M 50 2 PRUSZCZ GDAŃSKI SHOW MUST GO ON 00:21:15.21 00:23:06.52 10 km bieg 00:44:21.73 00:04:26 13.53
37 192 ROHDE PIOTR M 33 M 25 8 WIELGIE 00:21:16.00 00:23:12.80 10 km bieg 00:44:28.80 00:04:26 13.49
38 219 STAWECKI ARKADIUSZ M 34 M 45 3 ROŻNO-PARCELE POLKRYS TEAM 00:22:40.64 00:21:51.21 10 km bieg 00:44:31.85 00:04:27 13.48
39 449 BOBAK GRZEGORZ M 35 M 40 6 TORUŃ 8KPBOT 00:22:20.30 00:22:13.34 10 km bieg 00:44:33.64 00:04:27 13.47
40 214 SOBIECKI ROBERT M 36 M 30 7 BRODNICA 00:22:46.51 00:21:48.87 10 km bieg 00:44:35.38 00:04:27 13.46 Tooth On Fire
41 213 SOBIECHOWSKI PIOTR M 37 M 30 8 BRODNICA TOOTH ON FIRE 00:22:47.92 00:21:47.72 10 km bieg 00:44:35.64 00:04:27 13.46 Tooth On Fire TAK
42 74 HINCA MAGDALENA K 5 K 40 1 TORUŃ BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM 00:22:01.89 00:22:44.21 10 km bieg 00:44:46.10 00:04:28 13.4 Born To Run - Chojnicki Team
43 105 KOWALIK ADAM M 38 M 25 9 TORUŃ FCC TEAM TORUŃ 00:22:04.34 00:22:42.44 10 km bieg 00:44:46.78 00:04:28 13.4 TAK
44 181 PIECZKOWSKI ARTUR M 39 M 35 3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE RADOMNO BIEGA 00:22:03.67 00:22:49.07 10 km bieg 00:44:52.74 00:04:29 13.37
45 150 MARCINIAK TOMASZ M 40 M 40 7 PUSTKI RADOMNO BIEGA 00:22:09.69 00:22:51.01 10 km bieg 00:45:00.70 00:04:30 13.33
46 220 STRZELECKI PATRYK M 41 M 18 3 SILNO 00:22:16.42 00:22:51.88 10 km bieg 00:45:08.30 00:04:30 13.29
47 239 TWAROWSKI KAROL M 42 M 40 8 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 00:22:48.93 00:22:26.03 10 km bieg 00:45:14.96 00:04:31 13.26
48 162 MORAWSKA AGNIESZKA K 6 K 40 2 WŁOCŁAWEK 00:22:04.39 00:23:19.25 10 km bieg 00:45:23.64 00:04:32 13.22
49 165 MUSIAŁ MATEUSZ M 43 M 30 9 BRODNICA 00:23:35.77 00:21:51.11 10 km bieg 00:45:26.88 00:04:32 13.21
50 39 CZYŻEWSKA HONORATA K 7 K 40 3 INOWROCŁAW 00:22:11.22 00:23:26.54 10 km bieg 00:45:37.76 00:04:33 13.15
51 168 NITKA ADAM M 44 M 35 4 CHOJNICE 00:23:03.00 00:22:43.11 10 km bieg 00:45:46.11 00:04:34 13.11
52 84 JANKOWSKI MAREK M 45 M 35 5 POZNAŃ LIPTON TEAM 00:21:45.57 00:24:02.63 10 km bieg 00:45:48.20 00:04:34 13.1
53 139 ŁUSZCZYK ANDRZEJ M 46 M 45 4 TORUŃ 00:22:22.86 00:23:31.81 10 km bieg 00:45:54.67 00:04:35 13.07
54 45 DOŁKOWSKI MACIEJ M 47 M 40 9 CIECHOCIN RUN MAJDANY 00:22:15.72 00:23:44.92 10 km bieg 00:46:00.64 00:04:36 13.04
55 190 REŁOWICZ DAMIAN M 48 M 25 10 TORUŃ 00:22:41.87 00:23:21.12 10 km bieg 00:46:02.99 00:04:36 13.03
56 251 WIECZYŃSKI HENRYK M 49 M 55 2 LULKOWO 00:22:33.37 00:23:32.41 10 km bieg 00:46:05.78 00:04:36 13.02
57 236 TROKA JAKUB M 50 M 18 4 CHOJNICE 00:23:01.09 00:23:25.01 10 km bieg 00:46:26.10 00:04:38 12.92
58 17 BONKOWSKI PAWEŁ M 51 M 50 3 WŁOCŁAWEK 00:22:44.45 00:23:42.96 10 km bieg 00:46:27.41 00:04:38 12.92
59 158 MIERNIK MATEUSZ M 52 M 35 6 ALEKSANDROW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 00:23:16.46 00:23:12.52 10 km bieg 00:46:28.98 00:04:38 12.91
60 218 STASZAK PAWEŁ M 53 M 45 5 TORUŃ 00:23:04.78 00:23:24.85 10 km bieg 00:46:29.63 00:04:38 12.91
61 6 BARAŃSKI KRZYSZTOF M 54 M 30 10 TORUŃ - 00:46:32.82 10 km bieg 00:46:32.82 00:04:39 12.89
62 166 NAROŻNY MICHAŁ M 55 M 30 11 TORUŃ KARDIOTEAM 00:23:08.88 00:23:37.58 10 km bieg 00:46:46.46 00:04:40 12.83 TAK
63 88 KACZERZEWSKI SEBASTIAN M 56 M 35 7 TORUŃ 00:23:00.06 00:23:48.25 10 km bieg 00:46:48.31 00:04:40 12.82
64 73 HENDRZAK SYLWESTER M 57 M 35 8 ŁUBIANKA BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM 00:24:24.63 00:22:25.50 10 km bieg 00:46:50.13 00:04:41 12.81 Born To Run - Chojnicki Team
65 135 LUDWIŃSKI DANIEL M 58 M 30 12 TORUŃ NOWOŚCI DZIENNIK TORUŃSKI 00:23:03.47 00:23:53.44 10 km bieg 00:46:56.91 00:04:41 12.78 TAK
66 227 SZYMAŃSKI PRZEMEK M 59 M 25 11 KONICZYNKA BIMBEERIAN WARRIOR 00:22:57.42 00:24:22.86 10 km bieg 00:47:20.28 00:04:44 12.68
67 203 SARNOCIŃSKI ŁUKASZ M 60 M 30 13 TORUŃ 00:22:15.04 00:25:13.15 10 km bieg 00:47:28.19 00:04:44 12.64
68 75 HIŃCZEWSKI MARCIN M 61 M 35 9 OBROWO STALE BIEGAM NOVA TRADING 00:24:06.89 00:23:22.55 10 km bieg 00:47:29.44 00:04:44 12.64
69 262 ZALEŚKIEWICZ KAMIL M 62 M 30 14 TORUŃ 00:23:21.96 00:24:17.16 10 km bieg 00:47:39.12 00:04:45 12.59
70 82 JANKOWSKI ADRIAN M 63 M 30 15 TORUŃ SKINHEAD TORUŃ 00:24:22.92 00:23:23.72 10 km bieg 00:47:46.64 00:04:46 12.56
71 194 ROSZCZYK MIKOŁAJ M 64 M 18 5 WARSZAWA 00:23:19.90 00:24:32.28 10 km bieg 00:47:52.18 00:04:47 12.53
72 83 JANKOWSKI MACIEJ M 65 M 25 12 TORUŃ 00:24:23.62 00:23:37.07 10 km bieg 00:48:00.69 00:04:48 12.5
73 460 SOBCZYNSKI WOJCIECH M 66 M 35 10 MAŁA NIESZAWKA 00:24:05.96 00:23:58.96 10 km bieg 00:48:04.92 00:04:48 12.48 8KPBOT NR2
74 7 BARTŁOMIEJUS PAWEŁ M 67 M 30 16 TORUŃ 00:24:15.64 00:23:51.09 10 km bieg 00:48:06.73 00:04:48 12.47
75 117 KUJAWSKA NATALIA K 8 K 25 1 TORUŃ START TEAM WĄBRZEŹNO 00:24:17.13 00:23:49.81 10 km bieg 00:48:06.94 00:04:48 12.47
76 198 RUTOWICZ SŁAWOMIR M 68 M 50 4 TOMASZÓW MAZ. 00:24:16.56 00:24:02.60 10 km bieg 00:48:19.16 00:04:49 12.42
77 176 OSIŃSKI PAWEŁ M 69 M 50 5 TORUŃ 00:24:03.39 00:24:17.97 10 km bieg 00:48:21.36 00:04:50 12.41
78 128 LEŚ KRZYSZTOF M 70 M 40 10 TORUŃ 00:22:18.93 00:26:02.87 10 km bieg 00:48:21.80 00:04:50 12.41
79 228 ŚCIBIOREK PAWEŁ M 71 M 30 17 WROCŁAW T 2/4 00:24:13.24 00:24:15.39 10 km bieg 00:48:28.63 00:04:50 12.38
80 237 TROKA TOMASZ M 72 M 50 6 CHOJNICE 00:23:43.49 00:24:47.02 10 km bieg 00:48:30.51 00:04:51 12.37
81 86 JELIŃSKI JAN M 73 M 30 18 TORUŃ TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 00:24:59.80 00:23:31.62 10 km bieg 00:48:31.42 00:04:51 12.37
82 98 KONKEL MACIEJ M 74 M 30 19 GDAŃSK 00:23:54.42 00:24:40.27 10 km bieg 00:48:34.69 00:04:51 12.35 TAK
83 122 LADA PRZEMYSŁAW M 75 M 35 11 ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 00:24:15.26 00:24:23.35 10 km bieg 00:48:38.61 00:04:51 12.34
84 225 SZTYPKA PAWEŁ M 76 M 35 12 TORUŃ 10 WOJSKOWY SZPITAL 00:24:16.33 00:24:32.28 10 km bieg 00:48:48.61 00:04:52 12.3 TAK
85 212 SOBCZAK GRZEGORZ M 77 M 50 7 WŁOCŁAWEK 00:24:12.52 00:24:42.11 10 km bieg 00:48:54.63 00:04:53 12.27
86 3 BAJOREK PIOTR M 78 M 60 1 BRODNICA NIEZRZESZONY 00:24:04.18 00:24:52.00 10 km bieg 00:48:56.18 00:04:53 12.26
87 90 KAŹMIERCZAK JAROSŁAW M 79 M 45 6 BŁAŻEJEWO BIEGACZE Z PRZYLESIA 00:24:22.55 00:24:42.13 10 km bieg 00:49:04.68 00:04:54 12.23
88 141 MACHOWIAK DOMINIK M 80 M 30 20 BŁAŻEJEWO BIEGACZE Z PRZYLESIA 00:24:22.88 00:24:41.82 10 km bieg 00:49:04.70 00:04:54 12.23
89 61 GAŁGANEK MATEUSZ M 81 M 40 11 POZNAŃ 00:24:23.29 00:24:41.47 10 km bieg 00:49:04.76 00:04:54 12.23
90 185 POGONOWSKI TOMASZ M 82 M 40 12 KÓRNIK BIEGACZE Z PRZYLESIA 00:24:18.00 00:24:47.09 10 km bieg 00:49:05.09 00:04:54 12.22
91 230 ŚWIĘCH PIOTR M 83 M 40 13 BŁAŻEJEWO BIEGACZE Z PRZYLESIA 00:24:20.09 00:24:45.38 10 km bieg 00:49:05.47 00:04:54 12.22
92 142 MACHOWIAK MARIUSZ M 84 M 30 21 BIERNATKI BIEGACZE Z PRZYLESIA 00:24:21.19 00:24:44.31 10 km bieg 00:49:05.50 00:04:54 12.22
93 196 RUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 85 M 25 13 WROCŁAW AUREA SYNC 00:25:00.99 00:24:11.63 10 km bieg 00:49:12.62 00:04:55 12.2
94 97 KOMÓR RAFAŁ M 86 M 50 8 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 00:24:21.73 00:24:55.28 10 km bieg 00:49:17.01 00:04:55 12.17
95 104 KOWALCZYK KAMILA K 9 K 25 2 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 00:24:25.17 00:25:00.52 10 km bieg 00:49:25.69 00:04:56 12.14 TAK
96 525 MULARZ JACEK M 87 M 55 3 00:25:03.37 00:24:23.03 10 km bieg 00:49:26.40 00:04:56 12.14
97 42 DĘBSKI KRZYSZTOF M 88 M 35 13 ŁYSOMICE - 00:24:20.34 00:25:20.35 10 km bieg 00:49:40.69 00:04:58 12.08
98 201 SALWA JUSTYNA K 10 K 30 1 ROŻNO-PARCELE POLKRYS TEAM 00:24:50.45 00:24:54.52 10 km bieg 00:49:44.97 00:04:58 12.06
99 134 LORENC ROBERT M 89 M 40 14 ROŻNO PARCELE 00:24:47.59 00:25:02.06 10 km bieg 00:49:49.65 00:04:58 12.04
100 246 WARLIKOWSKA KAROLINA K 11 K 25 3 TORUŃ SPC 00:23:52.11 00:26:11.50 10 km bieg 00:50:03.61 00:05:00 11.99
101 28 CHOLEWINSKI FILIP M 90 M 35 14 TORUŃ KLUB BIEGACZA T2/4 00:26:18.76 00:23:52.91 10 km bieg 00:50:11.67 00:05:01 11.96
102 64 GERC JAKUB M 91 M 18 6 TORUŃ 00:24:05.41 00:26:11.83 10 km bieg 00:50:17.24 00:05:01 11.93
103 231 ŚWITAJSKI RAFAŁ M 92 M 18 7 TORUŃ 00:25:32.36 00:25:03.78 10 km bieg 00:50:36.14 00:05:03 11.86
104 155 MĄDRY PATRYCJA K 12 K 30 2 STOLNO 00:25:31.53 00:25:11.64 10 km bieg 00:50:43.17 00:05:04 11.83 TAK
105 500 PIWOWARCZYK MARCIN M 93 M 45 7 TORUŃ 8KPBOT 00:24:48.44 00:26:11.39 10 km bieg 00:50:59.83 00:05:05 11.77 8KPBOT NR1
106 453 STAŃCZYK KRZYSZTOF M 94 M 50 9 TORUŃ 8KPBOT 00:24:48.05 00:26:11.98 10 km bieg 00:51:00.03 00:05:06 11.76 8KPBOT NR1
107 127 LECHOWSKA AGNIESZKA K 13 K 45 1 ŁUBIANKA 00:24:51.56 00:26:19.69 10 km bieg 00:51:11.25 00:05:07 11.72
108 462 WICIŃSKI SŁAWOMIR M 95 M 35 15 TORUŃ 00:25:00.00 00:26:21.92 10 km bieg 00:51:21.92 00:05:08 11.68 8KPBOT NR1
109 59 FRĄK EDYTA K 14 K 30 3 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 00:25:13.27 00:26:13.57 10 km bieg 00:51:26.84 00:05:08 11.67
110 221 SZCZEPAŃSKI TOMASZ M 96 M 35 16 POZNAŃ 00:25:53.86 00:25:49.93 10 km bieg 00:51:43.79 00:05:10 11.6
111 60 GAJKOWSKI MARCIN M 97 M 30 22 TORUŃ TOOTH ON FIRE 00:26:15.72 00:25:33.12 10 km bieg 00:51:48.84 00:05:10 11.58 Tooth On Fire
112 126 LECH ROBERT M 98 M 45 8 OSTROWITE 00:25:56.09 00:26:02.70 10 km bieg 00:51:58.79 00:05:11 11.55
113 226 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 99 M 40 15 TORUŃ 00:26:27.77 00:25:33.36 10 km bieg 00:52:01.13 00:05:12 11.53
114 193 ROSMAN PAWEŁ M 100 M 50 10 TORUŃ 00:25:15.05 00:26:46.28 10 km bieg 00:52:01.33 00:05:12 11.53
115 245 WANIEK MARIUSZ M 101 M 50 11 TORUŃ 00:26:17.54 00:25:52.06 10 km bieg 00:52:09.60 00:05:12 11.51
116 154 MATYJASIK MICHAŁ M 102 M 18 8 TORUŃ 00:26:23.41 00:25:46.98 10 km bieg 00:52:10.39 00:05:13 11.5
117 210 SMARDZEWSKI PIOTR M 103 M 40 16 ROŻNO-PARCELE 00:26:09.04 00:26:04.51 10 km bieg 00:52:13.55 00:05:13 11.49 TAK
118 111 KRĘC ALEKSANDER M 104 M 50 12 CHRZĄSTOWO T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:25:53.62 00:26:29.13 10 km bieg 00:52:22.75 00:05:14 11.46
119 36 CZARNOMSKI OSKAR M 105 M 18 9 BRZOZÓWKA 00:25:35.02 00:26:54.82 10 km bieg 00:52:29.84 00:05:14 11.43
120 527 GŁOWACKI MACIEJ M 106 M 18 10 00:25:36.70 00:26:53.96 10 km bieg 00:52:30.66 00:05:15 11.43
121 174 OLSZEWSKI DAWID M 107 M 18 11 GOLUB-DOBRZYŃ 00:25:50.04 00:26:43.46 10 km bieg 00:52:33.50 00:05:15 11.42
122 451 GUDANIEC KRZYSZTOF M 108 M 40 17 BYDGOSZCZ 8KPBOT 00:25:37.59 00:27:02.47 10 km bieg 00:52:40.06 00:05:16 11.39 8KPBOT NR2
123 131 LIPERTOWICZ GRZEGORZ M 109 M 60 2 TORUŃ 00:26:23.54 00:26:21.12 10 km bieg 00:52:44.66 00:05:16 11.38
175 144 MAĆKIEWICZ IRENEUSZ M 110 M 55 5 TORUŃ STALE BIEGAM - NOVA TRADING 00:31:05.49 00:26:25.73 10 km bieg 00:57:31.22 00:05:45 10.43
124 145 MAJCHRZAK DARIUSZ M 111 M 55 4 TORUŃ KLUB MARATOŃSKI UMK 00:25:28.53 00:27:23.70 10 km bieg 00:52:52.23 00:05:17 11.35
125 243 URBAŃSKI SEBASTIAN M 112 M 40 18 TORUŃ RODZINKA C 00:26:56.33 00:26:06.07 10 km bieg 00:53:02.40 00:05:18 11.31
126 49 DRYLL ANDRZEJ M 113 M 45 9 WIĘCBORK 00:26:08.11 00:27:14.23 10 km bieg 00:53:22.34 00:05:20 11.24
127 51 DURKA KRZYSZTOF M 114 M 50 13 TORUŃ 00:27:02.97 00:26:25.44 10 km bieg 00:53:28.41 00:05:20 11.22
128 515 ZAJĄC DOROTA K 15 K 35 2 LULKOWO 00:25:48.75 00:27:40.26 10 km bieg 00:53:29.01 00:05:20 11.22
129 167 NAWROCKI JACEK K 16 K 40 4 LUBICZ GÓRNY GRUPA NAWROCKI 00:27:02.11 00:26:29.39 10 km bieg 00:53:31.50 00:05:21 11.21
130 24 CHEŁMINIAK ŁUKASZ M 115 M 35 17 TORUŃ N&H 00:26:39.51 00:26:56.28 10 km bieg 00:53:35.79 00:05:21 11.2
131 199 RYBICKI ARTUR M 116 M 35 18 TORUŃ TORUŃ MULTISPORT TEAM 00:26:39.93 00:26:57.74 10 km bieg 00:53:37.67 00:05:21 11.19
132 43 DOBOSZ ANDRZEJ M 117 M 45 10 GŁOGOWO VIRTUS SPORT 00:26:30.15 00:27:08.08 10 km bieg 00:53:38.23 00:05:21 11.19
133 93 KLAMANN IZABELA K 17 K 35 3 TORUŃ 00:26:56.29 00:26:43.14 10 km bieg 00:53:39.43 00:05:21 11.18
134 184 PIÓREK JAROSŁAW M 118 M 40 19 TORUŃ 00:26:56.38 00:26:43.84 10 km bieg 00:53:40.22 00:05:22 11.18
135 136 LUS ELIZA K 18 K 25 4 MASTKI 00:26:30.47 00:27:11.09 10 km bieg 00:53:41.56 00:05:22 11.18 Tooth On Fire
136 124 LANKIEWICZ SEBASTIAN M 119 M 40 20 TORUŃ 00:26:33.04 00:27:09.46 10 km bieg 00:53:42.50 00:05:22 11.17
137 50 DUNAJSKI PAWEŁ M 120 M 30 23 TORUŃ 00:26:32.92 00:27:11.04 10 km bieg 00:53:43.96 00:05:22 11.17
138 27 CHOJNICKI DAMIAN M 121 M 18 12 TORUŃ BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM 00:20:23.82 00:33:29.65 10 km bieg 00:53:53.47 00:05:23 11.14 Born To Run - Chojnicki Team
139 132 LIPIŃSKA ANNA K 19 K 30 4 TORUŃ 00:25:55.37 00:27:59.13 10 km bieg 00:53:54.50 00:05:23 11.13
140 23 BUKOWSKA IWONA K 20 K 30 5 TORUŃ 00:25:53.61 00:28:01.07 10 km bieg 00:53:54.68 00:05:23 11.13
141 10 BENDYK ELŻBIETA K 21 K 50 1 ELBLĄG 00:25:33.27 00:28:21.49 10 km bieg 00:53:54.76 00:05:23 11.13 TAK
142 113 KRÓL KRZYSZTOF M 122 M 30 24 TORUŃ 00:25:38.15 00:28:27.08 10 km bieg 00:54:05.23 00:05:24 11.09
143 33 CZAJKA MICHAŁ M 123 M 40 21 TORUŃ 00:26:47.61 00:27:30.62 10 km bieg 00:54:18.23 00:05:25 11.05
144 125 LEBA DARIUSZ M 124 M 45 11 UNISŁAW 00:26:14.67 00:28:06.98 10 km bieg 00:54:21.65 00:05:26 11.04
145 255 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M 125 M 45 12 KIJEWO KRÓLEWSKIE 00:26:06.80 00:28:19.82 10 km bieg 00:54:26.62 00:05:26 11.02
146 457 ZYGADŁO TOMASZ M 126 M 40 22 TORUŃ 00:25:48.61 00:28:38.14 10 km bieg 00:54:26.75 00:05:26 11.02
147 271 ŻURAWSKI ARTUR M 127 M 45 13 PŁOCK LEGION HDK ODDZIAŁ PŁOCK 00:26:44.22 00:27:45.49 10 km bieg 00:54:29.71 00:05:26 11.01
148 448 ŻUCHNICKA ANNA K 22 K 35 4 8KPBOT 00:26:25.82 00:28:10.35 10 km bieg 00:54:36.17 00:05:27 10.99 8KPBOT NR1
149 502 STANOWSKI STANISŁAW M 128 M 45 14 WŁOCŁAWEK 00:26:49.72 00:28:02.81 10 km bieg 00:54:52.53 00:05:29 10.94 8KPBOT NR2
150 52 DUTKOWSKA DOROTA K 23 K 35 5 TORUŃ 00:27:24.42 00:27:29.84 10 km bieg 00:54:54.26 00:05:29 10.93
151 189 RAJCZYK RADOSŁAW M 129 M 50 14 RORUŃ JULKA 00:26:25.57 00:28:34.65 10 km bieg 00:55:00.22 00:05:30 10.91
152 21 BROŻEK KAROL M 130 M 25 14 URZĘDÓW KLUB BIEGACZA T2/4 00:27:33.73 00:27:33.11 10 km bieg 00:55:06.84 00:05:30 10.89
153 4 BANDEL ANETA K 24 K 30 6 ŁÓDŹ 00:27:41.92 00:27:28.94 10 km bieg 00:55:10.86 00:05:31 10.88
154 169 NOWACKA ANETA K 25 K 30 7 ZGIERZ 00:27:42.08 00:27:28.99 10 km bieg 00:55:11.07 00:05:31 10.87
155 147 MALAGOWSKI ŁUKASZ M 131 M 35 19 ZAMEK BIERZGLOWSKI 00:27:01.26 00:28:15.71 10 km bieg 00:55:16.97 00:05:31 10.86
156 217 SOSNA AGNIESZKA K 26 K 40 5 TORUŃ 00:26:58.08 00:28:26.92 10 km bieg 00:55:25.00 00:05:32 10.83 TAK
157 54 DZIUBAK ROBERT M 132 M 45 15 LISEWO AKTYWNE LISEWO 00:27:38.84 00:27:52.70 10 km bieg 00:55:31.54 00:05:33 10.81 TAK
158 40 DANISZEWSKI MARCIN M 133 M 18 13 DRZONOWO AKTYWNE LISEWO 00:27:39.01 00:27:52.67 10 km bieg 00:55:31.68 00:05:33 10.81
159 183 PILECKA KATARZYNA K 27 K 40 6 LISEWO AKTYWNE LISEWO 00:27:39.88 00:27:52.56 10 km bieg 00:55:32.44 00:05:33 10.8
160 72 GRZELAK MARCIN M 134 M 45 16 TORUŃ GŁOGOWO TEAM 00:27:47.43 00:27:55.13 10 km bieg 00:55:42.56 00:05:34 10.77
161 269 ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA K 28 K 30 8 CHEŁMŻA 00:27:19.28 00:28:25.13 10 km bieg 00:55:44.41 00:05:34 10.77
162 92 KIEŁCZYNSKI WALDEMAR M 135 M 35 20 TORUŃ WKURWTEAM 00:28:10.67 00:27:43.48 10 km bieg 00:55:54.15 00:05:35 10.73 TAK
163 109 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 136 M 30 25 TORUŃ 00:26:36.46 00:29:40.27 10 km bieg 00:56:16.73 00:05:37 10.66
164 452 GRALAK JACEK M 137 M 45 17 BYDGOSZCZ 8KPBOT 00:27:23.01 00:28:54.00 10 km bieg 00:56:17.01 00:05:37 10.66 8KPBOT NR2
165 256 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 138 M 40 23 ROŻNO PARCELE POLKRYS TEAM 00:28:20.87 00:28:23.70 10 km bieg 00:56:44.57 00:05:40 10.58
166 58 FRANKOWSKI ŁUKASZ M 139 M 35 21 OBROWO GRUPA NAWROCKI 00:27:41.57 00:29:13.39 10 km bieg 00:56:54.96 00:05:41 10.54
167 204 SAWICKI ROBERT M 140 M 30 26 CZERNIKOWO MEDIC LIFE 00:27:41.56 00:29:14.21 10 km bieg 00:56:55.77 00:05:41 10.54
168 149 MAMROT ARTUR M 141 M 45 18 SIANÓW TKKF KOSZALIN MASTERS 00:28:01.85 00:28:58.82 10 km bieg 00:57:00.67 00:05:42 10.53
169 206 SIKORA KASIA K 29 K 18 1 TORUN 00:27:20.10 00:29:40.98 10 km bieg 00:57:01.08 00:05:42 10.52
170 67 GOSPODARSKA MICHALINA K 30 K 30 9 RUMIA 00:28:01.87 00:28:59.67 10 km bieg 00:57:01.54 00:05:42 10.52 TAK
171 504 SIKORA ANDRZEJ M 142 M 50 15 TORUŃ 00:27:19.19 00:29:42.62 10 km bieg 00:57:01.81 00:05:42 10.52
172 14 BŁOŃSKI DARIUSZ M 143 M 50 16 TORUŃ RC MŁYNIEC 00:27:53.05 00:29:16.56 10 km bieg 00:57:09.61 00:05:42 10.5
173 211 SMOLAREK MACIEJ M 144 M 40 24 PIGŻA USMC 00:27:57.71 00:29:12.94 10 km bieg 00:57:10.65 00:05:43 10.5
174 2 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ M 145 M 35 22 TORUŃ 00:28:32.85 00:28:51.24 10 km bieg 00:57:24.09 00:05:44 10.45
176 238 TUBIELEWICZ KRZYSZTOF M 146 M 35 23 OSÓWKA 00:27:17.44 00:30:13.93 10 km bieg 00:57:31.37 00:05:45 10.43
177 180 PIĄTKIEWICZ PRZEMYSŁAW M 147 M 18 14 BYDGOSZCZ 00:30:22.73 00:27:18.23 10 km bieg 00:57:40.96 00:05:46 10.4
178 76 HORODECKI MACIEJ M 148 M 30 27 TORUŃ 00:27:37.96 00:30:05.60 10 km bieg 00:57:43.56 00:05:46 10.4
179 68 GÓRALCZYK MAGDALENA K 31 K 35 6 ZIELONA GÓRA 00:27:43.92 00:30:00.24 10 km bieg 00:57:44.16 00:05:46 10.39
180 119 KUR MACIEJ M 149 M 15 3 TORUŃ #TEAM_HANIA 00:27:38.29 00:30:11.09 10 km bieg 00:57:49.38 00:05:46 10.38
181 248 WEŁNICKA BEATA K 32 K 35 7 BRDÓW MKS BRDÓW 00:28:54.68 00:29:06.87 10 km bieg 00:58:01.55 00:05:48 10.34
182 85 JANOWIECKA MONIKA K 33 K 35 8 POZNAŃ 00:28:59.16 00:29:02.69 10 km bieg 00:58:01.85 00:05:48 10.34
183 91 KIEŁCZEWSKA MARZENA K 34 K 45 2 BRDÓW MKS BRDÓW 00:28:55.35 00:29:07.71 10 km bieg 00:58:03.06 00:05:48 10.34
184 112 KROSNOWSKA AGNIESZKA K 35 K 30 10 TORUŃ 00:28:44.64 00:29:21.23 10 km bieg 00:58:05.87 00:05:48 10.33 TAK
185 148 MALICKA KASIA K 36 K 35 9 LUBOŃ 00:28:52.44 00:29:14.62 10 km bieg 00:58:07.06 00:05:48 10.32
186 129 LEWANDOWSKA WERONIKA K 37 K 30 11 GNIEWKWO 00:28:44.16 00:29:23.20 10 km bieg 00:58:07.36 00:05:48 10.32
187 257 WSZELAKI BARTOSZ M 150 M 35 24 LIPNO 00:29:41.08 00:28:26.60 10 km bieg 00:58:07.68 00:05:48 10.32
188 208 SIPAK TOMASZ M 151 M 40 25 ZAMEK BIERZGŁOWSKI MAXIMUS BROKER 00:28:13.83 00:29:56.56 10 km bieg 00:58:10.39 00:05:49 10.32
189 253 WOJCIECHOWSKA MONIKA K 38 K 30 12 TORUN 00:28:13.16 00:29:57.23 10 km bieg 00:58:10.39 00:05:49 10.32
190 186 POSTEK GRZEGORZ M 152 M 60 3 TORUŃ 00:27:44.43 00:30:27.23 10 km bieg 00:58:11.66 00:05:49 10.31 TAK
191 107 KOWALSKI MARCIN M 153 M 40 26 NOWY DWÓR BRATIAŃSKI RADOMNO BIEGA 00:28:36.42 00:29:39.08 10 km bieg 00:58:15.50 00:05:49 10.3
192 103 KOTEWICZ JUDYTA K 39 K 35 10 RADOMNO RADOMNO BIEGA 00:28:36.65 00:29:38.87 10 km bieg 00:58:15.52 00:05:49 10.3
193 187 RACŁAWSKI DARIUSZ M 154 M 45 19 TORUŃ 00:28:46.46 00:29:31.06 10 km bieg 00:58:17.52 00:05:49 10.29
194 450 DROZDOWSKI MARCIN M 155 M 35 25 TORUŃ 8KPBOT 00:27:10.52 00:31:27.34 10 km bieg 00:58:37.86 00:05:51 10.24 8KPBOT NR1
195 234 TOŁOCZKO ŁUKASZ M 156 M 40 27 PRZYSIEK 00:29:48.41 00:28:53.18 10 km bieg 00:58:41.59 00:05:52 10.22
196 233 TOŁOCZKO ALICJA K 40 K 15 1 PRZYSIEK 00:29:48.30 00:28:54.49 10 km bieg 00:58:42.79 00:05:52 10.22
197 499 HULISZ MACIEJ M 157 M 45 20 BALCZEWO 8KPBOT 00:28:09.40 00:30:37.62 10 km bieg 00:58:47.02 00:05:52 10.21 8KPBOT NR1
198 15 BONDARENKO ANDRII M 158 M 30 28 TORUŃ INLEAGUE 00:29:11.61 00:29:46.87 10 km bieg 00:58:58.48 00:05:53 10.18
199 71 GRUSZCZYŃSKA KASIA K 41 K 40 7 TORUŃ 00:29:53.75 00:29:17.64 10 km bieg 00:59:11.39 00:05:55 10.14
200 156 MEY BARBARA K 42 K 40 8 TORUŃ 00:29:53.57 00:29:18.39 10 km bieg 00:59:11.96 00:05:55 10.14
201 26 CHLUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ M 159 M 40 28 SILNO 00:29:34.44 00:29:38.31 10 km bieg 00:59:12.75 00:05:55 10.14
202 205 SIEBERS ADRIANNA K 43 K 30 13 TORUŃ 00:29:55.02 00:29:17.90 10 km bieg 00:59:12.92 00:05:55 10.14
203 25 CHLUDZIŃSKA MAGDALENA K 44 K 40 9 SILNO 00:29:35.01 00:29:38.52 10 km bieg 00:59:13.53 00:05:55 10.13
204 200 RYGIEWICZ WOJCIECH M 160 M 55 6 WOLWARK 00:29:09.91 00:30:12.40 10 km bieg 00:59:22.31 00:05:56 10.11
205 501 KRZEMIŃSKA JOLANTA K 45 K 35 11 BYDGOSZCZ 00:29:10.43 00:30:13.05 10 km bieg 00:59:23.48 00:05:56 10.1 8KPBOT NR2
206 32 CZAIŃSKA MARIOLA K 46 K 45 3 TORUŃ 00:27:59.15 00:31:31.61 10 km bieg 00:59:30.76 00:05:57 10.08
207 47 DOWGIAŁŁO AGNIESZKA K 47 K 45 4 TORUŃ 00:28:55.96 00:30:35.17 10 km bieg 00:59:31.13 00:05:57 10.08
208 9 BEDNAREK KONRAD M 161 M 18 15 SOLEC KUJAWSKI #TEAM_HANIA 00:30:25.79 00:29:14.88 10 km bieg 00:59:40.67 00:05:58 10.06
209 153 MAŚLOCH BEATA K 48 K 45 5 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 00:28:16.65 00:31:33.99 10 km bieg 00:59:50.64 00:05:59 10.03
210 202 SANCHEZ KOŁACZYŃSKA SANDRA K 49 K 25 5 TORUŃ 00:28:55.03 00:30:57.22 10 km bieg 00:59:52.25 00:05:59 10.02
211 216 SOBOLEWSKI DAWID M 162 M 35 26 POZNAŃ 00:28:53.51 00:30:59.24 10 km bieg 00:59:52.75 00:05:59 10.02
212 70 GRABOWSKI JAROSŁAW M 163 M 30 29 TORUŃ FCC TEAM TORUŃ 00:30:06.78 00:29:47.39 10 km bieg 00:59:54.17 00:05:59 10.02 TAK
213 8 BĄKOWSKA OLA K 50 K 35 12 TORUŃ ZABAWKI Z PASJĄ 00:29:39.67 00:30:17.85 10 km bieg 00:59:57.52 00:05:59 10.01
214 146 MAJDAN ADAM M 164 M 40 29 ŁUBIANKA 00:30:01.74 00:30:01.97 10 km bieg 01:00:03.71 00:06:00 9.99
215 191 REŁOWICZ-BARAŃSKA MARTA K 51 K 30 14 TORUŃ - 00:30:26.38 00:29:38.78 10 km bieg 01:00:05.16 00:06:00 9.99
216 170 NOWAK AGNIESZKA K 52 K 45 6 TORUŃ 00:29:14.11 00:31:01.20 10 km bieg 01:00:15.31 00:06:01 9.96
217 96 KOCIŃŚKI KRYSTIAN M 165 M 30 30 TORUŃ KM PSP TORUŃ 00:30:07.94 00:30:25.69 10 km bieg 01:00:33.63 00:06:03 9.91 TAK
218 258 WSZELAKI JUSTYNA K 53 K 30 15 LIPNO 00:30:19.92 00:30:24.01 10 km bieg 01:00:43.93 00:06:04 9.88
219 512 OLSZEWSKA EWA K 54 K 40 10 GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:30:20.96 00:30:32.76 10 km bieg 01:00:53.72 00:06:05 9.85
220 511 OLSZEWSKI RAFAŁ M 166 M 40 30 GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:30:21.06 00:30:33.18 10 km bieg 01:00:54.24 00:06:05 9.85
221 222 SZCZĘSNY MICHAŁ M 167 M 25 15 WĄBRZEŹNO 00:29:12.12 00:31:43.99 10 km bieg 01:00:56.11 00:06:05 9.85
222 265 ZIARKOWSKI MARIUSZ M 168 M 60 4 TORUN 00:29:18.05 00:31:50.94 10 km bieg 01:01:08.99 00:06:06 9.81
223 195 RUDNIK MALWINA K 55 K 35 13 TORUN 00:28:48.73 00:32:34.46 10 km bieg 01:01:23.19 00:06:08 9.77
224 48 DRĄŻKOWSKA KATARZYNA K 56 K 45 7 TORUŃ 00:29:54.46 00:31:34.15 10 km bieg 01:01:28.61 00:06:08 9.76
225 121 KUŹBA KAROLINA K 57 K 25 6 SINIARZEWO 00:30:45.10 00:30:57.97 10 km bieg 01:01:43.07 00:06:10 9.72
226 118 KULPA JANUSZ M 169 M 55 7 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 00:30:44.23 00:30:58.99 10 km bieg 01:01:43.22 00:06:10 9.72
227 18 BORDIUH KHRYSTYNA K 58 K 25 7 TORUŃ INLEAGUE 00:30:24.83 00:31:22.45 10 km bieg 01:01:47.28 00:06:10 9.71
228 30 CYRWUS INGA K 59 K 25 8 KOWALEWO POMORSKIE 00:30:32.33 00:31:21.30 10 km bieg 01:01:53.63 00:06:11 9.7
229 264 ZDZIARSKI ADRIAN M 170 M 25 16 TORUŃ 00:27:34.84 00:34:26.38 10 km bieg 01:02:01.22 00:06:12 9.67
230 137 ŁĘGOWSKI KRZYSZTOF M 171 M 40 31 TORUŃ PLUSPHARMA RUNNING TEAM 00:32:07.36 00:30:41.53 10 km bieg 01:02:48.89 00:06:16 9.55
231 114 KRUK NATALIA K 60 K 30 16 TORUŃ 00:29:33.74 00:33:38.08 10 km bieg 01:03:11.82 00:06:19 9.5
232 108 KOZŁOWSKA ANNA K 61 K 35 14 TORUŃ 00:31:43.62 00:31:40.25 10 km bieg 01:03:23.87 00:06:20 9.47
233 87 JURCZAK ANNA K 62 K 40 11 WARSZAWA WULKANY MIŁOŚCI 00:30:42.10 00:33:02.40 10 km bieg 01:03:44.50 00:06:22 9.41
234 242 UHL ALICJA K 63 K 40 12 TORUN 00:31:20.92 00:32:46.01 10 km bieg 01:04:06.93 00:06:24 9.36
235 46 DOMBROWICZ WOJCIECH M 172 M 35 27 TORUŃ FCC TEAM TORUŃ 00:30:41.02 00:34:47.73 10 km bieg 01:05:28.75 00:06:32 9.16 TAK
236 151 MARESZ ROBERT M 173 M 25 17 TORUŃ FCC TEAM TORUŃ 00:30:41.28 00:34:47.48 10 km bieg 01:05:28.76 00:06:32 9.16 TAK
237 152 MARSZAŁEK IGA K 64 K 40 13 TORUŃ 00:31:17.64 00:34:23.01 10 km bieg 01:05:40.65 00:06:34 9.14 TAK
238 94 KLAROWSKI WOJCIECH M 174 M 45 21 TORUŃ 00:29:06.92 00:36:34.47 10 km bieg 01:05:41.39 00:06:34 9.13 TAK
239 123 LANGE MARIA K 65 K 65 1 TORUŃ 00:31:44.86 00:34:00.46 10 km bieg 01:05:45.32 00:06:34 9.13
240 22 BRZYKCY ROBERT M 175 M 50 17 ŻNIN PAŁUKU RUNNING TEAM 00:31:43.99 00:34:05.44 10 km bieg 01:05:49.43 00:06:34 9.12
241 89 KALINOWSKA ANNA K 66 K 45 8 BYDGOSZCZ BRAK 00:31:43.18 00:34:06.31 10 km bieg 01:05:49.49 00:06:34 9.12
242 1 ALMAS MEIRBEK M 176 M 18 16 TORUŃ INLEAGUE 00:30:11.25 00:36:15.61 10 km bieg 01:06:26.86 00:06:38 9.03
243 232 THIEDE OLA K 67 K 30 17 ŚWIECIE WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:32:10.44 00:34:20.68 10 km bieg 01:06:31.12 00:06:39 9.02
244 215 SOBOCIŃSKA ANNA K 68 K 40 14 TORUŃ - 00:34:24.05 00:36:22.76 10 km bieg 01:10:46.81 00:07:04 8.48
245 508 SPYCHALSKI TADEUSZ M 177 M 60 5 00:35:42.86 00:37:09.21 10 km bieg 01:12:52.07 00:07:17 8.23
246 65 GIENTKA SYLWIA K 69 K 40 15 POZNAŃ 00:34:58.31 00:39:04.61 10 km bieg 01:14:02.92 00:07:24 8.1
247 197 RUTKOWSKA JOANNA K 70 K 40 16 LUBICZ DOLNY 00:36:24.11 00:42:26.64 10 km bieg 01:18:50.75 00:07:53 7.61 TAK

Klasyfikacja Medyków 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Medycy
1 223 SZCZĘSNY PIOTR TAK
2 179 PASIERBSKA EWA TAK
3 213 SOBIECHOWSKI PIOTR TAK
4 105 KOWALIK ADAM TAK
5 166 NAROŻNY MICHAŁ TAK
6 135 LUDWIŃSKI DANIEL TAK
7 98 KONKEL MACIEJ TAK
8 225 SZTYPKA PAWEŁ TAK
9 104 KOWALCZYK KAMILA TAK
10 155 MĄDRY PATRYCJA TAK
11 210 SMARDZEWSKI PIOTR TAK
12 10 BENDYK ELŻBIETA TAK
13 217 SOSNA AGNIESZKA TAK
14 54 DZIUBAK ROBERT TAK
15 92 KIEŁCZYNSKI WALDEMAR TAK
16 67 GOSPODARSKA MICHALINA TAK
17 112 KROSNOWSKA AGNIESZKA TAK
18 186 POSTEK GRZEGORZ TAK
19 70 GRABOWSKI JAROSŁAW TAK
20 96 KOCIŃŚKI KRYSTIAN TAK
21 46 DOMBROWICZ WOJCIECH TAK
22 151 MARESZ ROBERT TAK
23 152 MARSZAŁEK IGA TAK
24 94 KLAROWSKI WOJCIECH TAK
25 197 RUTKOWSKA JOANNA TAK

Klasyfikacja po 2 startach - kobiety - 5 km

Msc imie nazwisko miejscowość team plec dystans czas 1 czas 2 Suma
1 MARCELA TUSZYŃSKA TORUŃ K 5km 00:26:53.00 0:24:40 00:51:33.00
2 ANNA BAJMLER TORUŃ K 5km 00:27:10.00 0:26:53 00:54:03.00
3 MAGDALENA BALCERAK TORUŃ K 5km 00:28:19.00 0:28:20 00:56:39.00
4 MARTYNA GROSZEWSKA TORUŃ K 5km 00:27:57.00 0:28:54 00:56:51.00
5 MAŁGORZATA ADRYJAŃCZYK TORUŃ K 5km 00:28:12.00 0:29:02 00:57:14.00
6 KATARZYNA WALENTYN TORUŃ K 5km 00:28:20.00 0:28:55 00:57:15.00
7 MARTA ŁUKIEWSKA TORUŃ K 5km 00:29:07.00 0:28:51 00:57:58.00
8 LIDIA CHROSTOWSKA TORUŃ K 5km 00:30:13.00 0:29:29 00:59:42.00
9 ALEKSANDRA MAZELA TORUŃ K 5km 00:31:29.00 0:29:32 01:01:01.00
10 MAGDALENA LULEWICZ TORUŃ K 5km 00:32:35.00 0:30:43 01:03:18.00
11 MONIKA KLAMANN TORUŃ K 5km 00:32:26.00 0:31:29 01:03:55.00
12 AGNIESZKA DANKOWSKA TORUŃ Wydziarane króliki K 5km 00:32:33.00 0:31:30 01:04:03.00
13 KRYSTYNA WIŚNIEWSKA TORUŃ Wis K 5km 00:31:17.00 0:33:22 01:04:39.00
14 GRAŻYNA DZIĘGIELEWSKA TORUŃ K 5km 00:32:31.00 0:32:13 01:04:44.00
15 AGATA ŚWIĄTKOWSKA TORUŃ K 5km 00:31:52.00 0:33:10 01:05:02.00
16 AGNIESZKA ZIELIŃSKA TORUŃ Borucik Tri Team K 5km 00:33:18.00 0:35:00 01:08:18.00
17 JOANNA PIASECKA TORUŃ K 5km 00:36:04.00 0:33:52 01:09:56.00
18 MAGDALENA KACZOR TORUŃ K 5km 00:35:53.00 0:34:17 01:10:10.00

Klasyfikacja po 2 startach - mężczyźni - 5 km

Msc imie nazwisko miejscowosc team dystans czas 1 czas 2 suma
1 ŁUKASZ SZPARŁO TORUŃ Parkrun Toruń 5km 00:18:57.00 0:19:18 00:38:15.00
2 JAN ZAWIEJA TORUŃ PACKMAN TEAM / Klub Biegacza T2/4 5km 00:18:42.00 0:19:35 00:38:17.00
3 KRZYSZTOF JASTRZĘBSKI TORUŃ 5km 00:19:31.00 0:20:31 00:40:02.00
4 EMIL SIDORSKI TORUŃ CMOLUchy 5km 00:23:27.00 0:24:53 00:48:20.00
5 JAKUB KUC TORUŃ 5km 00:22:50.00 0:25:41 00:48:31.00
6 MAREK REBAIN TORUŃ 5km 00:25:36.00 0:25:24 00:51:00.00
7 PAWEŁ KOWALCZYK TORUŃ Kowal Team 5km 00:24:28.00 0:26:56 00:51:24.00
8 JAKUB MAĆKIEWICZ TORUŃ 5km 00:24:52.00 0:29:40 00:54:32.00
9 ANDRZEJ GROSZEWSKI TORUŃ 5km 00:28:04.00 0:30:37 00:58:41.00
10 KRZYSZTOF WIĘCZKOWSKI TORUŃ 5km 00:31:27.00 0:29:01 01:00:28.00
11 MACIEJ MARUSZAK TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5km 00:35:41.00 0:33:31 01:09:12.00
12 GUSTAW MAMCZURA TORUŃ GUSTAW 5km 00:26:23.00 0:49:15 01:15:38.00

Klasyfikacja po 2 startach - kobiety - 10 km

Msc imie nazwisko miejscowosc team dystans czas 1 czas 2 suma
1 MAGDALENA HINCA TORUŃ Klub Maratoński UMK 10 km 00:44:48.00 0:44:46 01:29:34.00
2 NATALIA KUJAWSKA TORUŃ START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km 00:48:22.00 0:48:06 01:36:28.00
3 KAROLINA WARLIKOWSKA TORUŃ SPC 10 km 00:48:49.00 0:50:03 01:38:52.00
4 EDYTA FRĄK TORUŃ Parkrun Toruń 10 km 00:49:10.00 0:51:26 01:40:36.00
5 IZABELA KLAMANN TORUŃ 10 km 00:54:56.00 0:53:39 01:48:35.00
6 MONIKA WOJCIECHOWSKA TORUN 10 km 00:57:13.00 0:58:10 01:55:23.00
7 AGNIESZKA KROSNOWSKA TORUŃ 10 km 01:00:02.00 0:58:05 01:58:07.00
8 BEATA MAŚLOCH TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 10 km 01:00:43.00 0:59:50 02:00:33.00
9 AGNIESZKA DOWGIAŁŁO TORUŃ 10 km 01:01:08.00 0:59:31 02:00:39.00
10 MARTA REŁOWICZ-BARAŃSKA TORUŃ 10 km 01:01:09.00 1:00:05 02:01:14.00
11 KHRYSTYNA BORDIUH TORUŃ 10 km 01:02:01.00 1:01:47 02:03:48.00
12 ALEKSANDRA BĄKOWSKA TORUŃ Zabawki z Pasją 10 km 01:05:05.00 0:59:57 02:05:02.00
13 KATARZYNA DRĄŻKOWSKA TORUŃ 10 km 01:03:35.00 1:01:28 02:05:03.00
14 AGNIESZKA NOWAK TORUŃ 10 km 01:06:55.00 1:00:15 02:07:10.00
15 NATALIA KRUK TORUŃ 10 km 01:05:17.00 1:03:11 02:08:28.00
16 ANNA KOZŁOWSKA TORUŃ 10 km 01:05:08.00 1:03:23 02:08:31.00
17 MARIA LANGE TORUŃ 10 km 01:11:58.00 1:05:45 02:17:43.00
18 ANNA SOBOCIŃSKA TORUŃ 10 km 01:19:18.00 1:10:46 02:30:04.00

Klasyfikacja po 2 startach - mężczyźni - 10 km

Msc imie nazwisko miejscowosc team dystans czas 1 czas 2 suma
1 KRZYSZTOF BARTKIEWICZ TORUŃ outlet biegowy Bartkiewicz 10 km 00:35:30.00 0:35:38 01:11:08.00
2 KRZYSZTOF PILARSKI TORUŃ kujawsko-pomorskie.pl 10 km 00:40:13.00 0:39:48 01:20:01.00
3 PATRYK WIECZYŃSKI TORUŃ 10 km 00:40:53.00 0:40:36 01:21:29.00
4 MAREK ZIELIŃSKI TORUŃ Gwiazdy Nestle Fitness 10 km 00:41:10.00 0:40:32 01:21:42.00
5 ADRIAN TORBA TORUŃ 10 km 00:39:30.00 0:42:27 01:21:57.00
6 JERZY NOWAKOWSKI TORUŃ ANIRO RUN TEAM 10 km 00:41:53.00 0:40:41 01:22:34.00
7 MATEUSZ CZAPLICKI TORUŃ RKS CHUWDU 10 km 00:42:01.00 0:41:11 01:23:12.00
8 PAWEŁ SKOWROŃSKI TORUŃ 10 km 00:42:46.00 0:40:26 01:23:12.00
9 DOMINIK JABŁOŃSKI TORUŃ parkrun Toruń 10 km 00:42:26.00 0:42:35 01:25:01.00
10 DANIEL DEREZIŃSKI TORUŃ daNN 10 km 00:42:31.00 0:43:00 01:25:31.00
11 KRZYSZTOF MACIASZEK TORUŃ Kujawsko-Pomorskie 10 km 00:43:27.00 0:42:20 01:25:47.00
12 ROBERT RACZKOWSKI TORUŃ Marmel Toruń 10 km 00:43:05.00 0:43:17 01:26:22.00
13 KRZYSZTOF GÓRALSKI TORUŃ T.S. Opatrunki Toruń 10 km 00:45:13.00 0:43:53 01:29:06.00
14 ADAM NITKA TORUŃ 10 km 00:44:55.00 0:45:46 01:30:41.00
15 DAMIAN REŁOWICZ TORUŃ 10 km 00:46:18.00 0:46:02 01:32:20.00
16 DANIEL LUDWIŃSKI TORUŃ Nowości Dziennik Toruński 10 km 00:46:18.00 0:46:56 01:33:14.00
17 KAMIL ZALESKIEWICZ TORUŃ 10 km 00:46:07.00 0:47:39 01:33:46.00
18 KRZYSZTOF LEŚ TORUŃ 10 km 00:45:48.00 0:48:21 01:34:09.00
19 MICHAŁ NAROŻNY TORUŃ KardioTeam 10 km 00:47:47.00 0:46:46 01:34:33.00
20 PAWEŁ ŚCIBIOREK TORUŃ T2/4 10 km 00:46:40.00 0:48:28 01:35:08.00
21 PAWEŁ BARTŁOMIEJUS TORUŃ 10 km 00:48:21.00 0:48:06 01:36:27.00
22 PAWEŁ SZTYPKA TORUŃ 10 km 00:49:34.00 0:48:48 01:38:22.00
23 PAWEŁ OSIŃSKI TORUŃ 10 km 00:50:28.00 0:48:21 01:38:49.00
24 JAKUB GERC TORUŃ 10 km 00:50:58.00 0:50:17 01:41:15.00
25 KAROL BROŻEK TORUŃ Klub Biegacza T2/4 10 km 00:47:22.00 0:55:06 01:42:28.00
26 MARCIN GAJKOWSKI TORUŃ Tooth On Fire 10 km 00:50:51.00 0:51:48 01:42:39.00
27 DARIUSZ MAJCHRZAK TORUŃ Klub Maratoński UMK 10 km 00:50:40.00 0:52:52 01:43:32.00
28 PAWEŁ DUNAJSKI TORUŃ Apator S.A. 10 km 00:52:53.00 0:53:43 01:46:36.00
29 IRENEUSZ MAĆKIEWICZ TORUŃ Stale biegam - Nova Trading 10 km 00:49:29.00 0:57:31 01:47:00.00
30 SEBASTIAN LANKIEWICZ TORUŃ Apator 10 km 00:53:38.00 0:53:42 01:47:20.00
31 MICHAŁ CZAJKA TORUŃ TZMO TEAM B 10 km 00:53:22.00 0:54:18 01:47:40.00
32 JAROSŁAW PIÓREK TORUŃ 10 km 00:54:55.00 0:53:40 01:48:35.00
33 DARIUSZ RACŁAWSKI TORUŃ 10 km 00:51:13.00 0:58:17 01:49:30.00
34 RADEK RAJCZYK TORUŃ JULKA 10 km 00:55:46.00 0:55:00 01:50:46.00
35 MARCIN GRZELAK TORUŃ Głogowo 10 km 00:58:15.00 0:55:42 01:53:57.00
36 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ TORUŃ 10 km 00:56:59.00 0:57:24 01:54:23.00
37 ANDRII BONDARENKO TORUŃ 10 km 01:01:45.00 0:58:58 02:00:43.00
38 GRZEGORZ POSTEK TORUŃ 10 km 01:04:25.00 0:58:11 02:02:36.00
39 MACIEJ HORODECKI TORUN 10 km 01:05:46.00 0:57:43 02:03:29.00
40 MARIUSZ ZIARKOWSKI TORUŃ 10 km 01:03:15.00 1:01:08 02:04:23.00
41 KRZYSZTOF ŁĘGOWSKI TORUŃ PLUSPHARMA RUNNING TEAM 10 km 01:03:11.00 1:02:48 02:05:59.00
42 KRZYSZTOF BARAŃSKI TORUŃ KM PSP TORUŃ 10 km 01:19:32.00 0:46:32 02:06:04.00
43 KRYSTIAN KOCIŃSKI TORUŃ KM PSP Toruń 10 km 01:19:34.00 1:00:33 02:20:07.00
44 TADEUSZ SPYCHALSKI TORUŃ TOP-CROSS TORUŃ 10 km 01:16:10.00 1:12:52 02:29:02.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ