Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 ROMANOWSKI PRZEMYSŁAW Szczecinek Polska 10km Team Biegowy Szczecinek limit osiągnięty
2 Adryan Adam Słupsk Polska 10km Wataha opłacono BM
3 Andryskowski Zdzisław Lębork Polska 10km Kolarz-Pol limit osiągnięty
4 Andrzejczyk Ewelina Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
5 Barszczewski Sebastian Mielenko Polska 10km Błękitny Patrol WWF opłacono BM
6 Barton Krystyna Przechlewo Polska 10km Przechlewo opłacono BM
7 Boruc Barbara Szczecinek Polska 10km opłacono BM
8 Borusewicz Jagoda Mielno Polska 10km opłacono BM
9 Burman Tomasz Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
10 Błaszczyk Piotr Polne Polska 10km opłacono BM
11 CIASTOŃ TOMASZ CZAPLINEK Polska 10km ORSKOV FOODS TEAM opłacono BM
12 Cichowska Joanna Ostróda Polska 10km Ostróda Runners opłacono BM
13 Ciżmowska Barbara Kępice Polska 10km MTS Hamer Miastko opłacono BM
14 Cybulski Robert MIASTKO Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
15 Cywińska Agnieszka Miastko Polska 10km MTS HAMER opłacono BM
16 Czarnowska Agnieszka Pasieka Polska 10km opłacono BM
17 Demidok Marcin Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL limit osiągnięty
18 Duda Grzegorz Duda Słupsk Polska 10km Best Beasts opłacono BM
19 Felska Anna Miastko Polska 10km MŻS Wołcza Mała opłacono BM
20 Felski Mariusz Wielka Wołcza Mała Polska 10km MŻS Wołcza Mała opłacono BM
21 Fiłonowicz Monika Szczecinek Polska 10km Team Biegowy Szczecinek opłacono BM
22 GAJEK ARTUR KĘPICE Polska 10km opłacono BM
23 Gajlewicz Dominik Miastko Polska 10km MTS HAMER opłacono BM
24 Galicki Robert Bobolice Polska 10km opłacono BM
25 Garska Joanna Bytów Polska 10km Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
26 Garski Kryspin Bytów Polska 10km Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
27 Gaweł Iza Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
28 Gaweł zbigniew Słupsk Polska 10km POMERIDERS Słupsk opłacono BM
29 Goc Małgorzata Smołdzinski Las Polska 10km opłacono BM
30 Grochowski Mateusz Bytów Polska 10km Świat Płytek u Kryspina limit osiągnięty
31 Grzelak Mariusz Bobolice Polska 10km Żararaka opłacono BM
32 Grzesik Eugeniusz Grzesik Koszalin Polska 10km strażak sam limit osiągnięty
33 GUZOWSKI DARIUSZ Cetyń Polska 10km Talex Borzytuchom opłacono BM
34 Heller Zdzisław Koszalin Polska 10km herbmaratonow.pl opłacono BM
35 Heyka Jarosław Lębork Polska 10km MJR opłacono BM
36 Horbacz Dawid Miastko Polska 10km limit osiągnięty
37 iukhymchuk mykola leszno Polska 10km ACHILLES LESZNO limit osiągnięty
38 Iwaniec Dariusz Sierakowo Polska 10km Biegolas Koszalin opłacono BM
39 Jablonski Krzysztof Miastko Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
40 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz Polska 10km KB GOCH Bytów opłacono BM
41 Jura Michał Miastko Polska 10km opłacono BM
42 Jurczyński Łukasz Miastko Polska 10km FOREST HEROES limit osiągnięty
43 Jurjewicz Grzegorz SZCZECINEK Polska 10km opłacono BM
44 Kaśnicka Tamara Nieckowo 24 76-230 Potęgowo Polska 10km opłacono BM
45 Kęsik Agnieszka Słupsk Polska 10km Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
46 Kiełczyński Dawid Bukówka Polska 10km TEAM DAVE Bukówka/Night Wolves opłacono BM
47 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 10km Maratończyk Wielki Klincz limit osiągnięty
48 Kotlenga Przemysław Iława Polska 10km S4H opłacono BM
49 Kowalik Marcin Gdańsk Polska 10km SMT opłacono BM
50 Kowalski Mirosław Szczecinek Polska 10km Szczecineccy Biegacze opłacono BM
51 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Polska 10km limit osiągnięty
52 Kropidłowski Zdzisław Miastko Polska 10km opłacono BM
53 Kryczka Stanisław Miastko Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono
54 Kucharski Przemysław Miastko Polska 10km Translider Miastko limit osiągnięty
55 Kuchenbekier Arkadiusz Miastko Polska 10km opłacono BM
56 Kuklinski Maciej Miroszewo Polska 10km Mertożercy opłacono BM
57 Kułakowski Dawid Koszalin Polska 10km Biegolas Koszalin limit osiągnięty
58 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska 10km Pro Dystans opłacono BM
59 Kłonczyńska Małgorzata Miastko Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
60 Lis - Wróblewska Iwona Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
61 Maciejczyk Alan Bytów Polska 10km opłacono BM
62 Maciejczyk Mateusz Polanow Polska 10km opłacono BM
63 Maciejewski Mariusz Miastko Polska 10km opłacono BM
64 Majewski Andrzej Pasieka Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
65 Merda Katarzyna Miastko Polska 10km MTS HAMER opłacono BM
66 Merda Piotr Miastko Polska 10km MTS HAMER opłacono BM
67 Micerski Tomek Koszalin Polska 10km Biegolas Koszalin opłacono BM
68 Michałowski Piotr Przechlewo Polska 10km opłacono BM
69 Orzada Anna Słupsk Polska 10km Stopa Słupsk opłacono BM
70 Perlik Tomasz Miastko Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
71 Pietrzycki Andrzej Slupsk Polska 10km opłacono BM
72 Pietrzycki Dariusz Słupsk Polska 10km opłacono BM
73 Piłczyński Paweł Widzino Polska 10km opłacono BM
74 Piłczyński Zbigniew Słupsk Polska 10km opłacono BM
75 Pluto-Prondziński Adam Miastko Polska 10km OresTeam opłacono BM
76 Prokop Renata Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
77 Pydynkowski Łukasz Działdowo Polska 10km KS Kowalkowski Fight Club Działdowo opłacono BM
78 Rahoza Szymon Siemianice Polska 10km Orzeł Siemianice opłacono BM
79 Reglińska Asia Bytów Polska 10km KB GOCH Bytów opłacono BM
80 Rogala Krystian Miastko Polska 10km MTS HAMER opłacono BM
81 Rogoza Mateusz Słupsk Polska 10km Niezrzeszony opłacono BM
82 Rudnik Tomasz Miastko Polska 10km opłacono BM
83 Rutkowska Anna Wałcz Polska 10km Wataha Wałcz opłacono BM
84 Seweryn Tomasz Bukowka Polska 10km opłacono BM
85 Siadak Arkadiusz Koszalin Polska 10km opłacono BM
86 Sidor Mariusz Słupsk Polska 10km ANANASY Z 3FAL opłacono BM
87 Siódmiak Igor Szczecinek Polska 10km 7PRO SIÓDMIAK TEAM / Pentathlon Sz-ek / MBC limit osiągnięty
88 Siwicki Maciej Miastko Polska 10km opłacono BM
89 Ślęzak Adam Elbląg Polska 10km OSP POGRODZIE opłacono BM
90 Sołoń Łukasz Bobolice Polska 10km Żararaka opłacono BM
91 Stankowiak Magdalena Miastko Polska 10km MTS HAMER Miastko opłacono BM
92 Stawicki Marek Smołdzino Polska 10km OSP Smołdzino opłacono BM
93 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE Polska 10km KORZYBSKIE REKINY opłacono BM
94 Szczepaniak Jacek Kępice Polska 10km KORZYBSKIE REKINY opłacono BM
95 Szczepański Norman Gdańsk Polska 10km limit osiągnięty
96 Szyc Krystyna Miastko Polska 10km MTS HAMER Miastko opłacono BM
97 Szymański Mateusz Miastko Polska 10km Mts Hamer Miastko opłacono BM
98 Treder Marian Łosino Polska 10km Team Treder opłacono BM
99 Trusiak Miłosz Słupsk Polska 10km opłacono BM
100 Usowicz Łukasz Słupsk Polska 10km opłacono BM


Wyświetleń: 5908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ