XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 3/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mazerski Ryszard Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
2 Salewski Jan Sztum 4.8km Bieg Open LKS Zantyr Sztum opłacono
3 Naumczyk Tomasz Malbork 4.8km Bieg Open opłacono on-line
4 Machnikowska Agata Sztumskie Pole 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Wiśniewski Nikodem SZtum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
6 Kwiatkowski Tymon SZtum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
7 Kopczyńska Anna Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
8 Lewalski Mateusz Malbork 9.6km Bieg Główny Fast KUZL opłacono on-line
9 Kargól Lucjan Tczew 4.8km Bieg Open LATIF TEAM opłacono on-line
10 Giembicki Jan Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
11 Kucharski Mirosław Sztumska Wieś 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
12 Gibas Kacper Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku opłacono
13 Górska Weronika Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono
14 Plutowska -Kapusta Katarzyna Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku opłacono
15 Arendt Kacper Grudziądz 9.6km Bieg Główny GKS Olimpia Grudziądz
16 Hillar Jacek Kwidzyn 9.6km Bieg Główny KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
17 Kitowski Jaś starogard gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES Starogard Gdański
18 markowicz piotr markowicz sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum Niezrzeszony opłacono on-line
19 Dąbrowska Angelika Starogard Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum
20 Jurewicz Ewa Gośćiszewo 12c 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
21 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
22 Złoch Aleksander Gdynia 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
23 Znarowska Bożena Elblag 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
24 Serocki Adam Elblag 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
25 Ruchlewicz Urszula Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
26 FILA PIOTR GDAŃSK 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
27 FILA DARIUSZ Lublewo Gdańskie 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
28 FILA ANTONI SZTUM 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
29 Treć Jakub Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
30 Tengowski Mateusz Dankowo 9.6km Bieg Główny Lider-Sztum opłacono on-line
31 Tengowski Jerzy Kwidzyn 9.6km Bieg Główny Cyklo-Kwidzyn opłacono on-line
32 Kubach Julita Starogard Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
33 Engler Zuzanna Kokoszkowy 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES opłacono on-line
34 Anaczkowska Krystyna Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
35 Anaczkowski Mirosław Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
36 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
37 Jakubowski Marek Pszczółki 9.6km Bieg Główny SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
38 Ulewski Tomasz Ryjewo 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
39 Kowalczyk Anna Ryjewo 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
40 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
41 Śrutkowski Sylwester Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
42 Ruchlewicz Natalia Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
43 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 9.6km Bieg Główny Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
44 Garbowski Krzysztof Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
45 Zaworski Alex Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku opłacono
46 Banasik-Zarańska Róża Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku opłacono
47 Kalinowska Emilia Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum MKS Truso Elbląg opłacono on-line
48 Trochimczuk Milena Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
49 Leśniewska Małgorzata Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
50 Janiak Paweł Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
51 Zawisza Bogusz Farnborough 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
52 GRAJEWSKI Teodor Gdańsk 4.8km Bieg Open Misiuliny opłacono on-line
53 Pacyga-Grajewska Joanna Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking Misiuliny opłacono on-line
54 Ślęzak Adam Elbląg 4.8km Marsz Nordic Walking OSP POGRODZIE
55 BIESZKE ARTUR MALBORK 9.6km Bieg Główny BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
56 Matejuk Arkadiusz Malbork 9.6km Bieg Główny BEZTLENOWI MALBORK / FAST KUZL opłacono on-line
57 Żabiński Michał Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny SKL FILIPPIDES opłacono on-line
58 Malinowska Grażyna Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
59 Malinowska Monika Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
60 Golombek Piotr Grudziądz 4.8km Bieg Open opłacono on-line
61 Bogalecki Marek Starogard Gdański 4.8km Bieg Open Safe Sport Team opłacono on-line
62 Chudziński Andrzej Elbląg 4.8km Marsz Nordic Walking K S Elbląskie Włóczy-Kije opłacono on-line
63 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
64 Dubiela Patrycja Starogard Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES opłacono on-line
65 Gdaniec Anna Starogard Gdański 4.8km Bieg Open opłacono on-line
66 Treć Paweł Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
67 Walendziak Ryszard Gościszewo 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum VALDANO opłacono on-line
68 Walendziak Alicja Gościszewo 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
69 Kuśnierek Zuzanna Nowy Dwór Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Żuławy opłacono on-line
70 Sowiński Patryk Tczew 9.6km Bieg Główny Fast KUZL/ Biegający Tczew opłacono on-line
71 Pokojska Maria Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
72 Śmigielski Mariusz Kwidzyn 9.6km Bieg Główny BBKTS
73 Rybczyński Andrzej Malbork 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
74 Klenowicz Piotr Brodnica 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
75 Ryk Marta Starogard Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES opłacono on-line
76 Romanowski Tomasz Romanowski Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
77 Bławat Michał Gdańsk 4.8km Bieg Open opłacono on-line
78 Biniszkiewicz Marcin Tczew 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
79 Ołowski Kamil Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
80 Kordowska Aleksandra Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
81 Wierzbicki Jakub Malbork 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
82 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
83 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
84 Łubkowska Graźyna Gdańsk 4.8km Bieg Open opłacono on-line
85 Kowalczyk Łukasz Gardeja 9.6km Bieg Główny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
86 Pepliński Grzegorz Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Jabłońska Laura Dzierzgoń 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
88 Lewandowski Roman Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
89 Chyliński Andrzej Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
90 Zieliński Jacek Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
91 Błaszków Piotr Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
92 Dmitrzak Piotr Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
93 Dmitrzak Agnieszka Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Czerwiński Krzysztof Ośno 9.6km Bieg Główny polkrys team opłacono on-line
95 Jurczyk Mateusz Otłówko 9.6km Bieg Główny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
96 Brodzińska Anna Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
97 Czarnecki Piotr Gdańsk 4.8km Bieg Open opłacono on-line
98 Krawczykowska Barbara Czernin 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
99 Jaskot Jerzy Malbork 9.6km Bieg Główny niezrzeszony opłacono on-line
100 KOŁPAK JAN Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line


Wyświetleń: 8008

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ