Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Białkowska Marta Elbląg Polska Duathlon opłacono on-line
2 Dembowski Mariusz Lidzbark Polska Duathlon H+H Polska
3 Pelcer Jakub Radostowo Polska Duathlon Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.4 w Malborku
4 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Polska Duathlon opłacono on-line
5 Glaas Bartek Gdańsk Polska Duathlon NEXUS Team opłacono on-line
6 Kopiński Robert Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega
7 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega
8 Zajk Michał Reda Polska Duathlon opłacono on-line
9 GESEK ROBERT RUMIA Polska Duathlon AnDziśSam opłacono on-line
10 Tengowski Mateusz Dankowo Polska Duathlon Lider Sztum opłacono on-line
11 Orłowska Agata Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
12 Szych Jarosław Wielki Lubień 84 Polska Duathlon Orbit One Cycling opłacono on-line
13 Jankowski Michal Kwidzyn Polska Duathlon Orbit One Cycling opłacono on-line
14 Klekowski Adrian Kwidzyn Polska Duathlon Orbit One Cycling opłacono on-line
15 Litwin Piotr Gdańsk Polska Duathlon
16 Delewski Piotr Rożental Polska Duathlon - Mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
17 Wójcicki Kuba Smetowo Polska Duathlon Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
18 Dobosik Damian Elbląg Polska Duathlon Alesport.pl opłacono on-line
19 Domke Patrycja Starogard Gdański Polska Duathlon opłacono on-line
20 Zielinski Paweł Kwidzyn Polska Duathlon opłacono on-line
21 Zielinski henryk Kwidzyn Polska Duathlon opłacono on-line
22 Molendowski Paweł Gdynia Polska Duathlon Zdrowy Rower Team opłacono on-line
23 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Duathlon - Mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
24 Piotrowski Dariusz Sulnowo Polska Duathlon opłacono on-line
25 Muszyński Andrzej Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
26 Stefaniak Wojciech Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
27 Tomkowicz Adrianna Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
28 Szyplewski Bartosz Nowe Polska Duathlon opłacono on-line
29 Skrzypczak Kinga Puck Polska Duathlon KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
30 Zięba Adam Bydgoszcz Polska Duathlon TRISPACE/TREK opłacono on-line
31 Koper Mateusz Tczew Polska Duathlon GK Gryf Tczew opłacono on-line
32 Zabrocki Łukasz Tczew Polska Duathlon Press glass biegamy i wspieramy opłacono on-line
33 Golombek Piotr Grudziądz Polska Duathlon opłacono on-line
34 Krzysztofiak Anna Kwidzyn Polska Duathlon opłacono on-line
35 Noga Grzegorz Skórcz Polska Duathlon Skórcz opłacono on-line
36 Jarząbek Nikodem Karsin Polska Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
37 Jarząbek Bartłomiej Karsin Polska Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
38 Kowalewski Łukasz Gardeja Polska Duathlon Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
39 Filipiak Karol Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
40 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska Duathlon Norda Active Team opłacono on-line
41 Filipiak Jarosław Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
42 Krysztoforska Marta Bydgoszcz Polska Duathlon Kotłowski Run Team opłacono on-line
43 GORCZYCA Grzegorz Grudziądz Polska Duathlon opłacono on-line
44 Błażuk Jarosław Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
45 GOLICKI ADAM TCZEW Polska Duathlon Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
46 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Polska Duathlon TRI Starogard Gdański opłacono on-line
47 Wysłouch Michał Gdańsk Polska Duathlon Tri Talent Team opłacono on-line
48 Olszewski Jacek Nowe Gulczewo Polska Duathlon Rykowisko Team opłacono on-line
49 Czajkowski Paweł Gdynia Polska Duathlon BCT TEAM Gdynia opłacono on-line
50 Chrzanowski Jedrzej Gdynia Polska Duathlon
51 Lewandowski Mariusz Lewandowski Kwidzyn Polska Duathlon KKM MXTECH opłacono on-line
52 Wernik Roman Świecie Polska Duathlon opłacono on-line
53 Derlaga Kamil Szymankowo Polska Duathlon PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
54 Cisło Waldemar Bądki Polska Duathlon Dziki Team Kwidzyn opłacono on-line
55 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Polska Duathlon BHMW_GDYNIA opłacono on-line
56 Grochalska Emilia Kwidzyn Polska Duathlon Dziki Team Kwidzyn opłacono on-line
57 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Polska Duathlon Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
58 Janka Maciej Pelplin Polska Duathlon - Mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin opłacono on-line
59 Meller Mariusz Starogard Gdański Polska Duathlon opłacono on-line
60 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Polska Duathlon GK STG opłacono on-line
61 Gruchała Daniel Starogard Gdański Polska Duathlon GK STG opłacono on-line
62 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska Duathlon EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
63 Przyłuska Beata KWIDZYN Polska Duathlon Dziki Team Kwidzyn opłacono on-line
64 Schodowski Przemysław Kwidzyn Polska Duathlon opłacono on-line
65 Gurba Krystian Elbląg Polska Duathlon opłacono on-line
66 Saliński Michał Kwidzyn Polska Duathlon Kts Ironman opłacono on-line
67 szczepański leszek Kwidzyn Polska Duathlon Rowerowy Kwidzyn Sklep Giant opłacono on-line
68 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Polska Duathlon Dzierzgoń Team opłacono on-line
69 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Polska Duathlon MTB Dzierzgoń opłacono on-line
70 Jaskólski Rafał Gniew Polska Duathlon Qark-KK Pelplin opłacono on-line
71 Szostek Katarzyna Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
72 Frankowska Małgorzata 87-125 Osiek n.Wisłą Polska Duathlon opłacono on-line
73 Reetz Andrzej 86-300 Grudziądz Polska Duathlon opłacono on-line
74 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Polska Duathlon opłacono on-line
75 Żuchowski Grzegorz Grudziądz Polska Duathlon opłacono on-line
76 Kisiel Krzysztof Kwidzyn Polska Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
77 Lemkowski Rafał Rakowiec Polska Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
78 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska Duathlon VeloGD
79 Paczkowski Maciej Reda Polska Duathlon opłacono on-line
80 Reimus Maciej Skórcz Polska Duathlon Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
81 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn Polska Duathlon Altravox Pro opłacono on-line
82 Iwachów Sławomir Kwidzyn Polska Duathlon KKM Mxtech opłacono on-line
83 Skierkowski Tomek Kwidzyn Polska Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
84 Jedowski Maciej Susz Polska Duathlon
85 ORNOWSKI ZBIGNIEW Grudziądz Polska Duathlon Wtorkowy Trening opłacono on-line
86 Orzędowski Dominik Kwidzyn Polska Duathlon Orbit One Cycling opłacono on-line
87 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Polska Duathlon
88 Arlukiewicz Damian Starogard Gdański Polska Duathlon GK STG opłacono on-line
89 Rybski Cezary Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
90 Szachta Marta Skórcz Polska Duathlon RulińskiRunningTeam opłacono on-line
91 Hillar Jacek Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
92 Łęgowska Ania Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
93 Gajkowski Dawid Pelplin Polska Duathlon - Mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin GK Gryf Tczew opłacono on-line
94 Czabaj Jacek Kwidzyn Polska Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
95 Nagórska Agnieszka Ciechocinek Polska Duathlon opłacono on-line
96 Nagórski Ryszard Ciechocinek Polska Duathlon opłacono on-line
97 Matulewicz Magdalena Elbląg Polska Duathlon Alesport.pl opłacono on-line
98 Ślęzak Adam Elbląg Polska Duathlon OSP POGRODZIE
99 Krajnik Oskar Pelplin Polska Duathlon - Mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin GK Gryf Tczew opłacono
100 GNIECH MONIKA GDYNIA Polska Duathlon Zdrowy Rower Team opłacono on-line


Wyświetleń: 5247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ