Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Steinke Tomasz Suchy dwór bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) Przedszkole nr 60 w Gdyni darmowy udział
2 Żuralska Nadia Kosakowo biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) darmowy udział
3 Steinke Szymon Suchy dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
4 Krakus Zofia Pogòrze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
5 Jednachowski Krzysztof Puck 10 km LKS PUCK / Darzlubskie Dziki opłacono on-line
6 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
7 Prokaziuk Bernard Suchy Dwór biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) SP Pogórze/ KOSAKOWSKI KLUB SPORTOWY NEPTUN darmowy udział
8 Latos Aleksandra Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
9 Maciąg Małgorzata Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
10 Gwiazdowski Cezary Malbork 10 km opłacono on-line
11 Fiet Lena Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
12 Knap Dominik Kosakowo biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) darmowy udział
13 Knap Karol Kosakowo biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS Skoczek darmowy udział
14 Piernicka Martyna Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
15 Małecki Dominik Gdynia biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
16 Dąbkowski Julian Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
17 Walczak Konrad Gdynia bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) Leśna Pętelka darmowy udział
18 Walczak Ignacy Gdynia bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) Leśna Pętelka darmowy udział
19 Dutkowski Daniel Chwaszczyno bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Elektonicznezapisy.pl Team darmowy udział
20 Mikołajewska Amelia Chwaszczyno bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Elektonicznezapisy.pl Team darmowy udział
21 Walczak Krzysztof Gdynia bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Elektonicznezapisy.pl Team darmowy udział
22 Sepetowska Kinga Chwaszczyno bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Elektonicznezapisy.pl Team darmowy udział
23 Lewna Adam Gdynia 10 km UKS Ekonomik - Maratończyk Lębork opłacono on-line
24 Smołoński Marcel Gdańsk biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) NIECKO darmowy udział
25 Smołoński Ignacy Gdańsk biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) NIECKO darmowy udział
26 Maciąg Natalia Pogórze biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) SP Pogórze darmowy udział
27 Gawin Alicja Gdynia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
28 Maciąg Zuzanna Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
29 Gawin Maria Kosakowo biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
30 Gronek Antoni Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
31 Wolańska Jolanta Rumia 10 km opłacono on-line
32 PILARSKA OLIWIA POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
33 Łączyński Aleksander Pogórze biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Strong Family darmowy udział
34 Łączyńska Jolanta Pogórze biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Strong Family darmowy udział
35 PILARSKA JULIA POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
36 Lipska Urszula Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Strong Family opłacono on-line
37 Pestka Mateusz Suchy Dwor biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) darmowy udział
38 Fabisz Helena Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
39 KASZUBA KSAWERY REWA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
40 Hennig Marcin Gdańsk 10 km Olivia Business Centre 50.00 PLN
41 Jereczek Anna Parchowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
42 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
43 Olszewska Milena Suchy Dwór bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) darmowy udział
44 Olszewski Wojciech Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
45 Siemienowicz Alicja Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
46 Śliwiński Andrzej Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK opłacono on-line
47 Siemienowicz Hanna Suchy Dwór biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) SP Pogórze darmowy udział
48 Pączek Michał Gdańsk biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) Olivia Business Centre darmowy udział
49 Pączek Rafał Gdańsk biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Olivia Business Centre darmowy udział
50 Drwal Dorota Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) darmowy udział
51 Kolodziejska Weronika Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
52 Kolodziejski Mateusz Pogórze biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) SP Pogórze darmowy udział
53 Włoch Lila Pogórze biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) darmowy udział
54 Chabowska Marianna Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS SKOCZEK POGÓRZE darmowy udział
55 KARBOWNIK AGATA SUCHY DWÓR biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS Skoczek darmowy udział
56 Kur Daniel Gdynia 10 km TRIcity_TRI opłacono on-line
57 kurek ksawery suchy dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
58 Pawłowska Anna Lębork 10 km 50.00 PLN
59 Firlus Eryk Reda bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) UKS Jedynka Reda darmowy udział
60 Dudycz Radosław Gdańsk 10 km DUDYCZ run opłacono on-line
61 Marszałkowski Kajetan Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) SP Pogórze darmowy udział
62 Dalecki Przemysław Gdynia 10 km Gdynia Sport Team opłacono on-line
63 Borkała Marcin Gdynia biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) darmowy udział
64 Adamczyk Piotr Koszalin 10 km Bright Inventions opłacono on-line
65 Grzyb Łukasz Gdynia 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
66 Pomagruk Łukasz Gdańsk 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
67 Bogdańśki Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
68 Dudzik Anna Gdynia 10 km opłacono on-line
69 Fierka Tomasz Lębork 10 km Biegam bo lubię ;-) opłacono on-line
70 Chronowski Waldemar Gdańsk 10 km MKrawczyńska Team opłacono on-line
71 Cychylik Janek Gdynia biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Sztorm Kosakowo 2012 darmowy udział
72 Olszewska Maja Mirachowo biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) AMS darmowy udział
73 Olszewska Natasza Mirachowo biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) AMS darmowy udział
74 Olszewska Nadia Mirachowo biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) AMS darmowy udział
75 Szynkowski Mikołaj Gdynia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) SI Arka Gdynia darmowy udział
76 Szynkowski Karol Gdynia 10 km opłacono on-line
77 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO 10 km PAKULA Team opłacono on-line
78 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO 10 km PAKULA Team opłacono on-line
79 Lica Szymon Rewa 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo opłacono on-line
80 Młynik Alicja Reda biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) UKS Jedynka Reda darmowy udział
81 Młynik Emilia Reda biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) UKS Jedynka Reda darmowy udział
82 Wnuk Jakub Sztum 10 km opłacono on-line
83 Dziwosz Paweł Malbork 10 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
84 Pacak Piotr Rumia 10 km Paprykarz Barceloński opłacono on-line
85 Grabowski Mariusz Gdynia 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Grabowski Mariusz Sp. z o.o. - TEAM opłacono on-line
86 Jankowicz Katarzyna Toruń 10 km opłacono on-line
87 Ufnowski Bruno Czersk bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Aktywni Borowiacy Czersk darmowy udział
88 Ufnowska Maja Czersk biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Aktywni Borowiacy Czersk darmowy udział
89 Ufnowski Sebastian Czersk 10 km Aktywni Borowiacy Czersk 50.00 PLN
90 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk 10 km Aktywni Borowiacy Czersk 50.00 PLN
91 Bałka Kazimierz Kraków bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) Drób/Oberżyna darmowy udział
92 Bałka Urszula Kraków bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) Drób/Oberżyna darmowy udział
93 Bałka Radosław Kraków biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Drób/Oberżyna darmowy udział
94 Bałka Stanisław Kraków biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Drób/Oberżyna darmowy udział
95 Bałka Wojciech Kraków 10 km Drób/Oberżyna opłacono on-line
96 Mularczyk Jacek Borkowo 10 km Run-Passion Team opłacono on-line
97 Kujawa Krystian Gdynia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) darmowy udział
98 Gotowski Franciszek Mosty bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) darmowy udział
99 Gotowski Kacper Mosty biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) darmowy udział
100 Gotowski Tymoteusz Mosty biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) darmowy udział


Wyświetleń: 6763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ