10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start Czas netto
1 416 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10 km 18.93 00:03:10 00:00:00.45 00:31:42.31
2 158 KUJAWSKI ŁUKASZ M 2 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 18.41 00:03:15 00:00:00.32 00:32:35.10
3 253 POŁEĆ ARKADIUSZ M 3 RUMIA UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 18.23 00:03:17 00:00:00.45 00:32:55.07
4 175 LEWNA ADAM M 4 GDYNIA UKS EKONOMIK - MARATOŃCZYK LĘBORK 10 km 18.04 00:03:19 00:00:01.08 00:33:16.38
5 385 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 5 REDA LION BROKERS-BIKE U UP 10 km 18.02 00:03:19 00:00:01.16 00:33:18.49
6 282 SIECIŃSKI MARCIN M 6 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 17.79 00:03:22 00:00:00.59 00:33:44.22
7 316 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 7 RUMIA AD TEAM 10 km 17.74 00:03:22 00:00:01.08 00:33:49.35
8 32 CHRZANOWSKI JAN M 8 GDAŃSK 10 km 17.54 00:03:25 00:00:00.60 00:34:12.67
9 370 BĘTKOWSKI PIOTR M 9 WARSZAWA CITY TRAIL TEAM 10 km 17.48 00:03:26 00:00:00.85 00:34:20.47
10 181 ŁAWICKI ŁUKASZ M 10 GDYNIA 10 km 17.27 00:03:28 00:00:04.91 00:34:44.33
11 468 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M 11 GDAŃSK 10 km 16.98 00:03:32 00:00:02.19 00:35:20.84
12 241 PIJANOWSKI WOJCIECH M 12 GDAŃSK BASE GROUP 10 km 16.96 00:03:32 00:00:00.80 00:35:23.57
13 430 OSSOWSKI MATEUSZ M 13 GDYNIA MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO 10 km 16.85 00:03:33 00:00:00.88 00:35:37.62
14 64 DZIWOSZ PAWEŁ M 14 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 10 km 16.83 00:03:33 00:00:01.33 00:35:39.16
15 9 BANACH BARTOSZ M 15 GDANSK BRIGHT INVENTIONS 10 km 16.82 00:03:34 00:00:01.56 00:35:40.09
16 206 MOSKA DAWID M 16 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 16.82 00:03:34 00:00:01.31 00:35:40.71
17 458 TRZEBIATOWSKI JERZY M 17 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 16.78 00:03:34 00:00:01.21 00:35:45.65
18 19 BOGUSZ TOMASZ M 18 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAM 10 km 16.68 00:03:35 00:00:01.58 00:35:58.33
19 177 LIDZBARSKI JANUSZ M 19 CHWASZCZYNO 10 km 16.66 00:03:36 00:00:01.27 00:36:01.60
20 375 BOCHNAK MACIEJ M 20 RABA WYŻNA MOK MSZANA DOLNA 10 km 16.61 00:03:36 00:00:00.89 00:36:08.20
21 18 BOGDAŃŚKI PIOTR M 21 ELBLĄG 10 km 16.28 00:03:41 00:00:03.15 00:36:51.81
22 472 ŻARDECKI DAWID M 22 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 16.26 00:03:41 00:00:02.32 00:36:54.06
23 252 POŁEĆ ADRAN M 23 RUDA ŚLĄSKA UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 16.18 00:03:42 00:00:01.30 00:37:05.20
24 339 WOJCIECHOWICZ TOMASZ M 24 GDAŃSK 10 km 16.13 00:03:43 00:00:16.19 00:37:12.55
25 353 ZALEWSKI KONRAD ZALEWSKI M 25 GDYNIA 10 km 16.12 00:03:43 00:00:03.73 00:37:13.90
26 203 MISZKE PATRYK M 26 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 16.09 00:03:43 00:00:01.43 00:37:18.41
27 340 WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARA M 27 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10 km 16.04 00:03:44 00:00:04.52 00:37:24.22
28 20 BORYCKI MARCIN M 28 KOSAKOWO 10 km 16.01 00:03:44 00:00:02.51 00:37:28.05
29 381 BUCZKOWSKI DAMIAN M 29 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 16.01 00:03:44 00:00:02.26 00:37:29.00
30 87 GWIAZDOWSKI CEZARY M 30 MALBORK 10 km 16 00:03:45 00:00:07.21 00:37:30.65
31 137 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 31 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 15.98 00:03:45 00:00:00.52 00:37:33.39
32 400 GRZĄDKOWSKI SEWERYN M 32 WŁADYSŁAWOWO MAZOVIA PROACTIV 10 km 15.92 00:03:46 00:00:02.66 00:37:42.31
33 426 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 33 GDAŃSK 10 km 15.88 00:03:46 00:00:04.05 00:37:47.72
34 351 ZAJĄC ŁUKASZ M 34 BYDGOSZCZ 10 km 15.71 00:03:49 00:00:01.80 00:38:12.24
35 389 DYWELSKI KRZYSZTOF M 35 RUMIA 10 km 15.69 00:03:49 00:00:08.85 00:38:14.64
36 121 KANKOWSKI PAWEŁ M 36 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 15.68 00:03:49 00:00:02.20 00:38:16.92
37 200 MIERZWA KRZYSZTOF M 37 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 15.65 00:03:50 00:00:09.72 00:38:21.40
38 119 KAŁDOWSKI ŁUKASZ M 38 GRUDZIĄDZ KAROMET TEAM 10 km 15.64 00:03:50 00:00:03.12 00:38:22.06
39 225 OSTROWSKI ŁUKASZ M 39 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM 10 km 15.64 00:03:50 00:00:02.80 00:38:22.36
40 61 DURZYŃSKI TOMASZ M 40 LĘBORK 42,2 LĘBORK 10 km 15.6 00:03:50 00:00:03.46 00:38:28.75
41 160 KUR DANIEL M 41 GDYNIA TRICITY_TRI 10 km 15.57 00:03:51 00:00:04.77 00:38:32.79
42 454 SZYMANEK MICHAŁ M 42 GDYNIA 10 km 15.54 00:03:51 00:00:15.26 00:38:37.01
43 28 BURY PAWEŁ M 43 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 15.5 00:03:52 00:00:02.83 00:38:42.16
44 85 GRYCZKA WOJCIECH M 44 KISIELICE 10 km 15.45 00:03:53 00:00:17.89 00:38:50.70
45 162 KUŚKA ADAM M 45 GDAŃSK INVICTUS 3CITY/ YNOTRENER 10 km 15.42 00:03:53 00:00:02.38 00:38:54.45
46 388 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10 km 15.4 00:03:53 00:00:01.72 00:38:57.27
47 205 MŁYŃSKI KAROL M 46 ZDRZEWNO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 15.4 00:03:53 00:00:01.65 00:38:57.52
48 190 MARSZAŁEK SEBASTIAN M 47 GDYNIA PROJEKT1000UP 10 km 15.4 00:03:53 00:00:02.52 00:38:58.83
49 218 NOWAK KAMIL M 48 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 15.38 00:03:54 00:00:04.04 00:39:01.68
50 413 KUBILUS ROBERT M 49 ŁAPALICE BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 15.28 00:03:55 00:00:02.94 00:39:16.47
51 184 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M 50 GDANSK BRIGHT INVENTIONS 10 km 15.28 00:03:55 00:00:05.61 00:39:16.91
52 298 SUCHENIA PIOTR M 51 REDA RUNPASSION.PL TEAM 10 km 15.27 00:03:55 00:00:01.63 00:39:17.09
53 15 BIERNACKI SEBASTIAN M 52 GDAŃSK 10 km 15.27 00:03:55 00:00:03.42 00:39:18.12
54 42 CZERWIONKA JAKUB M 53 CHARBROWSKI BÓR UKS EKOLUDEK SZCZENURZE 10 km 15.2 00:03:56 00:00:03.20 00:39:28.91
55 254 POMAGRUK ŁUKASZ M 54 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 15.17 00:03:57 00:00:06.49 00:39:33.59
56 384 CYBULA PAWEŁ M 55 KAZIMIERZ DANFOSS TUCHOM 10 km 15.16 00:03:57 00:00:01.26 00:39:34.27
57 434 PECZ IGOR M 56 ŻELISTRZEWO NORTH RUNNERS 10 km 15.15 00:03:57 00:00:02.86 00:39:36.75
58 166 LANG PAWEŁ M 57 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 10 km 15.12 00:03:58 00:00:03.57 00:39:41.19
59 410 KRAWCZYK ANDRZEJ M 58 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km 15.12 00:03:58 00:00:04.46 00:39:41.47
60 293 SOWA KRZYSZTOF M 59 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10 km 15.11 00:03:58 00:00:05.14 00:39:42.25
61 30 CHRONOWSKI WALDEMAR M 60 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM 10 km 15.09 00:03:58 00:00:05.81 00:39:46.70
62 280 SCHUR KRZYSZTOF M 61 GDANSK R@NERSI 10 km 15.07 00:03:58 00:00:01.69 00:39:49.16
63 457 TOMASZEWSKI JAROSŁAW M 62 GDYNIA 10 km 14.96 00:04:00 00:00:05.73 00:40:06.43
64 221 OKRÓJ ARKADIUSZ M 63 REDA TEAM KREFT 10 km 14.94 00:04:00 00:00:12.99 00:40:09.58
65 82 GRALAK JACEK M 64 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA 10 km 14.93 00:04:01 00:00:05.04 00:40:11.18
66 51 DEKA PRZEMYSŁAW M 65 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 14.92 00:04:01 00:00:05.47 00:40:13.91
67 222 ONOSZKO WOJCIECH M 66 KOŻYCZKOWO 10 km 14.89 00:04:01 00:00:02.75 00:40:18.17
68 66 FELON MICHAL M 67 GDYNIA BIEGAMY 10 km 14.88 00:04:01 00:00:02.06 00:40:19.50
69 257 PRĄTNICKI MARIUSZ M 68 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 14.87 00:04:02 00:00:06.03 00:40:21.80
70 136 KORYCKI MAREK M 69 GDAŃSK 10 km 14.78 00:04:03 00:00:06.96 00:40:36.44
71 251 PODOLAK PAWEŁ M 70 KOSAKOWO 10 km 14.77 00:04:03 00:00:05.36 00:40:37.87
72 142 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF M 71 BANINO ZA LINIĄ METY 10 km 14.75 00:04:04 00:00:05.37 00:40:40.07
73 220 OBERZIG TOMASZ M 72 REDA ST RUNNERS 10 km 14.75 00:04:04 00:00:08.62 00:40:41.08
74 242 PIONK TADEUSZ M 73 RUMIA KONTENER FORMY 10 km 14.68 00:04:05 00:00:07.69 00:40:52.10
75 101 JAKUBIEC ALEKSANDRA K 2 GDYNIA 10 km 14.66 00:04:05 00:00:07.75 00:40:55.33
76 165 LABUN ZENON M 74 MRZEZINO 10 km 14.65 00:04:05 00:00:22.80 00:40:57.35
77 92 HEWELT KRZYSZTOF M 75 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 10 km 14.65 00:04:05 00:00:03.12 00:40:58.10
78 309 SZULC KAMILA K 3 GDYNIA 10 km 14.62 00:04:06 00:00:04.81 00:41:02.02
79 333 WILOCH RADOSLAW M 76 GDANSK KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 10 km 14.55 00:04:07 00:00:06.72 00:41:14.54
80 323 TYL PAWEŁ M 77 GDAŃSK 10 km 14.51 00:04:08 00:00:07.39 00:41:21.89
81 357 ZWOLIŃSKI TOMASZ M 78 MOSTY 10 km 14.48 00:04:08 00:00:11.43 00:41:26.53
82 35 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 79 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA 10 km 14.48 00:04:08 00:00:09.57 00:41:27.60
83 153 KRZYŚKO KRZYSZTOF M 80 BANINO RUNPASSION.PL TEAM 10 km 14.48 00:04:08 00:00:10.46 00:41:27.81
84 421 ŁADA MARCIN ŁADA M 81 ŻUKOWO 10 km 14.45 00:04:09 00:00:04.93 00:41:31.00
85 248 PŁOTKA ADAM M 82 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 14.42 00:04:09 00:00:03.67 00:41:36.22
86 78 GÓRECKI ROMAN M 83 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE / CHYLOŃSKIE DZIKI / BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 14.42 00:04:09 00:00:09.34 00:41:36.79
87 300 SZAFRAN BARTOSZ M 84 GDAŃSK BRIGHT INVENTIONS 10 km 14.36 00:04:10 00:00:05.00 00:41:47.04
88 292 SOWA JOANNA K 4 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10 km 14.35 00:04:10 00:00:12.54 00:41:49.78
89 336 WNUK JAKUB M 85 SZTUM 10 km 14.34 00:04:11 00:00:02.10 00:41:50.93
90 366 ARENDT MICHAŁ M 86 GDYNIA 10 km 14.34 00:04:11 00:00:08.11 00:41:51.67
91 159 KUMOROWSKI RAFAŁ M 87 GDYNIA SZCZECINECCY BIEGACZE 10 km 14.32 00:04:11 00:00:04.26 00:41:54.49
92 407 KOLTONOWSKI KRZYSZTOF M 88 GDYNIA KOLTI TEAM 10 km 14.32 00:04:11 00:00:06.33 00:41:54.66
93 376 BOJAN ADAM M 89 RUMIA 10 km 14.31 00:04:11 00:00:02.90 00:41:56.37
94 299 SZABŁOWSKI KAMIL M 90 GDAŃSK NASTĘPNY KROK TEAM 10 km 14.29 00:04:11 00:00:04.44 00:41:59.94
95 138 KOWALEWSKI ADAM M 91 GDAŃSK 7.PBOT 10 km 14.29 00:04:12 00:00:23.68 00:42:00.71
96 395 FOLWARSKI GRZEGORZ M 92 RABA WYŻNA 10 km 14.25 00:04:12 00:00:15.37 00:42:06.02
97 88 HABAJ PIOTR M 93 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 10 km 14.21 00:04:13 00:00:10.78 00:42:13.04
98 262 PUDEŁKO RAFAŁ PUDEŁKO M 94 GDYNIA LEŚNE CZWARTKI ;) 10 km 14.19 00:04:13 00:00:07.98 00:42:17.80
99 47 DARGACZ ARTUR M 95 GDYNIA FOREST RUN GDYNIA 10 km 14.18 00:04:13 00:00:09.10 00:42:18.14
100 397 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 5 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 10 km 14.13 00:04:14 00:00:01.65 00:42:27.58
101 179 LIS JANUSZ LIS M 96 GDAŃSK 10 km 14.1 00:04:15 00:00:06.23 00:42:34.42
102 285 SIERSZYŃSKI FRANCISZEK M 97 GDYNIA 10 km 14.08 00:04:15 00:00:04.33 00:42:37.92
103 29 CEJROWSKI PIOTR M 98 GDAŃSK 10 km 14.07 00:04:15 00:42:38.13
104 330 WASYLKA ŁUKASZ M 99 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 14 00:04:17 00:00:03.38 00:42:51.72
105 38 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 100 REDA INTER DOOR 10 km 13.97 00:04:17 00:00:03.92 00:42:57.87
106 345 WOŹNIAK TOMASZ M 101 GDAŃSK LIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 13.93 00:04:18 00:00:19.53 00:43:04.45
107 70 GAWLIK MARIUSZ M 102 MOSTY 10 km 13.93 00:04:18 00:00:02.61 00:43:05.59
108 479 JEKA RAFAŁ M 103 ŁEBCZ 10 km 13.9 00:04:18 00:00:52.28 00:43:09.04
109 44 ĆWIKLAK BARTOSZ M 104 GDYNIA OLIWKA TEAM 10 km 13.9 00:04:19 00:00:10.24 00:43:10.93
110 394 FLISIKOWSKI SZYMON M 105 SOPOT EVO TEAM 10 km 13.88 00:04:19 00:00:14.40 00:43:13.34
111 26 BUREK JULIUSZ M 106 GDYNIA 10 km 13.85 00:04:20 00:00:06.15 00:43:20.88
112 65 FAJTEK LAURA K 6 RUMIA 10 km 13.79 00:04:21 00:00:04.50 00:43:31.49
113 328 WASILEWSKI MARCIN M 107 GDAŃSK DUDYCZ RUN 10 km 13.75 00:04:21 00:00:08.10 00:43:38.79
114 265 ROBACZEWSKI MARCIN M 108 SZEMBEKOWO PKO BANK POLSKI SA 10 km 13.74 00:04:22 00:00:09.64 00:43:40.29
115 462 UFNOWSKI SEBASTIAN M 109 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 13.72 00:04:22 00:00:22.92 00:43:44.30
116 302 SZELIGA JANUSZ M 110 SUCHY DWÓR 10 km 13.71 00:04:22 00:00:08.48 00:43:45.06
117 226 OSTROWSKI MACIEJ M 111 GDYNIA INVICTUS 3CITY 10 km 13.7 00:04:22 00:00:05.24 00:43:47.82
118 148 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 112 BOJANO 10 km 13.69 00:04:23 00:00:32.95 00:43:50.47
119 451 SZCZEPKOWSKI SEBASTIAN M 113 KROKOWA 10 km 13.69 00:04:23 00:00:06.19 00:43:50.50
120 450 SZCZEPKOWSKA PAULINA K 7 KROKOWA 10 km 13.69 00:04:23 00:00:05.74 00:43:50.94
121 143 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 114 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK 10 km 13.67 00:04:23 00:00:17.75 00:43:54.30
122 63 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 115 RUMIA 10 km 13.65 00:04:23 00:00:24.32 00:43:57.37
123 77 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 116 GDYNIA OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 13.65 00:04:23 00:00:07.78 00:43:57.62
124 52 DETTLAFF IRENEUSZ M 117 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 10 km 13.63 00:04:24 00:00:08.52 00:44:02.40
125 150 KRUŻYCKA ŻANETA K 8 GDYNIA 10 km 13.62 00:04:24 00:00:21.34 00:44:04.27
126 237 PĄCZEK WOJTEK M 118 GDAŃSK OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 13.61 00:04:24 00:00:08.62 00:44:06.57
127 444 SOWA IRENEUSZ M 119 GDAŃSK 10 km 13.61 00:04:24 00:00:10.43 00:44:06.79
128 483 PLISZKA ŁUKASZ M 120 GDAŃSK 10 km 13.56 00:04:25 00:00:12.60 00:44:15.76
129 86 GRZYB ŁUKASZ M 121 GDYNIA 10 km 13.54 00:04:25 00:00:09.99 00:44:19.32
130 41 CZERWIEC MICHAŁ M 122 RUMIA 10 km 13.53 00:04:26 00:00:04.55 00:44:21.32
131 423 ŁUCHNIAK ZBIGNIEW M 123 MOSTY 10 km 13.52 00:04:26 00:00:16.75 00:44:23.24
132 288 SIOMA GRZEGORZ M 124 GDYNIA WITOMINO 10 km 13.52 00:04:26 00:00:10.90 00:44:23.79
133 356 ZMUDA-TRZEBIATOWSKI JĘDRZEJ M 125 BYTÓW OS LOGISTICS TEAM 10 km 13.51 00:04:26 00:00:05.39 00:44:24.05
134 125 KAZYAKA KATARZYNA K 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 10 km 13.45 00:04:27 00:00:14.12 00:44:37.20
135 132 KOŁODZIEJSKI PAWEŁ KOŁODZIEJSKI M 126 ROBAKOWO DR TEAM 10 km 13.43 00:04:28 00:00:08.33 00:44:40.98
136 76 GOŚCIŃSKI ANDRZEJ M 127 GDAŃSK DUDYCZ RUN 10 km 13.4 00:04:28 00:00:07.26 00:44:47.95
137 57 DUDYCZ RADOSŁAW M 128 GDAŃSK DUDYCZ RUN 10 km 13.39 00:04:28 00:00:07.12 00:44:48.34
138 146 KREFT KRZYSZTOF M 129 REDA TEAM KREFT 10 km 13.38 00:04:29 00:00:17.52 00:44:51.05
139 378 BRZEZICKI MACIEJ M 130 GDYNIA TREC TEAM 10 km 13.28 00:04:31 00:00:11.21 00:45:11.62
140 172 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 131 MRĄGOWO 10 km 13.25 00:04:31 00:00:10.54 00:45:16.02
141 453 SZUBOWSKI LUKASZ M 132 TCZEW 10 km 13.25 00:04:31 00:00:32.14 00:45:16.07
142 231 PAKULA MARCIN M 133 GDYNIA ORLOWO PAKULA TEAM 10 km 13.25 00:04:31 00:00:22.96 00:45:16.74
143 129 KLOPOTEK CLAUDIA K 10 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 10 km 13.25 00:04:31 00:00:10.17 00:45:17.01
144 352 ZAJĄCZKOWSKI ŁUKASZ M 134 JUSZKOWO GIWK BIEGA 10 km 13.25 00:04:31 00:00:07.25 00:45:18.92
145 58 DUDZIAK TOMASZ M 135 GDYNIA 10 km 13.24 00:04:32 00:00:16.22 00:45:20.53
146 466 WYSZOMIERSKI MATEUSZ M 136 GDYNIA 10 km 13.22 00:04:32 00:00:18.45 00:45:23.69
147 411 KREFFT BARTOSZ M 137 POGORZE 10 km 13.15 00:04:33 00:00:19.67 00:45:37.70
148 496 PUPIAŁO AGNIESZKA K 11 GDYNIA 10 km 13.14 00:04:33 00:00:33.99 00:45:39.62
149 492 LANG MARCIN M 138 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 10 km 13.14 00:04:34 00:00:22.93 00:45:40.47
150 39 CZAYKOWSKI WOJCIECH M 139 GDYNIA GRUPA DRUHA BORUCHA / MAMY TO 10 km 13.07 00:04:35 00:00:27.41 00:45:54.37
151 54 DMOWSKI ROBERT M 140 WEJHEROWO 10 km 13.05 00:04:35 00:00:12.45 00:45:59.48
152 126 KĄKOL SŁAWOMIR M 141 GDYNIA 10 km 13.04 00:04:36 00:00:27.81 00:46:00.76
153 297 STRAMSKA BEATA K 12 GDAŃSK OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 13.02 00:04:36 00:00:07.60 00:46:04.54
154 123 KAROLEWSKA ANNA K 13 KOŚCIERZYNA KUJ FORMĘ KUJAWSKI 10 km 12.99 00:04:37 00:00:12.88 00:46:12.54
155 95 HUMANOWSKI MACIEJ M 142 WŁADYSŁAWOWO KP PSP PUCK | OSP WŁADYSŁAWOWO 10 km 12.96 00:04:37 00:00:38.66 00:46:18.94
156 480 KASPRZAK MAREK M 143 GDYNIA OSP WS STRZEPCZ 10 km 12.95 00:04:37 00:00:34.76 00:46:19.34
157 361 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 144 GDAŃSK USTAW SIĘ ZA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 12.95 00:04:38 00:00:23.67 00:46:20.26
158 176 LICA SZYMON M 145 REWA 10 km 12.95 00:04:38 00:00:35.70 00:46:20.42
159 256 PRABUCKI PIOTR M 146 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 12.94 00:04:38 00:00:18.73 00:46:23.37
160 338 WODYNSKI JAN M 147 GDANSK 10 km 12.91 00:04:38 00:00:28.73 00:46:28.28
161 481 WOZNIAK PAWEL M 148 POGORZE 10 km 12.91 00:04:38 00:00:03.85 00:46:29.63
162 130 KOBYLARCZYK KRZYSZTOF M 149 MOSTY, GMINA KOSAKOWO 10 km 12.9 00:04:39 00:00:06.01 00:46:30.23
163 314 TEMPSKI SZYMON M 150 ŁEBCZ 10 km 12.9 00:04:39 00:00:14.45 00:46:31.71
164 25 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ M 151 BOLSZEWO 10 km 12.9 00:04:39 00:00:17.89 00:46:31.98
165 347 WYDROWSKI SŁAWOMIR WYDROWSKI M 152 ORLE 10 km 12.89 00:04:39 00:00:17.84 00:46:32.01
166 255 PÓŁROLA ROBERT M 153 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 12.87 00:04:39 00:00:13.89 00:46:38.26
167 491 GIEJŁO MONIKA K 14 REDA KONTENER FORMY 10 km 12.85 00:04:40 00:00:11.20 00:46:42.93
168 43 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 154 POGÓRZE JARBUD 10 km 12.82 00:04:40 00:00:18.40 00:46:48.01
169 269 ROMAN KRZYSZTOF M 155 BOLSZEWO PRZECINAK77/SFORA BMK 10 km 12.82 00:04:40 00:00:27.90 00:46:49.00
170 151 KRUŻYCKI BARTOSZ M 156 GDYNIA 10 km 12.79 00:04:41 00:00:22.30 00:46:54.36
171 412 KREFT BOGUMIŁ M 157 RUMIA TEAM KREFT 10 km 12.79 00:04:41 00:00:20.49 00:46:54.67
172 219 NOWAK SEBASTIAN M 158 GDYNIA 10 km 12.79 00:04:41 00:00:12.92 00:46:55.75
173 118 KAŁASKA RADOSŁAW M 159 REWA 10 km 12.78 00:04:41 00:00:13.37 00:46:57.67
174 116 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 15 RUMIA PROJEKT1000UP 10 km 12.77 00:04:41 00:00:13.77 00:46:59.12
175 313 TATROCKI BARTŁOMIEJ M 160 POGÓRZE 10 km 12.76 00:04:42 00:00:06.55 00:47:01.73
176 100 JABŁONSKI FILIP M 161 RUMIA BRIGHT INVENTIONS 10 km 12.75 00:04:42 00:00:05.89 00:47:03.71
177 23 BRUCKI ROBERT M 162 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 10 km 12.72 00:04:43 00:00:11.69 00:47:11.53
178 149 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 16 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI 10 km 12.71 00:04:43 00:00:10.52 00:47:12.12
179 380 BRZOZOWICZ ANNA BRZOZOWICZ K 17 MOSTY MAJA TEAM 10 km 12.71 00:04:43 00:00:09.12 00:47:12.97
180 24 BRZESKI MARCIN M 163 GDYNIA 10 km 12.69 00:04:43 00:00:27.68 00:47:16.73
181 186 MAKSYŚ RYSZARD M 164 PIERWOSZYNO 10 km 12.65 00:04:44 00:00:31.45 00:47:25.35
182 145 KREFFT NATALIA K 18 GDYNIA 10 km 12.65 00:04:44 00:00:19.83 00:47:25.52
183 441 RYBACZEK PAWEL M 165 RUMIA NO WORRIES 10 km 12.65 00:04:44 00:00:11.77 00:47:26.01
184 487 NOWAK KONRAD M 166 KOSAKOWO 10 km 12.65 00:04:44 00:00:06.47 00:47:26.94
185 207 MULARCZYK JACEK M 167 BORKOWO RUN-PASSION TEAM 10 km 12.64 00:04:44 00:00:12.12 00:47:29.82
186 329 WASILKA SŁAWOMIR M 168 WEJHEROWO HERMES 10 km 12.63 00:04:45 00:00:28.92 00:47:31.93
187 277 RZĄD KRZYSZTOF M 169 BOŻEPOLE WIELKIE 10 km 12.62 00:04:45 00:00:27.13 00:47:33.29
188 115 KACZYKOWSKI KAROL M 170 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 10 km 12.61 00:04:45 00:00:11.67 00:47:34.04
189 178 LIPSKA URSZULA K 19 POGÓRZE STRONG FAMILY 10 km 12.6 00:04:45 00:00:40.55 00:47:38.71
190 208 MUSIAŁ MICHAŁ M 171 RUMIA KOMANDO FLAKI 10 km 12.59 00:04:45 00:00:33.65 00:47:39.79
191 469 ZYGUŁA MICHAŁ M 172 POGÓRZE 10 km 12.57 00:04:46 00:00:36.36 00:47:44.58
192 259 PRZEWDZIECKI KAROL M 173 GDYNIA BABIE DOŁY 10 km 12.54 00:04:47 00:00:26.49 00:47:51.41
193 315 TOMA KAMIL M 174 GDYNIA 10 km 12.54 00:04:47 00:00:16.14 00:47:51.73
194 1 ADACH KRZYSZTOF M 175 GDYNIA 10 km 12.53 00:04:47 00:00:27.02 00:47:53.26
195 73 GELIŃSKI KAROL M 176 MOSTY 10 km 12.53 00:04:47 00:00:34.68 00:47:54.37
196 278 SAWICKI KRZYSZTOF M 177 GDANSK 10 km 12.52 00:04:47 00:00:46.44 00:47:56.65
197 196 MELZER SZYMON M 178 RUMIA 10 km 12.5 00:04:48 00:00:20.19 00:48:01.20
198 415 KUCHARSKA ANNA K 20 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 12.49 00:04:48 00:00:21.84 00:48:02.63
199 290 SOBKÓW ADAM M 179 GDYNIA 10 km 12.49 00:04:48 00:00:11.22 00:48:03.07
200 467 ZAKASZEWSKI KAMIL M 180 GDAŃSK TREC TEAM 10 km 12.47 00:04:48 00:00:24.52 00:48:07.40
201 436 PILACHOWSKA ANNA K 21 GDYNIA 10 km 12.47 00:04:48 00:00:27.04 00:48:08.14
202 81 GRABOWSKI MARIUSZ M 181 POGÓRZE GRABOWSKI MARIUSZ SP. Z O.O. - TEAM 10 km 12.47 00:04:48 00:00:02.02 00:48:08.95
203 238 PĘŚKO MICHAŁ M 182 GDAŃSK 10 km 12.46 00:04:49 00:00:07.65 00:48:10.94
204 343 WOZBANOWICZ JACEK M 183 STRASZYN STRASZYN BIEGA 10 km 12.45 00:04:49 00:00:16.79 00:48:11.32
205 417 LABUDA ŁUKASZ M 184 GDYNIA SAINT-GOBAIN SQUAD 10 km 12.44 00:04:49 00:00:29.85 00:48:14.53
206 284 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 185 SKARSZEWY PZU SPORT TEAM 10 km 12.44 00:04:49 00:00:18.94 00:48:15.37
207 182 ŁEPEK MAŁGORZATA K 22 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 12.43 00:04:49 00:00:19.11 00:48:17.09
208 443 SŁOWIŃSKI ROMAN M 186 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10 km 12.42 00:04:49 00:00:22.63 00:48:18.69
209 332 WIKARJAK TOMASZ WIKARJAK M 187 GDAŃSK 10 km 12.41 00:04:50 00:00:36.60 00:48:21.56
210 433 PAWLAK DEZYDERIA K 23 GDYNIA CTS 10 km 12.4 00:04:50 00:00:13.56 00:48:24.41
211 46 DALECKI PRZEMYSŁAW M 188 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 10 km 12.39 00:04:50 00:00:13.77 00:48:26.88
212 193 MATEJA JÓZEF M 189 JANOWO 10 km 12.38 00:04:50 00:00:19.58 00:48:29.33
213 155 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 190 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 10 km 12.36 00:04:51 00:00:33.92 00:48:33.00
214 267 ROCZNIOK PIOTR M 191 GDYNIA 10 km 12.34 00:04:51 00:00:14.43 00:48:38.72
215 67 FIERKA TOMASZ M 192 LĘBORK BIEGAM BO LUBIĘ ;-) 10 km 12.29 00:04:52 00:00:14.91 00:48:49.89
216 10 BANACH MICHALINA K 24 GDANSK 10 km 12.28 00:04:53 00:00:12.73 00:48:51.16
217 55 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 25 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 10 km 12.27 00:04:53 00:00:09.50 00:48:55.98
218 228 OWCZAREK KATARZYNA K 26 KOSAKOWO ESJA TEAM 10 km 12.26 00:04:53 00:00:05.22 00:48:56.59
219 227 OWCZAREK JACEK M 193 KOSAKOWO ESJA TEAM 10 km 12.26 00:04:53 00:00:04.98 00:48:57.03
220 60 DUNIA WOJCIECH M 194 GDYNIA MAMY TO 10 km 12.23 00:04:54 00:00:26.39 00:49:04.29
221 163 KWIATKOWSKI TOMASZ KWIATKOWSKI M 195 POGÓRZE 10 km 12.22 00:04:54 00:00:35.18 00:49:07.18
222 83 GRUBA TYMOTEUSZ M 196 LINIA 10 km 12.2 00:04:55 00:00:13.24 00:49:12.24
223 428 MUCHEWICZ MATEUSZ M 197 RUMIA 10 km 12.16 00:04:56 00:00:28.08 00:49:21.50
224 372 BIANGA KRYSTIAN M 198 RUMIA FC BARCELONA 10 km 12.15 00:04:56 00:00:28.55 00:49:23.30
225 271 RÓŻYC JAROSŁAW M 199 KOSAKOWO 10 km 12.15 00:04:56 00:00:23.41 00:49:23.70
226 174 LEWINSKI IRENEUSZ M 200 REDA 10 km 12.14 00:04:56 00:00:35.76 00:49:25.58
227 197 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 27 GDAŃSK 10 km 12.12 00:04:57 00:00:22.01 00:49:30.55
228 7 BALCER TADEUSZ M 201 GDYNIA 10 km 12.12 00:04:57 00:00:32.03 00:49:31.03
229 40 CZEREPANIAK EWA K 28 GDAŃSK OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 12.1 00:04:57 00:00:18.25 00:49:34.60
230 459 TUSZYŃSKA BARBARA K 29 SOPOT BIEGAMY 10 km 12.1 00:04:57 00:00:07.18 00:49:35.70
231 420 LUNK KRZYSZTOF M 202 PUCK LIVESTRONG 10 km 12.09 00:04:57 00:00:53.45 00:49:37.00
232 128 KLEBBA KRZYSZTOF M 203 PUCK / ŁEBCZ KASZËBË ŁEBCZ 10 km 12.09 00:04:57 00:00:52.25 00:49:38.42
233 494 KOCHANEK PAWEŁ M 204 DĘBOGÓRZE KOTENER FORMY 10 km 12.08 00:04:58 00:00:09.98 00:49:41.00
234 187 MALISZEWSKI ADRIAN M 205 GDYNIA MAMY TO 10 km 12.07 00:04:58 00:00:08.57 00:49:42.78
235 72 GĄSKA MACIEJ M 206 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 10 km 12.07 00:04:58 00:00:15.73 00:49:42.83
236 268 ROGOWSKA MONIKA K 30 GDYNIA GO BUBA 10 km 12.07 00:04:58 00:00:13.52 00:49:43.34
237 418 LIPIŃSKI KAMIL M 207 MOSTY 10 km 12.06 00:04:58 00:00:32.10 00:49:46.57
238 131 KOCHANEK AGATA K 31 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 10 km 12.05 00:04:58 00:00:10.86 00:49:48.90
239 217 NIKOŁAJUK BARTOSZ M 208 GDAŃSK 10 km 12.04 00:04:59 00:00:20.22 00:49:51.39
240 120 KANKOWSKA JUSTYNA K 32 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 12 00:05:00 00:00:08.51 00:50:00.95
241 425 MICHNOWICZ PIOTR M 209 GDAŃSK 10 km 11.97 00:05:00 00:00:33.70 00:50:07.39
242 21 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 210 KWIDZYN 10 km 11.96 00:05:00 00:00:35.63 00:50:09.06
243 440 ROBAKOWSKI DARIUSZ M 211 GDYNIA 10 km 11.96 00:05:00 00:00:26.67 00:50:09.90
244 216 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 212 WEJHEROWO 10 km 11.94 00:05:01 00:00:14.07 00:50:15.30
245 195 MELZER ARKADIUSZ M 213 RUMIA 10 km 11.91 00:05:02 00:00:19.66 00:50:23.41
246 358 ŻEBROWSKI ARTUR M 214 GDAŃSK 10 km 11.89 00:05:02 00:00:23.46 00:50:28.75
247 157 KÜCHLER PAWEŁ M 215 POGÓRZE JARBUD 10 km 11.89 00:05:02 00:00:17.25 00:50:29.06
248 6 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K 33 GDYNIA MAMY TO / ZWINNI 10 km 11.89 00:05:02 00:00:25.76 00:50:29.08
249 263 REJKOWSKA NATALIA K 34 KOSAKOWO 10 km 11.82 00:05:04 00:00:27.79 00:50:45.18
250 75 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M 216 GOWINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10 km 11.8 00:05:05 00:00:27.92 00:50:52.97
251 33 CICHOSZEWSKI MARIUSZ M 217 NIESTĘPOWO OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 11.75 00:05:06 00:00:33.35 00:51:03.85
252 409 KOWALSKA IWONA K 35 MOSTY 10 km 11.74 00:05:06 00:00:25.80 00:51:07.17
253 27 BURY MARCIN M 218 KOSAKOWO 10 km 11.73 00:05:06 00:00:34.19 00:51:09.02
254 308 SZUBARTOWICZ MAREK M 219 GDYNIA 10 km 11.72 00:05:07 00:00:14.25 00:51:12.93
255 80 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 36 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 11.72 00:05:07 00:00:22.45 00:51:12.99
256 362 ŻURAWSKI MARCIN M 220 GDAŃSK 10 km 11.65 00:05:09 00:00:09.41 00:51:30.79
257 79 GÓRNIAK JAROSŁAW M 221 POGÓRZE 10 km 11.65 00:05:09 00:00:18.50 00:51:31.09
258 437 POGORZELSKI DAMIAN M 222 RUMIA 10 km 11.65 00:05:09 00:00:39.69 00:51:31.17
259 201 MIKOŁAJCZYK KASIA K 37 GDYNIA MAMY TO 10 km 11.64 00:05:09 00:00:25.97 00:51:34.12
260 305 SZOPA MAREK M 223 GDYNIA RUNEDA 10 km 11.6 00:05:10 00:00:08.94 00:51:43.82
261 367 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 38 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 10 km 11.59 00:05:10 00:00:13.35 00:51:45.25
262 194 MAZUREK WIESŁAW M 224 KOSAKOWO PROLUBE MASTERS 10 km 11.58 00:05:10 00:00:03.65 00:51:48.66
263 296 STĘPIEŃ ANNA K 39 BORKOWO DUDYCZ RUN 10 km 11.58 00:05:10 00:00:17.81 00:51:48.72
264 204 MISZKE ZYGMUNT M 225 DARŻEWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 10 km 11.56 00:05:11 00:00:21.89 00:51:55.95
265 325 USZACKI PAWEŁ USZACKI M 226 GDYNIA 10 km 11.55 00:05:11 00:00:27.78 00:51:56.44
266 199 MIERSKA ELŻBIETA K 40 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 11.54 00:05:11 00:00:23.93 00:51:59.28
267 34 CWALINA MAGDALENA K 41 GDYNIA OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 11.54 00:05:12 00:00:14.22 00:52:00.07
268 404 KALINOWSKA JOANNA KALINOWSKA K 42 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 10 km 11.53 00:05:12 00:00:13.39 00:52:02.64
269 247 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 227 BANINO CHABROWE WILKI 10 km 11.52 00:05:12 00:01:00.91 00:52:06.25
270 37 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF M 228 GDYNIA JJKM 10 km 11.51 00:05:12 00:52:09.90
271 368 BARSKIY PAVLO M 229 GDYNIA TREC TEAM 10 km 11.49 00:05:13 00:00:12.08 00:52:14.38
272 464 WOJCIECHOWSKA WERONIKA K 43 GDYNIA TREC TEAM 10 km 11.49 00:05:13 00:00:12.28 00:52:14.38
273 321 TROJANOWSKI DAWID M 230 GDYNIA 10 km 11.47 00:05:13 00:00:15.66 00:52:18.35
274 470 ZYZIUK PIOTR M 231 GDAŃSK 10 km 11.44 00:05:14 00:00:26.32 00:52:26.18
275 2 ADAMCZYK PIOTR M 232 KOSZALIN BRIGHT INVENTIONS 10 km 11.44 00:05:14 00:00:04.01 00:52:26.59
276 324 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 233 REDA FOX 10 km 11.43 00:05:14 00:00:23.60 00:52:29.15
277 74 GEMBROWICZ-ZAJĄCZKOWSKA IZABELA K 44 JUSZKOWO GIWK BIEGA 10 km 11.42 00:05:15 00:00:20.67 00:52:32.59
278 461 TYBUŚ WOJCIECH M 234 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 11.4 00:05:15 00:00:18.63 00:52:37.24
279 301 SZAJERKA KRZYSZTOF M 235 RUMIA 10 km 11.4 00:05:15 00:00:11.90 00:52:39.24
280 344 WITANOWSKI ADAM M 236 GDYNIA 10 km 11.39 00:05:16 00:00:25.31 00:52:40.33
281 167 LASKOWSKI ADAM M 237 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 10 km 11.39 00:05:16 00:00:12.18 00:52:40.81
282 122 KAPŁAN PIOTR KAPŁAN M 238 POGÓRZE 10 km 11.37 00:05:16 00:00:15.19 00:52:45.34
283 493 NOWAK ANDRZEJ M 239 SUCHY DWÓR 10 km 11.35 00:05:17 00:00:30.70 00:52:52.82
284 245 PIOTROWSKA MONIKA K 45 PIERWOSZYNO 10 km 11.35 00:05:17 00:00:13.93 00:52:52.94
285 424 MARSZAŁKOWSKI GRZEGORZ M 240 GDAŃSK BRACIA KAPUCYNI 10 km 11.34 00:05:17 00:00:31.13 00:52:55.62
286 173 LEWICKI GRZEGORZ M 241 GDAŃSK 10 km 11.31 00:05:18 00:00:33.66 00:53:02.58
287 474 DYBOWSKI KAROL M 242 LUZINO UM GDYNIA 10 km 11.29 00:05:18 00:00:30.08 00:53:09.67
288 104 JANKOWSKI MARCIN M 243 GDYNIA MERANO GARAGE PARTY TEAM 10 km 11.27 00:05:19 00:00:35.81 00:53:15.61
289 495 KUBIAK BARTOSZ M 244 GORZÓW WLKP ŁĄCCY KOŁCZYGŁOWY 10 km 11.26 00:05:19 00:00:32.85 00:53:16.88
290 488 WENTA ELŻBIETA M 245 GDAŃSK 10 km 11.25 00:05:20 00:00:22.44 00:53:20.30
291 401 HOŁOWACZ PAWEŁ M 246 DĘBOGÓRZE 10 km 11.24 00:05:20 00:00:07.69 00:53:22.76
292 346 WOŹNICZKA ADAM M 247 POGÓRZE 10 km 11.23 00:05:20 00:00:34.93 00:53:25.44
293 281 SCHUTZ TOMASZ M 248 SOPOT BROWAR GDYNIA 10 km 11.17 00:05:22 00:00:30.72 00:53:42.15
294 322 TYL KATARZYNA K 46 GDAŃSK 10 km 11.17 00:05:22 00:00:30.69 00:53:43.02
295 482 ZALEWSKI WOJCIECH M 249 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 10 km 11.17 00:05:22 00:00:37.96 00:53:43.61
296 224 ORZECHOWSKI KRZYSZTOF M 250 GDYNIA 10 km 11.11 00:05:24 00:00:20.84 00:54:00.58
297 360 ŻEGLEN SŁAWOMIR M 251 MECHELINKI 10 km 11.09 00:05:24 00:00:31.15 00:54:05.00
298 260 PRZYBYŁO MONIKA K 47 MOSTY 10 km 11.07 00:05:25 00:00:38.07 00:54:11.69
299 449 SZAFRAN MICHAŁ M 252 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10 km 11.07 00:05:25 00:00:04.41 00:54:12.50
300 275 RYDUCHOWSKA AGNIESZKA K 48 GDAŃSK 10 km 11.06 00:05:25 00:00:28.50 00:54:15.68
301 311 ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ M 253 KOSAKOWO RADA GMINY KOSAKOWO / KOSAKOWSKI KLUB HDK 10 km 11.06 00:05:25 00:00:02.08 00:54:16.20
302 261 PRZYSIECKI MICHAŁ M 254 POGÓRZE RADA GMINY KOSAKOWO 10 km 11.05 00:05:25 00:00:00.63 00:54:17.40
303 234 PARUSZEWSKA KATARZYNA K 49 GDYNIA POSZURANA 10 km 11.04 00:05:26 00:00:24.36 00:54:20.73
304 342 WOLAŃSKA JOLANTA K 50 RUMIA 10 km 11.03 00:05:26 00:00:09.02 00:54:23.42
305 448 SUCHORZ JUSTYNA K 51 PIERWOSZYNO 10 km 11.03 00:05:26 00:54:24.65
306 93 HEWELT MATEUSZ M 255 PUCK REBELS LEGION TEAM 10 km 11.02 00:05:26 00:00:52.05 00:54:27.70
307 133 KONOPKA PAWEŁ M 256 GDYNIA DALEKO JESZCZE 10 km 11.01 00:05:27 00:00:33.47 00:54:31.72
308 291 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 52 GDYNIA DALEKO JESZCZE 10 km 11 00:05:27 00:00:33.11 00:54:32.72
309 279 SCHRÖDER ADAM M 257 GDYNIA 10 km 11 00:05:27 00:00:25.57 00:54:34.79
310 386 DEJNAROWICZ PIOTR M 258 POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 10.98 00:05:27 00:00:34.73 00:54:38.65
311 463 URBAŃSKI DARIUSZ M 259 KOSAKOWO 10 km 10.98 00:05:27 00:00:38.88 00:54:39.81
312 318 TRACZYKOWSKA ANGELIKA K 53 GDYNIA 10 km 10.98 00:05:28 00:00:24.53 00:54:40.12
313 406 KARWOWSKI KRYSTIAN M 260 MOSTY 10 km 10.97 00:05:28 00:00:37.22 00:54:43.39
314 350 ZAGAJEWSKI PRZEMEK M 261 PIERWOSZYNO KUJAWSCY RUNNERS 10 km 10.91 00:05:30 00:00:30.76 00:55:01.30
315 144 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 54 RUMIA PARKRUN RUMIA 10 km 10.9 00:05:30 00:00:20.77 00:55:04.00
316 327 WALIGÓRA MARCIN M 262 SUCHY DWÓR 10 km 10.89 00:05:30 00:00:07.81 00:55:07.07
317 45 DALECKA KAROLINA K 55 MOSTY 10 km 10.88 00:05:30 00:00:17.12 00:55:08.69
318 382 CANCHAYA JOANNA K 56 SUCHY DWÓR 10 km 10.86 00:05:31 00:00:15.45 00:55:16.12
319 244 PIOTROWSKA MARIANNA K 57 PIERWOSZYNO 10 km 10.85 00:05:31 00:00:13.93 00:55:18.68
320 229 PACAK PIOTR M 263 RUMIA PAPRYKARZ BARCELOŃSKI 10 km 10.83 00:05:32 00:00:09.75 00:55:25.25
321 396 GAWĘDA BOŻENA K 58 GOŚCICINO 10 km 10.82 00:05:32 00:00:10.94 00:55:26.41
322 355 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 264 RUMIA REWA 12:15 10 km 10.82 00:05:32 00:00:29.67 00:55:28.03
323 11 BECZAK MARCIN M 265 GDYNIA 10 km 10.81 00:05:33 00:00:03.40 00:55:30.64
324 371 BIAŁECKI WOJCIECH M 266 GDYNIA 10 km 10.79 00:05:33 00:00:34.72 00:55:36.79
325 16 BIESZK GRZEGORZ M 267 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 10 km 10.78 00:05:33 00:00:30.27 00:55:39.71
326 447 SUCHOCKI JANUSZ M 268 SUCHY DWÓR 10 km 10.78 00:05:34 00:00:09.03 00:55:41.79
327 59 DUDZIK ANNA K 59 GDYNIA 10 km 10.77 00:05:34 00:00:17.40 00:55:44.56
328 283 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 60 SKARSZEWY 10 km 10.75 00:05:34 00:00:20.36 00:55:49.79
329 192 MASŁOWSKI ANDRZEJ M 269 MOSTY BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 10.75 00:05:34 00:00:37.21 00:55:49.97
330 98 IMIANOWSKI JERZY M 270 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 10.74 00:05:35 00:00:37.02 00:55:51.93
331 349 WYSIECKI ARKADIUSZ M 271 LUBAŃ 10 km 10.72 00:05:35 00:00:36.16 00:55:58.20
332 455 ŚNIEG ALEKSANDRA K 61 GDAŃSK 10 km 10.72 00:05:35 00:00:21.45 00:55:58.25
333 96 IGNEROWICZ ADAM M 272 GDAŃSK 10 km 10.72 00:05:35 00:00:32.22 00:55:58.51
334 71 GAZARKIEWICZ ANTONI M 273 GDAŃSK BHMW_GDYNIA 10 km 10.7 00:05:36 00:00:32.44 00:56:04.82
335 156 KÜCHLER MAŁGORZATA K 62 POGÓRZE JARBUD 10 km 10.7 00:05:36 00:00:16.83 00:56:06.04
336 452 SZEFS BŁAŻEJ M 274 KOSAKOWO OSP KOSAKOWO 10 km 10.68 00:05:37 00:00:45.31 00:56:10.49
337 478 MALISZEWSKI SZYMON M 275 DĘBOGÓRZE OSP KOSAKOWO 10 km 10.68 00:05:37 00:00:45.09 00:56:11.71
338 398 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 63 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 10.67 00:05:37 00:00:22.12 00:56:13.77
339 210 NALEPA SŁAWOMIR M 276 GDYNIA 10 km 10.67 00:05:37 00:00:21.85 00:56:14.64
340 170 LESNER KRZYSZTOF M 277 GDYNIA 10 km 10.67 00:05:37 00:00:21.51 00:56:15.04
341 264 RĘKAWEK ŁUKASZ M 278 POGÓRZE 10 km 10.64 00:05:38 00:00:19.81 00:56:25.52
342 164 KWIECIEŃ MAŁGORZATA K 64 GDAŃSK INVICTUS 3CITY 10 km 10.61 00:05:39 00:00:06.77 00:56:33.29
343 169 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 65 BOLSZEWO PRZECINAK77/SFORA BMK 10 km 10.59 00:05:39 00:00:28.97 00:56:38.54
344 273 RUSOŃ OSKAR M 279 GDYNIA 10 km 10.59 00:05:40 00:00:03.29 00:56:40.25
345 188 MARCZUK JOANNA K 66 GDAŃSK DUDYCZ RUN 10 km 10.59 00:05:40 00:00:39.03 00:56:40.75
346 135 KOŃCZAL ARTUR M 280 KOSAKOWO 10 km 10.57 00:05:40 00:00:27.23 00:56:46.44
347 246 PISKORSKA MAGDALENA K 67 GDAŃSK OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 10.54 00:05:41 00:00:18.78 00:56:57.56
348 48 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 68 GDAŃSK TAKA RYBA 10 km 10.52 00:05:42 00:00:15.11 00:57:01.38
349 377 BOROWIK KRZYSZTOF M 281 RUMIA 10 km 10.51 00:05:42 00:00:28.52 00:57:04.21
350 473 MYSZK JULIA K 69 RYBNO UKS JEDYNKA REDA 10 km 10.49 00:05:43 00:00:30.19 00:57:12.69
351 359 ŻEGLEN AGATA K 70 MECHELINKI 10 km 10.38 00:05:46 00:00:31.77 00:57:48.42
352 393 FLANCZEWSKA MAJA K 71 GDYNIA WYMIATACZE 10 km 10.32 00:05:48 00:00:21.16 00:58:08.54
353 243 PIOTROWICZ ŁUKASZ M 282 GDYNIA 10 km 10.29 00:05:50 00:00:11.74 00:58:20.35
354 460 TYBUŚ ŁUKASZ M 283 MALBORK 10 km 10.24 00:05:51 00:00:18.08 00:58:34.51
355 422 ŁUCHNIAK TAMARA K 72 MOSTY 10 km 10.23 00:05:51 00:00:16.45 00:58:38.25
356 94 HUDZIK MAREK M 284 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10 km 10.22 00:05:52 00:00:42.90 00:58:41.00
357 270 ROMANOWSKA BEATA K 73 RUMIA RUN VEGAN TEAM 10 km 10.22 00:05:52 00:00:13.42 00:58:43.76
358 403 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 74 GDYNIA SĄ WOLNIEJSI 10 km 10.22 00:05:52 00:00:37.83 00:58:44.72
359 230 PAKULA ANIA K 75 GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 10 km 10.2 00:05:52 00:00:36.09 00:58:49.21
360 335 WITKOWIAK MICHAŁ M 285 GDYNIA SOLWIT S.A. 10 km 10.19 00:05:53 00:00:25.79 00:58:53.98
361 171 LESNER MAŁGORZATA K 76 GDYNIA 10 km 10.19 00:05:53 00:00:22.37 00:58:54.91
362 390 DZIEGIELEWSKI GRZEGORZ DZIEGIELEWSKI M 286 RUMIA 10 km 10.17 00:05:54 00:00:26.34 00:59:01.69
363 36 CZAPIEWSKI JAROSŁAW M 287 GDYNIA JJKM 10 km 10.15 00:05:54 00:00:12.47 00:59:08.56
364 232 PAKULSKA-BARAŃSKA AGNIESZKA K 77 ŁODŹ 10 km 10.14 00:05:54 00:00:27.33 00:59:09.75
365 233 PAKULSKI PIOTR M 288 GDYNIA 10 km 10.14 00:05:55 00:00:27.39 00:59:10.96
366 185 MACIĄG MAŁGORZATA K 78 POGÓRZE 10 km 10.13 00:05:55 00:00:15.36 00:59:13.26
367 168 LATOS ALEKSANDRA K 79 POGÓRZE 10 km 10.13 00:05:55 00:00:15.15 00:59:13.80
368 49 DĄBROWSKI PIOTR M 289 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 10.1 00:05:56 00:00:37.58 00:59:24.25
369 12 BECZEK ALEKSANDRA K 80 SUCHY DWÓR 10 km 10.1 00:05:56 00:00:37.25 00:59:24.79
370 348 WYSIECKA MAGDALENA K 81 LUBAŃ 10 km 10.07 00:05:57 00:00:36.28 00:59:35.89
371 198 MIELCZARSKA MONIKA K 82 WEJHEROWO 10 km 10.05 00:05:58 00:00:01.69 00:59:42.51
372 289 SKOCKA ANIA K 83 GDYNIA PARKRUN RUMIA 10 km 10.03 00:05:58 00:00:21.00 00:59:49.05
373 13 BENERT JAN M 290 OTOMIN 10 km 9.96 00:06:01 00:00:21.58 01:00:15.97
374 312 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 84 GDYNIA 10 km 9.95 00:06:01 00:00:28.91 01:00:18.71
375 212 NARLOCH ŁUKASZ M 291 GDYNIA 10 km 9.91 00:06:03 00:00:29.26 01:00:33.49
376 211 NARLOCH DARIA K 85 GDYNIA 10 km 9.91 00:06:03 00:00:29.03 01:00:33.57
377 62 DYDYMSKA MONIKA K 86 RUMIA 10 km 9.9 00:06:03 00:00:25.38 01:00:35.80
378 89 HALMAN MIROSŁAWA K 87 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 9.87 00:06:04 00:00:08.21 01:00:47.36
379 431 PAWELCZYK ADAM PAWELCZYK M 292 GDYNIA 10 km 9.87 00:06:04 00:00:33.27 01:00:47.43
380 111 JEKA KATARZYNA K 88 MECHELINKI 10 km 9.87 00:06:04 00:00:21.39 01:00:47.63
381 287 SIKORSKA AGNIESZKĄ K 89 POGÓRZE BEZ KLUBU 10 km 9.86 00:06:05 00:00:16.59 01:00:52.34
382 476 NOWAK MICHAŁ M 293 SUCHY DWÓR 10 km 9.85 00:06:05 00:00:32.93 01:00:55.97
383 235 PARZUCHOWSKI JĘDRZEJ M 294 MOSTY 10 km 9.85 00:06:05 01:00:56.74
384 249 POCIASK KRZYSZTOF M 295 RUMIA KONTENER FORMY 10 km 9.83 00:06:06 00:00:30.47 01:01:02.83
385 4 ANGER DONATA K 90 LIDZBARK 10 km 9.79 00:06:07 00:00:18.96 01:01:18.02
386 127 KĘPKA DOMINIK M 296 GDAŃSK SOLWIT S.A. 10 km 9.78 00:06:08 00:00:36.59 01:01:21.42
387 391 DZIĘGIELEWSKA JUSTYNA K 91 RUMIA ZSP NR 3 WEJHEROWO 10 km 9.75 00:06:09 00:00:25.45 01:01:31.36
388 477 OSOWSKI PAWEŁ M 297 RUMIA 10 km 9.73 00:06:09 00:00:12.86 01:01:39.82
389 236 PAWŁOWSKA JOLANTA K 92 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 10 km 9.73 00:06:10 00:00:30.07 01:01:41.05
390 379 BRZEZIŃSKA EWA K 93 GDYNIA 10 km 9.7 00:06:11 00:00:29.99 01:01:53.42
391 258 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 94 GDYNIA 10 km 9.7 00:06:11 00:00:07.09 01:01:53.55
392 489 KULAS JAN M 298 10 km 9.69 00:06:11 00:00:16.61 01:01:54.32
393 97 IGNEROWICZ SYLWIA K 95 GDYNIA OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 9.66 00:06:12 00:00:31.57 01:02:05.71
394 202 MIŁOWICKA JUSTYNA MIŁOWICKA K 96 GDAŃSK 7PBOT 10 km 9.66 00:06:12 00:00:25.10 01:02:07.75
395 354 ZAWISZEWSKI PIOTR M 299 GDAŃSK 7 PBOT 10 km 9.66 00:06:12 00:00:25.15 01:02:07.94
396 103 JANKOWICZ KATARZYNA K 97 TORUŃ 10 km 9.64 00:06:13 00:00:10.98 01:02:13.56
397 3 ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW M 300 REWA WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE 10 km 9.62 00:06:14 00:00:24.50 01:02:23.98
398 69 GAWLIK DANUTA K 98 MOSTY 10 km 9.62 00:06:14 00:00:23.77 01:02:24.58
399 438 PUFUND ARKADIUSZ M 301 REDA 10 km 9.6 00:06:15 00:00:22.30 01:02:31.20
400 191 MASLIKIEWICZ DOROTA K 99 RUMIA 10 km 9.54 00:06:17 00:00:17.18 01:02:52.96
401 363 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 100 RUMIA ULTRA WAY TEAM 10 km 9.53 00:06:17 00:00:17.01 01:02:58.29
402 442 SAŁAK MONIKA K 101 KOSAKOWO ADAM BORKOWSKI TEAM 10 km 9.42 00:06:22 00:00:07.18 01:03:40.57
403 5 ARENDT AGNIESZKA K 102 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 10 km 9.39 00:06:23 00:00:23.03 01:03:52.26
404 475 KWIATKOWSKI MARIUSZ M 302 GDYNIA 10 km 9.34 00:06:25 00:00:38.29 01:04:15.81
405 373 BIEL MARCIN M 303 POGÓRZE 10 km 9.33 00:06:25 00:00:38.49 01:04:18.69
406 99 IZYDORCZYK EDYTA K 103 KOSAKOWO 10 km 9.32 00:06:26 00:00:16.67 01:04:22.35
407 484 SZPARA MATEUSZ M 304 POGÓRZE 10 km 9.32 00:06:26 00:00:39.11 01:04:23.23
408 209 NACZK MILENA K 104 KOSAKOWO 10 km 9.31 00:06:26 00:00:35.69 01:04:27.61
409 419 LUNIAK EWA K 105 MOSTY MODULO 10 km 9.3 00:06:27 00:00:24.87 01:04:33.24
410 106 JANTOWSKA MAGORZATA K 106 REDA 10 km 9.29 00:06:27 00:00:23.86 01:04:36.30
411 286 SIKORA ANNA K 107 BOJANO 10 km 9.29 00:06:27 00:00:25.18 01:04:37.28
412 331 WIELGOS JOANNA K 108 GDYNIA 10 km 9.27 00:06:28 00:00:25.35 01:04:44.73
413 68 GAŁUSZKA PIOTR M 305 GDYNIA 10 km 9.26 00:06:28 00:00:16.70 01:04:46.67
414 31 CHRUŚCIŃSKA MARIKA K 109 KOSAKOWO 10 km 9.24 00:06:29 00:00:35.59 01:04:55.10
415 223 ORŁOWSKI PIOTR M 306 GDYNIA 10 km 9.1 00:06:35 00:00:18.93 01:05:54.63
416 189 MARDZIŃSKA SYLWIA K 110 WEJHEROWO MŁODE DZIKI 10 km 9.07 00:06:36 00:00:08.82 01:06:07.97
417 304 SZOPA MAŁGORZATA K 111 GDYNIA RUNEDA 10 km 9.07 00:06:36 00:00:08.46 01:06:08.39
418 17 BLADOWSKA KATARZYNA K 112 REDA RUNEDA 10 km 9.07 00:06:36 00:00:07.78 01:06:08.86
419 485 GÓRLICKA-BARYŚ KATARZYNA K 113 GDAŃSK 10 km 9.04 00:06:38 00:00:05.77 01:06:23.85
420 486 BARYS BARTOSZ M 307 GDAŃSK 10 km 9.04 00:06:38 00:00:05.77 01:06:24.26
421 307 SZTYGIEL MACIEJ M 308 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 8.85 00:06:46 00:00:13.69 01:07:46.41
422 306 SZTYGIEL JOANNA K 114 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 10 km 8.85 00:06:46 00:00:13.55 01:07:46.85
423 50 DĄBROWSKI TADEUSZ M 309 GDYNIA OKSYWIE 10 km 8.85 00:06:46 00:00:10.45 01:07:48.54
424 294 STASIAK ANNA K 115 GDYNIA 10 km 8.84 00:06:47 00:02:57.38 01:07:53.61
425 471 ŻABIŃSKI SEBASTIAN M 310 POGÓRZE 10 km 8.82 00:06:48 00:00:29.95 01:08:01.30
426 320 TREDER MAŁGORZATA K 116 MECHELINKI FOX 10 km 8.78 00:06:49 00:00:23.16 01:08:19.60
427 319 TREDER DANIEL M 311 MECHELINKI FOX 10 km 8.78 00:06:50 00:00:23.32 01:08:20.13
428 490 GUMIENNY MACIEJ M 312 BYDGOSZCZ 10 km 8.77 00:06:50 00:00:26.19 01:08:27.69
429 439 RAWSKA ALEKSANDRA K 117 KOSAKOWO WYMIATACZE 10 km 8.76 00:06:50 00:00:21.53 01:08:29.70
430 22 BRANICKI BARTOSZ M 313 OTOMIN 10 km 8.7 00:06:53 00:00:21.03 01:08:58.81
431 14 BENERT-BRANICKA AGNIESZKA K 118 OTOMIN 10 km 8.7 00:06:53 00:00:20.17 01:08:59.82
432 399 GROMADZKA NATALIA K 119 GDYNIA WYMIATACZE 10 km 8.59 00:06:59 00:00:20.69 01:09:53.10
433 374 BIESZKE IZABELA K 120 MOSTY WYMIATACZE 10 km 8.59 00:06:59 00:00:20.19 01:09:53.29
434 274 RYCZEK SZYMON M 314 REDA 10 km 8.55 00:07:01 00:00:06.64 01:10:12.85
435 427 MILKOWSKI MARIUSZ M 315 GDYNIA 10 km 8.49 00:07:03 00:00:28.47 01:10:38.47
436 435 PECZ PIOTR M 316 ŻELISTRZEWO NORTH RUNNERS 10 km 8.42 00:07:07 00:00:21.44 01:11:13.47
437 405 KARWOWSKA DANUTA K 121 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK 10 km 8.41 00:07:08 00:00:37.02 01:11:23.80
438 429 OLESZCZUK MONIKA K 122 MOSTY 10 km 8.38 00:07:09 00:00:24.82 01:11:35.75
439 465 WRZOSEK ALICJA K 123 GDYNIA PARKRUN GDYNIA - BIEGAM BO LUBIĘ 10 km 7.86 00:07:38 00:00:16.16 01:16:22.74
440 303 SZMIGIELSKA MARZENA K 124 GOŚCICINO 10 km 7.85 00:07:38 00:00:14.84 01:16:24.47
441 369 BECZAK SEBASTIAN M 317 REDA 10 km 00:00:03.96
442 387 DIETRICH KRZYSZTOF M 318 GDYNIA KS NIEMANIEMOGĘ SPORTOWY JEŻ PORANNY 10 km 00:00:29.04
443 432 PAWELCZYK MARCIN M 319 GDYNIA/PRUSZKÓW 10 km 00:00:23.91
444 56 DRAWC MAREK M 320 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM 10 km 00:00:31.47
DNF 124 KAWA MAREK M DNF GDANSK OLIVIA BUSINESS CENTRE / BIEGANIE OBC 10 km 00:00:34.55

Maluch z rodzicem

Msc Numer Nazwisko Imię Dystans
1 1010 KREFT MICHAŁ bieg z rodzicem
2 1020 SZUMILAK PAWEŁ bieg z rodzicem
3 1019 SIELAKOW SZYMON bieg z rodzicem
4 1255 MATCZAK ALICJA bieg z rodzicem
5 1343 KARWOWSKA KAROLINA bieg z rodzicem
6 1022 UFNOWSKI BRUNO bieg z rodzicem
7 1260 KUBICA MIA bieg z rodzicem
8 1016 PRZYSIECKI JULIAN bieg z rodzicem
9 1017 PRZYSIECKI KACPER bieg z rodzicem
10 1015 PRZYSIECKI IGNACY bieg z rodzicem
11 1018 SIELAKOW ALEKSANDER bieg z rodzicem
12 1037 WALCZAK KONRAD bieg z rodzicem
13 1011 LEJK POLA bieg z rodzicem
14 1009 KAMIŃSKA JAGNA bieg z rodzicem
15 1005 FAJTEK ZOFIA bieg z rodzicem
PK 1289 SOBISZ TOMASZ bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
PK 1084 PRZYSIECKA LILIANA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
PK 1032 OKROY KAMIL bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
PK 1028 JEKA ANIELA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie

K 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Dystans
1 1340 LIS MARIA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
2 1028 JEKA ANIELA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
3 1030 KUJAWA AMELIA KUJAWA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
4 1013 MIOTKE MARCELINA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
5 1012 MIŁOŚ LILA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
6 1352 MURAWSKA DOMINIKA bieg dzieci do lat 4 samodzielnie

M 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Dystans
1 1025 BRANICKI ANTONI bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
2 1036 STEINKE TOMASZ bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
3 1358 KASS TYMOTEUSZ bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
4 1035 STALKA JAKUB bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
5 1038 WALCZAK IGNACY bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
6 1032 OKROY KAMIL bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
7 1033 ORŁOWSKI FRANCISZEK bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
8 1361 TRYMBULAK CYPRIAN bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
9 1026 BRZEZIŃSKI RYSZARD bieg dzieci do lat 4 samodzielnie
10 1310 KACZYŃSKI KACPER bieg dzieci do lat 4 samodzielnie

K 5-7

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1077 MIOTKE KORNELIA ACTIVE FLOW bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
2 1050 CZERWIEC LILIANA RKS RUMIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
3 1096 WITZA AGATA SP 44 GDYNIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
4 1334 KAMIŃSKA WIKTORIA ACTIVE FLOW bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
5 1338 KUJAWSKA NINA SP LEŚNIEWO bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
6 1056 GAŁUSZYŃSKA MAJA ACTIVE FLOW bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
7 1074 LIS ZUZANNA GORILLAS OCR bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
8 1354 ŁUCHNIAK SONIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
9 1086 SKURTYS KORNELIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
10 1356 MOTYKA MARIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
11 1097 WYSOCKA ŁUCJA AKADEMIA LESZKA BLANIKA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
12 1053 ELMANOWSKA JOANNA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
13 1062 KAMIŃSKA MALINA RÓŻOWA WIEŻA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
14 1069 KREFT AGATA TAEM KREFT bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
15 1057 GAWIN ALICJA SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
16 1093 WASILKE PAULINA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
17 1052 DALECKA MILENA SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTACH bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
18 1048 CHRUŚCIŃSKA NICOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
19 1072 LESNER NADIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
20 1349 MALISZEWSKA AMELIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
21 1079 NARLOCH KAJA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
22 1065 KOMOROWSKA MARYSIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
23 1085 RĘKAWEK IGA SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
24 1258 MILEWSKA JULIA PRZEDSZKOLE KMP bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
25 1147 TATROCKA JULIA SZKOŁA PODSTAWOWA KOSAKOWO bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
26 1063 KĄKOL ZUZANNA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
27 1054 ELMANOWSKA NATALIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
28 1082 PIOTROWSKA HELENKA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
29 1362 TRYMBULAK LILIANA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
30 1043 BROŻEK MARTA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
31 1089 SZYNWELSKA POLA PRZEDSZKOLE NR 29 GDYNIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)

M 5-7

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1091 TOMA TYMEK bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
2 1301 PIOTROWSKI KSAWERY PODSTAWOWA W KOSAKOWIE bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
3 1045 BRÓŹDZIŃSKI STANISŁAW SP POGÓRZE bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
4 1302 PIASTA JAN SP. KOSAKOWO bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
5 1339 JABŁOŃSKI BORYS SP 6 RUMIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
6 1055 FIRLUS ERYK UKS JEDYNKA REDA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
7 1058 GOTOWSKI FRANCISZEK bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
8 1080 OKROY SYLWESTER bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
9 1158 MUCHEWICZ IGOR bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
10 1064 KLAS NATAN SZKOŁA BOLSZEWO bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
11 1076 MIŁOŚ MICHAŁ GORILLAS OCR bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
12 1046 BRZESKI TYMON bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
13 1290 MEJ TOMASZ bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
14 1357 MOTYKA JAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
15 1039 ADACH MATEUSZ bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
16 1317 TKACHENKO BORYS SP POGÓRZE bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
17 1318 TKACHENKO IGOR bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
18 1083 PISKORSKI BRUNON OLIVIA BUSINESS CENTRE bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
19 1071 LEJK JAKUB PRZEDSZKOLE NR 43 W GDYNI bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
20 1269 ZIELIŃSKI KAJETAN ZSP 1 bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
21 1367 KOZA JAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
22 1070 KUJAWA KRYSTIAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
23 1350 KORZENIOWSKI DANIEL bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
24 1098 ZABOROWSKI KACPER bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
25 1365 SZYMANOWSKI PIOTR bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
26 1075 ŁUKASIEWICZ JAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
27 1042 BICHTA HUBERT PRZEDSZKOLE NR 48 W GDYNIA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
28 1051 CZOSKA FILIP PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
29 1295 SZUMILAK JAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
30 1293 CISZEWSKI MICHAŁ bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
31 1359 MIKOŁAJEW JAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
32 1304 KONARSKI TYMON bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
33 1296 SOBISZ JULIAN bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014)
PK 1261 CZAPIŃSKI MARCEL biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)

K 8-9

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1109 GAŁUSZYŃSKA NINA ACTIVE FLOW biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
2 1148 TESKA MARTYNA ACTIVE FLOW biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
3 1364 MAJEWSKA KONSTANCJA ACTIVE FLOW TEAM biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
4 1153 WOLAŃSKA LENA ACTIVE FLOW biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
5 1134 PIETRZAK ANNA SP POGÓRZE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
6 1371 KŁOSOWSKA JULIA GROMIK GDYNIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
7 1332 WYŻLIC SOPHIA MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
8 1113 KŁOSIN ELIZA SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
9 1102 BORSKA HELENA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
10 1284 KRZEMIEŃ NADIA ZSP 1 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
11 1107 DANILUK MAJA SP 6 GDYNIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
12 1323 TREPCZYK NATALIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
13 1149 WASILKE JULIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
14 1103 BRANICKA MAJA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
15 1277 PRĄTNIK ZOFIA ZSP 1 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
16 1121 ŁĄCZYŃSKA JOLANTA STRONG FAMILY biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
17 1335 MACHNIKOWSKA KATARZYNA SP1 SZTUM biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
18 1145 STEPKA ZOFIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
19 1125 MACIĄG NATALIA SP POGÓRZE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
20 1137 PISKORSKA ADELA OLIVIA BUSINESS CENTRE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
21 1141 SKURTYS AMELIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
22 1135 PIOTROWSKA KRYSTYNA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
23 1348 MALISZEWSKA ZUZANNA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
24 1315 KLOKA MAJA SP POGÓRZE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
25 1374 PONCYLEUSZ KAJA SP KOSAKOWO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
26 1360 BROMIRSKA ADRIANNA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
27 1115 KONKOL AGATA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
PK 1286 JOP ANNA ZSP 1 biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
PK 1138 PRABUCKA ADA SZKOŁA WEJHEROWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)

M 8-9

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1108 ENGLERT SZYMON SP NR 43 W GDYNI biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
2 1105 CYCHYLIK JANEK SZTORM KOSAKOWO 2012 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
3 1288 STĘŻAŁA ROBERT biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
4 1291 MEJ WOJCIECH biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
5 1331 OBRĘBSKI LUCJAN MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
6 1261 CZAPIŃSKI MARCEL biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
7 1333 ROMAN MICHAŁ SP9 RUMIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
8 1142 SMOŁOŃSKI MARCEL NIECKO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
9 1369 BŁOŃSKI ALEKSANDER biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
10 1112 KARPIŃSKI ANTONI SP POGÓRZE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
11 1128 MIŁOŚ KAROL GORILLAS OCR biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
12 1368 KASS OSKAR biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
13 1146 STEPKA DAWID biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
14 1271 KONKIEL BARTOSZ ZSP 1 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
15 1342 KOBYLARCZYK GRZEGORZ MOSTY biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
16 1347 KRYGER JAN biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
17 1266 WOLANIN KSAWERY ZSP 1 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
18 1322 POBŁOCKI WITEK MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
19 1110 GOTOWSKI KACPER biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
20 1154 WOWK ADAM biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
21 1351 VHRYN BORYS biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
22 1268 ZIELIŃSKI NATAN ZSP 1 biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
23 1129 MITURA JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 RUMIA biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
24 1124 ŁUKASIEWICZ ADAM biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
25 1251 GNIENIECZKO LEON biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
26 1123 ŁOBODA STANISŁAW biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
27 1114 KOLODZIEJSKI MATEUSZ SP POGÓRZE biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
28 1132 OLCZYK ŁUKASZ biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
29 1106 CZOSKA FABIAN SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
30 1122 ŁĄCZYŃSKI ALEKSANDER STRONG FAMILY biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
31 1130 MRZYGŁÓD KACPER CHWARZNO biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
32 1139 PRZYBYŁO OLEK biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
33 1104 BROŻEK KACPER biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
34 1144 STASIAK IGNACY biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012)
PK 1319 BOCHNAK JĘDRZEJ SP RABA WYŻNA bieg z rodzicem

K 10-12

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1181 KŁOSIN NADIA ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
2 1159 CZAJKOWSKA JULIA BCT TEAM GDYNIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
3 1183 KOLASA LEA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
4 1206 OLSZEWSKA NATASZA AMS biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
5 1313 KUŁAKOWSKA NATALIA PODSTAWOWA POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
6 1205 OLSZEWSKA NADIA AMS biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
7 1248 KALK NATALIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
8 1214 SHMIDT PAULINA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
9 1176 KAMIN ZUZANNA ULKS SKOCZEK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
10 1191 KUBICA ANNA ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
11 1316 DYNEK KAJA SP POGÓRZE / KLUB SKOCZEK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
12 1200 MIŁOŚ IZA GORILLAS OCR biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
13 1202 MŁYNIK ALICJA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
14 1166 FABISZ HELENA ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
15 1366 KOZAK LENA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
16 1177 KARBOWNIK AGATA ULKS SKOCZEK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
17 1249 KALK OLIWIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
18 1161 CZERWIEC JAŚMINA RKS RUMIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
19 1330 OBRĘBSKA LILIANA MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
20 1213 RÓŻYC MARTYNA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
21 1308 JASIŃSKA JULIA SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
22 1203 MŁYNIK EMILIA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
23 1320 MADELSKA LENA MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
24 1168 FURMAŃSKA ALICJA GORILLAS OCR/ SP 16 GDYNIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
25 1169 GAWIN MARIA ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
26 1312 ŁOBODZIŃSKA NADIA PODSTAWOWA POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
27 1201 MITURA ZUZANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 RUMIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
28 1211 PIERNICKA MARTYNA SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
29 1222 WESERLING MARTYNA UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)

M 10-12

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1321 CHYLIŃSKI MADDOX MUKS KOSAKOWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
2 1345 KRYGER JAN biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
3 1363 STEINKE TYMOTEUSZ SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
4 1263 HINCKE MARCEL biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
5 1346 KRYGER PATRYK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
6 1190 KRUSZYŃSKI JAN biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
7 1337 DZIRBA SZYMON POGÓRZE KLUB SKOCZKA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
8 1329 WĄDZŁOWSKI MARCEL GROMIK GDYNIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
9 1250 GNIENIECZKO IGOR biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
10 1326 TOKARCZYK PIOTR GROMIK GDYNIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
11 1292 MEJ OLAF biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
12 1170 GOTOWSKI TYMOTEUSZ biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
13 1311 KACZYŃSKI MICHAŁ biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
14 1178 KARPIŃSKI TYMON SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
15 1225 WOWK KONRAD biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
16 1189 KRUSZYŃSKI JAKUB biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
17 1164 DĄBKOWSKI JULIAN ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
18 1217 STARKO AARON UKS JEDYNKA REDA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
19 1265 SOBISZ MATEUSZ biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
20 1216 SMOŁOŃSKI IGNACY NIECKO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
21 1221 WALIGÓRA JAN SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
22 1309 KACZYŃSKI MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
23 1157 BORKAŁA MARCIN biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
24 1192 KUBICA PIOTR ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
25 1270 STASIEWSKI MACIEJ ZSP 1 biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
26 1179 KASZUBA KSAWERY SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
27 1163 DANILUK FILIP SP 6 GDYNIA biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
28 1305 KONARSKI ADAM biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
29 1199 MARSZAŁKOWSKI KAJETAN SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
30 1259 DZIEDZIC JAKUB biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
31 1264 WIERCZYŃSKI JAKUB biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
32 1193 KUREK KSAWERY SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
33 1173 GURZĘDA ERYK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
34 1373 PIASTA JAKUB SP KOSAKOWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
35 1218 STEINKE SZYMON SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
36 1207 OLSZEWSKI WOJCIECH SP POGÓRZE biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
37 1126 WYSOCKI WIKTOR SP 60 GDAŃSK biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
38 1180 KLAS GABRIEL SZKOŁA BOLSZEWO biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)
39 1204 NACZK NATAN biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009)

K 13-15

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1243 TESKA PATRYCJA BIEGUN OCR TEAM biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
2 1336 MACHNIKOWSKA AGATA LKS ZANTYR SZTUM biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
3 1246 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA SP. ORLE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
4 1257 KŁOSIŃSKA IGA ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
5 1244 TWAROWSKA MILENA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
6 1256 HIRSZ AMELIA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
7 1227 CZARNOWSKA ZUZANNA INTER DOOR biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
8 1238 PIOTROWSKA ANTONINA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
9 1328 BUNIEK JULIA GROMIK GDYNIA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
10 1353 NIKELSKA MAJA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
11 1235 PIETRZAK ZUZANNA SP POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
12 1306 LUBIŃSKA ALEKSANDRA SKOCZEK biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
13 1278 STEINKA PAULINA ZSP 1 biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
14 1276 KOS WERONIKA ZSP 1 biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)

M 13-15

Msc Numer Nazwisko Imię Klub Dystans
1 1327 TREPCZYK KRYSTIAN GROMIK GDYNIA biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
2 1239 PIOTROWSKI KRYSTIAN ULKS SKOCZEK POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
3 1247 ZAKRZEWSKI MATEUSZ SP. ORLE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
4 1370 LISZEWSKI SZYMON AZS AWF GDAŃSK biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
5 1230 KAŁASKA JAKUB SP MOSTY biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
6 1234 PĄCZEK MICHAŁ OLIVIA BUSINESS CENTRE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
7 1233 KOŃCZAL MARCEL SP POGÓRZE biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
8 1229 HELAND GRZEGORZ biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
9 1241 PROKAZIUK BERNARD SP POGÓRZE/ KOSAKOWSKI KLUB SPORTOWY NEPTUN biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
10 1375 KOŁODZIEJSKI SZYMON biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
11 1341 KOBYLARCZYK MIKOŁAJ MOSTY biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
12 1240 PRABUCKI NIKODEM SZKOŁA WEJHEROWO biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
13 1228 GURZĘDA KACPER biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)
14 1344 KARWOWSKI TYMOTEUSZ SP MOSTY biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006)

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ