VII Elbląski Bieg Niepodległości

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr 3 okr Czas netto
1 202 MOSKAL PAWEŁ M 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10 km M 20 18.14 00:03:18 00:00:01.14 00:10:54.84 00:11:08.78 00:11:01.43 00:33:05.05
2 55 FLAGA PRZEMYSŁAW M 2 BARCZEWO URWIS BIEGA 10 km M 30 17.97 00:03:20 00:00:01.77 00:11:00.96 00:11:17.71 00:11:05.28 00:33:23.95
3 328 TADEJEWSKI PAWEŁ M 3 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 40 17.96 00:03:20 00:00:01.55 00:11:01.95 00:11:13.53 00:11:09.82 00:33:25.30
4 59 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/GARBOTEAM 10 km M 30 1 17.83 00:03:21 00:00:02.96 00:10:59.83 00:11:22.74 00:11:16.95 00:33:39.52
5 276 SAWICKI SZYMON M 5 OLSZTYN JONKOWO SPORT 10 km M 30 2 17.44 00:03:26 00:00:01.56 00:11:11.72 00:11:41.84 00:11:31.42 00:34:24.98
6 280 SEROCKI ADAM M 6 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 40 1 16.95 00:03:32 00:00:02.03 00:11:41.87 00:11:52.74 00:11:49.51 00:35:24.12
7 34 CZAJA LESZEK M 7 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 10 km M 40 2 16.94 00:03:32 00:00:02.45 00:11:42.21 00:11:52.42 00:11:50.44 00:35:25.07
8 177 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF M 8 ELBLAG IRONMAN INSPIRATION TEAM 10 km M 20 1 16.6 00:03:36 00:00:01.32 00:11:32.85 00:12:28.61 00:12:07.74 00:36:09.20
9 15 BLOCH PRZEMYSŁAW M 9 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 40 3 16.46 00:03:38 00:00:02.31 00:11:46.03 00:12:15.28 00:12:26.44 00:36:27.75
10 82 JAKACKI SYLWESTER M 10 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10 km M 30 3 16.37 00:03:39 00:00:01.95 00:12:09.84 00:12:22.67 00:12:06.73 00:36:39.24
11 244 POMORSKI RAFAŁ M 11 WARSZAWA DAWAJ KALACH TEAM 10 km M 30 4 16.37 00:03:39 00:00:02.05 00:12:37.40 00:12:12.33 00:11:49.59 00:36:39.32
12 218 OSIŃSKI RYSZARD M 12 MALBORK BIEGOWA RODZINKA 10 km M 50 1 16.33 00:03:40 00:00:01.96 00:12:05.47 00:12:26.69 00:12:13.73 00:36:45.89
13 181 MALTSEV ARTEM M 13 ELBLĄG KLUGETEAM 10 km M 20 2 16.27 00:03:41 00:00:01.63 00:11:53.51 00:12:41.45 00:12:18.80 00:36:53.76
14 137 KRAJEWSKI MICHAL KRAJEWSKI M 14 ELBLAG 10 km M 30 5 16.01 00:03:44 00:00:01.45 00:12:15.58 00:12:40.61 00:12:32.36 00:37:28.55
15 76 GUZOWSKI DARIUSZ M 15 CETYŃ TALEX BORZYTUCHOM 10 km M 50 2 15.88 00:03:46 00:00:01.35 00:11:53.56 00:12:58.09 00:12:56.25 00:37:47.90
16 43 DLUTKOWSKI JAKUB DLUTKOWSKI M 16 GDYNIA 10 km M 20 3 15.8 00:03:47 00:00:02.56 00:12:21.80 00:12:43.95 00:12:53.81 00:37:59.56
17 254 RASZKOWSKI PIOTR M 17 GDAŃSK ŚLĘZAK TEAM 10 km M 30 6 15.67 00:03:49 00:00:02.90 00:13:01.09 00:12:52.26 00:12:24.23 00:38:17.58
18 206 NIEMYJSKA BEATA K 1 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 10 km K 20 15.63 00:03:50 00:00:02.32 00:12:25.81 00:12:45.17 00:13:12.33 00:38:23.31
19 79 HAPKE TOMASZ M 18 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 10 km M 40 4 15.61 00:03:50 00:00:02.62 00:12:32.58 00:12:59.93 00:12:54.34 00:38:26.85
20 395 KOŚCIŃSKI PATRYK M 19 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km M 20 4 15.58 00:03:51 00:00:02.04 00:12:21.94 00:13:15.18 00:12:53.97 00:38:31.09
21 262 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 SZTUM 10 km K 20 15.53 00:03:51 00:00:02.08 00:12:32.33 00:13:02.14 00:13:04.49 00:38:38.96
22 247 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 20 BRANIEWO 10 km M 20 5 15.5 00:03:52 00:00:03.23 00:12:10.05 00:13:16.18 00:13:16.65 00:38:42.88
23 142 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 21 ELBLĄG ECM ELHURT ELBLĄG 10 km M 40 5 15.46 00:03:52 00:00:02.81 00:12:39.87 00:12:57.35 00:13:11.25 00:38:48.47
24 130 KOWALSKI JACEK M 22 ELBLĄG JAC KO 10 km M 50 3 15.37 00:03:54 00:00:07.00 00:12:51.73 00:13:06.30 00:13:04.92 00:39:02.95
25 267 RYTLEWSKI MICHAŁ M 23 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 40 6 15.33 00:03:54 00:00:03.85 00:12:39.66 00:13:15.17 00:13:14.07 00:39:08.90
26 51 FEDAN DOMINIK M 24 MORĄG 10 km M 20 6 15.26 00:03:55 00:00:02.45 00:13:14.25 00:13:13.76 00:12:51.43 00:39:19.44
27 42 DETMER PRZEMYSŁAW M 25 GDAŃSK SMASHING PĄPKINS 10 km M 30 7 15.09 00:03:58 00:00:06.55 00:13:19.28 00:13:16.44 00:13:10.86 00:39:46.58
28 53 FERCHO KAROL M 26 ELBLĄG 10 km M 40 7 15.09 00:03:58 00:00:03.42 00:13:16.07 00:13:18.52 00:13:12.02 00:39:46.61
29 215 OLSZEWSKI ROMAN M 27 ELBLĄG ELBAŻANT 10 km M 40 8 15.06 00:03:59 00:00:05.76 00:13:07.09 00:13:28.09 00:13:15.09 00:39:50.27
30 297 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 28 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG 10 km M 50 4 15.01 00:03:59 00:00:03.24 00:13:08.20 00:13:29.76 00:13:20.36 00:39:58.32
31 149 KWIATKOWSKA AGATA K 3 ELBLĄG KLUGETEAM 10 km K 20 14.99 00:04:00 00:00:01.78 00:13:00.26 00:13:33.41 00:13:27.44 00:40:01.11
32 242 POGORZELSKI WOJCIECH M 29 NOWINKA 10 km M 40 9 14.99 00:04:00 00:00:02.63 00:12:48.60 00:13:31.91 00:13:40.70 00:40:01.21
33 133 KOZAK KAROL M 30 ELBLĄG TRIWISE 10 km M 20 7 14.98 00:04:00 00:00:02.03 00:12:25.69 00:13:30.55 00:14:08.60 00:40:04.84
34 400 ROKICKI JACEK M 31 LIDZBARK WARMINSKI ZZIAJANI TEAM 10 km M 30 8 14.88 00:04:02 00:00:03.46 00:13:16.85 00:13:33.93 00:13:29.85 00:40:20.63
35 20 BRYL MIROSŁAW M 32 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10 km M 40 10 14.84 00:04:02 00:00:03.89 00:13:33.89 00:13:37.97 00:13:14.70 00:40:26.56
36 226 PAWLAK MICHAŁ M 33 ELBLAG 10 km M 20 8 14.78 00:04:03 00:00:04.81 00:13:28.45 00:13:25.82 00:13:42.46 00:40:36.73
37 183 MAREK KAMIL M 34 ELBLĄG 10 km M 40 11 14.77 00:04:03 00:00:05.70 00:13:15.37 00:13:35.08 00:13:47.10 00:40:37.55
38 33 CYRON BOGUMIŁ M 35 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 50 5 14.77 00:04:03 00:00:06.19 00:13:25.10 00:13:27.06 00:13:46.02 00:40:38.18
39 221 PAKIEŁA ALICJA K 4 ELBLĄG 10 km K 20 1 14.69 00:04:05 00:00:04.31 00:13:33.22 00:13:39.06 00:13:39.53 00:40:51.81
40 165 ŁOJECZKO WOJTEK M 36 JEGŁOWNIK 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 20 9 14.66 00:04:05 00:00:06.32 00:13:29.76 00:13:46.90 00:13:39.24 00:40:55.90
41 393 JARZĘBIŃSKI DANIEL M 37 ELBLĄG AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km M 20 10 14.63 00:04:06 00:00:02.86 00:12:29.95 00:14:30.68 00:14:01.10 00:41:01.73
42 243 POMORSKA JOANNA K 5 WARSZAWA DAWAJ KALACH TEAM 10 km K 40 1 14.6 00:04:06 00:00:03.15 00:13:28.88 00:13:48.49 00:13:49.55 00:41:06.92
43 277 SCHOENROCK TOMASZ M 38 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG/EUHEFIZJO 10 km M 20 11 14.56 00:04:07 00:00:03.67 00:13:34.62 00:13:52.60 00:13:45.12 00:41:12.34
44 45 DROZDOWSKI JAROSŁAW M 39 JANÒW 10 km M 40 12 14.53 00:04:07 00:00:15.34 00:13:13.88 00:13:57.12 00:14:07.66 00:41:18.66
45 312 SZAŁACH SEBASTIAN M 40 ELBLĄG 10 km M 40 13 14.52 00:04:07 00:00:08.07 00:13:54.22 00:13:55.90 00:13:29.66 00:41:19.78
46 352 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 6 ELBLĄG KLUGETEAM 10 km K 20 2 14.5 00:04:08 00:00:01.47 00:13:08.93 00:14:06.88 00:14:07.63 00:41:23.44
47 300 STOLARÓW AGNIESZKA K 7 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km K 40 2 14.49 00:04:08 00:00:02.36 00:13:57.64 00:13:39.13 00:13:47.42 00:41:24.19
48 422 MAKOWSKA DANUTA K 8 JABLONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 10 km K 40 3 14.49 00:04:08 00:00:03.41 00:13:34.07 00:13:59.94 00:13:50.85 00:41:24.86
49 110 KAPTEINA ROBERT M 41 GRONOWO GÓRNE 10 km M 40 14 14.41 00:04:09 00:00:05.77 00:13:54.48 00:14:02.52 00:13:42.23 00:41:39.23
50 69 GROCKI ARTUR M 42 ELBLĄG 10 km M 40 15 14.37 00:04:10 00:00:05.71 00:13:34.10 00:14:01.30 00:14:10.06 00:41:45.46
51 167 ŁOWCZAK WIESŁAW M 43 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 16 14.33 00:04:11 00:00:03.91 00:13:34.74 00:13:54.12 00:14:24.46 00:41:53.32
52 50 EWERT MARIUSZ M 44 OSTRÓDA 10 km M 30 9 14.25 00:04:12 00:00:05.45 00:13:40.10 00:14:18.06 00:14:09.82 00:42:07.98
53 386 ŻARKOWSKI PIOTR M 45 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 30 10 14.21 00:04:13 00:00:03.65 00:13:39.02 00:14:09.95 00:14:25.57 00:42:14.54
54 35 CZARNECKA JOANNA K 9 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km K 40 4 14.18 00:04:13 00:00:03.69 00:13:43.19 00:14:11.71 00:14:24.06 00:42:18.96
55 263 RUDAWSKI DOMINIK M 46 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 10 km M 20 12 14.17 00:04:14 00:00:02.52 00:13:23.75 00:14:29.23 00:14:28.73 00:42:21.71
56 385 ZYZEK MARIUSZ M 47 ELBLĄG 10 km M 50 6 14.15 00:04:14 00:00:08.19 00:13:42.49 00:14:15.20 00:14:27.05 00:42:24.74
57 399 PIECHOCKA KATARZYNA K 10 OSTRÓDA 10 km K 40 5 14.08 00:04:15 00:00:08.20 00:13:58.00 00:14:21.75 00:14:16.95 00:42:36.70
58 170 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 48 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km M 60 1 14.05 00:04:16 00:00:03.65 00:13:49.60 00:14:20.85 00:14:32.10 00:42:42.55
59 123 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 49 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 40 17 14.05 00:04:16 00:00:05.16 00:14:00.54 00:14:25.96 00:14:17.20 00:42:43.70
60 135 KOZŁOWSKI ŁUKASZ M 50 ELBLĄG 10 km M 40 18 14.03 00:04:16 00:00:15.75 00:14:11.27 00:14:30.00 00:14:05.51 00:42:46.78
61 309 SYROCKI SYLWESTER M 51 ELBLĄG 10 km M 40 19 14.02 00:04:16 00:00:03.84 00:13:44.55 00:14:36.94 00:14:26.74 00:42:48.23
62 6 BALA MARIUSZ M 52 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 40 20 14.01 00:04:16 00:00:04.12 00:13:57.54 00:14:30.67 00:14:20.90 00:42:49.11
63 80 HOJKA TOMASZ M 53 LIPIE ZAKWAS TEAM 10 km M 40 21 14.01 00:04:17 00:00:05.12 00:13:34.71 00:14:41.13 00:14:35.09 00:42:50.93
64 324 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 54 PRUSZCZ GDAŃSKI DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA 10 km M 50 7 14 00:04:17 00:00:04.77 00:13:41.26 00:14:30.34 00:14:41.08 00:42:52.68
65 61 GIERSZEWSKI WOJCIECH M 55 GDAŃSK 10 km M 40 22 14 00:04:17 00:00:10.70 00:14:04.05 00:14:21.65 00:14:27.16 00:42:52.86
66 71 GRUCHALSKI RAFAŁ M 56 ELBLĄG PORTEL.PL 10 km M 40 23 13.98 00:04:17 00:00:04.14 00:13:49.12 00:14:33.64 00:14:33.98 00:42:56.74
67 109 KAPAŁA PRZEMYSŁAW M 57 ELBLĄG 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 40 24 13.97 00:04:17 00:00:04.43 00:13:57.06 00:14:30.47 00:14:29.71 00:42:57.24
68 125 KOBYRA JANUSZ M 58 ELBLĄG 10 km M 50 8 13.96 00:04:17 00:00:07.52 00:14:26.76 00:14:29.24 00:14:02.27 00:42:58.27
69 367 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 59 ELBLĄG 10 km M 30 11 13.9 00:04:18 00:00:06.30 00:14:12.33 00:14:37.78 00:14:19.22 00:43:09.33
70 11 BĄK KACPER M 60 ELBLĄG II LO 10 km M 20 13 13.9 00:04:19 00:00:08.40 00:14:19.54 00:14:37.18 00:14:14.21 00:43:10.93
71 274 SATKIEWICZ PIOTR M 61 PASŁĘK PASŁĘK 10 km M 20 14 13.88 00:04:19 00:00:03.62 00:12:36.34 00:15:49.30 00:14:48.39 00:43:14.03
72 320 SZEWCZYK MIROSŁAW M 62 MILEJEWO 10 km M 40 25 13.88 00:04:19 00:00:12.82 00:14:07.22 00:14:36.96 00:14:30.61 00:43:14.79
73 168 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 63 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10 km M 40 26 13.84 00:04:20 00:00:09.93 00:14:28.37 00:14:27.27 00:14:26.58 00:43:22.22
74 189 MATUSZAK KRZYSZTOF M 64 GDANSK 10 km M 30 12 13.82 00:04:20 00:00:06.97 00:14:07.33 00:14:40.18 00:14:37.63 00:43:25.14
75 25 BURZYKOWSKI ANDRZEJ M 65 ELBLAG 10 km M 40 27 13.77 00:04:21 00:00:06.26 00:14:21.33 00:14:33.35 00:14:41.11 00:43:35.79
76 161 LOMPERT ANDRZEJ M 66 ELBLAG 10 km M 40 28 13.74 00:04:22 00:00:07.55 00:14:15.88 00:14:41.36 00:14:42.86 00:43:40.10
77 122 KLUCZYK ARTUR M 67 ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM 10 km M 20 15 13.71 00:04:22 00:00:04.91 00:13:27.76 00:14:46.25 00:15:31.39 00:43:45.40
78 48 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 68 ELBLĄG 10 km M 20 16 13.7 00:04:22 00:00:04.78 00:13:54.35 00:14:39.20 00:15:13.48 00:43:47.03
79 212 ODZIEMCZYK TOMASZ M 69 ELBLĄG 10 km M 30 13 13.7 00:04:22 00:00:06.03 00:14:23.76 00:14:40.30 00:14:43.67 00:43:47.73
80 57 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 70 GDAŃSK TAKA RYBA 10 km M 40 29 13.67 00:04:23 00:00:09.84 00:14:19.67 00:14:38.74 00:14:55.50 00:43:53.91
81 155 LEŚNIAK DANIEL M 71 ELBLĄG 10 km M 40 30 13.64 00:04:23 00:00:16.73 00:14:34.03 00:14:48.47 00:14:36.77 00:43:59.27
82 270 SADOWSKI TOMASZ M 72 GDAŃSK 10 km M 40 31 13.63 00:04:24 00:00:04.29 00:14:54.56 00:15:01.44 00:14:05.02 00:44:01.02
83 39 CZYŻEWSKI BARTEK M 73 ELBLĄG 10 km M 20 17 13.63 00:04:24 00:00:09.49 00:15:13.69 00:15:05.94 00:13:41.47 00:44:01.10
84 372 WÓJCICKI RAFAŁ M 74 ELBLĄG 10 km M 40 32 13.61 00:04:24 00:00:07.75 00:14:34.53 00:14:49.84 00:14:41.95 00:44:06.32
85 70 GRUBECKI MARCIN M 75 RACZKI ELBLĄSKIE DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE 10 km M 40 33 13.6 00:04:24 00:00:20.04 00:14:49.12 00:14:46.16 00:14:33.26 00:44:08.54
86 117 KIERSKA-TOMCZYK SYLWIA K 11 GDAŃSK 10 km K 40 6 13.57 00:04:25 00:00:04.42 00:14:17.31 00:14:53.73 00:15:01.33 00:44:12.37
87 194 MAZURO MONIKA K 12 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / ZA LINIĄ METY TEAM 10 km K 30 1 13.56 00:04:25 00:00:07.33 00:15:03.97 00:14:51.81 00:14:19.57 00:44:15.35
88 342 TRZOS ŁUKASZ M 76 ELBLĄG 10 km M 30 14 13.54 00:04:25 00:00:12.59 00:14:47.29 00:15:02.41 00:14:29.03 00:44:18.73
89 384 ZWIERZYŃSKI KRZYSZTOF M 77 LIDZBARK WARMIŃSKI BEHAP 10 km M 40 34 13.49 00:04:26 00:00:07.89 00:15:06.02 00:15:02.53 00:14:20.50 00:44:29.05
90 258 ROGALSKA PAULA K 13 ELBLĄG 10 km K 30 2 13.47 00:04:27 00:00:09.31 00:14:54.25 00:15:04.33 00:14:33.79 00:44:32.37
91 36 CZARNECKI MATEUSZ M 78 STOBIEC 10 km M 20 18 13.45 00:04:27 00:00:09.93 00:14:57.09 00:14:52.98 00:14:47.05 00:44:37.12
92 381 ZIÓŁKOWSKI ANDRZEJ M 79 ELBLĄG ONE TRAP 10 km M 30 15 13.4 00:04:28 00:00:04.91 00:14:44.21 00:15:05.37 00:14:58.30 00:44:47.88
93 265 RUTKOWSKI PIOTR M 80 ELBLĄG WWW.AROBRON.PL 10 km M 40 35 13.39 00:04:28 00:00:06.72 00:14:34.38 00:15:03.58 00:15:11.23 00:44:49.19
94 359 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 81 ANIOŁOWO 10 km M 50 9 13.38 00:04:29 00:00:13.04 00:14:54.13 00:15:03.82 00:14:52.62 00:44:50.57
95 54 FILIPCZYK JOANNA K 14 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km K 40 7 13.38 00:04:29 00:00:04.64 00:14:47.87 00:14:50.52 00:15:13.07 00:44:51.46
96 213 OLCHOWIK TOMASZ M 82 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km M 40 36 13.37 00:04:29 00:00:05.92 00:15:05.97 00:15:04.36 00:14:42.48 00:44:52.81
97 23 BRZOZOWSKI JACEK M 83 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 30 16 13.36 00:04:29 00:00:09.56 00:15:10.88 00:15:05.51 00:14:38.86 00:44:55.25
98 139 KRASOWSKI JANUSZ M 84 ELBLĄG SP11 ELBLĄG 10 km M 50 10 13.34 00:04:29 00:00:17.53 00:15:11.94 00:15:08.55 00:14:38.28 00:44:58.77
99 72 GRUSZECKI PIOTR M 85 KUROWO BRANIEWSKIE KLUGETEAM 10 km M 20 19 13.32 00:04:30 00:00:14.64 00:14:42.38 00:15:30.20 00:14:50.37 00:45:02.95
100 86 JANOWSKI RYSZARD M 86 ELBLAG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 30 17 13.25 00:04:31 00:00:09.49 00:15:10.99 00:15:06.90 00:14:59.05 00:45:16.94
101 266 RYCHTER WIESŁAW M 87 ELBLĄG BUCHALTER 10 km M 60 2 13.25 00:04:31 00:00:05.83 00:14:46.07 00:15:17.64 00:15:13.91 00:45:17.62
102 163 ŁABAJ KAROL M 88 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOCNY-WSCHÓD 10 km M 20 20 13.25 00:04:31 00:00:20.77 00:14:45.83 00:15:19.37 00:15:12.62 00:45:17.82
103 187 MATLEWSKA MARZENA K 15 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km K 50 1 13.25 00:04:31 00:00:06.46 00:14:57.78 00:15:04.23 00:15:15.84 00:45:17.85
104 235 PLESKOT MICHAŁ M 89 ELBLĄG 10 km M 30 18 13.2 00:04:32 00:14:32.11 00:15:27.89 00:15:28.20 00:45:28.20
105 236 PŁATKOWSKI MARCIN M 90 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 37 13.12 00:04:34 00:00:09.68 00:15:12.79 00:15:21.15 00:15:10.71 00:45:44.65
106 377 ZAŁUCKI ZBIGNIEW M 91 BIELNIK PIERWSZY TRI WISE 10 km M 60 3 13.11 00:04:34 00:00:05.50 00:14:49.20 00:15:29.60 00:15:27.51 00:45:46.31
107 64 GLAUBERT WERONIKA K 16 ELBLĄG KLUGETEAM 10 km K 20 3 13.1 00:04:34 00:00:08.44 00:15:08.55 00:15:11.78 00:15:28.49 00:45:48.82
108 336 TONGA JAN M 92 ELBLĄG 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 40 38 13.09 00:04:35 00:00:06.48 00:14:39.36 00:15:33.42 00:15:38.75 00:45:51.53
109 389 ŁONIEWSKI MICHAŁ M 93 ELBLĄG KONTRA ELBLĄG 10 km M 30 19 12.9 00:04:39 00:00:11.09 00:14:20.54 00:15:59.99 00:16:10.00 00:46:30.53
110 203 MURASZKO MICHAŁ M 94 ELBLĄG II LO 10 km M 20 21 12.86 00:04:39 00:00:02.12 00:16:24.50 00:15:57.70 00:14:17.72 00:46:39.92
111 116 KĘPIŃSKI SŁAWOMIR M 95 ELBLĄG SŁAWO TEAM 10 km M 50 11 12.84 00:04:40 00:00:15.83 00:16:16.09 00:15:47.48 00:14:40.72 00:46:44.29
112 245 POPIELARCZYK ROBERT M 96 GRONOWO GÓRNE 10 km M 40 39 12.83 00:04:40 00:00:02.85 00:14:34.45 00:16:00.72 00:16:11.31 00:46:46.48
113 313 SZARO GRZEGORZ M 97 ELBLĄG 10 km M 50 12 12.83 00:04:40 00:00:15.10 00:15:37.00 00:15:55.99 00:15:14.13 00:46:47.12
114 119 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW M 98 GDYNIA 10 km M 20 22 12.83 00:04:40 00:00:14.93 00:16:17.21 00:15:38.76 00:14:51.88 00:46:47.85
115 344 TURCZAK JAKUB M 99 ELBLĄG 10 km M 20 23 12.83 00:04:40 00:00:12.44 00:14:49.42 00:16:00.72 00:15:57.81 00:46:47.95
116 307 STUDZIŃSKI MICHAŁ M 100 ELBLĄG 10 km M 20 24 12.82 00:04:40 00:00:14.88 00:15:40.05 00:15:39.13 00:15:29.65 00:46:48.83
117 100 KACPRZAK MARIUSZ M 101 ELBLĄG FLSMIDTH 10 km M 30 20 12.81 00:04:41 00:00:31.44 00:15:35.60 00:15:53.85 00:15:21.50 00:46:50.95
118 296 STANISZEWSKI PAWEŁ M 102 ELBLĄG U "ŁASUCHA" 10 km M 30 21 12.8 00:04:41 00:16:00.00 00:15:01.54 00:15:51.37 00:46:52.91
119 310 SZAFRAN JAKUB SZAFRAN M 103 STALOWA WOLA 10 km M 20 25 12.8 00:04:41 00:00:13.31 00:46:53.73 00:46:53.73
120 65 GOŁĘBIEWSKI PIOTR M 104 ELBLĄG 10 km M 40 40 12.78 00:04:41 00:00:14.93 00:16:00.01 00:16:04.48 00:14:51.70 00:46:56.19
121 115 KECZMER ŁUKASZ M 105 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km M 40 41 12.78 00:04:41 00:00:12.16 00:15:47.19 00:15:43.83 00:15:27.01 00:46:58.03
122 196 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 106 ELBLĄG 10 km M 30 22 12.78 00:04:41 00:00:10.17 00:14:52.84 00:16:21.54 00:15:44.36 00:46:58.74
123 136 KRAINSKI KAROL M 107 ELBLAG 10 km M 30 23 12.76 00:04:42 00:00:10.44 00:15:17.19 00:15:52.56 00:15:52.20 00:47:01.95
124 97 JUREWICZ ADAM M 108 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 40 42 12.76 00:04:42 00:00:05.64 00:15:52.17 00:15:50.91 00:15:19.04 00:47:02.12
125 315 SZCZEPAŃSKI ARTUR M 109 BŁOTNICA WSP 10 km M 30 24 12.75 00:04:42 00:00:03.37 00:14:00.97 00:16:25.22 00:16:38.64 00:47:04.83
126 192 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 110 GDAŃSK 10 km M 50 13 12.72 00:04:43 00:00:12.46 00:15:18.27 00:15:57.44 00:15:54.29 00:47:10.00
127 390 KUROWSKI MICHAŁ M 111 ELBLĄG - 10 km M 30 25 12.72 00:04:43 00:00:25.61 00:16:02.89 00:15:58.16 00:15:09.30 00:47:10.35
128 17 BORZEJEWICZ MICHAŁ M 112 JEGŁOWNIK 10 km M 30 26 12.72 00:04:43 00:00:12.32 00:15:48.41 00:15:53.75 00:15:28.87 00:47:11.03
129 295 STANIEC KAMIL M 113 SMOŁDZINO 10 km M 30 27 12.69 00:04:43 00:00:13.54 00:16:18.21 00:15:58.64 00:15:00.08 00:47:16.93
130 180 MALTCEV SERGEI M 114 ELBLĄG 10 km M 50 14 12.69 00:04:43 00:00:11.87 00:15:33.33 00:15:43.76 00:15:59.93 00:47:17.02
131 364 WLIZŁO ANNA K 17 ELBLĄG 10 km K 20 4 12.69 00:04:43 00:00:08.90 00:15:50.92 00:15:42.80 00:15:43.38 00:47:17.10
132 159 LIPSKA BOŻENA K 18 ELBLĄG 10 km K 50 2 12.68 00:04:43 00:00:08.04 00:15:32.39 00:16:02.44 00:15:43.27 00:47:18.10
133 52 FEDOROWSKI KONRAD M 115 TORUŃ 10 km M 40 43 12.68 00:04:43 00:00:14.89 00:15:48.11 00:15:55.66 00:15:34.36 00:47:18.13
134 179 MALINOWSKI TOMASZ M 116 JEGŁOWNIK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 40 44 12.68 00:04:44 00:00:05.44 00:15:51.30 00:15:52.19 00:15:37.15 00:47:20.64
135 131 KOWALSKI SZYMON M 117 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE 10 km M 20 26 12.67 00:04:44 00:00:15.01 00:16:13.78 00:16:01.27 00:15:06.46 00:47:21.51
136 89 JASIUTA PAWEŁ M 118 WILCZĘTA FLSMIDTH 10 km M 40 45 12.66 00:04:44 00:00:19.17 00:15:49.48 00:15:39.37 00:15:54.17 00:47:23.02
137 74 GRYNHAGEL SYLWESTER M 119 ELBLĄG #EKIPAMEDIAMARKT 10 km M 30 28 12.65 00:04:44 00:00:10.80 00:15:04.36 00:16:17.48 00:16:03.16 00:47:25.00
138 18 BRACZKOWSKI RADOSŁAW M 120 ELBLĄG TEAM KARAŚ-ELBLĄG 10 km M 40 46 12.65 00:04:44 00:00:13.70 00:16:12.22 00:15:52.73 00:15:20.58 00:47:25.53
139 383 ZNAROWSKA BOŻENA K 19 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km K 50 3 12.65 00:04:44 00:00:04.85 00:15:39.39 00:16:01.43 00:15:45.27 00:47:26.09
140 175 MAKARSKI JAROSŁAW M 121 GDYNIA KS. PIDRINA GDYNIA 10 km M 50 15 12.65 00:04:44 00:00:14.10 00:15:31.41 00:15:48.01 00:16:07.06 00:47:26.48
141 147 KUTERNOWSKI IRENEUSZ M 122 ELBLĄG 16 PUŁK LOGISTYCZNY 10 km M 30 29 12.65 00:04:44 00:00:17.48 00:15:55.29 00:15:53.69 00:15:37.80 00:47:26.78
142 255 RATAJCZYK JACEK M 123 ELBLĄG 10 km M 40 47 12.64 00:04:44 00:00:07.96 00:15:06.67 00:16:22.52 00:15:59.18 00:47:28.37
143 151 KWIATKOWSKA WIKTORIA K 20 FRANCISZKOWO DOLNE DECATHLON PRZYMORZE 10 km K 20 5 12.61 00:04:45 00:00:14.52 00:16:14.08 00:15:59.78 00:15:21.14 00:47:35.00
144 85 JANKOWSKI TOMASZ M 124 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 48 12.6 00:04:45 00:00:12.14 00:16:15.54 00:15:54.95 00:15:27.35 00:47:37.84
145 150 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 21 ELBLĄG 10 km K 40 8 12.6 00:04:45 00:00:07.32 00:15:34.19 00:16:14.04 00:15:49.73 00:47:37.96
146 214 OLEJARCZYK PIOTR M 125 ELBLĄG ELEKTROMET GMINA ELBLAG 10 km M 60 4 12.6 00:04:45 00:00:04.37 00:15:46.06 00:16:06.07 00:15:46.46 00:47:38.59
147 81 JACHIMOWICZ MICHAŁ M 126 ELBLĄG 10 km M 30 30 12.59 00:04:46 00:00:18.56 00:16:26.89 00:16:01.01 00:15:12.70 00:47:40.60
148 228 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 127 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km M 40 49 12.58 00:04:46 00:00:29.77 00:16:15.39 00:15:36.99 00:15:48.89 00:47:41.27
149 22 BRZEZIŃSKI PAWEŁ M 128 ELBLĄG BRZOOZA ELBLĄG TEAM 10 km M 40 50 12.55 00:04:46 00:00:20.47 00:16:23.88 00:15:47.21 00:15:37.47 00:47:48.56
150 323 ŚLĘZAK ADAM M 129 ELBLĄG OSP POGRODZIE 10 km M 30 31 12.55 00:04:46 00:00:01.13 00:14:38.25 00:16:23.09 00:16:47.54 00:47:48.88
151 101 KALINOWSKA EMILIA K 22 ELBLĄG 10 km K 20 6 12.53 00:04:47 00:00:08.49 00:15:31.71 00:16:05.93 00:16:14.74 00:47:52.38
152 90 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 130 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 10 km M 40 51 12.52 00:04:47 00:00:15.61 00:15:51.32 00:16:17.77 00:15:46.76 00:47:55.85
153 62 GLAUBERT JUSTYNA K 23 ELBLĄG GLAUBERT TEAM 10 km K 40 9 12.52 00:04:47 00:00:08.70 00:16:18.59 00:15:55.51 00:15:41.86 00:47:55.96
154 264 RUTKOWSKI DAWID M 131 ELBLĄG 10 km M 30 32 12.52 00:04:47 00:00:13.54 00:16:16.70 00:15:58.83 00:15:40.98 00:47:56.51
155 113 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 132 BRANIEWO 10 km M 60 5 12.52 00:04:47 00:00:31.93 00:16:35.18 00:15:42.42 00:15:39.26 00:47:56.86
156 2 AUGUSTYŃCZYK WIESŁAW M 133 WILCZĘTA 10 km M 50 16 12.49 00:04:48 00:00:19.66 00:15:56.28 00:16:13.66 00:15:52.32 00:48:02.26
157 317 SZCZERBOWICZ MARCIN M 134 OLSZTYN BRZOOZA ELBLĄG TEAM 10 km M 30 33 12.49 00:04:48 00:00:21.90 00:16:06.01 00:16:01.52 00:15:56.43 00:48:03.96
158 353 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 135 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ 10 km M 40 52 12.47 00:04:48 00:00:18.14 00:15:49.85 00:16:17.80 00:15:58.36 00:48:06.01
159 169 ŁUDCZAK SYLWIA K 24 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10 km K 40 10 12.47 00:04:48 00:00:20.71 00:15:55.43 00:16:02.76 00:16:07.86 00:48:06.05
160 349 WAL ARTUR M 136 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 40 53 12.46 00:04:49 00:00:05.11 00:15:42.16 00:16:27.85 00:16:00.61 00:48:10.62
161 397 KOWALEWSKI MIKOŁAJ M 137 SOPOT 10 km M 20 27 12.44 00:04:49 00:00:08.97 00:15:12.36 00:16:13.59 00:16:47.31 00:48:13.26
162 27 CARRINGTON CED M 138 ELBLAG 10 km M 50 17 12.44 00:04:49 00:00:15.66 00:14:57.56 00:16:18.51 00:16:58.88 00:48:14.95
163 184 MARKIEWICZ PAWEŁ M 139 ELBLĄG 10 km M 30 34 12.44 00:04:49 00:00:10.50 00:15:31.85 00:16:24.73 00:16:19.26 00:48:15.84
164 107 KAMIŃSKI PAWEŁ M 140 ELBLĄG 10 km M 40 54 12.38 00:04:50 00:00:16.31 00:16:31.44 00:16:25.96 00:15:31.74 00:48:29.14
165 103 KAMIENIAK RAFAL M 141 ELBLAG 10 km M 40 55 12.36 00:04:51 00:00:16.56 00:16:32.66 00:16:05.77 00:15:53.88 00:48:32.31
166 318 SZEWCZUN ANNA K 25 DZIERZGOŃ 10 km K 20 7 12.35 00:04:51 00:00:15.19 00:16:17.75 00:16:13.03 00:16:03.58 00:48:34.36
167 222 PAPIERNIK MAGDALENA K 26 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km K 40 11 12.34 00:04:51 00:00:11.89 00:16:16.13 00:16:02.14 00:16:19.65 00:48:37.92
168 66 GÓKA ARKADIUSZ M 142 ELBLĄG NETFRONT 10 km M 40 56 12.34 00:04:51 00:00:08.56 00:16:22.76 00:16:07.21 00:16:08.25 00:48:38.22
169 225 PAŚCIAK GRZEGORZ M 143 ELBLĄG 10 km M 50 18 12.33 00:04:51 00:00:08.68 00:15:49.44 00:16:46.05 00:16:03.82 00:48:39.31
170 325 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 144 SZTUM 10 km M 30 35 12.33 00:04:52 00:00:10.19 00:16:02.19 00:16:22.39 00:16:16.20 00:48:40.78
171 238 PŁOSIŃSKI KAROL M 145 MALBORK 10 km M 30 36 12.33 00:04:52 00:00:07.73 00:15:51.05 00:16:30.31 00:16:19.44 00:48:40.80
172 219 OSTROWSKI JACEK M 146 BIELNIK DRUGI 10 km M 50 19 12.32 00:04:52 00:00:16.11 00:16:16.46 00:16:06.40 00:16:20.00 00:48:42.86
173 10 BARTNICKI WOJCIECH M 147 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 50 20 12.31 00:04:52 00:00:11.20 00:16:16.82 00:16:02.00 00:16:26.78 00:48:45.60
174 138 KRAKOWSKI TOMASZ M 148 ELBLĄG 16 PUŁK LOGISTYCZNY 10 km M 40 57 12.3 00:04:52 00:00:21.10 00:16:37.45 00:16:15.89 00:15:54.33 00:48:47.67
175 314 SZCZEBIOT KAROL M 149 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km M 40 58 12.29 00:04:53 00:00:14.10 00:16:32.15 00:16:26.77 00:15:51.89 00:48:50.81
176 346 TYDA IGOR M 150 GDAŃSK 10 km M 20 28 12.29 00:04:53 00:00:18.20 00:16:15.03 00:16:23.24 00:16:12.65 00:48:50.92
177 223 PASIEROWSKI MICHAŁ M 151 ELBLĄG 16 PLOG 10 km M 40 59 12.28 00:04:53 00:00:17.97 00:16:32.68 00:16:25.75 00:15:54.26 00:48:52.69
178 38 CZYŻAK KAMIL M 152 ELBLĄG 10 km M 30 37 12.27 00:04:53 00:00:14.99 00:16:28.78 00:16:16.30 00:16:08.09 00:48:53.17
179 127 KOMUNIEWSKI MARIUSZ M 153 ELBLĄG 10 km M 30 38 12.27 00:04:53 00:00:15.55 00:16:34.67 00:16:23.35 00:15:56.63 00:48:54.65
180 299 STOJANOWSKA LETI K 27 ELBLĄG III LO IM. JANA PAWŁA II 10 km K 20 8 12.24 00:04:54 00:00:01.33 00:14:43.81 00:16:34.23 00:17:43.97 00:49:02.01
181 368 WOJNAROWICZ ZDZISLAW M 154 ELBLAG 10 km M 40 60 12.22 00:04:54 00:00:30.20 00:16:04.77 00:16:32.91 00:16:27.96 00:49:05.64
182 348 TYFERT KRZYSZTOF M 155 ELBLĄG 10 km M 40 61 12.2 00:04:55 00:00:17.20 00:16:17.00 00:16:21.93 00:16:31.43 00:49:10.36
183 21 BRZEZIŃSKI MATEUSZ M 156 ELBLĄG BRZOOZA ELBLĄG TEAM 10 km M 30 39 12.18 00:04:55 00:00:20.90 00:16:22.14 00:16:18.21 00:16:35.83 00:49:16.18
184 288 SŁUPSKI DAMIAN M 157 WARSZAWA 10 km M 20 29 12.15 00:04:56 00:00:11.32 00:16:17.63 00:16:36.05 00:16:29.10 00:49:22.78
185 375 ZAJDEL JAREK M 158 ELBLĄG 10 km M 40 62 12.14 00:04:56 00:00:12.95 00:16:16.48 00:16:23.15 00:16:47.05 00:49:26.68
186 185 MARNIK JANUSZ M 159 PASŁĘK PASŁĘK MORS 10 km M 40 63 12.14 00:04:56 00:00:16.09 00:16:17.85 00:16:30.69 00:16:38.27 00:49:26.81
187 294 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 160 PASŁĘK 10 km M 40 64 12.13 00:04:56 00:00:14.05 00:16:19.94 00:16:31.72 00:16:37.58 00:49:29.24
188 13 BENDYK TOMASZ M 161 ŁĘCZE 10 km M 40 65 12.12 00:04:57 00:00:11.66 00:16:17.92 00:16:17.46 00:16:55.46 00:49:30.84
189 351 WAŚKO ŁUKASZ M 162 ELBLĄG MND-NE 10 km M 30 40 12.07 00:04:58 00:00:12.63 00:16:45.84 00:16:39.21 00:16:18.67 00:49:43.72
190 84 JAKSZEWICZ SŁAWOMIR M 163 ELBLĄG 10 km M 40 66 12.06 00:04:58 00:00:19.76 00:16:51.53 00:16:52.60 00:16:00.70 00:49:44.83
191 157 LEŚNIEWSKI JAN M 164 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km M 70+ 1 12.06 00:04:58 00:00:07.49 00:16:25.12 00:16:37.64 00:16:42.78 00:49:45.54
192 273 SARNOWSKI PIOTR M 165 ELBLĄG 10 km M 50 21 12.05 00:04:58 00:00:14.52 00:16:24.12 00:16:55.95 00:16:27.43 00:49:47.50
193 311 SZAŁACH ANNA K 28 ELBLĄG 10 km K 40 12 12.05 00:04:58 00:00:20.37 00:16:33.15 00:16:47.39 00:16:28.23 00:49:48.77
194 41 DERDOWSKI MAREK M 166 ELBLĄG 10 km M 40 67 12.02 00:04:59 00:00:14.20 00:16:19.20 00:16:37.66 00:16:58.08 00:49:54.94
195 285 SKRZYPECKA WIKTORIA K 29 ELBLĄG GREEN ARROW 10 km K 20 9 12.02 00:04:59 00:00:06.51 00:15:31.12 00:17:07.57 00:17:17.15 00:49:55.84
196 224 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 167 TRĄBKI WIELKIE 10 km M 40 68 12.01 00:04:59 00:00:13.51 00:16:08.12 00:17:00.81 00:16:48.71 00:49:57.64
197 148 KWAS MARIUSZ M 168 ELBLAG 10 km M 50 22 12.01 00:04:59 00:00:04.19 00:16:24.47 00:17:01.15 00:16:32.45 00:49:58.07
198 365 WLIZŁO PAWEŁ M 169 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 30 41 12.01 00:04:59 00:00:08.84 00:16:19.12 00:16:40.43 00:16:59.35 00:49:58.90
199 96 JUNIK OSKAR M 170 JEGŁOWNIK 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 20 30 12 00:04:59 00:00:11.94 00:16:14.82 00:16:18.83 00:17:25.37 00:49:59.02
200 88 JANUSZEWSKA KRYSTYNA K 30 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km K 40 13 12 00:05:00 00:00:15.31 00:16:25.51 00:16:55.48 00:16:40.27 00:50:01.26
201 132 KOZACZUK JAN M 171 WIÓREK 10 km M 60 6 12 00:05:00 00:00:11.32 00:16:20.24 00:16:40.99 00:17:00.44 00:50:01.67
202 201 MORAWSKI DAWID M 172 ELBLĄG GE POWER TEAM 10 km M 20 31 11.99 00:05:00 00:00:05.94 00:14:56.02 00:17:38.64 00:17:27.78 00:50:02.44
203 171 ŁUSZKIEWICZ DAMIAN M 173 ELBLĄG 10 km M 30 42 11.97 00:05:00 00:00:18.31 00:16:16.31 00:16:44.96 00:17:06.23 00:50:07.50
204 230 PIATEK ADAM M 174 ELBLAG ELBAŻANT 10 km M 70+ 2 11.94 00:05:01 00:00:07.70 00:16:48.48 00:16:45.81 00:16:42.22 00:50:16.51
205 350 WALĘDZIK MARCIN M 175 ELBLĄG 10 km M 30 43 11.93 00:05:01 00:00:15.02 00:15:28.46 00:16:56.10 00:17:53.25 00:50:17.81
206 286 SKRZYPECKI JACEK M 176 ELBLĄG GREEN ARROW 10 km M 40 69 11.93 00:05:01 00:00:06.43 00:15:37.08 00:17:15.67 00:17:25.59 00:50:18.34
207 4 BACHEWICZ KRZYSZTOF M 177 ELBLĄG 10 km M 30 44 11.85 00:05:03 00:00:18.89 00:16:30.96 00:17:04.80 00:17:02.35 00:50:38.11
208 26 CABAN KRZYSZTOF M 178 ELBLĄG 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 30 45 11.84 00:05:04 00:00:15.95 00:17:15.05 00:16:48.29 00:16:37.84 00:50:41.18
209 174 CISZKOWSKI JACEK M 179 ELBLĄG 10 km M 30 46 11.82 00:05:04 00:00:20.35 00:17:27.04 00:17:06.02 00:16:12.86 00:50:45.92
210 361 WIELGOSZ TOMASZ M 180 PASŁĘK 10 km M 40 70 11.82 00:05:04 00:00:20.33 00:17:29.12 00:17:04.29 00:16:12.68 00:50:46.09
211 327 ŚWINIARSKI ŁUKASZ ŚWINIARSKI M 181 ELBLĄG 10 km M 30 47 11.75 00:05:06 00:00:16.69 00:18:22.61 00:17:13.30 00:15:27.47 00:51:03.38
212 105 KAMIŃSKA KATARZYNA K 31 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km K 40 14 11.75 00:05:06 00:00:06.74 00:16:30.31 00:17:14.45 00:17:19.38 00:51:04.14
213 281 SIKORSKI ARKADIUSZ M 182 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOCNY-WSCHÓD 10 km M 40 71 11.75 00:05:06 00:00:21.33 00:16:36.93 00:17:01.57 00:17:26.28 00:51:04.78
214 106 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 183 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km M 40 72 11.73 00:05:06 00:00:07.13 00:16:29.99 00:17:16.57 00:17:22.82 00:51:09.38
215 162 ŁABA JERZY M 184 ELBLAG PRZEWOZY AUTOKAROWE "MACIUŚ" 10 km M 50 23 11.71 00:05:07 00:00:11.79 00:18:02.93 00:17:44.48 00:15:28.46 00:51:15.87
216 46 DUDEK PAWEŁ M 185 ELBLĄG 10 km M 40 73 11.7 00:05:07 00:00:17.84 00:17:07.97 00:17:15.91 00:16:52.52 00:51:16.40
217 19 BRODA MICHAŁ M 186 GDAŃSK 10 km M 30 48 11.7 00:05:07 00:00:15.83 00:16:19.20 00:17:10.15 00:17:49.03 00:51:18.38
218 12 BENDYK ELŻBIETA K 32 ELBLĄG 10 km K 50 4 11.67 00:05:08 00:00:14.63 00:16:42.73 00:17:20.83 00:17:21.95 00:51:25.51
219 124 KOBYŁECKA EWA K 33 ELBLĄG 10 km K 40 15 11.67 00:05:08 00:00:10.78 00:16:49.80 00:17:23.89 00:17:12.61 00:51:26.30
220 347 TYDA RAFAŁ M 187 GDAŃSK 10 km M 50 24 11.64 00:05:09 00:00:21.27 00:18:09.97 00:17:29.09 00:15:55.61 00:51:34.67
221 391 SPARZAK TOMASZ M 188 ELBLĄG 10 km M 20 32 11.62 00:05:09 00:00:29.78 00:15:29.47 00:17:07.16 00:19:00.89 00:51:37.52
222 217 OSIŃSKI PIOTR M 189 OSTRÓDA 10 km M 50 25 11.59 00:05:10 00:00:19.54 00:17:13.54 00:17:28.12 00:17:04.61 00:51:46.27
223 326 ŚWIATKOWSKI JĘDRZEJ M 190 ELBLĄG 10 km M 20 33 11.58 00:05:11 00:00:25.22 00:17:52.72 00:17:36.50 00:16:21.61 00:51:50.83
224 92 JEZIERSKI MICHAŁ M 191 ELBLĄG 10 km M 30 49 11.58 00:05:11 00:16:30.00 00:17:29.01 00:17:51.88 00:51:50.89
225 58 GALUSZEWSKI MAREK M 192 ELBLĄG 10 km M 50 26 11.56 00:05:11 00:00:14.00 00:16:17.26 00:17:32.32 00:18:04.99 00:51:54.57
226 289 SMAL ADAM M 193 ELBLĄG 10 km M 40 74 11.55 00:05:11 00:00:05.36 00:16:20.11 00:17:44.79 00:17:51.37 00:51:56.27
227 172 MACIJEWICZ MACIEJ M 194 NOWOTKI 10 km M 20 34 11.53 00:05:12 00:00:16.21 00:18:22.75 00:17:13.67 00:16:27.06 00:52:03.48
228 260 ROGOWSKI TOMASZ M 195 ELBLĄG 10 km M 40 75 11.52 00:05:12 00:00:16.78 00:17:32.81 00:17:32.92 00:16:59.62 00:52:05.35
229 374 WYSOCKI TOMASZ M 196 ELBLĄG UKP JEDYNKA 10 km M 40 76 11.48 00:05:13 00:00:22.96 00:18:24.41 00:17:21.60 00:16:29.44 00:52:15.45
230 272 SAMBOR SŁAWOMIR M 197 ELBLĄG RR SP9 10 km M 40 77 11.48 00:05:13 00:00:16.78 00:16:39.41 00:17:18.69 00:18:17.77 00:52:15.87
231 256 RESZKA ZYGFRYD M 198 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km M 60 7 11.46 00:05:14 00:00:14.30 00:16:48.22 00:17:21.52 00:18:10.55 00:52:20.29
232 199 MINKIEWICZ ANDRZEJ M 199 ELBLĄG POLICJA ELBLĄG 10 km M 50 27 11.45 00:05:14 00:00:18.54 00:17:58.75 00:17:41.58 00:16:43.91 00:52:24.24
233 303 STROMSKI GRZEGORZ M 200 ELBLĄG 10 km M 20 35 11.44 00:05:14 00:00:15.50 00:16:28.74 00:17:23.57 00:18:36.39 00:52:28.70
234 104 KAMIŃSKA JOANNA K 34 ANIOŁOWO 10 km K 40 16 11.4 00:05:15 00:00:16.39 00:17:27.18 00:17:29.15 00:17:41.17 00:52:37.50
235 287 SŁOWIŃSKI BARTŁOMIEJ M 201 PASŁĘK 10 km M 20 36 11.36 00:05:16 00:00:14.91 00:16:29.84 00:17:50.16 00:18:28.03 00:52:48.03
236 401 PETUKHOV JURAY M 202 KRAKÓW 10 km M 30 50 11.35 00:05:17 00:00:06.40 00:13:45.56 00:16:38.25 00:22:28.27 00:52:52.08
237 248 RACZKOSKI MATEUSZ M 203 ELBLAG 10 km M 20 37 11.34 00:05:17 00:00:13.78 00:15:55.07 00:17:55.64 00:19:03.58 00:52:54.29
238 44 DOMERACKI KRZYSZTOF M 204 ELBLĄG 10 km M 30 51 11.34 00:05:17 00:00:18.69 00:17:57.74 00:17:41.44 00:17:16.88 00:52:56.06
239 231 PIELAK KAROL M 205 ELBLĄG 10 km M 30 52 11.32 00:05:18 00:00:18.89 00:17:57.13 00:17:41.04 00:17:23.45 00:53:01.62
240 284 SKOWROŃSKA MONIKA K 35 SUCHACZ 43BLP /4 W-MBOT 10 km K 20 10 11.3 00:05:18 00:00:10.38 00:16:42.90 00:18:12.69 00:18:10.35 00:53:05.94
241 366 WŁODARCZYK MARIUSZ M 206 MORĄG ZPD KACZKAN 10 km M 40 78 11.29 00:05:18 00:00:06.30 00:16:55.52 00:18:02.43 00:18:11.04 00:53:08.99
242 141 KRYSZCZUK PIOTR M 207 PASŁĘK 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 30 53 11.24 00:05:20 00:00:17.44 00:17:43.32 00:17:50.45 00:17:50.43 00:53:24.20
243 83 JAKÓBIAK BARTŁOMIEJ M 208 ELBLĄG 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 30 54 11.23 00:05:20 00:00:15.66 00:17:43.85 00:17:55.75 00:17:47.20 00:53:26.80
244 387 ŻUROMSKA-PACER NATALIA K 36 ELBLĄG 10 km K 20 11 11.23 00:05:20 00:00:04.07 00:16:31.54 00:18:03.47 00:18:52.23 00:53:27.24
245 382 ZŁOTOWSKI MACIEJ M 209 ELBLĄG 10 km M 20 38 11.19 00:05:21 00:00:15.84 00:18:00.17 00:18:32.12 00:17:03.94 00:53:36.23
246 195 MIECZNIKOWSKI KORNELIUSZ M 210 ELBLĄG 10 km M 20 39 11.19 00:05:21 00:00:15.01 00:18:02.48 00:18:30.40 00:17:04.41 00:53:37.29
247 108 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 211 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 30 55 11.16 00:05:22 00:00:17.17 00:18:28.58 00:18:21.92 00:16:55.93 00:53:46.43
248 338 TRUDNOWSKI MARCIN M 212 ELBLĄG GRUPA WODNA 10 km M 50 28 11.14 00:05:23 00:00:26.78 00:18:53.88 00:17:22.14 00:17:35.94 00:53:51.96
249 378 ZDZIARSKI SEBASTIAN M 213 ELBLĄG 10 km M 20 40 11.14 00:05:23 00:00:20.95 00:18:18.07 00:18:12.64 00:17:22.23 00:53:52.94
250 87 JANUSZCZYK JACEK M 214 BRANIEWO PRZYCHODNIA BRANIEWO 10 km M 40 79 11.13 00:05:23 00:00:17.91 00:18:26.98 00:17:53.88 00:17:33.27 00:53:54.13
251 319 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 37 DZIERZGOŃ 10 km K 50 5 11.11 00:05:23 00:00:23.60 00:18:24.55 00:18:00.98 00:17:34.12 00:53:59.65
252 362 WILK ANNA K 38 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km K 40 17 11.08 00:05:25 00:00:14.75 00:17:49.79 00:18:11.62 00:18:08.60 00:54:10.01
253 253 RASZKOWSKA EMILIA K 39 GDANSK ŚLĘZAK TEAM 10 km K 30 3 11.08 00:05:25 00:00:17.46 00:18:18.26 00:18:15.08 00:17:36.77 00:54:10.11
254 369 WOJTEL AGNIESZKA K 40 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km K 30 4 11.07 00:05:25 00:00:12.93 00:17:51.57 00:18:09.99 00:18:10.01 00:54:11.57
255 14 BINIEWICZ ŁUKASZ M 215 ELBLĄG 10 km M 30 56 11.06 00:05:25 00:00:19.58 00:18:12.89 00:17:27.75 00:18:35.05 00:54:15.69
256 95 JUNIK ARTUR M 216 ELBLĄG 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 40 80 11.05 00:05:25 00:00:15.90 00:18:04.60 00:17:58.77 00:18:15.40 00:54:18.77
257 373 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 217 ELBLĄG FLSMIDTH 10 km M 40 81 11.05 00:05:25 00:00:20.06 00:18:06.21 00:17:58.55 00:18:15.14 00:54:19.90
258 241 POGORZELSKI SLAWOMIR M 218 ELBLAG 10 km M 50 29 11.03 00:05:26 00:00:12.35 00:17:04.48 00:18:34.56 00:18:44.69 00:54:23.73
259 68 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 219 MORĄG 10 km M 60 8 11.02 00:05:26 00:00:14.50 00:17:33.98 00:18:25.57 00:18:27.27 00:54:26.82
260 146 KURKIEWICZ DOMINIK M 220 ELBLĄG 10 km M 30 57 11 00:05:27 00:00:19.52 00:18:28.42 00:18:19.91 00:17:44.92 00:54:33.25
261 249 RADELCZUK MICHAŁ M 221 ELBLĄG 10 km M 30 58 11 00:05:27 00:00:17.10 00:18:26.16 00:17:52.65 00:18:14.85 00:54:33.66
262 207 NOWACKI TOMASZ M 222 MALBORK 10 km M 20 41 11 00:05:27 00:00:17.93 00:18:28.11 00:18:21.23 00:17:44.83 00:54:34.17
263 250 RAJEWSKA KATARZYNA K 41 ELBLĄG 10 km K 20 12 10.98 00:05:27 00:00:19.05 00:18:33.85 00:18:29.89 00:17:35.11 00:54:38.85
264 91 JAŻDŻYŃSKA IZABELA K 42 ELBLĄG 10 km K 50 6 10.98 00:05:28 00:00:04.47 00:17:30.90 00:18:41.12 00:18:28.58 00:54:40.60
265 102 KALITA MIROSŁAW M 223 ELBLĄG 10 km M 60 9 10.95 00:05:28 00:00:17.80 00:18:06.44 00:18:33.94 00:18:09.60 00:54:49.98
266 114 KAROLKIEWICZ BARBARA K 43 ELBLĄG 10 km K 40 18 10.94 00:05:29 00:00:16.29 00:18:31.51 00:18:20.71 00:17:58.99 00:54:51.21
267 32 CICHOWSKI MARCIN M 224 ELBLĄG 10 km M 40 82 10.94 00:05:29 00:00:22.54 00:18:25.87 00:18:21.49 00:18:04.01 00:54:51.37
268 290 SMOLAREK ROBERT M 225 ELBLĄG 10 km M 40 83 10.91 00:05:30 00:00:17.90 00:18:26.46 00:18:22.13 00:18:12.54 00:55:01.13
269 237 PŁONKA JAN M 226 ELBLĄG 10 km M 60 10 10.87 00:05:31 00:00:15.51 00:18:21.03 00:18:20.24 00:18:30.12 00:55:11.39
270 402 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 227 ELBLĄG 10 km M 30 59 10.86 00:05:31 00:00:15.51 00:18:30.28 00:18:21.23 00:18:24.22 00:55:15.73
271 404 KRYGIER RAFAŁ M 228 ŻYCHLIN 10 km M 40 84 10.85 00:05:31 00:00:09.36 00:17:07.39 00:18:57.49 00:19:13.88 00:55:18.76
272 394 KORPAS EWA K 44 NOWY DWÓR GDAŃSKI - 10 km K 30 5 10.83 00:05:32 00:00:04.31 00:17:03.96 00:19:04.81 00:19:15.61 00:55:24.38
273 1 ADAMCZYK IRENEUSZ M 229 WARSZAWA SETA WARSZAWA 10 km M 40 85 10.82 00:05:32 00:00:28.33 00:18:18.76 00:17:12.91 00:19:56.22 00:55:27.89
274 28 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 230 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10 km M 30 60 10.74 00:05:35 00:00:22.07 00:17:14.29 00:19:32.76 00:19:06.09 00:55:53.14
275 186 MATKIEWICZ PIOTR M 231 ELBLĄG LABOSPORT TEAM 10 km M 30 61 10.68 00:05:37 00:00:27.95 00:20:15.36 00:18:46.76 00:17:09.64 00:56:11.76
276 333 TOMASZEWSKI TOMASZ M 232 ELBLĄG 10 km M 50 30 10.64 00:05:38 00:00:16.49 00:17:52.46 00:18:58.39 00:19:33.52 00:56:24.37
277 259 ROGALSKI RADOSŁAW M 233 ELBLĄG 10 km M 40 86 10.62 00:05:39 00:00:17.83 00:18:31.25 00:18:50.56 00:19:08.41 00:56:30.22
278 75 GUTOWSKA IZABELA K 45 ELBLĄG 10 km K 40 19 10.54 00:05:41 00:00:09.97 00:18:05.94 00:19:18.83 00:19:30.76 00:56:55.53
279 304 STROMSKI SŁAWOMIR M 234 ELBLĄG 10 km M 40 87 10.53 00:05:42 00:00:26.99 00:19:56.49 00:19:28.07 00:17:35.44 00:57:00.00
280 208 NOWAK ADAM M 235 ELBLĄG EASYRUN RACIBÓRZ 10 km M 30 62 10.49 00:05:43 00:00:15.78 00:18:30.33 00:19:19.35 00:19:23.14 00:57:12.82
281 5 BAKALARZ JAROSŁAW M 236 ELBLĄG ORZEŁ ELBLĄG 10 km M 60 11 10.42 00:05:45 00:00:29.95 00:19:23.59 00:19:20.09 00:18:52.50 00:57:36.18
282 191 MATWIEJCZUK ADAM M 237 ELBLĄG 10 km M 50 31 10.39 00:05:46 00:00:27.45 00:19:26.48 00:19:15.75 00:19:02.39 00:57:44.62
283 56 FRANKOWSKI ŁUKASZ M 238 ELBLĄG 10 km M 30 63 10.37 00:05:47 00:00:23.17 00:19:10.12 00:20:02.80 00:18:39.51 00:57:52.43
284 30 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 239 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km M 70+ 3 10.35 00:05:47 00:00:23.72 00:19:23.12 00:19:25.97 00:19:08.21 00:57:57.30
285 220 PAKIEŁA ALEKSANDRA PAKIEŁA K 46 ELBLĄG 10 km K 20 13 10.35 00:05:47 00:00:15.51 00:18:19.80 00:20:07.10 00:19:30.97 00:57:57.87
286 24 BUREĆ ADAM M 240 ELBLĄG 10 km M 40 88 10.32 00:05:49 00:00:22.12 00:19:08.46 00:19:59.34 00:19:02.60 00:58:10.40
287 301 STOPA ANNA K 47 ELBLĄG 10 km K 40 20 10.31 00:05:49 00:00:26.47 00:19:16.56 00:19:23.36 00:19:33.50 00:58:13.42
288 392 GIBAS SŁAWOMIR M 241 ELBLĄG NW BAŻANT ELBLĄG 10 km M 40 89 10.29 00:05:49 00:00:08.00 00:19:23.12 00:19:59.31 00:18:54.86 00:58:17.29
289 37 CZEREPSKA PAULINA K 48 ELBLĄG 10 km K 20 14 10.28 00:05:50 00:00:17.91 00:18:47.28 00:19:41.57 00:19:54.96 00:58:23.81
290 8 BARTCZAK JACEK M 242 ELBLĄG 10 km M 50 32 10.27 00:05:50 00:00:15.85 00:18:34.67 00:20:08.36 00:19:43.55 00:58:26.58
291 120 KLIMOWSKA ANETTA K 49 ELBLĄG 10 km K 40 21 10.25 00:05:51 00:00:26.41 00:19:02.04 00:19:58.27 00:19:31.38 00:58:31.69
292 282 SKIBIŃSKA ANNA K 50 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km K 40 22 10.25 00:05:51 00:00:24.17 00:19:03.96 00:20:00.63 00:19:29.40 00:58:33.99
293 121 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW M 243 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 40 90 10.24 00:05:51 00:00:24.28 00:19:05.57 00:19:59.05 00:19:30.20 00:58:34.82
294 370 WOJTOWICZ JAROSŁAW M 244 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 40 91 10.24 00:05:51 00:00:24.08 00:19:05.41 00:18:36.90 00:20:52.84 00:58:35.15
295 356 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 245 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 40 92 10.24 00:05:51 00:00:23.84 00:19:06.50 00:19:58.02 00:19:30.71 00:58:35.23
296 379 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 51 ELBLĄG ETT 10 km K 40 23 10.24 00:05:51 00:00:22.90 00:19:05.86 00:19:58.41 00:19:31.02 00:58:35.29
297 239 PODHORODECKI ARKADIUSZ M 246 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM. 10 km M 50 33 10.24 00:05:51 00:00:23.14 00:19:07.36 00:19:57.52 00:19:30.56 00:58:35.44
298 118 KLICZEWSKA KATARZYNA K 52 ELBLAG 82-300 ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km K 50 7 10.24 00:05:51 00:00:22.03 00:19:06.61 00:19:58.11 00:19:31.07 00:58:35.79
299 261 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 53 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km K 40 24 10.24 00:05:51 00:00:21.83 00:19:05.34 00:20:02.04 00:19:28.63 00:58:36.01
300 321 SZULC MACIEJ M 247 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 40 93 10.24 00:05:51 00:00:23.19 00:19:07.79 00:19:58.46 00:19:30.36 00:58:36.61
301 405 OTŁOWSKI GRZRGORZ M 248 ELBLĄG 10 km M 30 64 10.24 00:05:51 00:00:22.90 00:19:06.82 00:19:57.30 00:19:32.73 00:58:36.85
302 31 CICHOWSKI JANUSZ M 249 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 30 65 10.24 00:05:51 00:00:22.27 00:19:07.86 00:19:55.97 00:19:33.15 00:58:36.98
303 160 LIZAK WŁODZIMIERZ M 250 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 50 34 10.24 00:05:51 00:00:22.51 00:19:07.88 00:19:57.31 00:19:32.18 00:58:37.37
304 178 MALINOWSKI SŁAWOMIR M 251 ELBLAG METTAP 10 km M 50 35 10.23 00:05:51 00:00:26.14 00:19:43.67 00:19:24.50 00:19:29.93 00:58:38.10
305 93 JEZIORSKI ROBERT M 252 ELBLĄG AUTOS 10 km M 40 94 10.23 00:05:51 00:00:22.31 00:19:06.90 00:20:00.15 00:19:31.57 00:58:38.62
306 94 JĘDRZEJCZAK MACIEJ M 253 WARSZAWA NEON TEAM 10 km M 60 12 10.23 00:05:51 00:00:21.24 00:19:05.11 00:20:02.43 00:19:32.35 00:58:39.89
307 234 PISAREK RYSZRAD M 254 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km M 60 13 10.23 00:05:52 00:00:07.49 00:18:25.00 00:19:59.21 00:20:16.18 00:58:40.39
308 358 WICINSKI OXANA K 54 ELBLAG 10 km K 30 6 10.22 00:05:52 00:00:29.68 00:20:07.92 00:19:42.25 00:18:51.37 00:58:41.54
309 251 RAPACKA MONIKA K 55 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10 km K 40 25 10.22 00:05:52 00:00:20.35 00:19:39.76 00:19:44.41 00:19:19.49 00:58:43.66
310 252 RAPACKI GRZEGORZ M 255 PASŁĘK 43BLP /4 W-MBOT 10 km M 40 95 10.22 00:05:52 00:00:20.44 00:19:38.45 00:19:44.33 00:19:21.11 00:58:43.89
311 330 TETKOWSKA MAGDALENA K 56 ELBLĄG 10 km K 30 7 10.19 00:05:53 00:00:12.61 00:18:51.92 00:20:09.31 00:19:53.10 00:58:54.33
312 240 PODSIADŁO AGNIESZKA K 57 ELBLĄG 10 km K 30 8 10.18 00:05:53 00:00:23.59 00:19:47.72 00:19:50.08 00:19:18.94 00:58:56.74
313 154 LENART KRZYSZTOF M 256 TOLKMICKO RCI OLSZTYN 10 km M 20 42 10.18 00:05:53 00:00:27.50 00:20:05.78 00:19:38.98 00:19:13.58 00:58:58.34
314 360 WIECZOREK KORNEL M 257 MŁYNARY 10 km M 20 43 10.15 00:05:54 00:00:19.26 00:19:52.64 00:19:49.47 00:19:24.45 00:59:06.56
315 329 TALEWICZ WERONIKA K 58 ELBLAG 10 km K 30 9 10.13 00:05:55 00:00:04.74 00:18:29.72 00:20:11.14 00:20:34.88 00:59:15.74
316 268 SADOWSKI MAREK M 258 ELBLĄG 10 km M 60 14 10.1 00:05:56 00:00:09.50 00:18:57.36 00:19:58.34 00:20:28.19 00:59:23.89
317 129 KOTULSKA ADA K 59 ELBLĄG 10 km K 20 15 10.08 00:05:57 00:00:21.01 00:18:20.16 00:19:58.81 00:21:14.84 00:59:33.81
318 210 NOWAKOWSKI GRZEGORZ M 259 ELBLĄG 10 km M 60 15 10.06 00:05:57 00:00:19.15 00:19:30.39 00:20:16.05 00:19:52.83 00:59:39.27
319 190 MATUSZAK MAŁGORZATA K 60 ELBLĄG 10 km K 30 10 10.05 00:05:58 00:00:30.20 00:19:54.04 00:20:10.41 00:19:36.75 00:59:41.20
320 188 MATUSZAK JACEK M 260 ELBLĄG SSW FIGHTER ELBLAG 10 km M 30 66 10.05 00:05:58 00:00:30.55 00:19:55.46 00:20:08.05 00:19:38.80 00:59:42.31
321 232 PIETRUSZYŃSKI JANUSZ M 261 ELBLĄG 10 km M 40 96 10.04 00:05:58 00:00:26.44 00:19:56.46 00:20:08.97 00:19:39.37 00:59:44.80
322 398 SZARKO ELŻBIETA K 61 ELBLĄG 10 km K 50 8 10.04 00:05:58 00:00:24.42 00:19:49.68 00:20:18.00 00:19:40.09 00:59:47.77
323 98 JUREWICZ PAWEŁ M 262 ELBLĄG 10 km M 30 67 10.03 00:05:58 00:00:20.09 00:20:01.36 00:19:48.05 00:20:00.12 00:59:49.53
324 77 GWOZDZ ANNA K 62 ELBLĄG 10 km K 30 11 10.03 00:05:59 00:00:17.19 00:20:15.68 00:19:53.33 00:19:41.90 00:59:50.91
325 126 KOLLMANN KAMILA K 63 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10 km K 30 12 9.96 00:06:01 00:00:23.28 00:19:55.06 00:20:12.17 00:20:05.84 01:00:13.07
326 193 MAZUR JAROSŁAW M 263 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 50 36 9.96 00:06:01 00:00:22.52 00:20:00.15 00:20:09.42 00:20:05.71 01:00:15.28
327 164 ŁAGANOWSKA EWA K 64 ELBLĄG 10 km K 20 16 9.96 00:06:01 00:00:21.63 00:19:14.14 00:20:22.15 00:20:39.50 01:00:15.79
328 341 TRZCIŃSKI SZYMON M 264 ELBLĄG 10 km M 20 44 9.93 00:06:02 00:00:09.06 00:16:20.33 00:23:20.05 00:20:44.05 01:00:24.43
329 209 NOWAK JANUSZ M 265 ELBLĄG 10 km M 70+ 4 9.91 00:06:03 00:00:24.82 00:20:03.47 00:20:17.66 00:20:10.88 01:00:32.01
330 334 TOMCZYK AGNIESZKA K 65 GDAŃSK 10 km K 40 26 9.9 00:06:03 00:00:31.12 00:19:54.83 00:20:17.06 00:20:25.36 01:00:37.25
331 99 JUREWICZ TOMASZ M 266 PASŁĘK 10 km M 50 37 9.9 00:06:03 00:00:30.23 00:19:57.08 00:20:13.56 00:20:27.47 01:00:38.11
332 67 GRABOWSKA KAROLINA K 66 TCZEW 10 km K 20 17 9.89 00:06:04 00:00:11.64 00:20:17.93 00:20:45.69 00:19:38.13 01:00:41.75
333 40 DEMSKA KAMILA K 67 ELBLĄG 10 km K 40 27 9.85 00:06:05 00:00:25.10 00:20:08.14 00:20:30.33 00:20:17.17 01:00:55.64
334 16 BORIS ANETA K 68 ELBLĄG 10 km K 30 13 9.8 00:06:07 00:00:24.46 00:19:30.96 00:20:05.32 00:21:39.37 01:01:15.65
335 340 TRZCIŃSKI PAWEŁ M 267 ELBLĄG 10 km M 20 45 9.79 00:06:07 00:00:26.39 00:20:07.36 00:20:46.72 00:20:22.13 01:01:16.21
336 205 NADACHEWICZ STANISŁAW M 268 ELBLĄG 10 km M 60 16 9.78 00:06:08 00:00:25.89 00:20:10.67 00:20:31.24 00:20:38.45 01:01:20.36
337 331 TOMANKIEWICZ ŁUKASZ M 269 ELBLĄG 10 km M 40 97 9.78 00:06:08 00:00:28.97 00:20:05.88 00:20:31.81 00:20:43.57 01:01:21.26
338 152 LASKOWSKA EDYTA K 69 ELBLĄG 10 km K 30 14 9.75 00:06:09 00:00:14.97 00:19:36.17 00:20:57.45 00:20:58.36 01:01:31.98
339 335 TOMKOWICZ MACIEJ M 270 KOSZWAŁY 10 km M 30 68 9.73 00:06:09 00:00:16.95 00:18:41.74 00:21:00.74 00:21:56.65 01:01:39.13
340 271 SAMBOR ELŻBIETA K 70 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 10 km K 50 9 9.7 00:06:11 00:00:16.66 00:20:14.31 00:20:49.40 00:20:46.55 01:01:50.26
341 355 WESOŁOWSKI MARCIN M 271 GLIWICE KLAVA DRUŻYNA 10 km M 30 69 9.7 00:06:11 00:00:25.81 00:20:22.71 00:20:49.27 00:20:39.77 01:01:51.75
342 134 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 272 WIŚLINKA 10 km M 50 38 9.7 00:06:11 00:00:19.66 00:19:50.69 00:20:43.01 00:21:19.23 01:01:52.93
343 275 SAWICKI MARCIN M 273 ELBLĄG BIEGAM WOLNO BO LUBIĘ 10 km M 30 70 9.65 00:06:12 00:00:24.73 00:19:57.22 00:20:58.79 00:21:13.60 01:02:09.61
344 339 TRZCIŃSKA KLAUDIA K 71 ELBLĄG 10 km K 20 18 9.58 00:06:15 00:00:24.33 00:20:07.97 00:20:49.54 00:21:39.36 01:02:36.87
345 166 ŁOTOCKA KATARZYNA K 72 ELBLĄG 10 km K 40 28 9.58 00:06:15 00:00:28.13 00:20:29.58 00:20:50.73 00:21:19.61 01:02:39.92
346 128 KOPROWSKI ANDRZEJ M 274 GDAŃSK 10 km M 60 17 9.56 00:06:16 00:00:23.73 00:20:52.32 00:21:06.80 00:20:48.44 01:02:47.56
347 153 LECH RAFAŁ M 275 MAŁDYTY CSS SZAFA 10 km M 30 71 9.44 00:06:21 00:00:29.25 00:20:14.75 00:22:24.18 00:20:55.44 01:03:34.37
348 279 SEROCKA BASIA K 73 NOWY DWÓR GDAŃSKI CSS SZAFA 10 km K 30 15 9.37 00:06:24 00:20:43.83 00:22:24.06 00:20:55.97 01:04:03.86
349 396 KOPAL ELŻBIETA K 74 ELBLĄG - 10 km K 40 29 9.36 00:06:24 00:00:15.25 00:19:39.47 00:21:16.73 00:23:11.56 01:04:07.76
350 158 LEWANDOWSKI DANIEL M 276 ELBLĄG 10 km M 50 39 9.31 00:06:26 00:00:31.27 00:20:04.66 00:21:04.55 00:23:18.16 01:04:27.37
351 204 MUSIAŁ MAŁGORZATA K 75 ELBLĄG 10 km K 40 30 9.3 00:06:27 00:00:16.76 00:20:27.12 00:20:50.95 00:23:14.22 01:04:32.29
352 376 ZAJDEL MAŁGORZATA K 76 ELBLĄG 10 km K 50 10 9.29 00:06:27 00:00:20.50 00:20:07.82 00:21:53.12 00:22:34.05 01:04:34.99
353 283 SKOCZEŃ MAŁGORZATA K 77 ELBLĄG 10 km K 40 31 9.29 00:06:27 00:00:18.88 00:20:08.87 00:21:52.95 00:22:34.85 01:04:36.67
354 298 STOJANOWSKA KLEO K 78 ELBLĄG 10 km K 40 32 9.26 00:06:28 00:00:29.98 00:21:59.14 00:20:56.36 00:21:53.28 01:04:48.78
355 173 MACKIEWICZ BEATA K 79 ELBLĄG 10 km K 50 11 9.18 00:06:32 00:00:18.29 00:20:26.98 00:22:00.19 00:22:56.20 01:05:23.37
356 143 KSIĄŻEK PATRYCJA K 80 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 40 33 9.15 00:06:33 00:00:30.75 00:21:54.13 00:22:31.11 00:21:11.19 01:05:36.43
357 343 TULIPAN JOZSEF M 277 ELBLAG 10 km M 40 98 9.1 00:06:35 00:00:10.58 00:19:01.05 00:22:56.87 00:23:56.22 01:05:54.14
358 49 DZIUBAK MAGDALENA K 81 ELBLĄG 10 km K 30 16 9 00:06:40 00:00:27.42 00:21:56.95 00:22:29.88 00:22:13.49 01:06:40.32
359 403 MAREK PIOTR M 278 BRANIEWO 10 km M 40 99 8.83 00:06:47 00:00:28.78 00:20:16.50 00:23:09.26 00:24:29.38 01:07:55.14
360 316 SZCZEPAŃSKI ROBERT M 279 MAŁDYTY CSS SZAFA 10 km M 40 100 8.81 00:06:48 00:00:29.16 00:21:36.17 00:22:55.80 00:23:32.16 01:08:04.13
361 111 KAPTUR ROMAN M 280 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km M 70+ 5 8.54 00:07:01 00:00:24.41 00:22:03.84 00:23:19.54 00:24:52.40 01:10:15.78
362 227 PAWŁOWSKA BEATA K 82 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 40 34 8.53 00:07:01 00:00:29.27 00:22:25.00 00:24:05.74 00:23:48.37 01:10:19.11
363 140 KRUPIEŃSKA EWA K 83 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 30 17 8.53 00:07:01 00:00:29.13 00:22:25.35 00:23:45.93 00:24:08.12 01:10:19.40
364 233 PILEWSKA RENATA K 84 WOLA DUCKA 10 km K 30 18 8.21 00:07:18 00:00:27.47 00:22:52.39 00:23:25.37 00:26:46.35 01:13:04.11
365 322 SZUTKOWSKI KRZYSZTOF SZUTKOWSKI M 281 ELBLĄG 10 km M 20 46 8.21 00:07:18 00:00:27.22 00:22:51.31 00:23:24.73 00:26:48.84 01:13:04.88
366 7 BANACH DAWID M 282 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 30 72 00:00:05.56 00:13:30.99 00:14:31.12
367 78 HAŁABIS KRZYSZTOF M 283 STRASZYN 10 km M 30 73 00:45:49.91
368 269 SADOWSKI PIOTR M 284 ELBLĄG 10 km M 30 74 00:00:20.25
369 380 ZIĘBA AGNIESZKA K 85 MILEJEWO 10 km K 20 19 00:00:27.95 00:20:12.34

Sztafeta

Msc Numer Nazwa drużyny Dystans Prędkość Czas/km start 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana Czas netto
1 706 JEZIORANY Sztafeta 17.68 00:03:23 00:00:01.24 00:10:43.99 00:11:25.48 00:11:46.91 00:33:56.38
2 716 SZYBCIORY Sztafeta 14.42 00:04:09 00:00:02.49 00:13:22.29 00:14:11.48 00:14:02.87 00:41:36.64
3 707 HEALTH TRIATHLON TEAM Sztafeta 14.12 00:04:14 00:00:03.50 00:13:56.01 00:15:52.84 00:12:40.86 00:42:29.71
4 709 FOREVER FASTER Sztafeta 13.91 00:04:18 00:00:02.67 00:13:10.47 00:14:30.22 00:15:27.96 00:43:08.65
5 705 FLSMIDTH Sztafeta 12.28 00:04:53 00:00:19.76 00:16:38.59 00:17:29.63 00:14:44.05 00:48:52.27
6 723 WONDER WOMAN 2 Sztafeta 11.89 00:05:02 00:00:15.59 00:16:34.88 00:17:25.92 00:16:27.60 00:50:28.40
7 721 URZĄD MIEJSKI W ELBLĄGU II Sztafeta 11.71 00:05:07 00:00:05.36 00:14:16.51 00:20:59.80 00:15:56.88 00:51:13.19
8 711 MORSTER EVO 1 Sztafeta 11.65 00:05:09 00:00:12.96 00:18:04.25 00:18:23.14 00:15:03.80 00:51:31.19
9 710 MND-NE Sztafeta 11.57 00:05:11 00:00:08.17 00:17:11.18 00:15:44.01 00:18:56.28 00:51:51.47
10 719 TWARDE KOBIETKI Sztafeta 11.44 00:05:14 00:00:12.72 00:18:23.28 00:16:33.01 00:17:30.95 00:52:27.24
11 714 OPEN BALANCE FAMILY TEAM Sztafeta 11.35 00:05:17 00:00:13.95 00:17:54.17 00:19:10.10 00:15:46.74 00:52:51.01
12 703 DAJCIE TLENU Sztafeta 11.22 00:05:20 00:00:14.43 00:16:21.04 00:21:01.32 00:16:04.91 00:53:27.27
13 724 ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPORTOWYCH Sztafeta 11.15 00:05:22 00:00:04.27 00:14:53.02 00:21:13.00 00:17:41.73 00:53:47.75
14 708 JAMA NR. 7 Sztafeta 10.95 00:05:28 00:00:12.21 00:19:21.37 00:19:32.06 00:15:53.60 00:54:47.03
15 713 MORSTER EVO 3 Sztafeta 10.86 00:05:31 00:00:13.18 00:17:31.06 00:18:18.07 00:19:25.95 00:55:15.08
16 718 TRÓJKĄCIK Sztafeta 10.67 00:05:37 00:00:07.79 00:17:10.36 00:21:12.64 00:17:50.48 00:56:13.48
17 722 WONDER WOMAN Sztafeta 10.49 00:05:43 00:00:16.97 00:20:18.22 00:17:30.28 00:19:22.40 00:57:10.90
18 720 URZĄD MIEJSKI W ELBLĄGU I Sztafeta 10.47 00:05:43 00:00:07.30 00:14:24.92 00:18:30.53 00:24:22.62 00:57:18.07
19 725 DRUŹYNA 1 Sztafeta 10.32 00:05:48 00:00:28.26 00:20:14.69 00:19:17.05 00:18:36.76 00:58:08.50
20 712 MORSTER EVO 2 Sztafeta 10.23 00:05:51 00:00:13.28 00:17:30.96 00:19:18.84 00:21:48.15 00:58:37.95
21 702 BIEGAM BO LUBIĘ Sztafeta 10.11 00:05:56 00:00:29.15 00:21:56.41 00:21:59.33 00:15:27.18 00:59:22.92
22 717 TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ Sztafeta 10.02 00:05:59 00:00:28.29 00:22:30.58 00:37:23.22 00:59:53.80
23 715 PSYCHOLKI Sztafeta 9.97 00:06:00 00:00:12.07 00:20:10.57 00:20:11.15 00:19:47.30 01:00:09.02
24 701 #PĘDZĄCE BAŻANTKI Sztafeta 9.81 00:06:07 00:00:18.69 00:16:46.69 00:21:51.73 00:22:32.76 01:01:11.18
25 704 EKIPA KAJ TRZY MORSY Sztafeta 9 00:06:40 00:00:03.95 00:18:35.07 00:28:50.84 00:19:14.55 01:06:40.46

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ