Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Start | limit osiągnięty | |||||
"Moja Droga" Refleksologia&Masaż | |||||||||
2 | 304 | Pilch Emilia Pilch | Sopot | Start | "Moja Droga" Refleksologia&Masaż | opłacono on-line | |||
7 PBOT | |||||||||
3 | 513 | ZAWISZEWSKI PIOTR | Gdańsk | Start | 7 PBOT | opłacono on-line | |||
7.PBOT | |||||||||
4 | 185 | Kowalewski Adam | Gdańsk | Start | 7.PBOT | opłacono on-line | |||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
5 | Niemiec Marek | Gdynia | Start | ACTIV EAGLES PRO | limit osiągnięty | ||||
AKABAGA | |||||||||
6 | 454 | Wus-Kunkel Anna | Gdańsk | Start | AKABAGA | opłacono | |||
7 | 365 | Siniuk Barbara | Gdańsk | Start | AKABAGA | opłacono | |||
8 | 76 | Dębowska Katarzyna | Gdańsk | Start | AKABAGA | opłacono | |||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
9 | 128 | Hejka Władek | Kartuzy | Start | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | |||
10 | 358 | Serkowska Anna | Kartuzy | Start | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | |||
11 | 416 | Ujma Radosław | Brodnica górna | Start | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | |||
BWB | |||||||||
12 | 26 | BIałecka Małgorzata | Gdynia | Start | BWB | opłacono on-line | |||
BarAga | |||||||||
13 | 6 | Arciszewska Agnieszka | Gdańsk | Start | BarAga | opłacono on-line | |||
14 | 7 | Arciszewski Bartosz | Gdańsk | Start | BarAga | opłacono on-line | |||
Biegający Tczee | |||||||||
15 | 244 | Małkowska Marzena | Tczew | Start | Biegający Tczee | opłacono | |||
Biegający Tczew | |||||||||
16 | 252 | Markowska Aleksandra | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
17 | 235 | Maj Darek | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
18 | 307 | Plutowska Barbara | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew/Thales | |||||||||
19 | 253 | Markowski Szymon | Tczew | Start | Biegający Tczew/Thales | opłacono on-line | |||
Bieganko Truchtanko Spacer Jazda Rowerem | |||||||||
20 | 309 | Pobożan Agnieszka | Inowrocław | Start | Bieganko Truchtanko Spacer Jazda Rowerem | opłacono | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
21 | 516 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |||
22 | 441 | Witkowski Filip | Banino | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |||
BorkowoBiegacz | |||||||||
23 | Toryfter Sylwia | Borkowo | Start | BorkowoBiegacz | limit osiągnięty | ||||
Bronx Orunia | |||||||||
24 | 125 | Hamer X | Gdańsk | Start | Bronx Orunia | opłacono on-line | |||
Cekol Team | |||||||||
25 | 188 | Kozłowska Magdalena | Gdańsk | Start | Cekol Team | opłacono | |||
Cekol Team kids | |||||||||
26 | 189 | Kozłowski Antoni | Gdańsk | Start | Cekol Team kids | opłacono | |||
Centrum Sportu Stocznia | |||||||||
27 | 490 | Piłecki Aleksander | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Centrum Sportu Stocznia | opłacono | |||
28 | 460 | Berg Patrycja | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Centrum Sportu Stocznia | opłacono | |||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
29 | 402 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Start | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
30 | Chudecki Robert | Gródek | Start | Diabelskie Pioruny | limit osiągnięty | ||||
31 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Start | Diabelskie Pioruny | limit osiągnięty | ||||
Dwójka | |||||||||
32 | 5 | Andrzejewski Marcin | Kowale | Start | Dwójka | opłacono | |||
33 | 27 | Białkowska-Andrzejewska Katarzyna | Kowale | Start | Dwójka | opłacono | |||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
34 | 45 | Burdzel Ryszard Burdzel | Gdańsk | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
35 | 198 | Krzemińska Danuta | Gdańsk | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
36 | 329 | Rohde Ewelina | Gdynia | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
37 | 300 | Pieńkowska Lucyna | Reda | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
38 | 264 | Mroziński Adam | Gdańsk | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
39 | 524 | Żółć Sebastian | Zbychowo | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
40 | 523 | Żółć Beata Żółć | Zbychowo | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
41 | Bobko Joanna | Gdańsk | Start | Dziki z Trójmiasta | limit osiągnięty | ||||
42 | 518 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
43 | 84 | Dzemidok Natallia | Rumia | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
44 | 284 | Otremba Beata Otremba | Łęgowo | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono | |||
45 | 4 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono | |||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
46 | 351 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Start | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
ESJA Team | |||||||||
47 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Start | ESJA Team | limit osiągnięty | ||||
48 | 517 | Zientkiewicz Aga | Banino | Start | ESJA Team | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
49 | 314 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Start | Elite Team | opłacono on-line | |||
Fairy tail | |||||||||
50 | 423 | Waleński Dariusz | Gdańsk | Start | Fairy tail | opłacono on-line | |||
51 | 422 | Waleńska Maria | Gdańsk | Start | Fairy tail | opłacono on-line | |||
Fastfoot | |||||||||
52 | 477 | Kotala Marta | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Fastfoot | opłacono | |||
Fitbalance | |||||||||
53 | 347 | Rynkowska Joanna | Gdańsk | Start | Fitbalance | opłacono | |||
54 | 303 | Pikulska Jolanta | Gdańsk | Start | Fitbalance | opłacono | |||
FitnessFitback | |||||||||
55 | 485 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | FitnessFitback | opłacono | |||
56 | 440 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Start | FitnessFitback | opłacono | |||
57 | 366 | Siuma Emilia | GDAŃSK | Start | FitnessFitback | opłacono | |||
Flex Runners | |||||||||
58 | 80 | Dusowski Piotr | Borkowo | Start | Flex Runners | opłacono | |||
59 | 397 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Start | Flex Runners | opłacono | |||
Fortek team | |||||||||
60 | 474 | kanclerz katarzyna | gdansk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Fortek team | opłacono on-line | |||
Fräya Grup Running Team | |||||||||
61 | 187 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Start | Fräya Grup Running Team | opłacono | |||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
62 | 292 | Pasek Michal | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
63 | 450 | Wójcik Karolina | GDAŃSK | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
64 | 409 | Tomaszewska Katarzyna | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
65 | 28 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
66 | 254 | Maroszczyk Karolina | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
67 | 386 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
68 | 370 | Słowikowski Kamil | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
69 | 352 | Salomon Alicja | Gdynia | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
70 | 53 | Ciężki Mateusz | Gdynia | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
71 | 47 | Bzura Eliza | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
72 | 503 | Zalewski Dariusz | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
73 | 390 | Szczepański Michał | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
74 | 150 | Jurkiewicz Anna | Gdynia | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
75 | 1 | Adamski Mateusz | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
76 | 444 | Wodzikowska Marta | Gdynia | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
77 | 451 | Wrobel Jolanta | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
78 | 265 | Murawski Bartłomiej | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
79 | 446 | Wojnicka Kamila | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
80 | 14 | Bannach Robert | Gdansk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
81 | 149 | Jóźwiak Patryk Jóźwiak | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
82 | 372 | Sobisz Joanna | Gdańsk | Start | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
GK STG | |||||||||
83 | 118 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Start | GK STG | opłacono on-line | |||
GLC po godzinach | |||||||||
84 | 82 | Dutkiewicz Maciej | Gdańsk | Start | GLC po godzinach | opłacono | |||
85 | 486 | Moniewska Asia | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | GLC po godzinach | opłacono | |||
GLC po godzinach | |||||||||
86 | Agnieszka Agnieszka | Gdańsk | Start | GLC po godzinach | limit osiągnięty | ||||
87 | 462 | Czarnul Agata | Gdansk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | GLC po godzinach | opłacono | |||
88 | 81 | Dutkiewicz Agnieszka | Gdańsk | Start | GLC po godzinach | opłacono | |||
Gabinet fizjoterapii Paweł Jendrzjewski | |||||||||
89 | 148 | Jendrzejewski Paweł Jendrzejewski | Gdansk | Start | Gabinet fizjoterapii Paweł Jendrzjewski | opłacono on-line | |||
Gdańskie Lwy | |||||||||
90 | 259 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
91 | 232 | Maczkowska Barbara | Kleszczewko | Start | Gdańskie Lwy | opłacono | |||
92 | 234 | Maczkowska Zofia | Kleszczewko | Start | Gdańskie Lwy | opłacono | |||
93 | 233 | Maczkowska Ewelina | Kleszczewko | Start | Gdańskie Lwy | opłacono | |||
94 | 283 | Ostrowski Wojciech | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
95 | 2 | Andrelczyk Dominik | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
96 | 501 | Zalesiński Marek Zalesiński | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
97 | 213 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono | |||
98 | 146 | Jaskulski Janusz | Gdańsk | Start | Gdańskie Lwy | opłacono | |||
Godnie i Dumnie | |||||||||
99 | 17 | Baranowski Adam | GDAŃSK | Start | Godnie i Dumnie | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
100 | 355 | Sawa-Bornejko Aleksandra | Gdańsk | Start | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
101 | 41 | Bork Łukasz | Żuława | Start | Grupa Druha Borucha | opłacono | |||
Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja | |||||||||
102 | 147 | Jedynak Grzegorz | Juszkowo | Start | Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja | opłacono on-line | |||
103 | 240 | Malicki Izabela | Gdansk | Start | Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja | opłacono on-line | |||
III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku | |||||||||
104 | 115 | Grabowska Alicja | Gdańsk | Start | III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Inter Team | |||||||||
105 | 191 | Kozłowski Wojciech Kozłowski | Gdańsk | Start | Inter Team | opłacono | |||
Inter Team kids | |||||||||
106 | 190 | Kozłowski Stanisław | Gdańsk | Start | Inter Team kids | opłacono | |||
Iron Team | |||||||||
107 | 243 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
108 | 325 | REJEK Włodzimierz | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
109 | 231 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
110 | 95 | Frankiewicz Szymon | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
111 | 384 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
112 | 290 | Parzymies Wojciech | Pruszcz Gdanski | Start | Iron Team | opłacono | |||
113 | 207 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
114 | 394 | Szkopiak Waldemar | Bąkowo | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
115 | 339 | Rożnowski Tymon | Pruszcz Gd. | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
116 | 338 | Rożnowski Bartosz | Pruszcz Gd. | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
117 | 337 | Rożnowska Lena | Pruszcz Gd. | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
118 | 336 | Rożnowska Aleksandra | Pruszcz Gd. | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
119 | 57 | Ciszek Szymon | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
120 | 55 | Ciszek Natalia | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
121 | 54 | Ciszek Anna | GDAŃSK | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
122 | 267 | Nałęcz Adam | Straszyn | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
123 | 435 | WIRGENTIUS NIKO | GDANSK | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
124 | 403 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
125 | 214 | Labuda Paulina | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
126 | 502 | Zalewska Gosia | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
127 | 294 | Paszko Agnieszka | Trąbki Małe | Start | Iron Team | opłacono | |||
128 | 489 | OSMAŃSKI MICHAŁ | GDANSK | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Iron Team | opłacono | |||
129 | 270 | Nijak Maciej | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
130 | 19 | Barecka Karolina | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
131 | 192 | Kożyczkowska Agnieszka | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
132 | 13 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
133 | 52 | Ciesiński Lukasz | Pruszcz Gdański | Start | Iron Team | opłacono | |||
134 | 50 | Chmielewska Zuzanna | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
135 | 49 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
136 | 257 | Megger Piotr | Trąbki Wielkie | Start | Iron Team | opłacono | |||
137 | 291 | Parzymies Zosia | Pruszcz Gdański | Start | Iron Team | opłacono | |||
138 | 101 | Gałecka Karolina | Pruszcz Gdanski | Start | Iron Team | opłacono | |||
139 | 56 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono | |||
140 | 94 | Frankiewicz Karolina | Gdańsk | Start | Iron Team | opłacono on-line | |||
Iron Team , Pruszcz biega | |||||||||
141 | 428 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | Start | Iron Team , Pruszcz biega | opłacono | |||
JEPPESEN / TRISPACE/TREK | |||||||||
142 | 415 | Twarowski Michał | Straszyn | Start | JEPPESEN / TRISPACE/TREK | opłacono | |||
KOCHANKI TEAM | |||||||||
143 | 369 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Start | KOCHANKI TEAM | opłacono on-line | |||
KRIOTERAPIA | |||||||||
144 | 176 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Start | KRIOTERAPIA | opłacono | |||
145 | 74 | Demczuk Piotr | Gdańsk | Start | KRIOTERAPIA | opłacono | |||
Kobieta w Biegu | |||||||||
146 | 134 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | Start | Kobieta w Biegu | opłacono on-line | |||
Komando Flaki | |||||||||
147 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Start | Komando Flaki | limit osiągnięty | ||||
Kontener Formy | |||||||||
148 | 354 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Start | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
Kujawscy Runners | |||||||||
149 | 130 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Start | Kujawscy Runners | opłacono | |||
150 | 132 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Start | Kujawscy Runners | opłacono | |||
Kwidzyn Biega | |||||||||
151 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Start | Kwidzyn Biega | limit osiągnięty | ||||
Kępki | |||||||||
152 | 162 | Kępowicz Tomasz | Gdańsk | Start | Kępki | opłacono | |||
153 | 161 | Kępowicz Marta | Gdańsk | Start | Kępki | opłacono | |||
LO1 Olsztyn | |||||||||
154 | 107 | Glanc Alicja | Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE | Start | LO1 Olsztyn | opłacono on-line | |||
Lider z sercem | |||||||||
155 | 389 | Szałankiewicz Elwira | Gdańsk | Start | Lider z sercem | opłacono | |||
156 | 16 | Baranowska Justyna | Gdańsk | Start | Lider z sercem | opłacono | |||
157 | 59 | Czaicki Grzegorz | Gdańsk | Start | Lider z sercem | opłacono | |||
Lokomotywa | |||||||||
158 | 249 | Marcińczuk Maria Marika | Gdańsk | Start | Lokomotywa | opłacono | |||
MMKS Gdańsk | |||||||||
159 | 383 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Start | MMKS Gdańsk | opłacono on-line | |||
MORSJANKI | |||||||||
160 | 388 | Szafraniak Kamil | Kowale | Start | MORSJANKI | opłacono on-line | |||
161 | 519 | Zwoinska Iwona | Kowale | Start | MORSJANKI | opłacono on-line | |||
162 | 505 | Załęska Agnieszka | Gdańsk | Start | MORSJANKI | opłacono on-line | |||
163 | 381 | Strongowska Patrycja | Banino | Start | MORSJANKI | opłacono on-line | |||
164 | 382 | Strongowski Krzysztof | Banino | Start | MORSJANKI | opłacono on-line | |||
Magnum Team | |||||||||
165 | Kledzik Maciej | Gdańsk | Start | Magnum Team | limit osiągnięty | ||||
Mama w Trójmieście | |||||||||
166 | 123 | Gustowska Anna | Gdynia | Start | Mama w Trójmieście | opłacono on-line | |||
167 | 133 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Start | Mama w Trójmieście | opłacono on-line | |||
168 | 520 | Żak Karolina | Gdynia | Start | Mama w Trójmieście | opłacono on-line | |||
Morze Aniołów | |||||||||
169 | 29 | Biedunkiewicz Bogdan | Gdynia | Start | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
170 | 30 | Biedunkiewicz Joanna | Gdynia | Start | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
171 | 229 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Start | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
172 | 58 | Ciupińska Katrzyna | Sopot | Start | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
173 | 228 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Start | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
174 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | Start | Motywatornia Team | limit osiągnięty | ||||
175 | Kamiński Jacek | Żukowo | Start | Motywatornia Team | limit osiągnięty | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
176 | 9 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Start | Motywatornia Team | opłacono | |||
Mytomamy | |||||||||
177 | 330 | Rok-Serkowska Karolina Rok-Serkowska | Gdańsk | Start | Mytomamy | opłacono on-line | |||
Młode Dziki Runeda | |||||||||
178 | 349 | Sadowska Agata | Rumia | Start | Młode Dziki Runeda | opłacono | |||
179 | 350 | Sadowski Piotr | Rumia | Start | Młode Dziki Runeda | opłacono | |||
Mściszewice | |||||||||
180 | 308 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Start | Mściszewice | opłacono on-line | |||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
181 | 173 | Komar Tomasz | Lubiszewo | Start | Na przypale albo wcale!!! | opłacono on-line | |||
No Stress TSS Gdańsk | |||||||||
182 | 515 | Zdun Aneta | Gdansk | Start | No Stress TSS Gdańsk | opłacono on-line | |||
183 | 323 | Reglińska Patrycja | Gdańsk | Start | No Stress TSS Gdańsk | opłacono | |||
Norda Active Team | |||||||||
184 | 124 | Habaj Piotr | Gdynia | Start | Norda Active Team | opłacono | |||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
185 | Kunkel Anna | Gdańsk | Start | PGB Sportowa Paczka | limit osiągnięty | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
186 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Start | PZU Sport Team | limit osiągnięty | ||||
Panny z Wilka | |||||||||
187 | 70 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | Start | Panny z Wilka | opłacono | |||
Pingwin Team Show Must Go On | |||||||||
188 | 509 | Zańko Marek | Pruszcz Gdański | Start | Pingwin Team Show Must Go On | opłacono on-line | |||
Pingwin Team Show Must Go On, SUT | |||||||||
189 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Start | Pingwin Team Show Must Go On, SUT | limit osiągnięty | ||||
Pozytywnie zmęczeni | |||||||||
190 | 261 | Mielewczyk Justyna | Reda | Start | Pozytywnie zmęczeni | opłacono on-line | |||
Projekt1000up | |||||||||
191 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Start | Projekt1000up | limit osiągnięty | ||||
Pruszcz biega | |||||||||
192 | 205 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | Start | Pruszcz biega | opłacono | |||
Przyjemnie zmęczeni | |||||||||
193 | 46 | Bury Liliana | Reda | Start | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line | |||
Przymorze 76ers | |||||||||
194 | 319 | Radawiec Marcin | Gdańsk | Start | Przymorze 76ers | opłacono | |||
R.Stachurski Photo Rypin | |||||||||
195 | 468 | Gawrońska Iwona | Chojno | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Photo Rypin | opłacono | |||
196 | 492 | Stachurski Radosław | Rypin | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Photo Rypin | opłacono | |||
RODZINA ADAMSÓW | |||||||||
197 | 376 | STANEK MAKSYMILIAN | Gdańsk | Start | RODZINA ADAMSÓW | opłacono | |||
198 | 374 | STANEK JOANNA | Gdańsk | Start | RODZINA ADAMSÓW | opłacono | |||
199 | 375 | STANEK MACIEJ | Gdańsk | Start | RODZINA ADAMSÓW | opłacono | |||
Roll'n'Rock | |||||||||
200 | 459 | Bącal Dawid | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Roll'n'Rock | opłacono | |||
201 | 478 | Krause Barbara | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Roll'n'Rock | opłacono | |||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
202 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Start | Runpassion.pl TEAM | limit osiągnięty | ||||
SAMSON | |||||||||
203 | 166 | Klawikowski Arkadiusz | Brodnica Górna | Start | SAMSON | opłacono on-line | |||
SECESPOL | |||||||||
204 | 71 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | Start | SECESPOL | opłacono on-line | |||
205 | 69 | Dąbrowska Lidia | Gdańsk | Start | SECESPOL | opłacono on-line | |||
206 | 72 | Dąbrowski Mariusz | Gdańsk | Start | SECESPOL | opłacono on-line | |||
207 | 78 | Domaradzki Marek Domaradzki | Gdańsk | Start | SECESPOL | opłacono on-line | |||
SP27 Team | |||||||||
208 | 91 | Flis Adam | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono on-line | |||
209 | 92 | Flis Marek | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono on-line | |||
210 | 172 | Kołakowska-Flis Aleksandra | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono on-line | |||
211 | 504 | Zalewski Sebastian | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono | |||
212 | 31 | Bielawska Paula | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono | |||
213 | 67 | Czwojda Adrian | Gdańsk | Start | SP27 Team | opłacono | |||
SP27TEAM | |||||||||
214 | 121 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Start | SP27TEAM | opłacono | |||
215 | 122 | Gumiela Piotr | Gdański | Start | SP27TEAM | opłacono | |||
SP27Team | |||||||||
216 | 298 | Perzyński Adam | Gdańsk | Start | SP27Team | opłacono | |||
217 | 193 | Krause Ania | Gdańsk | Start | SP27Team | opłacono | |||
SP Osowo | |||||||||
218 | 61 | Czapiewski Wojciech | Osówko | Start | SP Osowo | opłacono on-line | |||
219 | 60 | Czapiewski Szymon | Osówko | Start | SP Osowo | opłacono on-line | |||
Safe Sport Team | |||||||||
220 | 37 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Start | Safe Sport Team | opłacono on-line | |||
Smurfit Kappa Adventure Team | |||||||||
221 | 408 | Tesmer Magda | Pruszcz Gdański | Start | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono | |||
Somsiady | |||||||||
222 | 289 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Start | Somsiady | opłacono on-line | |||
Sp 38 | |||||||||
223 | 237 | Makowski Filip | Gdańsk | Start | Sp 38 | opłacono | |||
224 | 239 | Makowski Szymon | Gdańsk | Start | Sp 38 | opłacono | |||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
225 | 447 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Start | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
Straszyn Biega | |||||||||
226 | 246 | Manias Borys | Pruszcz Gdański | Start | Straszyn Biega | opłacono on-line | |||
227 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Start | Straszyn Biega | limit osiągnięty | ||||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
228 | 201 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Start | Straszyn Biega, SUT | opłacono | |||
229 | 202 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Start | Straszyn Biega, SUT | opłacono | |||
230 | 206 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Start | Straszyn Biega, SUT | opłacono | |||
231 | Wiergowski Marek | Straszyn | Start | Straszyn Biega, SUT | limit osiągnięty | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
232 | 266 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Start | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
233 | 512 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Start | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono | |||
Superbiegacz Borkowo | |||||||||
234 | Toryfter JAROSŁAW | Borkowo | Start | Superbiegacz Borkowo | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku | |||||||||
235 | Głombiowska Julia | Gdynia | Start | Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku | limit osiągnięty | ||||
TRECTEAM | |||||||||
236 | 204 | Kuchta Robert | Gdańsk | Start | TRECTEAM | opłacono on-line | |||
Taka RYBA | |||||||||
237 | 68 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Start | Taka RYBA | opłacono | |||
Team Deaf | |||||||||
238 | 412 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Start | Team Deaf | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
239 | 378 | Steinka Mariusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
240 | 340 | Różycki Paweł | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
241 | 171 | Kocerba Mateusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
242 | 153 | Kaczmar Błażej | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
243 | 114 | Gostomski Piotr | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
244 | 364 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
245 | 260 | Michalska Anna | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
246 | 18 | Baranowski Sebastian | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
247 | 302 | Pięta Katarzyna | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
248 | 379 | Steinka Mateusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
249 | 178 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
250 | 525 | Żur Arkadiusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
251 | 288 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
252 | 527 | Żurawski Olivier | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
253 | 526 | Żurawski Mariusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
254 | 20 | Bartczak Dariusz | Rotmanka | Start | Team Tapflo | opłacono | |||
TriMama | |||||||||
255 | 42 | Borysewicz Antonina | Gdańsk | Start | TriMama | opłacono | |||
256 | 43 | Borysewicz Karolina | Gdańsk | Start | TriMama | opłacono | |||
Trzynastka | |||||||||
257 | 97 | Frańczak Justyna | Gdańsk | Start | Trzynastka | opłacono on-line | |||
Uczestnik | |||||||||
258 | 510 | Zaremba Beata | Gdańsk | Start | Uczestnik | opłacono | |||
Uskrzydlone | |||||||||
259 | 48 | C. Agnieszka | Gdańsk | Start | Uskrzydlone | opłacono on-line | |||
260 | Piwowar Donata | Sopot | Start | Uskrzydlone | limit osiągnięty | ||||
261 | 368 | Skórkiewicz Monika | Gdańsk | Start | Uskrzydlone | opłacono on-line | |||
262 | 405 | Tałaj Monika Tałaj | Gdańsk | Start | Uskrzydlone | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
263 | 404 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Start | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
264 | 470 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
VECTOR Aktywnie | |||||||||
265 | 312 | Popek Marcin | Gdynia | Start | VECTOR Aktywnie | opłacono | |||
266 | 399 | Szymańska Monika | Gdynia | Start | VECTOR Aktywnie | opłacono | |||
267 | 429 | Weier Patryk | Gdynia | Start | VECTOR Aktywnie | opłacono | |||
268 | 275 | Nycek Maciej | Gdynia | Start | VECTOR Aktywnie | opłacono | |||
Wrzeszcz górą | |||||||||
269 | 427 | Wawryn Dorota | Gdańsk | Start | Wrzeszcz górą | opłacono | |||
Zmory / Zmorsy | |||||||||
270 | Kłos Piotr Kłos | Gdańk | Start | Zmory / Zmorsy | limit osiągnięty | ||||
Złomiarz Team | |||||||||
271 | 287 | Pałat Natalia | Gdańsk | Start | Złomiarz Team | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
272 | 181 | KOT MAGDALENA | WARSZAWA | Start | opłacono on-line | ||||
273 | 327 | Rogalski Paweł | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
274 | 157 | Kamrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
275 | 293 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
276 | 85 | Dziuba Lidia | Straszyn | Start | opłacono on-line | ||||
277 | 119 | Gruszka Katarzyna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
278 | 363 | Sikora Anna | Bojano | Start | opłacono on-line | ||||
279 | 271 | Nowak Anna | Juszkowo | Start | opłacono on-line | ||||
280 | 208 | Kurczyńska-Kamińska Anna | Pogórze | Start | opłacono on-line | ||||
281 | 398 | Szylin Adrianna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
282 | 514 | ZDROJEWSKA MARIOLA | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | ||||
283 | 508 | Zander Joanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
284 | 295 | Pawelczyk Adam | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
285 | 182 | Kotowska Olga | Łasin | Start | opłacono on-line | ||||
286 | 296 | Pawelczyk Elżbieta | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
287 | 333 | Rozmarynowicz Grzegorz | Dąbrowa Chełmińska | Start | opłacono on-line | ||||
288 | 334 | Rozmarynowicz Konrad | Dąbrowa Chełmińska | Start | opłacono on-line | ||||
289 | 226 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Start | opłacono on-line | ||||
290 | 280 | Orzoł Agata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
291 | 438 | Wiśniewski Rafał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
292 | 203 | kuchta Malgorzata | Gdansk | Start | opłacono on-line | ||||
293 | 180 | Koszykowski Tomasz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
294 | 179 | Koszykowska Monika | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
295 | 431 | Wieczorek Joanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
296 | 285 | Pacześna Wioletta Pacześna | Nowy Dwór Wejherowski | Start | opłacono on-line | ||||
297 | Zieliński Wojciech | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
298 | 250 | Marczak MAREK | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
299 | 89 | Filutowski Tobiasz | Jankowo | Start | opłacono on-line | ||||
300 | 75 | Demianiuk Anna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
301 | 195 | Król-Filutowska Monika | Jankowo | Start | opłacono on-line | ||||
302 | 436 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Start | opłacono on-line | ||||
303 | 140 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
304 | 139 | Janczy Agata | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
305 | 165 | Klawikowska Beata | Brodnica Górna | Start | opłacono on-line | ||||
306 | 320 | Reclaf Daria | Borzestowo | Start | opłacono on-line | ||||
307 | 322 | Reclaf Piotr Reclaf | Borzestowo | Start | opłacono on-line | ||||
308 | Czarnecki Marcin | Rypin | Start | limit osiągnięty | |||||
309 | 194 | Król Dominik Król | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
310 | 426 | Waszczuk Izabela | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
311 | 430 | Went Jakub | Łeba | Start | opłacono on-line | ||||
312 | Ziąber Joanna | Gdansk | Start | limit osiągnięty | |||||
313 | 400 | Szymański Marek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
314 | 88 | Fendrych Joanna | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
315 | 395 | Szozda Ewa | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
316 | Laube Janusz Laube | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
317 | 11 | Balicka Lidia | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
318 | 145 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
319 | 32 | Bielenkiewicz Barbara | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
320 | 197 | Krysztofiak Anna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
321 | 151 | Jurkowski Maciej | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
322 | 432 | Wincełowicz Julia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
323 | 433 | Wincełowicz Leszek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
324 | 406 | Tańczyk Dorota | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | ||||
325 | 99 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
326 | 318 | Radawiec Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
327 | 360 | Serkowski Marcin | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
328 | 452 | Wrona Rafał | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
329 | 219 | Lewińska Maja | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
330 | 230 | ŁĄKOWSKI ŁUKASZ | RUMIA | Start | opłacono on-line | ||||
331 | 421 | Walczak Martyna | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
332 | 331 | Rola Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
333 | 211 | Kuzniar Mirella | Sulmin | Start | opłacono on-line | ||||
334 | 102 | Gawlik Joanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
335 | 108 | Godzisz Mateusz Godzisz | Jankowo Gdańskie | Start | opłacono on-line | ||||
336 | 135 | Jakubowski Piotr | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
337 | 419 | Wachucik Kasia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
338 | 410 | Tomczak Agnieszka | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
339 | 111 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Start | opłacono on-line | ||||
340 | 51 | CHOSZCZ MIKA | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | ||||
341 | 77 | Dobies Wiktoria | Gdansk | Start | opłacono on-line | ||||
342 | 373 | Sokołowski Szymon | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
343 | 511 | Zasada Rafal | Skowarcz | Start | opłacono on-line | ||||
344 | 453 | Wronka Tomasz Wronka | Straszyn | Start | opłacono on-line | ||||
345 | Templin Agnieszka | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
346 | 224 | Litewska Joanna | Juszkowo | Start | opłacono | ||||
347 | 155 | Kalkowska Agata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
348 | 156 | Kalkowska Maria | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
349 | 439 | Wiśniewski Robert | Jawor | Start | opłacono on-line | ||||
350 | 184 | Kowalczyk Tomasz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
351 | 183 | Kowalczyk Katarzyna | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
352 | 117 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
353 | 362 | Siedliński Patryk | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
354 | 116 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
355 | 36 | Błanek Filip | Kościerzyna Wybudowanie | Start | opłacono on-line | ||||
356 | 361 | Sędzik Łukasz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
357 | 186 | Kowalska Alina Kowalska | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | ||||
358 | 269 | Niburski Rafał | Elbląg | Start | opłacono on-line | ||||
359 | 356 | sągolewska agnieszka | gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
360 | 263 | milkowski mariusz | gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
361 | 434 | Wincełowicz Magdalena | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
362 | 392 | Szczerba Jadwiga | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
363 | 411 | Tomczyk Mariola | Straszyn | Start | opłacono on-line | ||||
364 | 159 | Kawecka Agnieszka | Gdansk | Start | opłacono on-line | ||||
365 | 357 | Semrau Katarzyna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
366 | 100 | Gajewski Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
367 | 262 | Miklaszewicz Anna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
368 | 169 | Klinkosz Klaudia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
369 | 324 | Rejek Beata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
370 | 276 | Obara Żaneta | Nekla | Start | opłacono on-line | ||||
371 | 109 | Gołębiewska Daria | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
372 | 110 | Gołębiewska Jolanta | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
373 | 62 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
374 | 448 | Wokacz-Zaborowska Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
375 | 317 | Raciniewski Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
376 | 316 | Raciniewska Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
377 | 215 | Leszczyńska Izabela | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
378 | 521 | Żejmo Sebastian Adam Żejmo | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
379 | 328 | Rogalski Radosław | Elbląg | Start | opłacono on-line | ||||
380 | 160 | Kazimierowska-Wasiołek Magdalena | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
381 | 218 | Lewańczyk Emilia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
382 | 35 | Bisewski Robert | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
383 | 268 | Neubauer Małgorzata | Juszkowo | Start | opłacono on-line | ||||
384 | 152 | Kacperska Joanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
385 | 126 | Harbutiak Monika | Cisowo | Start | opłacono on-line | ||||
386 | 286 | Paczkowski Konrad | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
387 | Weiland Karina | Czeczewo | Start | limit osiągnięty | |||||
388 | 86 | Eiselt Maria | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
389 | 87 | Eiselt Piotr | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
390 | 21 | Bartczak Maria | Rotmanka | Start | opłacono on-line | ||||
391 | 449 | Wolender-Bartczak Anna | Rotmanka | Start | opłacono on-line | ||||
392 | 177 | Koralewska Irena | Sadlinki | Start | opłacono on-line | ||||
393 | 391 | Szczepkowska Anna | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
394 | 34 | Binkiewicz Łukasz | Warszawa | Start | opłacono on-line | ||||
395 | 209 | Kurkowska Aleksandra | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
396 | 104 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Gembrowicz-Zajączkowska | Juszkowo | Start | opłacono | ||||
397 | 164 | Kiljan Magdalena | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
398 | 425 | Wasilewski Bogdan | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
399 | 221 | Lipkowski Paweł | Tczew | Start | opłacono on-line | ||||
400 | 220 | Liedtke Dariusz | Tczew | Start | opłacono on-line | ||||
401 | 299 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Start | opłacono on-line | ||||
402 | 212 | Kwiatkowska Marta | Kowale | Start | opłacono on-line | ||||
403 | 414 | Tuziemski Jędrzej | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
404 | Zabrocka Karolina | GDAŃSK | Start | limit osiągnięty | |||||
405 | 348 | Rzeszutek Wiktoria Rzeszutek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
406 | 113 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
407 | 143 | Janowski Jan | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
408 | 217 | Lewanczyk Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
409 | 353 | Samuel Marta Samuel | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | ||||
410 | 442 | Włodarczyk Natalia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
411 | 83 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
412 | 315 | Przybysz Marcin | Gdańsk- Brzeżno | Start | opłacono | ||||
413 | 98 | Gabrysiak Julia | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
414 | 377 | Stawinoga Sylwia | Gdynia | Start | opłacono | ||||
415 | 305 | Piszczek Katarzyna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
416 | 306 | Piszczek Piotr | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
417 | 313 | Przyborowska Bożena | Tomaryny | Start | opłacono on-line | ||||
418 | 22 | Bartkowski marek | Warszawa | Start | opłacono on-line | ||||
419 | 216 | Leusz Zuzanna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
420 | 103 | Gedera Piotr | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
421 | 359 | Serkowska Monika | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
422 | 120 | Grzenia Mika | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
423 | 437 | Wiśniewska Jolanta | Kowale | Start | opłacono | ||||
424 | 326 | Rejf Renata | Słupno | Start | opłacono on-line | ||||
425 | 170 | kłos ewelina | gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
426 | 141 | Janiszewska Martyna | Gdynia | Start | opłacono on-line | ||||
427 | 311 | Polak Jarek | Kościerzyna | Start | opłacono on-line | ||||
428 | 247 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
429 | 424 | Warchoł Adam | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
430 | 455 | Wyskielska Agnieszka | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
431 | 144 | Jarosik Barbara | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
432 | 282 | Ostrowski Adam | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
433 | 281 | Ostrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | ||||
434 | 200 | Krzemiński Zdzisław | Tczew | Start | opłacono | ||||
435 | 199 | Krzemińska Dorota | Tczew | Start | opłacono | ||||
436 | 63 | Czudek Karolina | Tczew | Start | opłacono | ||||
437 | 64 | Czudek Klaudiusz | Tczew | Start | opłacono | ||||
438 | 310 | Pogorzelski Ernest | Szubin | Start | opłacono on-line | ||||
439 | 174 | Konieczny Paulina | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
440 | 401 | Śliwińska Ewelina | Gdansk | Start | opłacono on-line | ||||
441 | 464 | Dawicka Joanna | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
442 | 484 | Łukaszczuk Olga | Borkowo | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
443 | 467 | Dudziński Grzegorz | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
444 | 482 | Lis-Dudzińska Karolina | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
445 | 158 | Kanclerz Piotr | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
446 | 105 | Giedroyć Dorota | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
447 | 495 | Turek-Lizakowska Anita | Tczew | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
448 | 3 | Andrelczyk Marek | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
449 | 345 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
450 | 496 | Wisniewska Monika | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
451 | 127 | Heberlein karolina | Wejherowo | Start | opłacono on-line | ||||
452 | 463 | Czarny Justyna | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
453 | 279 | Olejniczak Joanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
454 | 297 | Pawlukowski Zbigniew | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
455 | 500 | Żmuda Beata | Tczew | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
456 | 222 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
457 | 223 | Lis Tomasz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
458 | 238 | Makowski Przemysław | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
459 | 236 | Makowska Dalia | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
460 | 332 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | Start | opłacono | ||||
461 | 335 | Rozmarynowicz Patrycja | Dąbrowa Chełmińska | Start | opłacono | ||||
462 | 417 | Ujma Wiesław | Żukowo | Start | opłacono | ||||
463 | 413 | Trznadel Katarzyna | Gdansk | Start | opłacono | ||||
464 | 466 | Długoński Andrzej | Grudziądz | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
465 | 473 | Jeziorska Joanna | Warszawa | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
466 | 497 | Witkowski Robert | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
467 | 251 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
468 | 38 | Bohdan Łukasz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
469 | Żuromska-Pacer Natalia | Elbląg | Start | limit osiągnięty | |||||
470 | 73 | Dembicka Katarzyna Dembicka | Juszkowo | Start | opłacono | ||||
471 | Pugowska Izabela | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
472 | 469 | Gleinert Szymon | Żukowo | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
473 | 277 | Obarzanek Jolanta | Kowale | Start | opłacono | ||||
474 | 196 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Start | opłacono | ||||
475 | 487 | Niemunis Patrycja | Sopot | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
476 | Czerwiński Mateusz | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
477 | 175 | Kopka Rafał | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
478 | 393 | Szczypiorska Sylwia | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
479 | 443 | Włodarska Ewa | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
480 | 241 | Mallan Oscar | Berwick | Start | opłacono | ||||
481 | 225 | Litwin Magdalena | Pręgowo | Start | opłacono on-line | ||||
482 | 242 | Mallan Tamara | Berwick | Start | opłacono | ||||
483 | 480 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
484 | 445 | wojaczek anna | gdansk | Start | opłacono | ||||
485 | 494 | Tańska Marzena | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
486 | 491 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
487 | 471 | Ilina Iryna | Gdansk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
488 | 245 | Mandrysz Jan | Gdynia | Start | opłacono | ||||
489 | 371 | Sobiech Barbara | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
490 | 136 | Jakuszewska Julia | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
491 | 387 | Sułek Karolina | Rumia | Start | opłacono on-line | ||||
492 | 457 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
493 | 456 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
494 | 168 | Klimczuk Monika | Olsztyn | Start | opłacono | ||||
495 | 167 | Klimczuk Mariusz | Olsztyn | Start | opłacono | ||||
496 | 481 | Lehmann Justyna | Starogard Gdański | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
497 | 227 | Lulkiewicz Kamilla | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
498 | 465 | Długońska Beata | Grudziądz | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
499 | Jodłowski Filip | Pruszcz Gdański | Start | limit osiągnięty | |||||
500 | Jodłowska Wioletta | Pruszcz Gdański | Start | limit osiągnięty | |||||
501 | 142 | jankowski marek | gdańsk | Start | opłacono | ||||
502 | 248 | Manowski Tomasz | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
503 | 256 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | Start | opłacono | ||||
504 | 407 | Terpiłowska Justyna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
505 | 23 | Bartosiewicz Marta | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
506 | 272 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Start | opłacono | ||||
507 | 273 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
508 | 274 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
509 | Czuryńska Wioletta | Gdynia | Start | limit osiągnięty | |||||
510 | 12 | Balicki Artur | Rumia | Start | opłacono on-line | ||||
511 | 210 | Kuszyńska Kasia | Rumia | Start | opłacono on-line | ||||
512 | 396 | Szwemin Małgorzata | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
513 | 106 | Gierszewska Daria | Górki | Start | opłacono | ||||
514 | Czapiewski Paweł | Osówko | Start | limit osiągnięty | |||||
515 | 458 | Zając Zuzanna | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
516 | 472 | Jaśkowiak Lucyna | Pruszcz Gdański | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
517 | bukowska aleksandra | gdansk | Start | limit osiągnięty | |||||
518 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Start | limit osiągnięty | |||||
519 | Wilska-Matyjek Paulina | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
520 | 25 | Bartuś Alan | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
521 | 24 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | Start | opłacono | ||||
522 | 321 | Reclaf Marta | Borzestowo | Start | opłacono | ||||
523 | 137 | Janczarska Katarzyna | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
524 | 138 | Janczarski Piotr | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
525 | 255 | Mechowska Aleksandra Mechowska | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
526 | 499 | Wójtowicz Magdalena | Gdynia | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
527 | 475 | Kiejzik-Głowińska Magdalena Kiejzik-Głowińska | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
528 | 498 | WOLECKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
529 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
530 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Start | limit osiągnięty | |||||
531 | 39 | Borczak Gosia | Elbląg | Start | opłacono | ||||
532 | 418 | Ujma Żaneta | Brodnica Górna | Start | opłacono | ||||
533 | 65 | Czujko Jakub | Gdansk | Start | opłacono | ||||
534 | 66 | Czujko Robert | Gdansk | Start | opłacono | ||||
535 | 385 | Strzelecka Anna | Żukowo | Start | opłacono on-line | ||||
536 | 96 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Start | opłacono | ||||
537 | 488 | Osek Michał | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
538 | 380 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
539 | 154 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Start | opłacono | ||||
540 | 258 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Start | opłacono | ||||
541 | 522 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Start | opłacono | ||||
542 | 461 | Bogdanowicz Marzena | Borówno | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
543 | 367 | Skocka Ania | Bojano | Start | opłacono | ||||
544 | 493 | Sznicer Aleksandra | Kędzierzyn-Koźle | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
545 | 112 | Gołuńska Hanna | Gdańsk | Start | opłacono on-line | ||||
546 | Romanowska Marta | Gdańsk | Start | limit osiągnięty | |||||
547 | 346 | Ryduchowska Agnieszka | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
548 | 479 | Kulczycki Jan | Gdańsk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
549 | 483 | Ludwichowski Krzysztof | Gdansk | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono | ||||
550 | 79 | Drywa Ilona | Czeczewo | Start | opłacono | ||||
551 | 420 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
552 | 33 | Bieniasz Stefania | Pruszcz Gdański | Start | opłacono | ||||
553 | 341 | Rut Agnieszka | Gdańsk | Start | opłacono | ||||
eMOCja Team | |||||||||
554 | 93 | Formela Sebastian | Gdynia | Start | eMOCja Team | opłacono | |||
555 | Strzałkowski Paweł | Gdańsk | Start | eMOCja Team | limit osiągnięty | ||||
556 | 90 | Firek Sebastian | Gdańsk | Start | eMOCja Team | opłacono | |||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
557 | 278 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Start | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | |||
galaktyka | |||||||||
558 | 15 | Baranowska Agnieszka | Gdansk | Start | galaktyka | opłacono on-line | |||
goauto | |||||||||
559 | 163 | Kiełbasa Wojciech Kiełbasa | Gdańsk | Start | goauto | opłacono on-line | |||
l STO Gdańsk | |||||||||
560 | 506 | zamkowski artur | gdańsk | Start | l STO Gdańsk | opłacono on-line | |||
561 | 507 | Zamkowski Mikołaj | Gdańsk | Start | l STO Gdańsk | opłacono on-line | |||
562 | 343 | Rybak Hanna | Sopot | Start | l STO Gdańsk | opłacono | |||
563 | 344 | Rybak Paweł | Sopot | Start | l STO Gdańsk | opłacono | |||
564 | 342 | Rybak Ewa | Sopot | Start | l STO Gdańsk | opłacono | |||
lokomotywa | |||||||||
565 | 40 | Borek Małgorzata Borek | Gdynia | Start | lokomotywa | opłacono on-line | |||
566 | 44 | Bronk Agnieszka | Gdynia | Start | lokomotywa | opłacono on-line | |||
567 | 301 | Piernikowska Marta | Gdańsk | Start | lokomotywa | opłacono | |||
lukaszcycling.com | |||||||||
568 | 476 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Start + wysyłka pakietu przed biegiem | lukaszcycling.com | opłacono | |||
Żarta Wataha | |||||||||
569 | 8 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Start | Żarta Wataha | opłacono | |||
Żarta Wataha | |||||||||
570 | 129 | Hinc Aldona | Gdańsk | Start | Żarta Wataha | opłacono on-line | |||
571 | 131 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Start | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21650