Giżycki Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#Morsy Łyse
1 Brewczynska Milena Łyse Polowy Patrol - NW 5 km #Morsy Łyse opłacono
2 BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI ŁYSE Polowy Patrol - NW 5 km #Morsy Łyse opłacono
10 Warszawski Pułk Samochodowy
3 Weryk Sebastian Warszawa Bieg Ułanów - 5 km 10 Warszawski Pułk Samochodowy
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
4 Bartnik Michał Giżycko Bieg Ułanów - 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
5 Bielak Roman Mikołajki Bieg Patriotów - 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
182. krt
6 Połom Patryk Giżycko Bieg Patriotów - 10 km 182. krt opłacono
Akademia Marynarki Wojennej
7 Kościński Patryk Pozezdrze Bieg Patriotów - 10 km Akademia Marynarki Wojennej
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
8 Wielgat Artur Netta Folwark Bieg Ułanów - 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
BBL GIŻYCKO
9 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO Bieg Ułanów - 5 km BBL GIŻYCKO
10 Czerep Piotr Giżycko Bieg Patriotów - 10 km BBL GIŻYCKO
11 rogulski rafał GIŻYCKO Bieg Patriotów - 10 km BBL GIŻYCKO opłacono
BBL Giżycko
12 Maciejewski Grzegorz GIŻYCKO Bieg Patriotów - 10 km BBL Giżycko
Bbl Wydminy
13 Kuczyńska Kinga Giżycko Bieg Ułanów - 5 km Bbl Wydminy opłacono
14 Kozak Monika Giżycko Bieg Ułanów - 5 km Bbl Wydminy opłacono
Drużyna ML
15 Długosz Lucyna KĘTRZYN Bieg Patriotów - 10 km Drużyna ML
Juvenia Białystok
16 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg Patriotów - 10 km Juvenia Białystok opłacono
Klub Morsów Piszu
17 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg Ułanów - 5 km Klub Morsów Piszu opłacono
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
18 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg Ułanów - 5 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
Maratonka Grajewo
19 Poniatowski Marek Bełda Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
20 Poniatowski Adam Bełda Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
Maratonka Grajewo
21 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
22 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
Na rolkach przez mazury
23 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Polowy Patrol - NW 5 km Na rolkach przez mazury opłacono
OSPWL Bemowo Piskie
24 Deptuła Piotr Ełk Bieg Ułanów - 5 km OSPWL Bemowo Piskie opłacono
Super Drużyna Ełk
25 Opoński Artur EŁK Bieg Patriotów - 10 km Super Drużyna Ełk
Są Wolniejsi
26 Szczepaniak Piotr Olsztyn Polowy Patrol - NW 5 km Są Wolniejsi opłacono
Team Kopeć
27 Wilamowski Jacek LIDZBARK WARMIŃSKI Bieg Ułanów - 5 km Team Kopeć opłacono
Węgorzewski Klub Karate Kyokushin
28 Rymszewicz Tomasz Węgorzewo Bieg Patriotów - 10 km Węgorzewski Klub Karate Kyokushin
_BRAK NAZWY_
29 Ziółkowski Tomasz Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
30 Ziółkowska-Kisiel Julia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
31 Imbierski Tobiasz Koszalin Bieg Patriotów - 10 km opłacono
32 JuszkiewicZ Aleksandra Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
33 Baryga Dariusz Gizycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
34 Biegański Adrian Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
35 Adasiewicz Julia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
36 Ożga Wiesław Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
37 Makowska Nastka Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
38 Mech Patryk Łochów Bieg Patriotów - 10 km
39 Białas Paweł Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
40 Górska-Bartnik Maria Giżycko Polowy Patrol - NW 5 km opłacono
41 Staszkun Patryk Kruklanki Bieg Patriotów - 10 km opłacono
42 Stańczak Anna Białystok Bieg Ułanów - 5 km
43 Sekreta Anna Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
44 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa Bieg Patriotów - 10 km opłacono
45 Krysiuk Mariola Starożyńce Bieg Ułanów - 5 km
46 Kimbor Sylwia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
47 Tomczyk Anna Olsztyn Bieg Patriotów - 10 km opłacono
48 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Ułanów - 5 km
49 Karwowski Krzysztof Miłki Bieg Patriotów - 10 km opłacono
50 Chojnowska Katarzyna Grajewo Bieg Patriotów - 10 km


Wyświetleń: 4034

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ