Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ebertowska Ewa Grabówko Nordic Walking
2 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking Morsik Weteran
3 Filip Anna Gdynia Nordic Walking
4 Wójcik Agata Gdynia Nordic Walking
5 Skurtys Cezary REDA Nordic Walking
6 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking
7 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
8 Bielińska Elżbieta Bielińska Nowa Karczma Nordic Walking
9 Bieliński Piotr Nowa Karczma Nordic Walking
10 Kołodziej Magdalena Gdańsk Nordic Walking
11 Zamkowska Katarzyna Grabówko Nordic Walking
12 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking
13 Stolc Michalina Grabówko Nordic Walking
14 Cynka Magdalena Grabówko Nordic Walking
15 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking OSP POGRODZIE
16 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking
17 Bogalecki Marek Starogard Gdański Nordic Walking Safe Sport Team
18 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Nessi Time Żukowo
19 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking Nessi Time Żukowo
20 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking
21 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team
22 Stachowicz Joanna Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
23 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
24 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
25 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
26 Kuśmierek Beata Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
27 Troka Małgorzata Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
28 Knitter Agata Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
29 Knitter Zofia Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
30 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
31 Bruska Mariola Dziemiany Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
32 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking Nessi Time Żukowo
33 Olejnik Tomasz Włocławek Nordic Walking
34 Kwidzińska Karolina Gdynia Nordic Walking
35 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Klub Polipack Team GWE
36 Grulkowska Joanna Grabowo Kościerskie Nordic Walking
37 Zblewska Anna Grabówko Nordic Walking
38 Markowska Ewa Stary Barkoczyn Nordic Walking
39 Gach Mariola Stary Barkoczyn Nordic Walking
40 Bruniecka Joanna Grabówko Nordic Walking
41 Bruniecka Maja Grabówko Nordic Walking
42 Puzdrowski Piotr Lubań Nordic Walking
43 Pałasz Danuta Skrzydłówko Nordic Walking
44 Pałasz Piotr Skrzydłówko Nordic Walking
45 Bławat Kazimiera Grabówko Nordic Walking
46 Rekowska Ewa Nowa Karczma Nordic Walking
47 Spychalska Agnieszka Skrzydłowo Nordic Walking
48 Wojciechowska Zyta Nowa Karczma Nordic Walking
49 Sobiecka Dorota Grabówko Nordic Walking
50 Sobiecka Iwona Grabówko Nordic Walking
51 Potulska Grażyna Grabówko Nordic Walking
52 Lass Amelia Grabówko Nordic Walking
53 Lass Anna Grabówko Nordic Walking


Wyświetleń: 694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ